Grand Prix ČR v rapid šachu jednotlivců 2020/2021

Turnaje GP po 1. kole konkurzu
1. Turnov 5. září 2020 Propozice chess-results
2. Dolní Benešov 19. září 2020 Propozice
3. Kouty nad Desnou 12. prosinec 2020
4. Dobrovice 3. březen 2021
5. Bohuslavice 24. duben 2021
6. Ústí nad Labem 8. květen 2021
7. Mosty u Jablunkova 5. červen 2021

Pořadí po 2. turnaji

Pořadí Hráč Hráč FELO D. Benešov Turnov Celkem
19.09.2020 05.09.2020
1. IM Priehoda Vítězslav S60 2279 115 115
2. FM Malík Jan 2236 115 115
3. IM Studnička Tomáš 2336 95 95
4. IM Zpěvák Pavel S60 2358 95 95
5. FM Finěk Václav U15 1847 80 80
6. Horváth Tomáš 2037 80 80
7. FM Šorm Daniel S60 2343 70 70
8. IM Klíma Lukáš 2187 70 70
9. IM Šuráň Jan 2318 65 65
10. Vaněk Ladislav 2258 65 65
11. FM Burdalev Kirill 2299 60 60
12. FM Sobek Jaroslav S60 2137 60 60
13. Maršálek Zdenek 2296 56 56
14. FM Čempel Jaroslav S60 2020 56 56
15. FM Kučera Petr 2271 52 52
16. Gemsa Pavel 1815 52 52
17. IM Půlpán Jakub 2493 48 48
18. Kučera Tomáš U20 1770 48 48
19. IM Jirovský Pavel 2324 44 44
20. WFM Nikanova Ekaterina F 1984 44 44
21. Soural Jan 2104 40 40
22. Vysoglad Petr 2051 40 40
23. IM Přibyl Josef S60 2256 37 37
24. Veselý Martin 1951 37 37
25. Kadeřábek Jiří 2124 34 34
26. Řezníček Marcel 1956 34 34
27. Řehořek Martin 2297 31 31
28. Žák Pavel 1969 31 31
29. Fojt Petr U19 1722 28 28
30. WFM Zpěváková Jana F 2081 28 28
31. Brouček Tomáš 2035 25 25
32. Potomák Vladimír S60 2000 25 25
33. Novotný Jaroslav 2202 23 23
34. Šrámek Tomáš 1891 23 23
35. Porš Jaroslav U15 1330 21 21
36. Šplíchal Stanislav 2047 21 21
37. Šádek Vojtěch U15 1907 19 19
38. Didi Jan 1957 19 19
39. Lajbl Jan U19 1706 17 17
40. Byma Pavel 1945 17 17
41. Baran Peter S60 2024 15 15
42. Suchánek Miroslav 2091 15 15
43. FM Karas Marek 2279 14 14
44. Matonoha Petr 1954 14 14
45. Voříšek Jakub U19 2212 13 13
46. Židek Václav 2152 13 13
47. Janouš Petr 1949 12 12
48. Dostál Radim 1923 12 12
49. Zima Jan 1974 11 11
50. Mrázek Roman U20 1597 11 11
51. Hollmann Zdeněk S60 1848 10 10
52. Hulín Petr 2066 10 10
53. Hurtík Matěj U19 1657 10 10
54. Koper Štefan S60 1939 10 10
55. Neuman Zákoucká Adéla F 1969 10 10
56. Cyroň Karel S60 1662 10 10
57. Moravec Hynek U20 1434 10 10
58. Pirvulescu Adrian 1859 10 10
59. Šrámek Ondřej 1883 10 10
60. Trombík Karel S60 1826 10 10
61. Kučera Jaroslav S60 1896 9 9
62. Matějka Petr S60 2001 9 9
63. FM Pařízek Vojtěch 1871 9 9
64. Roška Branislav 2112 9 9
65. Zámorský Ladislav 1960 9 9
66. Byma Pavel S60 1001 9 9
67. Oborný Tomáš U20 1889 9 9
68. Pán Vladimír 1936 9 9
69. Repák Jan 1633 9 9
70. Vavřínková Eliška F U20 1648 9 9
71. Blažek Tomáš U15 1406 8 8
