Registrace cizinců k 6. 9. 2019

PŘÍJMENÍ, JMÉNO ROK NAR. ODDÍL SOUTĚŽ IČ-ELO-FIDE DOŠLO VYŘÍZENO
Alekseenko Kirill 1997 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 4135539 12.08.2019 12.08.2019
Bach Markus 1988 TJ Krásná Lípa KP – ŠSLK 24603376 29.08.2019 29.08.2019
Bach Ulf-Gunter 1964 TJ Krásná Lípa KP – ŠSLK 24603384 29.08.2019 29.08.2019
Banasik Krzysztof 1985 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1125222 05.08.2019 05.08.2019
Banasik Krzysztof 1985 SK Řetězárna Oblastní soutěž-sever – ŠSOK 1125222 27.08.2019 28.08.2019
Banasik Krzysztof 1985 Sokol Vrbno p/P 2. liga – F 1125222 04.09.2019 04.09.2019
Bánusz Tamás 1989 Slavia Kroměříž Extraliga 722413 05.08.2019 05.08.2019
Bartel Mateusz 1985 1. Novoborský ŠK Extraliga 1112635 24.07.2019 24.07.2019
Blaszczok Grzegorz 1969 SK Stonava KS B – MKŠS 1118986 15.08.2019 15.08.2019
Blohberger Felix Alexandr 2002 ŠK Duras BVK Extraliga 1632051 26.08.2019 26.08.2019
Bobras Piotr 1977 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1106880 13.08.2019 13.08.2019
Borovský Adam 1985 OREL jednota Ořechov 2. liga – E 14915456 30.08.2019 30.08.2019
Buksa Ewelina 1992 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1177141 19.08.2019 19.08.2019
Cako Laszlo 1966 TJ Sokol Údlice 2. liga – B 1008153 25.07.2019 25.07.2019
Cako Laszlo 1966 TJ Sokol Údlice KP 1 – ÚŠS 1008153 25.07.2019 25.07.2019
Cieslak Patrycjusz 1997 ŠK Inter-Petrovice KS B – MKŠS 1115863 05.08.2019 05.08.2019
Cieslak Wiktoria 2000 ŠK Inter-Petrovice KS B – MKŠS 1160036 05.08.2019 05.08.2019
Cyborowski Lukasz 1980 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. Extraliga 1108760 06.08.2019 06.08.2019
Dabrowski Jaroslaw 1977 Šachový klub Jeseník, z.s. KP – ŠSOK 1125800 20.08.2019 21.08.2019
Dabrowski Jaroslaw 1977 Šachový klub Jeseník, z.s. Oblastní přebor – ŠSOK 1125800 20.08.2019 21.08.2019
Danada Tomáš 1995 Šachy Hošťálková z.s. 1. liga – východ 14919362 27.08.2019 27.08.2019
Danada Tomáš 1995 TJ Vlčnov 2. liga – E 14919362 02.09.2019 02.09.2019
Dlasek Ján 1985 TJ Jiskra Havlíčkův Brod KP – Vysočina 14926059 01.08.2019 01.08.2019
Dlasek Ján 1985 TJ Jiskra Havlíčkův Brod KS – Vysočina 14926059 01.08.2019 01.08.2019
Dlasek Ján 1985 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Regionální soutěž-Vysočina 14926059 01.08.2019 01.08.2019
Dragnev Valentin 1999 ŠK Duras BVK Extraliga 1634852 26.08.2019 26.08.2019
Druska Juraj 1994 Unichess Extraliga 14915650 03.09.2019 04.09.2019
Exler Veronika 1990 Šachy Hošťálková z.s. 1. liga – východ 1620550 04.09.2019 04.09.2019
Fiedorek Michal 2004 Region Panda, z.s. 1. liga – východ 1199528 02.09.2019 03.09.2019
Frolov Artur 1970 ŠK Dopravní podnik Praha Extraliga 14100134 14.08.2019 14.08.2019
Frolov Artur 1970 ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova Přebor Prahy – 1.tř. 14100134 22.08.2019 23.08.2019
Ftáčník Lubomír 1957 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. Extraliga 14900017 06.08.2019 06.08.2019
