Hráč Maršálek David

Maršálek David

User Pic
Jméno: Maršálek David
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: -
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 0
ID: 43780
FIDE ID: 23712716
Rok narození: 2007
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 ŠK Staré Město H 0 0 Trtek Matěj TJ Orel Nivnice B 0 0 0
2018/2019 5 TJ Polešovice 0 0 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí B 0 1452 0
2017/2018 9 ŠK Staré Město C 0 0 Vrzal Filip TJ Sokol Postoupky 0 1100 0
2017/2018 8 ŠK Staré Město C 0 0 Babica Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 0 0 0
2017/2018 7 ŠK Staré Město C 0 0 ŠK DDM Slavičín 1
2017/2018 6 ŠK Staré Město C 0 0 Hobza Richard ŠK Zlín-Malenovice B 0 1040 0
2017/2018 5 ŠK Staré Město C 0 0 Kujan Lukáš ŠK Zlín-Malenovice A 0 1073 0
2017/2018 4 ŠK Staré Město C 0 0 Tahotný Lubomír ŠO TJ Karolinka 0 0 1
2017/2018 5 ŠK Staré Město H 0 0 Bílek Vojtěch TJ Polešovice 0 1080 ½
2017/2018 2 ŠK Staré Město H 0 0 Procházka Eduard ŠK Staré Město G 0 0 0
2017/2018 1 ŠK Staré Město H 0 0 Kiss Michal TJ Orel Nivnice B 0 0 0
2016/2017 1 ŠK Staré Město G 1000 Kegler Rudolf TJ Velehrad 1428 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město I 1000 Habarta Kamil TJ Orel Nivnice 1139 0
2016/2017 5 ŠK Staré Město I 1000 Bílek Vojtěch TJ Polešovice 1000 0
2016/2017 4 ŠK Staré Město I 1000 Pavlas Martin ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 0
2016/2017 9 ŠK Staré Město D 1000 Kujan Lukáš ŠK Zlín-Malenovice 1100 0
2016/2017 8 ŠK Staré Město D 1000 Blažek Vít DDM Slavičín 1000 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město D 1000 Zádrapová Amálie ŠK Zbrojovka Vsetín C 1000 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město D 1000 Ptáček Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město D 1000 Vaňharová Lucie Sokol Postoupky 1410 1260 0
2016/2017 4 ŠK Staré Město D 1000 ŠO Kunovice 1
2016/2017 3 ŠK Staré Město D 1000 Tahotný Lubomír ŠO Karolinka 1
2016/2017 2 ŠK Staré Město D 1000 Randus Antonín Sokol Ústí 1100 0
2016/2017 1 ŠK Staré Město D 1000 Holeček Dominik ŠK Staré Město C 1231 0
2015/2016 6 ŠK Staré Město E 1000 Plachý Josef Slavia Kroměříž D 1667 1625 0
2015/2016 8 ŠK Staré Město I 1000 Pešl Adam TJ Vlčnov D 1325 0
2015/2016 9 ŠK Staré Město D 1000 Ptáček Jiří Sokol Ústí 1155 0
2015/2016 8 ŠK Staré Město D 1000 Krchňáček Jakub ŠO Kunovice 1000 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město D 1000 Kocůrek Adam Zbrojovka Vsetín B 1250 0