Hráč Kryst Konrád

Kryst Konrád

User Pic
Jméno: Kryst Konrád
Oddíl: ŠK Šternberk
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1524
Elo mezinárodní: 1614
ID: 5134
FIDE ID: 359947
Rok narození: 1937
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Šternberk B 1614 1524 Kočí Magda ŠK 1921 Zábřeh C 1289 1270 ½
2018/2019 5 ŠK Šternberk 1629 1559 Ošťádal Josef Sokol Přemyslovice A 1848 1865 ½
2018/2019 11 ŠK Šternberk C 1635 1559 Skula Milan A64 Grygov D 0 0 1
2018/2019 9 ŠK Šternberk C 1635 1559 Gadas Richard ŠK Bohuňovice B 0 0 ½
2018/2019 8 ŠK Šternberk C 1635 1559 Peřina Josef ŠK Bohuňovice C 0 1635 0
2018/2019 6 ŠK Šternberk C 1629 1559 Mikeš Radek A64 Grygov - mládež 0 1138 1
2018/2019 4 ŠK Šternberk C 1629 1559 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov B 1824 1829 ½
2018/2019 3 ŠK Šternberk C 1629 1559 Hampl Martin TJ Tatran Litovel C 1386 1401 0
2018/2019 2 ŠK Šternberk C 1629 1559 Svoboda Robert Šachový klub Olomouc C 1705 1600 0
2018/2019 1 ŠK Šternberk C 1629 1559 Kohl Zdeněk Matador Přáslavice ŠK 0 1504 0
2018/2019 11 ŠK Šternberk B 1635 1559 Laufer Samuel ŠK Loštice 0 1244 1
2018/2019 10 ŠK Šternberk B 1635 1559 Fibich Radek ŠK Nové Losiny 0 1289 1
2018/2019 9 ŠK Šternberk B 1635 1559 Reichl Luboš ŠK 1921 Zábřeh B 1469 1487 1
2018/2019 8 ŠK Šternberk B 1635 1559 Kobylka Roman ŠK 1921 Zábřeh C 0 1370 1
2018/2019 7 ŠK Šternberk B 1629 1559 Koriťák Pavel ŠK Jeseník B 1605 1582 ½
2018/2019 6 ŠK Šternberk B 1629 1559 Pirek Tomáš Řetězárna Česká Ves B 1472 1595 0
2018/2019 3 ŠK Šternberk B 1629 1559 Hampl Pavel Tatran Litovel B 1003 1441 0
2017/2018 1 ŠK Šternberk 1672 1594 Virgler Karel SK Prostějov 1850 1839 0
2017/2018 5 ŠK Šternberk B 1667 1591 Kryst David ŠK Bohuňovice 0 1215 1
2017/2018 4 ŠK Šternberk B 1667 1591 Spurník Mirko Tatran Litovel C 0 1187 ½
2017/2018 1 ŠK Šternberk B 1672 1594 Vaněk Aleš TJ Libina 0 1486 1
2017/2018 9 ŠK Šternberk C 1667 1591 Horváth Filip AŠK Olomouc D 0 1494 ½
2017/2018 8 ŠK Šternberk C 1667 1591 Hampl Martin TJ Tatran Litovel D 0 1406 0
2017/2018 7 ŠK Šternberk C 1667 1591 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká Bouzov 1675 1711 ½
2017/2018 6 ŠK Šternberk C 1667 1591 Kryst David ŠK Bohuňovice B 0 1215 1
2017/2018 5 ŠK Šternberk C 1667 1591 Skula Milan Agentura 64 Grygov D 1601 1696 0
2017/2018 4 ŠK Šternberk C 1667 1591 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1861 1836 0
2017/2018 3 ŠK Šternberk C 1667 1591 Michl Vladimír Matadoor Přáslavice ŠK 0 1377 1
2017/2018 2 ŠK Šternberk C 1667 1591 Skopal Alois Sigmia Olomouc C 1420 1470 ½
2017/2018 1 ŠK Šternberk C 1672 1594 Peřina Josef ŠK Žerotín 0 1707 ½
2015/2016 11 SK Sternberk B 1708 1626 Blaha Lukáš SK 1921 Zabreh C 1179 1
2015/2016 10 SK Sternberk B 1708 1626 Hartinger Nikola TJ Libina 1689 0
2015/2016 9 SK Sternberk B 1708 1626 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Velke Losiny C 1684 ½
2015/2016 8 SK Sternberk B 1708 1626 Koriťák Pavel SK Jesenik B 1659 1627 ½
2015/2016 7 SK Sternberk B 1708 1626 Polách Ladislav SK Nove Losiny 1449 0
