Registrace cizinců k 25. 9. 2020

Organizační komise ŠSČR zveřejňuje aktuální seznam cizinců zaregistrovaných v českých soutěžích družstev. Pravidla registrace upravuje Registrační a přestupní řád. Pro každou soutěž je potřeba se každý rok registrovat znovu. Cizinec může být v příslušném období registrován nejvýše pro tři soutěže družstev, z toho nejvýše pro dvě soutěže řízené ŠSČR (extraliga, 1. liga a 2. liga)

 

PŘÍJMENÍ, JMÉNO ROK NAR. ODDÍL SOUTĚŽ IČ-ELO-FIDE DOŠLO VYŘÍZENO
Antoniewski Rafal 1980 Beskydská šachová škola z.s. Extraliga 1111078 15.09.2020 15.09.2020
Azarov Sergei 1983 Beskydská šachová škola z.s. Extraliga 13501470 15.09.2020 15.09.2020
Balogh Csaba 1987 Moravská Slavia Brno Extraliga 718939 08.09.2020 09.09.2020
Banasik Krzysztof 1985 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1125222 18.07.2020 20.07.2020
Banasik Krzysztof 1985 Tatran Litovel 2. liga F 1125222 01.09.2020 02.09.2020
Banasik Krzysztof 1985 Lokomotiva Krnov KS A – MKŠS 1125222 15.09.2020 16.09.2020
Banič Marek 1977 TJ Slavia Hradec Králové KS – KHŠS 14908336 14.09.2020 14.09.2020
Banič Marek 1977 TJ Slavia Hradec Králové KP – KHŠS 14908336 14.09.2020 14.09.2020
Banič Marek 1977 TJ Slavia Hradec Králové 2. liga – D 14908336 14.09.2020 14.09.2020
Bánusz Tamás 1989 Slavia Kroměříž Extraliga 722413 11.09.2020 11.09.2020
Bartel Mateusz 1985 1. Novoborský ŠK Extraliga 1112635 16.09.2020 16.09.2020
Bednář Jaromír 1974 ŠK Zlín, z.s. 2. liga E 14900807 11.09.2020 11.09.2020
Bence Korpa 1998 ŠK Líně Extraliga 706671 11.08.2020 17.08.2020
Blaszczok Grzegorz 1969 SK Stonava KS C – MKŠS 1118986 24.08.2020 24.08.2020
Blohberger Felix Alexandr 2002 ŠK Duras BVK Extraliga 1632051 29.08.2020 31.08.2020
Bobras Piotr 1977 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1106880 12.08.2020 17.08.2020
Bombek Peter 1966 ŠK Zlín, z.s. 2. liga E 14902230 11.09.2020 11.09.2020
Borovský Adam 1985 ŠK Střelice KP 2 – JmŠS 14915456 09.09.2020 09.09.2020
Borovský Adam 1985 OREL jednota Ořechov 2. liga E 14915456 14.09.2020 14.09.2020
Cako Laszlo 1966 TJ Sokol Údlice 2. liga B 1008153 01.09.2020 02.09.2020
Cako Laszlo 1966 TJ Sokol Údlice KP 1 – ÚKŠS 1008153 01.09.2020 02.09.2020
Carlsson Pontus 1982 ŠK Dopravní podnik Praha Extraliga 1705814 15.09.2020 16.09.2020
Cieslak Patrycjusz 1997 ŠK Inter-Petrovice KS C – MKŠS 1115863 01.09.2020 01.09.2020
Cieslak Wiktoria 2000 ŠK Inter-Petrovice KS C – MKŠS 1160036 01.09.2020 01.09.2020
Cudnik Andrzej 1955 Rychvaldský spolek šachový 1945 KS C – MKŠS 1107062 13.09.2020 14.09.2020
Cudnik Andrzej 1955 Rychvaldský spolek šachový 1945 OP – Karviná 1107062 13.09.2020 14.09.2020
Cvetkovič Dalibor 1980 Gambit Jihlava 2. liga E 929140 06.08.2020 19.08.2020
Cvetkovič Dalibor 1980 Gambit Jihlava KP – KŠSV 929140 06.08.2020 19.08.2020
Cyborowski Lukasz 1980 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. Extraliga 1108760 04.09.2020 04.09.2020
Czarniecka Aleksandra 2003 Šachový klub Frýdlant, z.s. KP – ŠSLK 1194933 24.09.2020 24.09.2020
Dabrowski Jaroslaw 1977 Šachový klub Jeseník, z.s. KP – ŠSOK 1125800 03.09.2020 03.09.2020
Danada Tomáš 1995 TJ Vlčnov 1. liga – východ 14919362 27.07.2020 28.07.2020
