Šachové Vánoce s fanshopem ŠSČR

Lámete si hlavu nad tím, jak zvládnout vánoční nákupy, když je většina obchodů zavřená? Máte mezi svými blízkými někoho, kdo rád hraje šachy nebo si potrpí na neotřelé dárky? Nebo chcete prostě udělat radost sami sobě?

Pokud jste na předchozí otázky alespoň jednou odpověděli „ano“, máme pro vás ideální řešení: navštivte fanshop Šachového svazu ČR a vyberte si některý z desítek produktů se šachovou tématikou.

Najdete zde oficiální svazovou kolekci triček a mikin pro muže i ženy, to vše v několika barvách. Dále si můžete pořídit některý z praktických doplňků. Třeba polštář s figurkou krále, na němž můžete snít o těch nejlepších šachových partiích, hrníček na čaj či kávu, která vás posilní během hry, či podložku pod myš. Ta se vám bude hodit, až se rozhodnete zúčastnit některého z online turnajů.

Na fanshopu ŠSČR je rovněž připravena kolekce k programu Šachy do škol, která obsahuje dětské oblečení a doplňky, ale třeba i plyšového medvídka. Stane se šťastným talismanem pro vaše malé šachisty?