Úvodní zpráva MČR juniorů a dorostenců v rapidu

Ve dnech 28. – 29. září 2018 se ve Vyškově uskuteční Mistrovství České republiky juniorů a dorostenců v rapid šachu 2018. Oproti předchozím ročníkům je mistrovství přesunuto z Hotelu Dukla do Besedního domu ve Vyškově. Zde bude pro účastníky připravena velká hrací místnost ve velkém sále Besedního domu. V předsálí bude účastníkům turnaje a jejich doprovodu k dispozici bufet s bohatou nabídkou.

Pořadatelem této akce je z pověření Šachového svazu České republiky Sportovní klub Vyškov, zapsaný spolek. Mistrovství je pořádánu ve spolupráci Městského kulturního střediska a za finanční podpory Města Vyškov.

Turnaj se hraje švýcarským systémem na devět kol s hracím tempem 2 x 20 min. + 5 s na tah. Výsledky mistrovství budou vyhlášeny v těchto kategoriích H20, D20, H18, D18, H16, D16. Dále budou vyhlášena tři nejlepší družstva.

Hlavním rozhodčím turnaje bude Mgr. Miroslav Hurta.

Startovní listinu naleznete na http://chess-results.com/tnr367880.aspx?lan=5. Další informace o turnaji naleznete na webových stránkách pořadatele: http://sachyvyskov.netstranky.cz/mcr-junioru-a-dorostencu-v-rapid/mcr-2018-28-29-zari.html.

Za pořadatele

Bc. Karel Hruška, ředitel turnaje