Danada Tomáš 1995 OREL jednota Ořechov 2. liga – E 14919362 14.09.2020 15.09.2020
Dlasek Ján 1985 TJ Jiskra Havlíčkův Brod KS – Vysočina 14926059 09.09.2020 09.09.2020
Dlasek Ján 1985 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Reg.soutěž-Vysočina 14926059 09.09.2020 09.09.2020
Dragnev Valentin 1999 ŠK Duras BVK Extraliga 1634852 29.08.2020 31.08.2020
Drozniak Stanislaw 1998 TJ Slovan Havířov KS C – MKŠS 1188895 26.08.2020 26.08.2020
Druska Juraj 1994 Unichess Extraliga 14915650 08.09.2020 09.09.2020
Drygalski Wojciech 1955 Rychvaldský spolek šachový 1945 KS C – MKŠS 1106341 13.09.2020 14.09.2020
Dzierzak Radoslaw 1995 Slavoj Český Těšín 1. liga – východ 1161407 01.09.2020 01.09.2020
Federič Jozef 1986 Šachový klub Zdice KP – SŠS 14910659 01.09.2020 02.09.2020
Fedorov Aleksei 1972 Beskydská šachová škola z.s. Extraliga 13500465 15.09.2020 15.09.2020
Fedorov Evgenii 1987 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 2. liga B 4188004 07.09.2020 08.09.2020
Fedorov Evgenii 1987 ŠK Dopravní podnik Praha 1. liga – západ 4188004 13.09.2020 14.09.2020
Fedorov Evgenii 1987 ŠK Dopravní podnik Praha Přebor Prahy 1 4188004 13.09.2020 14.09.2020
Fiedorek Piotr 2004 Region Panda, z.s. 2. liga 1199528 16.09.2020 16.09.2020
Florian Kaczur 1998 ŠK Líně Extraliga 705098 11.08.2020 17.07.2020
Foltyn Lukasz 1988 Šachový klub Karviná 2. liga -F 1128639 13.09.2020 14.09.2020
Frolov Artur 1970 ŠK Dopravní podnik Praha Extraliga 14100134 13.09.2020 14.09.2020
Ftáčník Lubomír 1957 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. Extraliga 14900017 04.09.2020 04.09.2020
Galuszka Tomasz 2002 Šachová škola Bohumín, z.s. KS – MKŠS 21816409 01.09.2020 02.09.2020
Ganzová Veronika 1999 SK Podlužan Prušánky z.s. OP 1 – Hodonín 14941597 25.08.2020 26.08.2020
Ganzová Veronika 1999 SK Podlužan Prušánky z.s. KP 2 – C – JmŠS 14941597 25.08.2020 26.08.2020
Gaša Andrej 1973 SK Podlužan Prušánky z.s. 2. liga E 14905647 25.08.2020 26.08.2020
Gaša Patrik 1997 SK Podlužan Prušánky z.s. 2. liag E 14925168 25.08.2020 26.08.2020
Gažik Viktor 2001 Slavia Kroměříž Extraliga 14928752 11.09.2020 11.09.2020
Gelfand Boris 1968 Moravská Slavia Brno Extraliga 2805677 08.09.2020 09.09.2020
Gonda László 1988 Slavia Kroměříž Extraliga 720852 11.09.2020 11.09.2020
Gorecki Janusz 1956 TJ Hronov KP – KHŠS 1114794 18.08.2020 19.08.2020
Goszyk Bartosz 2006 Šachový klub Karviná KP – MKŠS 21807760 13.09.2020 14.09.2020
Goszyk Bartosz 2006 Šachový klub Karviná 2. liga – F 21807760 13.09.2020 14.09.2020
Grochol Kamil 2003 TJ Slovan Havířov KS C – MKŠS 21819629 08.09.2020 09.09.2020
Guijarro David Anton 1994 1. Novoborský ŠK Extraliga 2285525 16.09.2020 16.09.2020
Gujrathi Vidit Santosh 1994 1. Novoborský ŠK Extraliga 5029465 16.09.2020 16.09.2020
Hagarová Zuzana 1977 Karlovarský šachklub Tietz 2. liga B 14900866 01.09.2020 02.09.2020
Hámorník Jozef 1978 TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2. liga D 14903032 19.08.2020 20.08.2020
Haring Filip 2003 Moravská Slavia Brno Extraliga 14933080 08.09.2020 09.09.2020
Heberla Bartolomiej 1985 Moravská Slavia Brno Extraliga 1115120 08.09.2020 09.09.2020
