Hráč Růžek Tomáš

Růžek Tomáš

User Pic
Jméno: Růžek Tomáš
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1537
Elo mezinárodní: 1490
ID: 42306
FIDE ID: 391786
Rok narození: 2000
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 3 Světlá nad Sázavou C 1490 1530 Vondra Filip Gambit Jihlava E 1072 1264 1 soutěž
2019/2020 2 Světlá nad Sázavou C 1490 1530 Ptáček Vladimír Humpolec C 1297 1285 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1490 1530 Makovec Jaroslav SŠK Cejle 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1490 1530 Procházka Petr Gambit Jihlava C 0 1248 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1530 Kokeš Christian Spartak Pelhřimov C 1012 1255 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1530 Kovařík Vít Gambit Jihlava E 0 1139 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1530 Ptáček Vladimír Jiskra Humpolec C 1297 1304 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1530 Domkář Igor Jiskra Havlíčkův Brod D 0 1299 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1530 Pavliš Matěj Jiskra Havlíčkův Brod C 0 1265 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1530 Srba Daniel ŠK Světlá nad Sázavou D 1120 1097 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1567 Cháb Karel SŠK Cejle B 0 1592 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1567 Spilka Jáchym Gambit Jihlava E 0 1220 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1567 Nekvinda Vladimír ZŠ O. Březiny Jihlava 0 0 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1567 Zedníček Filip Gambit Jihlava F 1211 1321 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1567 Paulík Václav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1831 1813 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1567 Šedý Matěj ŠK Světlá nad Sázavou D 1366 1529 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1567 Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec C 1314 1307 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1490 1567 Novák Pavel ŠK Caissa Třebíč C 1568 1568 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1490 1567 Edr Michal Spartak Pelhřimov B 0 1121 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1490 1567 Fousek Martin TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1327 1407 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1490 1567 Havelka Vladislav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1371 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1490 1567 Španěl Jan SŠK Cejle 0 0 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1490 1567 Kulík Matěj TJ Jiskra Humpolec B 0 1476 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Holata Miroslav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1728 1730 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Kuda Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1498 1498 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Strádal Pavel TJ Jiskra Humpolec B 0 1541 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Kameník František Gambit Jihlava D 0 1738 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Nepraš Jaromír SŠK Cejle 0 1453 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Kovács Ivan ŠK Caissa Třebíč C 1537 1498 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Esterka Jan TJ Spartak Velká Bíteš 1671 1807 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Havel Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 0 1377 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Kučera David Gambit Jihlava E 1327 1190 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec C 1420 1382 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Satrapa Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1448 1501 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Dřínovský Michal ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1514 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Havel Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 0 1377 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Krč Michal Gambit Jihlava E 1499 1620 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec C 1420 1382 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Pibil Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1533 1537 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 Novotný Filip ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1083 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Havelka Vladislav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1295 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Okáč Jaroslav Gambit Jihlava C 0 1500 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Cháb Karel SŠK Cejle 0 1592 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1347 1441 Diviš Jan Gambit Jihlava D 0 1295 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou D 1387 1376 Okáč Jaroslav Gambit Jihlava E 1526 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Mach David Bohemians Praha B 1083 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Kozbert Tomáš Bohemians Praha A 1789 1732 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Lhotská Anna SK OAZA Praha B 1429 1533 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Sklenka Jan ŠK Řevnice 1430 1477 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Píšová Petra TJ Spartak Vlašim B 1494 1545 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Bauer Václav Hraničář Horní Stropnice 1508 1507 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Lachout Petr Šachklub Tábor B 1288 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Švanda Petr Šachklub Tábor A 1331 1355 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1490 1551 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 C 1382 1373 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 Pastrnek Michal KŠ Říčany 1925 B 1402 1493 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1387 1376 Jurček Pavel SŠK Cejle 1127 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Kučera David Silko Gambit Jihlava C 1000 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Vinopal Vít TJ Žďár nad Sázavou C 1092 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec B 1226 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Horák Jaroslav Silko Gambit Jihlava D 1523 1485 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Kolátor Vojtěch TJ Žďár nad Sázavou B 1104 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Havelka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1000 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Makovec Jaroslav SŠK Cejle 1000 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 1387 1376 Jurček Pavel TJ Spartak Pelhřimov B 1127 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Kulovaný Radomír ŠK Caissa Třebíč "C" 1683 1599 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Lízal Radek SŠK Cejle 1000 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Štukheil Martin ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1914 1915 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Zadina Vít Jiskra Humpolec "B" 1409 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Pelikán Petr TJ Zďár nad Sázavou "C" 1494 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Vedral Miloslav Silko Gambit Jihlava "D" 1579 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Zabloudil Luděk TJ Spartak Pelhřimov "C" 1463 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Mottl Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1311 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1449 1476 Vyhnanovský Petr Silko Gambit Jihlava "C" 1720 1768 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Straka Jan Gambit Jihlava 1261 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Steinbauer Filip Hraničář Horní Stropnice 1720 1839 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Berka Jiří Šachklub Tábor B 1296 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Rybín Jan Šachklub Tábor A 1643 1624 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec 1749 1709 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim B 1672 1793 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1476 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1618 1719 0 soutěž