Hráč Doležel Radek

Doležel Radek

User Pic
Jméno: Doležel Radek
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1446
Elo mezinárodní: 0
ID: 33113
FIDE ID: 344532
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2010/2011 10 ŠK Příbram - Baník B 1449 Batík Jan ŠK Kovohutě Příbram 1497 ½
2010/2011 6 ŠK Příbram - Baník B 1449 Kraisl Vlastimil ŠK MěÚ Hostomice 1688 0
2010/2011 2 ŠK Příbram - Baník B 1449 Matýs Jaroslav Lokomotiva Beroun A 1755 0
2009/2010 5 ŠK Příbram - Baník B 1437 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1614 ½
2009/2010 1 ŠK Příbram - Baník B 1437 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1486 1
2009/2010 3 ŠK Příbram Baník A 1437 Rybáček Jiří ŠK Medvědi Zvole A ½
2008/2009 9 ŠK Příbram - Baník B 1000 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 1000 ½
2008/2009 8 ŠK Příbram - Baník B 1000 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1506 0
2008/2009 6 ŠK Příbram - Baník B 1000 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram 1864 0
2008/2009 4 ŠK Příbram - Baník B 1000 Hrkal Jakub TJ Jince A 1250 1
2008/2009 4 ŠK Příbram-Baník A 1000 Hrbek Pavel Sokol Hostivice B 0
2008/2009 3 ŠK Příbram-Baník A 1000 Haman Martin ŠK Kladno C 1782 0
2008/2009 2 ŠK Příbram-Baník A 1000 Netík Jiří Český Lev Kolešovice A 1660 ½
2007/2008 8 ŠK Příbram - Baník B 1100 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice B 1000 ½
2007/2008 7 ŠK Příbram - Baník B 1100 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1100 1
2007/2008 5 ŠK Příbram - Baník B 1100 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1000 ½
2007/2008 3 ŠK Příbram - Baník B 1100 Farář Jakub ŠK Alva Příbram D 1341 0
2007/2008 2 ŠK Příbram - Baník B 1100 Homola Karel ŠK Rakovník B 1702 0
2007/2008 1 ŠK Příbram - Baník B 1100 Zadina Michael Zadinovi Jince 1100 1
2007/2008 5 Šachový klub Příbram-Baník A 1100 Procházka Bedřich TJ Český Lev Kolešovice A ½
2007/2008 4 Šachový klub Příbram-Baník A 1100 Jůzl Petr ŠO Stochov 1686 1
2006/2007 8 ŠK Příbram - Baník A 1100 Spartak Žebrák B 1
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník B 1100 Adamus Jakub TJ Jince A 1000 1
2006/2007 9 ŠK Příbram - Baník B 1100 Rosenbaumová Anna Lokomotiva Zdice B 1351 ½
2006/2007 7 ŠK Příbram - Baník B 1100 Hájek Lukáš ŠK Alva Pb Příbram D 1444 ½
2006/2007 5 ŠK Příbram - Baník B 1100 Šnobl Patrik Lokomotiva Beroun B 1250 1
2006/2007 3 ŠK Příbram - Baník B 1100 Ligocký Ladislav SK Liteň 1000 1