Hort Vlastimil 1944 ŠK Líně Extraliga 4600029 19.08.2020 19.08.2020
Hrabuša Matej 1990 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 14908042 25.08.2020 25.08.2020
Hrabuša Matej 1990 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1. liga – západ 14908042 25.08.2020 25.08.2020
Hrubša Marián 1967 Jiskra Strážnice KP 2 – C – JmŠS 14915898 14.09.2020 14.09.2020
Huschenbeth Niclas 1992 ŠK Duras BVK Extraliga 24604747 29.08.2020 31.08.2020
Ištoňa Martin 1997 TJ Pankrác 1. liga – západ 14923475 31.08.2020 31.08.2020
Ištoňa Martin 1997 TJ Pankrác 2. liga A 14923475 31.08.2020 31.08.2020
Ivanchuk Vasyl 1969 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 14100010 25.08.2020 25.08.2020
Jablonický Martin 1999 OREL jednota Ořechov 2. liga E 14925621 14.09.2020 15.09.2020
Jacko Vladimír 1993 OREL jednota Ořechov 2. liga E 14915928 14.09.2020 15.09.2020
Jakubiec Artur 1973 Šachový klub HM Ostrava Extraliga 1103261 28.08.2020 31.08.2020
Jakubowski Krzysztof 1983 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1112848 12.08.2020 17.08.2020
Jaracz Pavel 1975 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. Extraliga 1102222 04.09.2020 04.09.2020
Jarosz Szymon 2006 Šachový klub Frýdlant, z.s. KP D – ŠSLK 21835853 24.09.2020 24.09.2020
Jaworski Miroslaw 1965 TJ Slovan Havířov 2. liga F 1101579 26.08.2020 26.08.2020
Jordanov Mihail 2004 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav KP – SŠS 15004473 27.08.2020 31.08.2020
Jordanov Mihail 2004 Sokol Bakov nad Jizerou 2. liga C 15004473 11.09.2020 14.09.2020
Jurčík Marián 1987 Unichess Extraliga 14907518 08.09.2020 09.09.2020
Jurčík Martin 1989 Unichess Extraliga 14907534 08.09.2020 09.09.2020
Jurčík Martin 1989 Unichess 2. liga B 14907534 15.09.2020 16.09.2020
Kantans Toms 1994 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. Extraliga 11602945 04.09.2020 04.09.2020
Kantorík Marián 1966 OREL jednota Ořechov 2. liga – E 14900513 14.09.2020 15.09.2020
Karas Marek 1999 Klub šachistů Říčany 1925 1. liga – západ 14928558 09.09.2020 09.09.2020
Karas Marek 1999 Klub šachistů Říčany 1925 2. liga – C 14928558 09.09.2020 09.09.2020
Kempinski Robert 1977 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1105663 12.08.2020 17.08.2020
Kiani Kiarash 1996 ŠK 64 Plzeň 2. liga A 12500054 03.09.2020 04.09.2020
Kiani Kiarash 1996 ŠK 64 Plzeň KP 2 – PKŠS 12500054 03.09.2020 04.09.2020
Kočiščáková Alexandra 1991 Jezdci Jundrov 2. liga E 14912511 19.08.2020 19.08.2020
Kočiščáková Alexandra 1991 Jezdci Jundrov KP 1 -JmŠS 14912511 19.08.2020 19.08.2020
Kolodziej Bogdan 1971 Šachový klub Jeseník, z.s. KP – ŠSOK 21846162 03.09.2020 03.09.2020
Korobov Anton 1985 Beskydská šachová škola z.s. Extraliga 14105730 15.09.2020 15.09.2020
Kozák Ádám 2002 Slavia Kroměříž Extraliga 753246 11.09.2020 11.09.2020
Košela Jaroslav 1948 Šachy Hošťálková Reg. soutěž-Vsetín 14918439 10.09.2020 10.09.2020
Košelová Zuzana 1995 Šachy Hošťálková KP – ŠSZK 14919214 10.09.2020 10.09.2020
Kowalczyk Pawel 1992 TJ Hronov KP – KHŠS 1130641 18.08.2020 19.08.2020
Koziol Kamil 2000 ŠK Slavoj Poruba 1. liga – východ 1161555 27.08.2020 31.08.2020