Ganzová Veronika 1999 SK Podlužan Prušánky z.s. KP 1 – JmŠS 14941597 14.08.2019 14.08.2019
Ganzová Veronika 1999 SK Podlužan Prušánky z.s. KP 2 – C – JmŠS 14941597 14.08.2019 14.08.2019
Ganzová Veronika 1999 SK Podlužan Prušánky z.s. OP 1 – Hodonín 14941597 14.08.2019 14.08.2019
Gaša Andrej 1973 SK Podlužan Prušánky z.s. 2. liga – E 14905646 22.07.2019 22.07.2019
Gaša Patrik 1997 SK Podlužan Prušánky z.s. 2. liga – E 14925168 22.07.2019 22.07.2019
Gaša Patrik 1997 SK Podlužan Prušánky z.s. KP 1 – JmŠS 14925168 22.07.2019 22.07.2019
Gažik Viktor 2001 Slavia Kroměříž Extraliga 14928752 19.08.2019 19.08.2019
Goluch Piotr 1992 Region Panda, z.s. 1. liga – východ 1137840 04.09.2019 04.09.2019
Gonda László 1988 Slavia Kroměříž Extraliga 720852 12.08.2019 12.08.2019
Guijarro David Anton 1994 1. Novoborský ŠK Extraliga 2285525 24.07.2019 24.07.2019
Hagarová Zuzana 1977 Karlovarský šachklub Tietz 2. liga – B 14900866 29.08.2019 30.09.2019
Hámorník Jozef 1978 TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2. liga – D 14903032 29.07.2019 29.07.2019
Hrabuša Matej 1990 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 14908042 31.07.2019 31.07.2019
Hrabuša Matej 1990 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1. liga – západ 14908042 31.07.2019 31.07.2019
Hrtko Vladimír 1970 ŠK GARDE Lipovec 2. liga – E 14902583 20.08.2019 20.08.2019
Hrubša Marián 1967 Jiskra Strážnice KP 2 – C – JmŠS 14915898 13.08.2019 13.08.2019
Hrubša Vladimír 1965 Jiskra Strážnice KP 2 – C – JmŠS 14910047 13.08.2019 13.08.2019
Huschenbeth Niclas 1992 ŠK Duras BVK Extraliga 24604747 26.08.2019 26.08.2019
Chovan Milan 1998 TJ Pankrác 1. liga – západ 14933691 01.07.2019 01.07.2019
Ištoňa Martin 1997 TJ Pankrác 1. liga – západ 14923475 22.07.2019 22.07.2019
Ištoňa Martin 1997 TJ Pankrác 2. liga – A 14923475 22.07.2019 22.07.2019
Ivanchuk Vasyl 1969 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 14100010 12.08.2019 12.08.2019
Jakubiec Artur 1973 Šachový klub HM Ostrava Extraliga 1103261 28.08.2019 29.08.2019
Jakubowski Krzysztof 1983 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1112848 13.08.2019 13.08.2019
Jaracz Pavel 1975 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. Extraliga 1102222 06.08.2019 06.08.2019
Jaworski Miroslaw 1965 TJ Slovan Havířov 2. liga – F 1101579 22.08.2019 22.08.2019
Jordanov Mihail 2004 Sokol Bakov nad Jizerou 2. liga – C 15004473 30.07.2019 31.07.2019
Jordanov Mihail 2004 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav KP – SŠS 15004473 26.08.2019 26.08.2019
Jurčík Marián 1987 Unichess Extraliga 14901625 03.09.2019 04.09.2019
Jurčík Martin 1989 Unichess Extraliga 14907534 03.09.2019 04.09.2019
Kantans Toms 1994 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. Extraliga 11602945 06.08.2019 06.08.2019
Kantorík Marián 1966 OREL jednota Ořechov 2. liga – E 14900513 06.09.2019 06.09.2019
Kempinski Robert 1977 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1105663 13.08.2019 13.08.2019
Klamár Maroš 1988 Jezdci Jundrov KP – JmŠS 14912414 18.07.2019 22.07.2019