72. Kříž Milan S60 1650 8 8
73. Novotný David 1780 8 8
74. Paldus Jan 1593 8 8
75. Richter Martin 1874 8 8
76. Kristl Matěj U20 1241 8 8
77. Myška Dušan S60 1610 8 8
78. Oborný Stanislav U20 1534 8 8
79. Petrov Nikolaj S60 1621 8 8
80. Plhák Marek 1001 8 8
81. Harcuba Adam U19 1770 7 7
82. Chrz Martin 1626 7 7
83. Lamač Stanislav 1856 7 7
84. Macháček Jan U15 1534 7 7
85. Malec Jan 1942 7 7
86. Dylong Antoni U20 1354 7 7
87. Novák Zdeněk S60 1845 7 7
88. Pecl Jaroslav S60 1695 7 7
89. Vicher Jan U20 1323 7 7
90. Zpěváková Kateřina F S60 1749 7 7
91. Franc Lubor S60 1789 6 6
92. Chmelík Ladislav 1784 6 6
93. Joukl Zdeněk S60 1993 6 6
94. Kostlán Jan 1836 6 6
95. Sichrovský Tomáš U19 1437 6 6
96. Kašík Josef S60 1487 6 6
97. Macek Oldřich 1629 6 6
98. Machura Jaroslav S60 1427 6 6
99. Peterek Zbyněk 1481 6 6
100. Šafarčík Miroslav 1536 6 6
101. Bartoň Milan S60 1594 5 5
102. Bezděk Tomáš U15 1153 5 5
103. Blažek Matěj U15 1477 5 5
104. Fek Milan 1696 5 5
105. Halama Vratislav S60 1781 5 5
106. Hykš Jan U19 1615 5 5
107. Lašek František 1931 5 5
108. Řezáč Jindřich 1815 5 5
109. Tancer Miroslav S60 1633 5 5
110. Vytlačil Václav S60 1386 5 5
111. Bitta Jan 1323 5 5
112. Boff Arnošt 1181 5 5
113. Dibák Ján 1446 5 5
114. Gemsová Tereza F U20 1493 5 5
115. Chwistek Marek U20 1057 5 5
116. Kampík David 1421 5 5
117. Krišica Jan 1001 5 5
118. Martikán Jiří 1142 5 5
119. Šeděnka Milan 1001 5 5
120. Šimčák Kryštof U20 1001 5 5
121. Drahoňovský Ivo 1900 4 4
122. Hlavatý Jaroslav S60 1590 4 4
123. Jirásek Oskar U15 1247 4 4
124. Jodas Daniel U15 1423 4 4
125. Kočí Vladimír 1712 4 4
126. Přibylová Růžena F S60 1768 4 4
127. Staněk Bohumil S60 1791 4 4
128. Šuráň Jan ml. U19 1739 4 4
129. Švec Luděk S60 1496 4 4
130. Volman Václav S60 1674 4 4
131. Ďúranová Dana F 1387 3 3
132. Harcuba Jan 1448 3 3
133. Křelina Jan U15 1678 3 3
134. Křenčil Vladimír S60 1000 3 3
135. Kůtek Jiří 1438 3 3
136. Novák Luboš 1602 3 3
137. Pražák Jiří S60 1559 3 3
138. Saska Milan S60 1640 3 3
139. Soudský Filip 1533 3 3
140. Zákoucký Otto S60 1596 3 3
141. Brunclík Vladimír S60 1531 2 2
142. Ďúran Tomáš U15 1264 2 2
143. Floriánová Barbora F U15 1334 2 2
144. Halama Tomáš U15 1256 2 2
145. Machek Josef S60 1579 2 2
146. Novák Alan U19 1455 2 2
147. Táborská Aneta F U19 1265 2 2
148. Táborský Václav U15 1459 2 2
149. Vávrová Jiřina F S60 1097 2 2
150. Zimmermann Ladislav S60 1302 2 2
151. Bezděk Dušan 1000 1 1
152. Doležal Eduard U19 1078 1 1
153. Ďúran Michal U15 1000 1 1
154. Kadlec Rudolf S60 1415 1 1
155. Koutský Lukáš U15 1000 1 1
156. Luňáček Luboš U15 1000 1 1
157. Svoboda Ondřej U15 1000 1 1
158. Zikuda František S60 1000 1 1