Hráč Dřínovský Michal

Dřínovský Michal

User Pic
Jméno: Dřínovský Michal
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1466
Elo mezinárodní: 0
ID: 27347
FIDE ID: 354554
Rok narození: 1990
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 3 Světlá nad Sázavou C 0 1479 Spilka Kryštof Gambit Jihlava E 0 1157 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1479 Vondra Filip Gambit Jihlava E 1072 1264 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1479 Brabencová Aneta Jiskra Humpolec C 1271 1255 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1479 Němec Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod D 0 1152 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1479 Brabec Jáchym ZŠ O. Březiny Jihlava 0 0 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1497 Makovec Jaroslav SŠK Cejle B 0 0 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1497 Gambit Jihlava E 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1497 Havelka Aleš Gambit Jihlava F 0 0 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1497 Švec Josef ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 0 1250 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1497 Němec Tomáš ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 0 1174 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1514 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1438 1516 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1514 Růžek Tomáš ŠK Světlá nad Sázavou D 1347 1441 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1514 Příhoda Petr Gambit Jihlava E 0 1102 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou C 1489 Martinek Erik ZŠ O. Březiny Jihlava 1100 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou C 1489 Pejcha Ivoš Gambit Jihlava F 1000 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou D 1489 Marek Aleš Silko Gambit Jihlava E 1402 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou D 1489 Kohout Miloslav TJ Jiskra Humpolec C 1315 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou D 1489 Straka Jan Silko Gambit Jihlava E 1392 1392 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou D 1489 Štůla Petr ŠK Jiskra Havlíčkův Brod D 1438 1484 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1459 Bílek Miroslav Silko Gambit Jihlava E 1655 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1459 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1661 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1459 Satrapa Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1542 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1459 Zadina Vít TJ Jiskra Humpolec C 1409 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1459 Marek Aleš Silko Gambit Jihlava F 1444 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1459 Satrapa Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1542 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1459 Kříž Daniel TJ Zďár nad Sázavou "C" 1439 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1459 Paťha Petr TJ Spartak Pelhřimov "C" 1000 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1459 Bílek Miroslav Silko Gambit Jihlava "C" 1655 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1459 Bilka Jozef SŠK Cejle 1505 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1459 Váňa Lubomír Jiskra Humpolec "B" 1446 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Světlá nad Sáz. B 1431 Váňa Lubomír Jiskra Humpolec "B" 1435 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Světlá nad Sáz. B 1431 Ryba Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou "C" 1000 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Světlá nad Sáz. B 1431 Velc Luděk SŠK Cejle 1545 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Světlá nad Sáz. B 1431 Melichar Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 1250 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1431 Kaňková Drahomíra Spartak Pelhřimov D 1000 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1431 Pibil Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod D 1444 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1431 Chovan Matouš ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1250 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1431 Kohout Miloslav Jiskra Humpolec C 1376 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1431 Mach Radek Spartak Pelhřimov D 1250 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1388 Hyrš Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1337 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1388 Palovčík Jiří SFiala Gambit Jihlava E 1454 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1388 Pibil Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1389 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1388 Pibil Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1389 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1388 Strádal Pavel Jiskra Humpolec C 1502 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1388 Ptáček Jan Jiskra Humpolec B 1354 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1388 Kloudová Zuzana Gambit Jihlava "C" 1563 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1388 Mach Radek TJ Spartak Pelhřimov "C" 1250 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1371 Martinek Erik SFIALA Gambit Jihlava 'D' 1100 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1371 Pazderka Radek TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1463 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1371 Straka Miloslav TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1776 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1371 Machač Petr TJ Spartak Pelhřimov C 1510 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1371 Pibil Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1250 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1371 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov C 1616 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1388 Machotka Jaroslav Jiskra Humpolec 'B' 1597 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1388 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1480 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1388 Blažek Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1505 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1388 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec 'B' 1870 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1388 Velc Luděk SŠK Cejle 'A' 1565 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1403 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1555 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1403 Kubů Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1403 Hyrš Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1374 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1403 Smola Petr Sportovní šachový klub Cejle 'A' 1352 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1403 Váňa Lubomír TJ Jiskra Humpolec 'B' 1397 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1403 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1250 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1403 Miřátský Petr TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1100 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1403 Máca Kamil ŠK Gordic Jihlava B 1626 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1394 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1812 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1394 Krumlová Zuzana TJ Náměšť nad Oslavou A 1646 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1394 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1860 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1394 Kosmák Petr TJ Žďár nad Sázavou C 1403 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1394 Krčil Aleš TJ Jiskra Humpolec B 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1394 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov B 1635 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1394 Studnička Josef TJ Jiskra Humpolec B 1541 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1370 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov A 1631 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1370 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1396 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1370 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov B 1696 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1370 Veselý Pavel Gordic Jihlava C 1447 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1370 Meduňa Miroslav TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1765 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1370 Choutka Vladimír TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1364 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1352 Vacek Aleš TJ Spartak Pelhřimov B 1636 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1352 Pokorný Jakub TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1656 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1352 Došek Karel Gordic Jihlava C 1623 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1352 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov B 1670 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1352 Vondráček Karel TJ Jiskra Humpolec A 1697 1 soutěž
2005/2006 10 Svetla n.S. B 1347 Hurych Emanuel Bedrichov D ½ soutěž
2005/2006 9 Svetla n.S. B 1347 Sem Petr Zdar D 1 soutěž
2005/2006 8 Svetla n.S. B 1347 Tatarka Juraj Gambit Jihlava B 0 soutěž
2005/2006 6 Svetla n.S. B 1347 Král Jan Nove Veseli 1410 1 soutěž
2005/2006 2 Svetla n.S. B 1347 Pařil Vladimír Jámy B 1439 0 soutěž