Koziol Kamil 2000 Šachový klub HM Ostrava Extraliga 1161555 28.08.2020 31.08.2020
Kruselj Daniel 1979 SK Děčín 2. liga B 14510006 22.08.2020 24.08.2020
Kruselj Daniel 1979 SK Děčín KP 1 -ÚŠS 14510006 22.08.2020 24.08.2020
Kubica Kamil 1994 SK Stonava KS C – MKŠS 1146360 24.08.2020 24.08.2020
Kubiš Ivan 1959 Jiskra Strážnice KP 2 – C – JmŠS 14906023 14.09.2020 14.09.2020
Lanč Alois 1948 SK Podlužan Prušánky z.s. 2. liga E 14900041 25.08.2020 26.08.2020
Lančarič Tomáš 1992 Šachový klub Louny z.s. KP – ÚKŠS 14932571 10.07.2020 10.07.2020
Lančarič Tomáš 1992 Šachový klub Louny z.s. KP 2 – ÚKŠS 14932571 10.07.2020 10.07.2020
Landa Konstantin 1972 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 4101685 25.08.2020 26.08.2020
Lewtak Damian 1995 Beskydská šachová škola z.s. Extraliga 1141724 15.09.2020 15.09.2020
Lintner Igor 2000 TJ Vlčnov 1. liga – východ 14932970 27.07.2020 28.07.2020
Lipka Juraj 1975 Moravská Slavia Brno 1. liga – východ 14900475 09.09.2020 09.09.2020
Liuba Volodymyr 1986 TJ Sokol Praha-Vršovice 2. liga A 14100614 07.09.2020 07.09.2020
Macura Mateusz 2009 Slavoj Český Těšín KS B – MKŠS 21852510 02.09.2020 02.09.2020
Macho Milan 1967 ŠO TJ Karolinka Reg. přebor-Vsetín 14918978 07.09.2020 07.09.2020
Macho Milan 1967 ŠO TJ Karolinka Reg. soutěž-Vsetín 14918978 07.09.2020 07.09.2020
Maník Mikuláš 1975 OREL jednota Ořechov 2. liga E 14900734 14.09.2020 15.09.2020
Markoš Ján 1985 Slavia Kroměříž Extraliga 14903474 11.09.2020 11.09.2020
Markowski Tomasz 1975 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1105680 12.08.2020 17.08.2020
Maslík Miroslav 1979 Moravská Slavia Brno 1. liga – východ 14902192 09.09.2020 09.09.2020
Mauerer Ferdinand 1984 Sokol Domažlice KP 1 – ŠSPK 4675517 09.09.2020 10.09.2020
Mazúr Štefan 1992 Slavia Kroměříž Extraliga 14909332 11.09.2020 11.09.2020
Michálek Michal 1982 ŠK Valdštejn Cheb KP 1 – KŠSKV 14908760 22.08.2020 24.08.2020
Michálek Michal 1982 ŠK Valdštejn Cheb KP 2 – KŠSKV 14908760 22.08.2020 24.08.2020
Miszczak Dariusz 1975 Rychvaldský spolek šachový 1945 KS C – MKŠS 1111590 13.09.2020 14.09.2020
Miszczak Dariusz 1975 Rychvaldský spolek šachový 1945 OP – Karviná 1111590 13.09.2020 14.09.2020
Miton Kamil 1984 Šachový klub HM Ostrava Extraliga 1111914 28.08.2020 31.08.2020
More Boštjan 1971 SŠK Cejle KS – KŠSV 14612208 13.07.2020 14.07.2020
Motúz Karol 1961 Zbrojovka Vsetín 1. liga – východ 14902621 19.08.2020 20.08.2020
Movsesian Julia 1981 TŽ Třinec 1. liga – východ 4139690 23.08.2020 24.08.2020
Movsesian Julia 1981 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 4139690 25.08.2020 25.08.2020
Movsesian Sergei 1978 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 310204 25.08.2020 25.08.2020
Movsesian Sergei 1978 TŽ Třinec 1. liga – východ 310204 25.08.2020 26.08.2020
Mroziak Maciej 1995 Slavoj Český Těšín 1. liga – východ 1139665 01.09.2020 01.09.2020
Mroziak Maciej 1995 Šachový klub Karviná 2. liga – F 1139665 13.09.2020 14.09.2020
Mruškovič Radoslav 1971 Šachový klub Zdice KP – SŠS 14905213 01.09.2020 02.09.2020
Murdzia Piotr 1975 ŠK Slavoj Poruba 1. liga – východ 1105671 19.08.2020 19.08.2020
Myrmus Mateusz 2006 Šachový klub Karviná KP – MKŠS 21825335 13.09.2020 14.09.2020