Klamár Maroš 1988 Jezdci Jundrov Městský přebor – Brno 14912414 18.07.2019 22.07.2019
Kočiščáková Alexandra 1991 Jezdci Jundrov KP 1 – JmŠS 14912511 22.07.2019 22.07.2019
Kočiščáková Alexandra 1991 Jezdci Jundrov Městský přebor – Brno 14912511 22.07.2019 22.07.2019
Kolodziej Bogdan 1971 Šachový klub Jeseník, z.s. KP – ŠSOK 21846162 20.08.2019 21.08.2019
Kolodziej Bogdan 1971 Šachový klub Jeseník, z.s. Oblastní přebor – ŠSOK 21846162 20.08.2019 21.08.2019
Kovaĺ Michal 1988 USK Praha Přebor Prahy – 2. třída 14911019 26.08.2019 26.08.2019
Kozák Ádám 2002 Slavia Kroměříž Extraliga 753246 12.08.2019 12.08.2019
Koziol Kamil 2000 TJ Ostrava 1. liga – východ 1161555 28.05.2019 28.05.2019
Koziol Kamil 2000 Šachový klub HM Ostrava Extraliga 1161555 28.08.2019 29.08.2019
Kubica Kamil 1994 SK Stonava KS B – MKŠS 1146360 15.08.2019 15.08.2019
Kubiš Ivan 1959 Jiskra Strážnice KP 2 – C – JmŠS 14906023 13.08.2019 13.08.2019
Kuna Martin 1999 ŠK Bystrc Oilers KP 2 – JmŠS 14936577 26.08.2019 26.08.2019
Kvapil Jan 2001 2222 ŠK Polabiny, z.s. KS – západ – PDŠS 30908647 16.08.2019 16.08.2019
Lanč Alois 1948 SK Podlužan Prušánky z.s. 2. liga – E 14900041 22.07.2019 22.07.2019
Lanč Alois 1948 Slavia Kroměříž Extraliga 14900041 25.07.2019 25.07.2019
Lančarič Tomáš 1992 ŠK UNION Louny KP – ÚKŠS 14932571 12.07.2019 12.07.2019
Lančarič Tomáš 1992 ŠK UNION Louny KP 2 – ÚKŠS 14932571 12.07.2019 12.07.2019
Landa Konstantin 1972 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 4101685 18.06.2019 27.06.2019
Lintner Igor 2000 TJ Vlčnov 2. liga – E 14932970 02.09.2019 02.09.2019
Luch Michal 1988 Sokol Vrbno p/P 2. liga – F 1120042 04.09.2019 04.09.2019
Maník Mikuláš 1975 SK Děčín 2. liga – B 14900734 05.08.2019 06.08.2019
Maník Mikuláš 1975 OREL jednota Ořechov 2. liga – E 14900734 30.08.2019 30.08.2019
Markoš Ján 1985 Slavia Kroměříž Extraliga 14903474 19.08.2019 19.08.2019
Markoš Ján 1985 ŠK GARDE Lipovec 2. liga – E 14903474 20.08.2019 20.08.2019
Markowski Tomasz 1975 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1105680 13.08.2019 13.08.2019
Mazúr Štefan 1992 Slavia Kroměříž Extraliga 14909332 16.08.2019 16.08.2019
Miton Kamil 1984 Šachový klub HM Ostrava Extraliga 1111914 28.08.2019 29.08.2019
Molenda Marcin 1998 Slavoj Český Těšín 1. liga – východ 1173065 29.08.2019 29.08.2019
Motúz Karol 1961 Zbrojovka Vsetín 1. liga – východ 14902621 30.07.2019 30.07.2019
Movsesian Julia 1981 TŽ Třinec 1. liga – východ 4139690 15.08.2019 15.08.2019
Movsesian Julia 1981 ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova Přebor Prahy – 1.tř. 4139690 22.08.2019 23.08.2019
Movsesian Sergei 1978 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 310204 12.08.2019 12.08.2019
Movsesian Sergei 1978 TŽ Třinec 1. liga – východ 310204 15.08.2019 15.08.2019
Mroziak Maciej 1995 Slavoj Český Těšín 1. liga – východ 1139665 29.08.2019 29.08.2019
Murdzia Piotr 1975 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1105671 13.08.2019 13.08.2019
