Startuje extraliga. S novým názvem i komentovanými přenosy

Nejprestižnější domácí šachová soutěž družstev startuje o víkendu 16.-17. října. Pyšní se novým generálním sponzorem a názvem „šachy.cz Extraliga družstev“ a zúčastní se jí 14 týmů nabitých domácími i zahraničními hvězdami. Extraligu můžete od prvního kola sledovat i díky komentovaným přenosům.

1.Novoborský šachový klub, největší favorit letošního ročníku a stříbrný medailista z nedávného Evropského klubového poháru, začíná svou pouť letošní extraligou v Praze. V Hotelu Don Giovanni se nejprve střetne se Slavií Kroměříží (v sobotu 16. října od 14:00) a v neděli s týmem GASCO Pardubice (v neděli 17. října v 10:00).

Obě utkání bude možné sledovat na YouTube kanálu ŠSČR s živým komentářem Petra Piska a Josefa Bednaříka. Oba komentátoři budou kromě „televizního utkání“ mapovat průběh dalších klání na pěti místech republiky a zvát si do studia zajímavé hosty. Sobotní přenos od 14:15 můžete sledovat zde a nedělní od 10:15 zase zde.

Online přenos partií najdete zde.

Vítěz extraligového ročníku bude znám po dohrání 15. kola, které je na programu 10. dubna 2022. Více informací o šachy.cz Extralize družstev najdete zde, rozpis utkání sezóny 2021/2022 pak zde.