Vyzvěte velmistra Zbyňka Hráčka

Ve spolupráci s ŠSČR obnovujeme oblíbený formát „Hodinka s mistrem“ na YouTube kanálu šachy.cz! Už v úterý 10. 11. od 18:00 vyzve GM Zbyněk Hráček odvážlivce k bleskovce hrané tempem 3+2! Pokud vyřešíte jednoduchou hádanku, můžete si zahrát i vy!

Opakování je matka moudrosti a tak jen ve zkratce připomenu, co to Hodinka s mistrem je. Během ní mají registrovaní uživatelé portálu šachy.cz příležitost vyzvat titulované hráče a získat zajímavé slevy. Navíc mistr během hry partii komentuje a vysílá pro ostatní přímým přenosem na náš YouTube kanál.

Jak už bylo avizováno, v úterý 10. 11. bude mistrem GM Zbyněk Hráček, ale věřte, že je toho víc, na co se můžete v nadcházejících týdnech těšit.  Podařilo se nám domluvit vskutku luxusní složení, kdy každý z pětice plánovaných mistrů má bohaté zkušenosti s reprezentací!

A kdo bude dál? Neřekneme to napřímo, ale naštěstí můžeme alespoň naznačovat 🙂

Písmena iniciál křestních jmen a příjmení mistrů jsou B, D, H, J, J, N, Š, V, W a Z.
Písmena Z a H můžeme směle škrtnout, protože je jasné, že patří Zbyňku Hráčkovi.

A zde je vaše šance. Pokud se vám podaří ze zbývajících písmen poskládat jména ostatních čtyř chystaných účastníků, budete mít garantované místo za šachovnicí proti vámi vybranému soupeři (na výběr budete mít celou pětici včetně Zbyňka Hráčka).

Ten, kdo první napíše pod tento článek do komentářů jména čtyř tajemných mistrů, si bude moci vybrat, proti kterému z nich si bude chtít zahrát. Tak zkuste své štěstí 🙂 Hrajeme do pondělní půlnoci (9. 11. 23:59:59).

Hodinky s mistrem se teď budou hrát téměř každé pondělí nebo úterý a pokud chcete mít jistotu, že je nepropásnete, doporučujeme dát odběr našeho YouTube kanálu, vyplatí se to!

Šachy.cz