Nabaty Tamir 1991 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 2809052 18.06.2019 27.06.2019
Nagy Gabor 1994 ŠK Líně 1. liga – západ 737119 30.08.2019 30.08.2019
Najer Evgeniy 1977 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 4118987 18.06.2019 27.06.2019
Nasuta Grzegorz 1996 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1141686 13.08.2019 13.08.2019
Natsidis Christoph 1988 SK Děčín 2. liga – B 24601179 05.08.2019 06.08.2019
Orzechowski Jacek 1965 ŠK TJ Dolní Benešov KP – MKŠS 1101951 05.08.2019 05.08.2019
Orzechowski Jacek 1965 Šachový klub HM Ostrava 2. liga – F 1101951 28.08.2019 29.08.2019
Pacher Milan 1990 OREL jednota Ořechov 2. liga – E 14907445 30.08.2019 30.08.2019
Pakleza Zbigniew 1986 Šachový klub HM Ostrava Extraliga 1119290 28.08.2019 29.08.2019
Palek Miroslav 1963 Sokol Domažlice 2. liga – A 4624580 19.08.2019 19.08.2019
Papp Gabor 1987 Slavia Kroměříž Extraliga 718602 30.07.2019 30.07.2019
Pazdziora Michal 1989 SK Stonava KS B – MKŠS 1124234 15.08.2019 15.08.2019
Pecháč Jerguš 2001 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 14926970 12.08.2019 12.08.2019
Pentala Harikrishna 1986 1. Novoborský ŠK Extraliga 5007003 24.07.2019 24.07.2019
Petényi Tamás 1993 Slavia Kroměříž Extraliga 14909090 19.08.2019 19.08.2019
Petrán Peter 1954 ŠK Sokol Vyšehrad 1. liga – západ 14900114 26.08.2019 26.08.2019
Petrík Tomáš 1980 TŽ Třinec 1. liga – východ 14901925 26.08.2019 26.08.2019
Petrosyan Tigran 1994 ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova Přebor Prahy – 1.tř. 13303678 22.08.2019 23.08.2019
Plischki Sebastian 1974 ŠK Dopravní podnik Praha Extraliga 4637143 14.08.2019 14.08.2019
Plischki Sebastian 1974 ŠK Dopravní podnik Praha 1. liga – západ 4637143 14.08.2019 14.08.2019
Ponomariov Ruslan (Olegovič) 1983 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 14103320 18.06.2019 27.06.2019
Pribila Gerhard 1978 Jiskra Strážnice KP 2 – C – JmŠS 14910543 13.08.2019 13.08.2019
Ragger Markus 1988 1. Novoborský ŠK Extraliga 1610856 24.07.2019 24.07.2019
Raszka Janusz 1955 Slavoj Český Těšín 1. liga – východ 1102478 29.08.2019 29.08.2019
Rodshtein Maxim 1989 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. Extraliga 2806851 06.08.2019 06.08.2019
Rogozenco Dorian 1973 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 1210319 18.06.2019 27.06.2019
Sabuk Piotr 1992 Region Panda, z.s. 1. liga – východ 1137565 02.09.2019 02.09.2019
Sahidi Samir 2003 ŠK Dopravní podnik Praha Extraliga 14936372 19.08.2019 19.08.2019
Sahidi Samir 2003 ŠK Dopravní podnik Praha 1. liga – západ 14936372 19.08.2019 19.08.2019
Sargsyan Karen 1963 ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova Přebor Prahy – 1.tř. 13302515 22.08.2019 23.08.2019
Sasikiran Krishnan 1981 1. Novoborský ŠK Extraliga 5004985 24.07.2019 24.07.2019
Sergeev Vladimir 1964 ŠK Dopravní podnik Praha Extraliga 14101076 14.08.2019 14.08.2019
Shengelia David 1980 ŠK Duras BVK Extraliga 13601270 26.08.2019 26.08.2019
