Výsledky 1. šampionátu ChessKidu

Online rapid turnaj 1. šampionát ChessKidu se uskutečnil v sobotu 18. prosince 2021 a zúčastnilo se ho 63 dětí. Turnaj se hrál švýcarským systémem na 5 kol, časovým formátem 10+2 a měl dvě kategorie: mladší děti U8 (ročník 2013 a mladší) a starší děti 9-12 (ročník 2009-2012).

Kategorie mladších dětí byla velice bojovná a napínavá až do úplného konce! Vítěze nakonec muselo určit pomocné hodnocení, jelikož rovnou 6 hráčů získalo shodně 4 body! Vítězství v turnaji si odnesl Václav Koutecký, 2. místo Diana Romanko a 3. místo Jindřich Trejbal a Richard Plic. Gratulujeme!

26 Krystof Kouba KrystofKCZU8 0

V kategorii starších dětí zvítězil neporažený Marek Garabík s počtem 4.5 bodů! Na 2. místě skončil Iegor Frantsev a na 3. místě Daniela Kožušníková. Gratulujeme!

37 Elias Dedek EliasDCZ912 1

Prvních 10 hráčů obou kategorií vyhrává účast na online mini-kempu WGM Kateřiny Němcové a 6 měsíční zlaté členství ChessKid. Všichni účastníci pak získávají 2 měsíce zlatého členství.

Věcnou cenu mohou očekávat vítězové Václav Koutecký a Marek Garabík a nejlepší dívky Diana Romanko a Daniela Kožušníková.

Turnaj komentovali WGM Kateřina Němcová a FM Michal Novotný a záznam je možné zhlédnout zde: 1. Šampionát ChessKidu . Celkové pořadí a partie pro kategorii mladších U8 jsou zde:

Děkujeme rodičům za perfektní spolupráci a přízeň tomuto turnaji. Dětem poté děkujeme za dodržování pravidel fair-play! V neposlední řadě patří dík i Šachovému svazu ČR za finanční podporu turnaje.

ChessKid se na Vás těší v novém roce 2022!