Play off Online Ligového poháru

Oficiální zakončení online soutěží ŠSČR bude v pondělí 12. dubna 2021 od 18 hodin prostřednictvím ZOOM konference.

O víkendu 10. a 11. dubna proběhne play off Novotný Glass Online Ligového poháru. Do vyřazovacích bojů postupuje nejlepších 8 týmů po základní hrací části (7 kol).

Plán play off: čtvrtfinále bude v sobotu 10. dubna od 13 hodin, semifinále proběhne taktéž v sobotu 10. dubna od 16 hodin. Finále a zápas o 3. místo se pak odehrají v neděli 11. dubna od 16 hodin.

V play off družstvo hraje v sestavě 4 nejlepších hráčů základní části, a to v pořadí šachovnic stejném, jakém se v základní části umístili. Týmy se utkají systémem knock-out (1 – 8, 3 – 6, 4 – 5, 2 – 7). Bílé na šachovnici bude mít vždy družstvo, které se umístilo výše v základní části.  V případě shodného skóre následuje tie-break (5 min + 5 s). V případě shodného skóre každý tým zvolí zástupce, který sehraje Armagedonovou partii (5 vs. 4 min), barvu volí hráč z týmu, který se umístil lépe v základní části.

Play-off sledujte zde

Oficiální zakončení online soutěží ŠSČR pak proběhne v pondělí 12. dubna od 18 hodin taktéž online, kdy v ZOOM konferenci proběhne vyhlášení nejlepších hráčů Velké Ceny ŠSČR (nejlepší 3 hráči budou pozvaní k přenosu) a vyhlášení výsledků Novotný Glass Online Ligového poháru (budou pozváni vybraní zástupci nejlepších 3 týmů). Záznam z tohoto přenosu pak bude k dispozici zde na webu.

Odkaz na předešlý článek k online soutěžím ŠSČR, kde naleznete např. instruktážní videa, odkazy na jednotlivé turnaje Velké ceny či kola Online poháru naleznete zde.