Udělejte radost šachovým vánočním dárkem

Dny se krátí, ulice jsou plné světýlek a s radostí čekáme na první sníh. Vánoce jsou už za dveřmi. Že jste ještě nesehnali dárky pod stromeček pro sebe i šachové nadšence kolem vás? Nevadí, máme pro vás pár nápadů.

Podívejte se na fanshop ŠSČR a pořiďte některý z dárků se šachovou tématikou, na výběr jich máte spoustu. Co třeba praktický hrnek na teplý nápoj k šachovým večerům, které jsou přes zimu obzvlášť dlouhé? Nebo raději podložku pod myš, díky které se vám i vašim blízkým budou lépe hrát online turnaje a řešit diagramy?

 

A pokud jste opravdu hrdými šachisty a chcete, aby každý na první pohled viděl, s kým má tu „chesst“, doplňte si šatník z oficiální svazové kolekce mikin a triček v různých barvách a s několika motivy. Třeba se soubojem bílého a černého krále nebo šachovnicí s nejdůležitějším kamenem, který vyzývá ke hře.

 

Kromě kolekce ŠSČR fanshop nabízí také kolekci zaměřenou na rozvojový program Šachy do škol. V ní najdete trika pro děti i dospělé, mikiny nebo hrnek s barevným nápisem.

 

Tak jak, dáte vánočním dárkům MAT?