2015/2016 6 SK Sternberk B 1708 1626 Till Eduard Retezarna Ceska Ves 1694 1669 ½
2015/2016 5 SK Sternberk B 1708 1626 Nesporý Šimon SK 1921 Zabreh B 1468 1500 0
2015/2016 4 SK Sternberk B 1708 1626 Grúz Jiří SK Bohunovice 1739 0
2015/2016 3 SK Sternberk B 1708 1626 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1792 0
2015/2016 6 ŠK Šternberk 1708 1626 Švécar František TJ Sokol Šumperk A 1821 ½
2015/2016 2 ŠK Šternberk 1708 1626 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc A 1616 1621 1
2015/2016 9 SK Sternberk C 1708 1626 Skula Milan Agentura 64 Grygov D 1601 1645 0
2015/2016 8 SK Sternberk C 1708 1626 Pinďura Vladimír Sigmia Olomouc C 1612 1572 1
2015/2016 7 SK Sternberk C 1708 1626 Malenovský Martin ZS Horka nad Moravou 1574 1598 0
2015/2016 6 SK Sternberk C 1708 1626 Plhák Miroslav SK Luka B 1613 1
2015/2016 5 SK Sternberk C 1708 1626 Zdražil Jan ASK DA Olomouc C 1839 1916 ½
2015/2016 4 SK Sternberk C 1708 1626 Spurník Mirko Tatran Litovel D 1450 1
2015/2016 3 SK Sternberk C 1708 1626 Juriga Jan SK Luka A 1139 1
2015/2016 2 SK Sternberk C 1708 1626 Hojgr Karel SK Zerotin 1596 ½
2015/2016 1 SK Sternberk C 1708 1626 Holczer Otakar Matador Praslavice SK 1512 ½
2014/2015 8 ŠK Šternberk C 1697 1644 Ticháček Vít Matadoor Přáslavice ŠK 1514 1
2014/2015 7 ŠK Šternberk C 1697 1644 Steklý Luboš Sigmia Olomouc C 1394 0
2014/2015 6 ŠK Šternberk C 1697 1644 Filipík Jan ŠK DUE POP Uničov B 1721 1
2014/2015 5 ŠK Šternberk C 1697 1644 Štěpán Petr AŠK DA Olomouc C 1725 0
2014/2015 4 ŠK Šternberk C 1697 1644 Janda Adolf Agentura 64 Grygov D 1501 1
2014/2015 3 ŠK Šternberk C 1697 1644 Prázdný Vít Tatran Litovel D 1511 1
2014/2015 2 ŠK Šternberk C 1697 1644 Peřina Josef ŠK Žerotín 1778 ½
2014/2015 1 ŠK Šternberk C 1697 1644 Kubíček Miroslav ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1909 0
2014/2015 10 ŠK Šternberk 1697 1644 Jakubík Josef TJ Zlaté Hory 1672 ½
2014/2015 11 ŠK Šternberk B 1697 1644 Bálek Jiří ŠK Loštice A 1565 0
2014/2015 9 ŠK Šternberk B 1697 1644 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1504 ½
2014/2015 8 ŠK Šternberk B 1697 1644 Míka Tomáš Tatran Litovel C 1651 0
2014/2015 7 ŠK Šternberk B 1697 1644 Fibich Milan ŠK Nové Losiny 1531 ½
2014/2015 6 ŠK Šternberk B 1697 1644 Liška Miroslav TJ Libina 1500 ½
2014/2015 5 ŠK Šternberk B 1697 1644 Čecháček Miroslav Řetězárna Česká Ves 1709 1713 ½
2014/2015 4 ŠK Šternberk B 1697 1644 Nesporá Taťána ŠK 1921 Zábřeh C 1000 1
2014/2015 3 ŠK Šternberk B 1697 1644 Opravil Jan ŠK Luká 1195 1
2014/2015 2 ŠK Šternberk B 1697 1644 Hampl Miroslav ŠK Bohuňovice 1511 1
2014/2015 1 ŠK Šternberk B 1697 1644 Vraspír Petr ŠK Jeseník 1316 ½
2013/2014 9 ŠK Šternberk C 1642 1625 Peřina Josef ŠK Žerotín 1760 ½
2013/2014 8 ŠK Šternberk C 1642 1625 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov B 1754 1759 0
2013/2014 7 ŠK Šternberk C 1642 1625 Kosík Oldřich Garde Calcio Olomouc B 1689 0
2013/2014 6 ŠK Šternberk C 1642 1625 Spurník Mirko Tatran Litovel D 1000 1
2013/2014 5 ŠK Šternberk C 1642 1625 Steklý Luboš Sigmia Olomouc C 1399 1
