Hráč Růžek Tomáš

Růžek Tomáš

User Pic
Jméno: Růžek Tomáš
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1567
Elo mezinárodní: 1490
ID: 42306
FIDE ID: 391786
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B ŠK Světlá nad Sázavou B 1490 1567 Kulík Matěj TJ Jiskra Humpolec B 0 1476 0
2017/2018 9 Č ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Holata Miroslav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1728 1730 0
2017/2018 8 B ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Kuda Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1498 1498 ½
2017/2018 7 B ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Strádal Pavel TJ Jiskra Humpolec B 0 1541 ½
2017/2018 6 Č ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Kameník František Gambit Jihlava D 0 1738 0
2017/2018 5 B ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Nepraš Jaromír SŠK Cejle 0 1453 ½
2017/2018 3 B ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Kovács Ivan ŠK Caissa Třebíč C 1537 1498 1
2017/2018 1 B ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Esterka Jan TJ Spartak Velká Bíteš 1671 1807 0
2017/2018 10 B ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Havel Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 0 1377 1
2017/2018 9 Č ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Kučera David Gambit Jihlava E 1327 1190 ½
2017/2018 8 B ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec C 1420 1382 1
2017/2018 7 Č ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Satrapa Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1448 1501 0
2017/2018 6 Č ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Dřínovský Michal ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1514 1
2017/2018 5 Č ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Havel Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 0 1377 ½
2017/2018 4 B ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Krč Michal Gambit Jihlava E 1499 1620 ½
2017/2018 3 Č ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec C 1420 1382 1
2017/2018 2 B ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Pibil Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1533 1537 ½
2017/2018 1 B ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Novotný Filip ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1083 1
2016/2017 9 B ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Havelka Vladislav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1295 1
2016/2017 8 Č ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Okáč Jaroslav Gambit Jihlava C 0 1500 ½
2016/2017 7 B ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Cháb Karel SŠK Cejle 0 1592 0
2016/2017 4 Č ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Diviš Jan Gambit Jihlava D 0 1295 0
2016/2017 5 B ŠK Světlá nad Sázavou D 1387 1376 Okáč Jaroslav Gambit Jihlava E 1526 0
2015/2016 11 B ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Mach David Bohemians Praha B 1083 1
2015/2016 10 Č ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Kozbert Tomáš Bohemians Praha A 1789 1732 1
2015/2016 9 Č ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Lhotská Anna SK OAZA Praha B 1429 1533 0
2015/2016 8 B ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Sklenka Jan ŠK Řevnice 1430 1477 1
2015/2016 7 B ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Píšová Petra TJ Spartak Vlašim B 1494 1545 0
2015/2016 6 Č ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Bauer Václav Hraničář Horní Stropnice 1508 1507 1
2015/2016 5 Č ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Lachout Petr Šachklub Tábor B 1288 0
2015/2016 4 B ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Švanda Petr Šachklub Tábor A 1331 1355 1
2015/2016 3 Č ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1490 1551 0
2015/2016 2 B ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 C 1382 1373 0
2015/2016 1 Č ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Pastrnek Michal KŠ Říčany 1925 B 1402 1493 0
2015/2016 1 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1387 1376 Jurček Pavel SŠK Cejle 1127 1
2015/2016 11 B ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Kučera David Silko Gambit Jihlava C 1000 1
2015/2016 10 Č ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Vinopal Vít TJ Žďár nad Sázavou C 1092 1
2015/2016 9 B ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec B 1226 1
2015/2016 6 Č ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Horák Jaroslav Silko Gambit Jihlava D 1523 1485 1
2015/2016 5 B ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Kolátor Vojtěch TJ Žďár nad Sázavou B 1104 0
2015/2016 3 Č ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Havelka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1000 0
2015/2016 2 B ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Makovec Jaroslav SŠK Cejle 1000 1
2015/2016 1 Č ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Jurček Pavel TJ Spartak Pelhřimov B 1127 1
2014/2015 11 Č ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Kulovaný Radomír ŠK Caissa Třebíč "C" 1683 1599 1
2014/2015 10 B ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Lízal Radek SŠK Cejle 1000 1
2014/2015 9 Č ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Štukheil Martin ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1914 1915 0
2014/2015 8 B ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Zadina Vít Jiskra Humpolec "B" 1409 1
2014/2015 7 Č ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Pelikán Petr TJ Zďár nad Sázavou "C" 1494 0
2014/2015 6 B ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Vedral Miloslav Silko Gambit Jihlava "D" 1579 ½
2014/2015 3 B ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Zabloudil Luděk TJ Spartak Pelhřimov "C" 1463 0
2014/2015 2 Č ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Mottl Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1311 0
2014/2015 1 B ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Vyhnanovský Petr Silko Gambit Jihlava "C" 1720 1768 0
2014/2015 7 Č ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Straka Jan Gambit Jihlava 1261 0
2014/2015 6 B ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Steinbauer Filip Hraničář Horní Stropnice 1720 1839 ½
2014/2015 5 B ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Berka Jiří Šachklub Tábor B 1296 0
2014/2015 4 Č ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Rybín Jan Šachklub Tábor A 1643 1624 0
2014/2015 3 Č ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec 1749 1709 0
2014/2015 2 Č ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim B 1672 1793 0
2014/2015 1 B ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1618 1719 0