Hráč Linek Tomáš

Linek Tomáš

User Pic
Jméno: Linek Tomáš
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 4
Elo národní: 1182
Elo mezinárodní: 0
ID: 42055
FIDE ID: 388815
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠK Červený Kostelec B 0 1170 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1607 1588 ½
2017/2018 8 Č ŠK Červený Kostelec B 0 1170 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1566 1480 0
2017/2018 7 B ŠK Červený Kostelec B 0 1170 Bednář Jan DDM Třebechovice pod Orebem C 1605 1579 0
2017/2018 5 B ŠK Červený Kostelec B 0 1170 Holda Adam TJ Jiskra Jaroměř C 0 1342 1
2017/2018 2 Č ŠK Červený Kostelec B 0 1170 Klíma David Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1614 1743 0
2017/2018 1 Č ŠK Červený Kostelec B 0 1173 Grulich Jaroslav PŠ TJ Náchod D 0 1100 ½
2017/2018 1 Č ŠK Červený Kostelec A 0 1173 Buchal Petr Sokol Hradec Králové A 0 1383 0
2016/2017 8 Č ŠK Červený Kostelec 1144 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1689 1715 0
2015/2016 10 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1144 Zikmund Josef TJ Jiskra Česká Skalice B 1570 0
2015/2016 9 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1144 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1686 1590 ½
2015/2016 8 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1144 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 0
2015/2016 7 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1144 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 0
2015/2016 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1144 Holda Adam TJ Jiskra Jaroměř C 1092 1
2015/2016 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1144 Kuru Martin Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 1
2015/2016 11 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1144 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 0
2015/2016 6 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1144 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 0
2015/2016 5 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1144 Molendzki Tomasz TJ Hronov A 1831 1825 ½
2014/2015 7 B Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1784 ½
2014/2015 6 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Sejval František TJ Sokol Studnice 1000 ½
2014/2015 5 B Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Molendzki Tomasz TJ Hronov "B" 1829 1825 0
2014/2015 4 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1634 1635 0
2014/2015 3 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Šlesingr Vilém ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1610 0
2014/2015 2 B Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Špičan Ludvík Slovan Broumov "B" 1000 0
2014/2015 1 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1718 1634 0
2014/2015 11 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem B 1585 0
2014/2015 7 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1323 0
2014/2015 6 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1286 ½
2013/2014 8 Č TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Špičan Ludvík Slovan Broumov C 1000 1
2013/2014 7 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Dušek Jiří Lokomotiva Trutnov B 1452 0
2013/2014 6 Č TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1471 0
2013/2014 5 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Soukal Jiří TJ Hronov B 1602 0
2013/2014 4 Č TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Kuře Miroslav Slovan Broumov B 1000 1
2013/2014 3 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Mareš Štěpán Lokomotiva Trutnov C 1551 0
2013/2014 2 Č TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1691 0
2013/2014 1 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Šafařík Radim TJ Spartak Sklípek Vrchlabí C 1493 0
2013/2014 10 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové A 1552 1599 0