Shevchenko Kirill 2002 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 14129574 12.08.2019 12.08.2019
Shilov Sergej 1958 ŠK Bohemia Pardubice z.s. KP 1 – PDŠS 14101505 26.08.2019 26.08.2019
Schmid Michael 1966 ŠK Karlovy Vary KP 1 – KŠSKV 16266897 26.08.2019 27.08.2019
Schuh Patrick 1996 TJ Slovan Jindřichův Hradec Divize I – JŠS 1639480 18.07.2019 22.07.2019
Siekaniec Jan 1963 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1104160 05.08.2019 05.08.2019
Sonter Matthew 1982 ŠK SIGMIA Olomouc KP – ŠSOK 3204006 02.09.2019 02.09.2019
Sremaňák Slavomír 1990 SK Podlužan Prušánky z.s. 2. Liga – E 14910365 22.07.2019 22.07.2019
Stachowiak Kamil 1986 Sokol Vrbno p/P 2. liga – F 1119966 04.09.2019 04.09.2019
Stojković Andreja 1954 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. Regionální přebor – SŠS 14510502 18.06.2019 27.06.2019
Szczepanek Radoslaw 1983 TJ Slovan Havířov 2. liga – F 1120395 22.08.2019 22.08.2019
Szczepanek Radoslaw 1983 TJ Slovan Havířov KS B – MKŠS 1120395 22.08.2019 22.08.2019
Szwed Jacek 1989 TŽ Třinec 2. liga – F 1126431 02.09.2019 02.09.2019
Štohl Igor 1964 TŽ Třinec 1. liga – východ 14900025 20.08.2019 20.08.2019
Tari Aryan 1999 Slavia Kroměříž Extraliga 1510045 30.07.2019 30.07.2019
Terpstra Wiep 1944 Šachový klub Praha 4 Přebor Prahy – 3.tř. 1016687 19.06.2019 27.06.2019
Tiller Jaroslav 1947 ŠK Valdštejn Cheb KP 1 – KŠSKV 4658264 15.05.2019 29.05.2019
Tiller Jaroslav 1947 ŠK Valdštejn Cheb KP 2 – KŠSKV 4658264 15.05.2019 29.05.2019
Tomaszewski Kacper 1997 SK Slavia Orlová 1. liga – východ 1127373 05.09.2019 05.09.2019
Turková Karolína 1994 CAISSA Roztoky KS – SŠS 14916932 27.08.2019 27.08.2019
Turková Karolína 1994 TJ Kobylisy 2. liga – C 14916932 03.09.2019 04.09.2019
Tustanowski Mateusz 2001 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1169866 08.08.2019 09.08.2019
Tustanowski Robert 1972 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1107569 08.08.2019 09.08.2019
Tustanowski Robert 1972 Sokol Vrbno p/P 2. liga – F 1107569 04.09.2019 04.09.2019
Tymrakiewicz Rafal 1977 TŽ Třinec 2. liga – F 1108832 21.08.2019 21.08.2019
Vereš Andrej 1982 Zbrojovka Vsetín 1. liga – východ 14906074 30.07.2019 30.07.2019
Vidit Santosh Gujarathi 1994 1. Novoborský ŠK Extraliga 5029465 24.07.2019 24.07.2019
Wiewiora Eneasz 1994 TJ Slovan Havířov 2. liga – F 1140396 22.08.2019 22.08.2019
Wiewiora Eneasz 1994 Slavoj Český Těšín 1. liga – východ 1140396 29.08.2019 29.08.2019
Wojs Alicja 2009 Šachová škola Bohumín, z.s. OS – Karviná 21882614 05.09.2019 05.09.2019
Wojtaszek Radoslaw 1987 1. Novoborský ŠK Extraliga 1118358 24.07.2019 24.07.2019
Wrobel Maciej 1985 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1181351 19.08.2019 19.08.2019
Yakimenko Alexander A. 1952 ŠK Bohemia Pardubice z.s. KP 1 – PDŠS 24141917 26.08.2019 26.08.2019
Yemelin Vasily Vladimirovich 1976 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 4113217 18.06.2019 27.06.2019
Žylka Stanislav 1999 SK Slavia Orlová 1. liga – východ 1189654 05.09.2019 05.09.2019
Stav k 6.9.2019