Hráč Výšek Bedřich

Výšek Bedřich

User Pic
Jméno: Výšek Bedřich
Oddíl: Šachový klub Jeseník, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1654
Elo mezinárodní: 1663
ID: 11900
FIDE ID: 384712
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 ŠK Jeseník 1663 1658 Macík Milan Řetězárna Česká Ves B 0 1590 ½
2017/2018 9 ŠK Jeseník 1663 1658 Hampl Miroslav ŠK Bohuňovice 0 1540 1
2017/2018 8 ŠK Jeseník 1663 1658 Hampl Martin Tatran Litovel C 0 1406 1
2017/2018 7 ŠK Jeseník 1663 1658 Fibich Radek ŠK Nové Losiny 0 1306 1
2017/2018 3 ŠK Jeseník 1663 1658 Nesporý Jan ŠK 1921 Zábřeh C 0 1270 1
2017/2018 1 ŠK Jeseník 1663 1658 Šipka Jiří ŠK Loštice A 0 1610 1
2015/2016 11 SK Jesenik B 1675 Reichl Roman SK 1921 Zabreh B 1808 1818 ½
2015/2016 10 SK Jesenik B 1675 Peřina Josef SK Bohunovice 1721 0
2015/2016 9 SK Jesenik B 1675 Štefanišin Jan Tatran Litovel C 1747 1805 0
2015/2016 8 SK Jesenik B 1675 Spurný Ladislav SK Sternberk B 1683 1681 ½
2015/2016 7 SK Jesenik B 1675 Odstrčil Jan SK Lostice A 1831 1829 0
2015/2016 6 SK Jesenik B 1675 Kubíček Martin SK 1921 Zabreh C 1533 1541 ½
2015/2016 5 SK Jesenik B 1675 Kamler Zdeněk TJ Libina 1933 0
2015/2016 4 SK Jesenik B 1675 Bureš Vladimír TJ Sokol Velke Losiny C 2021 2001 0
2015/2016 2 SK Jesenik B 1675 Fabián Miroslav SK Nove Losiny 1510 ½
2015/2016 1 SK Jesenik B 1675 Gawlas Roman Retezarna Ceska Ves 1823 1810 0
2015/2016 9 ŠK Jeseník A 1675 Klézl František TJ Sokol Velké Losiny B 1684 1707 ½
2015/2016 7 ŠK Jeseník A 1675 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1820 1819 ½
2015/2016 6 ŠK Jeseník A 1675 Peřina Miroslav AŠK DA Olomouc A 1665 1
2015/2016 4 ŠK Jeseník A 1675 Švécar František TJ Sokol Šumperk A 1821 ½
2015/2016 2 ŠK Jeseník A 1675 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice A 1860 1898 ½
2014/2015 11 ŠK Jeseník 1689 Šamšula Jiří ŠK 1921 Zábřeh B 1507 ½
2014/2015 10 ŠK Jeseník 1689 Spurník Mirko Tatran Litovel C 1412 ½
2014/2015 8 ŠK Jeseník 1689 Chlup Radek TJ Libina 1707 0
2014/2015 6 ŠK Jeseník 1689 Nesporá Taťána ŠK 1921 Zábřeh C 1000 1
2014/2015 4 ŠK Jeseník 1689 Hampl Miroslav ŠK Bohuňovice 1511 ½
2014/2015 2 ŠK Jeseník 1689 Vařeka Jiří ŠK Loštice A 1583 1
2013/2014 11 ŠK Jeseník 1698 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1601 1
2013/2014 10 ŠK Jeseník 1698 Bartoněk Marek ŠK Luká 1389 1
2013/2014 9 ŠK Jeseník 1698 Fabián Miroslav ŠK Nové Losiny 1509 ½
2013/2014 8 ŠK Jeseník 1698 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1713 ½
2013/2014 7 ŠK Jeseník 1698 Brückner Michal ŠK Šternberk B 1681 ½
2013/2014 6 ŠK Jeseník 1698 Jakubík Pavel TJ Zlaté Hory 1661 ½
2013/2014 5 ŠK Jeseník 1698 Čecháček Miroslav Řetězárna Česká Ves 1709 1709 ½
2013/2014 4 ŠK Jeseník 1698 Novák Petr ŠK 1921 Zábřeh B 1760 ½
2013/2014 3 ŠK Jeseník 1698 Šulák Radek ŠK Loštice A 1000 1
2013/2014 2 ŠK Jeseník 1698 Homola Jiří Tatran Litovel C 1577 ½
2013/2014 1 ŠK Jeseník 1698 Pořízka Lubomír TJ Libina 1560 0
2012/2013 11 ŠK Jeseník 1685 Pytolaj Radek Tatran Litovel C 1871 ½
2012/2013 9 ŠK Jeseník 1685 Burgetha Jaroslav TJ Zlaté Hory 1000 ½