2013/2014 4 ŠK Šternberk C 1642 1625 Vitoslavský Jiří AŠK DA Olomouc C 1655 1655 ½
2013/2014 3 ŠK Šternberk C 1642 1625 Kubíček Miroslav ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1916 0
2013/2014 2 ŠK Šternberk C 1642 1625 Zavadil Stanislav Matadoor Přáslavice ŠK 1661 ½
2013/2014 1 ŠK Šternberk C 1642 1625 Skula Milan Agentura 64 Grygov D 1572 0
2013/2014 11 ŠK Šternberk B 1642 1625 Faulhammer Filip ŠK Loštice A 1000 1
2013/2014 10 ŠK Šternberk B 1642 1625 Homola Jiří Tatran Litovel C 1577 1
2013/2014 8 ŠK Šternberk B 1642 1625 Hampl Miroslav ŠK Bohuňovice 1510 1
2013/2014 4 ŠK Šternberk B 1642 1625 Juriga Viliam ŠK Luká 1000 1
2013/2014 3 ŠK Šternberk B 1642 1625 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory 1674 0
2012/2013 6 ŠK Šternberk B 1637 1623 Holczer Otakar Matadoor Přáslavice ŠK 1503 ½
2012/2013 5 ŠK Šternberk B 1637 1623 Hampl Martin Tatran Litovel D 1000 1
2012/2013 4 ŠK Šternberk B 1637 1623 Křížan Michal Sigmia Olomouc C 1362 1
2012/2013 3 ŠK Šternberk B 1637 1623 Vitoslavský Jiří AŠK DA Olomouc B 1628 0
2012/2013 2 ŠK Šternberk B 1637 1623 Navrátilová Alena TJ ŠK DUE POP Uničov B 1705 1763 0
2012/2013 1 ŠK Šternberk B 1637 1623 Hojgr Karel ŠK Žerotín 1614 1
2012/2013 4 ŠK Šternberk 1637 1623 Leibner Daniel ŠK Luká 1000 1
2011/2012 11 ŠK Šternberk B 1633 1632 Zapletal Miroslav ŠK Loštice B 1456 1
2011/2012 9 ŠK Šternberk B 1633 1632 Vrbovský Samuel ŠK Jeseník 1000 1
2011/2012 7 ŠK Šternberk B 1633 1632 Macík Milan Řetězárna Česká Ves 1639 ½
2011/2012 6 ŠK Šternberk B 1633 1632 Reichl Luboš Loko Zábřeh B 1305 ½
2011/2012 5 ŠK Šternberk B 1633 1632 Zajíček Zdeněk DDM+TJ Mohelnice 1537 0
2011/2012 4 ŠK Šternberk B 1633 1632 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1623 0
2011/2012 3 ŠK Šternberk B 1633 1632 Jambor Jiří TJ Zlaté Hory 1838 1781 0
2011/2012 2 ŠK Šternberk B 1633 1632 Klapka Josef Tatran Litovel C 1553 1
2010/2011 8 ŠK Šternberk B 1633 Vařeka Jiří ŠK Loštice 1608 1
2010/2011 3 ŠK Šternberk B 1633 Halama Jaroslav ŠK Jeseník 1599 0
2009/2010 6 ŠK Šternberk B 1608 Lenobel René Sigmia Olomouc A 0
2008/2009 7 ŠK Šternberk A 1617 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1875 0
2007/2008 11 ŠK Šternberk B 1611 Vlachopulos Andreas ŠK Jeseník 1648 ½
2007/2008 10 ŠK Šternberk B 1611 Klaban Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1694 ½
2007/2008 9 ŠK Šternberk B 1611 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 1547 1
2007/2008 8 ŠK Šternberk B 1611 Klapka Josef Tatran Litovel C 1537 0
2007/2008 7 ŠK Šternberk B 1611 Ondráček Martin LOKO Zábřeh C 1745 0
2007/2008 6 ŠK Šternberk B 1611 Till Jaroslav TJ Řetězárna Česká Ves 1654 0
2007/2008 5 ŠK Šternberk B 1611 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1551 ½
2007/2008 4 ŠK Šternberk B 1611 Chlup Radek TJ ŠK Libina 1680 ½
2007/2008 3 ŠK Šternberk B 1611 Fojt Jiří ŠK Loštice 1785 0
2007/2008 2 ŠK Šternberk B 1611 Procházka Stanislav ŠK Šternberk A 1774 ½
2007/2008 1 ŠK Šternberk B 1611 Novák Miroslav ŠK Sigmia Olomouc C 1536 1
2005/2006 11 ŠK Šternberk 1604 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1799 ½