Hráč Reschel Matouš

Reschel Matouš

User Pic
Jméno: Reschel Matouš
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1124
Elo mezinárodní: 0
ID: 41135
FIDE ID: 23728604
Rok narození: 2008
Třída rozhodčího:
Třída trenéra:
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 DDM Třebechovice pod Orebem 0 1130 Vondruška Viktor ŠŠPM Lipky HK B 0 1143 0 soutěž
2019/2020 6 DDM Třebechovice pod Orebem 0 1130 Schmutzer Jakub ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1159 1248 0 soutěž
2019/2020 5 DDM Třebechovice pod Orebem 0 1130 Marxová Šárka TJ Jiskra Jaroměř A 1391 1349 0 soutěž
2019/2020 4 DDM Třebechovice pod Orebem 0 1130 Lukášková Ellen ŠK Lípa D - DDM Hradec Králové 0 1076 1 soutěž
2019/2020 3 DDM Třebechovice pod Orebem 0 1130 Kumpošt Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 0 1332 0 soutěž
2019/2020 2 DDM Třebechovice pod Orebem 0 1130 Kroulík Štěpán Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1040 1 soutěž
2019/2020 1 DDM Třebechovice pod Orebem 0 1130 Schön Jakub TJ Náchod A 0 1110 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem B 0 1103 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1488 1685 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem B 0 1103 Kumpošt Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1263 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem B 0 1103 Till Václav Panda Rychnov nad Kněžnou B 1371 1371 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem B 0 1103 Bednář Michal ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 0 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem B 0 1103 Dědek Pavel PŠ TJ Náchod A 0 1100 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem B 0 1103 Luciak Petr PŠ TJ Náchod B 0 0 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem B 0 1103 Archlebová Stela TJ Hronov 0 1033 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1103 Jílek Marcel ŠK AD Jičín B 0 1274 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1103 Zolman Ondřej TJ Jiskra Jaroměř 0 1100 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1103 Till Václav Region Panda 1342 1371 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1103 Levitner Matěj ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1236 0 soutěž
2017/2018 3 DDM Třebechovice pod Orebem C 0 1103 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 0 soutěž
2015/2016 9 Třebechovice pod Orebem B 1135 Schmutzer Jakub ŠK Ortex C 1078 0 soutěž
2015/2016 8 Třebechovice pod Orebem B 1135 Friedrich Pavel Jiskra Jaroměř 1093 0 soutěž
2015/2016 7 Třebechovice pod Orebem B 1135 Grulich Jaroslav PŠ TJ Náchod 1000 0 soutěž
2015/2016 3 Třebechovice pod Orebem B 1135 Raková Petra ŠK Ortex D 1028 0 soutěž
2015/2016 2 Třebechovice pod Orebem B 1135 Báča Zdeněk ŠŠPM Lipky HK B 1000 1 soutěž
2014/2015 3 DDM Třebechovice p/O 1000 Cibulka Josef TJ Hronov 1000 0 soutěž
2014/2015 2 DDM Třebechovice p/O 1000 Olšák Vojtěch ŠK Lípa B 1000 0 soutěž
2014/2015 1 DDM Třebechovice p/O 1000 Hykš Jan ŠK AD Jičín B 1000 0 soutěž