2012/2013 8 ŠK Jeseník 1685 Fibich Milan ŠK Nové Losiny 1565 1
2012/2013 7 ŠK Jeseník 1685 Leibner Filip ŠK Luká 1000 1
2012/2013 6 ŠK Jeseník 1685 Spurný Ladislav ŠK Šternberk 1675 1660 ½
2012/2013 5 ŠK Jeseník 1685 Hampl Miroslav ŠK Bohuňovice 1481 1
2012/2013 4 ŠK Jeseník 1685 Havlíček Tomáš ŠK Loštice B 1473 1
2012/2013 1 ŠK Jeseník 1685 Pišl Ondřej DDM+TJ Mohelnice 1613 ½
2011/2012 9 ŠK Jeseník 1694 Procházka Stanislav ŠK Šternberk B 1782 ½
2011/2012 8 ŠK Jeseník 1694 Walák Jiří Řetězárna Česká Ves 1759 1759 ½
2011/2012 7 ŠK Jeseník 1694 Milfort Václav Loko Zábřeh B 1611 1547 ½
2011/2012 6 ŠK Jeseník 1694 Pišl Ondřej DDM+TJ Mohelnice 1644 1
2011/2012 5 ŠK Jeseník 1694 Marek Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1698 ½
2011/2012 4 ŠK Jeseník 1694 Kosinka Vladimír TJ Zlaté Hory 1552 0
2011/2012 3 ŠK Jeseník 1694 Pytolaj Radek Tatran Litovel C 1865 ½
2011/2012 1 ŠK Jeseník 1694 Koleniak Marek ŠK Loštice B 1623 0
2010/2011 9 ŠK Jeseník 1673 Vařeka Jiří ŠK Loštice 1608 1
2010/2011 8 ŠK Jeseník 1673 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 1623 ½
2010/2011 7 ŠK Jeseník 1673 Pavlíček Antonín TJ Zlaté Hory 1340 1
2010/2011 6 ŠK Jeseník 1673 Walák Jiří Řetězárna Česká Ves 1679 1
2010/2011 5 ŠK Jeseník 1673 Kočíř Vojtěch DDM+TJ Mohelnice 1316 1
2010/2011 4 ŠK Jeseník 1673 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1665 1
2010/2011 3 ŠK Jeseník 1673 Procházka Stanislav ŠK Šternberk B 1767 0
2010/2011 2 ŠK Jeseník 1673 Viktorin Petr T.J.Sokol Šumperk C 1609 ½
2010/2011 1 ŠK Jeseník 1673 Švec Martin ŠK Luká 1561 1
2009/2010 9 ŠK Jeseník 1681 Kosinka Vladimír TJ Zlaté Hory ½
2009/2010 8 ŠK Jeseník 1681 Šindler Jan ŠK Šternberk B 1568 1
2009/2010 7 ŠK Jeseník 1681 Lužíková Nicola Tatran Litovel C 1809 ½
2009/2010 6 ŠK Jeseník 1681 Šamšula Jiří LOKO Zábřeh B 1410 ½
2009/2010 5 ŠK Jeseník 1681 Hampl Miroslav ŠK Bohuňovice 1470 ½
2009/2010 4 ŠK Jeseník 1681 Lenobel René Sigmia Olomouc A 1
2009/2010 3 ŠK Jeseník 1681 Michálek Jozef Sigmia Olomouc C 1393 1
2009/2010 2 ŠK Jeseník 1681 Till Jaroslav TJ Řetězárna Česká Ves 1679 0
2009/2010 1 ŠK Jeseník 1681 Oliverius Roman ŠK Loštice 1662 ½
2008/2009 9 ŠK Jeseník 1705 Čecháček Miroslav TJ Řetězárna Česká Ves 1649 0
2008/2009 8 ŠK Jeseník 1705 Oral Josef ŠK Sigmia Olomouc C 1763 ½
2008/2009 7 ŠK Jeseník 1705 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1594 ½
2008/2009 6 ŠK Jeseník 1705 Novák Petr LOKO Zábřeh B 1747 0
2008/2009 5 ŠK Jeseník 1705 Oliverius Roman ŠK Loštice 1656 ½
2008/2009 4 ŠK Jeseník 1705 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 1555 ½
2008/2009 3 ŠK Jeseník 1705 Rozman Vojtěch TJ ŠK Libina 1820 ½
2008/2009 2 ŠK Jeseník 1705 Opletal Josef ŠK Šternberk A 1642 0
2008/2009 1 ŠK Jeseník 1705 Homola Jiří Tatran Litovel C 1836 ½
2007/2008 11 ŠK Jeseník 1726 Spurný Ladislav ŠK Šternberk B 1563 ½
2007/2008 10 ŠK Jeseník 1726 Milfort Václav LOKO Zábřeh C 1678 ½
2007/2008 9 ŠK Jeseník 1726 Gawlas Roman TJ Řetězárna Česká Ves 1434 ½
2007/2008 8 ŠK Jeseník 1726 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1551 0