Myrmus Mateusz 2006 Šachový klub Karviná 2. liga – F 21825335 13.09.2020 14.09.2020
Nabaty Tamir 1991 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 2809052 25.08.2020 26.08.2020
Nagy Gabor 1994 ŠK Líně Extraliga 737119 11.08.2020 17.08.2020
Najer Evgeniy 1977 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 4118987 25.08.2020 26.08.2020
Nasuta Grzegorz 1996 ŠK Slavoj Poruba Extraliga 1141686 12.08.2020 17.08.2020
Natsidis Christoph 1988 SK Děčín 2. liga B 24601179 22.08.2020 24.08.2020
Nayhebaver Martin 1999 Moravská Slavia Brno Extraliga 14923432 08.09.2020 09.09.2020
Nieckarz Maja 2008 Šachový klub Karviná KS C – MKŠS 21885168 14.09.2020 14.09.2020
Niemczyk Krzysztof 2008 Šachový klub Karviná KS C – MKŠS 21021619 14.09.2020 14.09.2020
Niesyt Michal 2010 Slavoj Český Těšín KS B – MKŠS 21031568 02.09.2020 02.09.2020
Novák Petr 1967 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2. liga A 4641434 11.09.2020 11.09.2020
Oliver Mihok 1993 ŠK Líně Extraliga 728012 11.08.2020 17.08.2020
Olszewska Wiktoria 2006 Šachový klub Frýdlant, z.s. KP D – ŠSLK 21836485 24.09.2020 24.09.2020
Ondruš Martin 1990 TJ Kobylisy 1. liga – západ 14913330 10.09.2020 11.09.2020
Orzechowski Jacek 1965 ŠK TJ Dolní Benešov 2. liga F 1101951 24.08.2020 25.08.2020
Pakleza Zbigniew 1986 Šachový klub HM Ostrava Extraliga 1119290 28.08.2020 31.08.2020
Pacher Milan 1990 OREL jednota Ořechov 2. liga E 14907445 14.09.2020 15.09.2020
Palek Miroslav 1963 ŠK 64 Plzeň 2. liga A 4624580 02.09.2020 03.09.2020
Palek Miroslav 1963 Sokol Domažlice KP 1 – ŠSPK 4624580 09.09.2020 10.09.2010
Papp Gabor 1987 Slavia Kroměříž Extraliga 718602 11.09.2020 11.09.2020
Pazdziora Michal 1989 SK Stonava KS C – MKŠS 1124234 24.08.2020 24.08.2020
Pecháč Jerguš 2001 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 14926970 25.08.2020 25.08.2020
Pentala Harikrishna 1986 1. Novoborský ŠK Extraliga 5007003 16.09.2020 16.09.2020
Petényi Tamás 1993 Slavia Kroměříž Extraliga 14909090 11.09.2020 11.09.2020
Petrán Peter 1954 ŠK Sokol Vyšehrad 1. liga – západ 14900114 08.09.2020 08.09.2020
Piesik Piotr 1990 Beskydská šachová škola z.s. Extraliga 1136194 15.09.2020 15.09.2020
Piorun Kacper 1991 ŠK Líně Extraliga 11304220 11.08.2020 17.08.2020
Plischki Sebastian 1974 ŠK Dopravní podnik Praha Extraliga 4637143 13.09.2020 14.09.2020
Plischki Sebastian 1974 ŠK Dopravní podnik Praha 1. liga – západ 4637143 13.09.2020 14.09.2020
Polok Kacper 1994 TJ Slovan Havířov 2. liga F 1137158 08.09.2020 09.09.2020
Ponomariov Ruslan (Olegovič) 1983 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 14103320 25.08.2020 26.08.2020
Pribila Gerhard 1978 Jiskra Strážnice KP 2 – C – JmŠS 14910543 14.09.2020 14.09.2020
Ragger Markus 1988 1. Novoborský ŠK Extraliga 1610856 16.09.2020 16.09.2020
Raszka Janusz 1955 Slavoj Český Těšín 1. liga – východ 1102478 01.09.2020 01.09.2020
Raszka Janusz 1955 Šachový klub Karviná 2. liga – F 1102478 13.09.2020 14.09.2020
Riedl Maxmilián 1948 Sokol Domažlice KP 2 – ŠSPK 4663063 09.09.2020 10.09.2020
Rodshtein Maxim 1989 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. Extraliga 2806851 04.09.2020 04.09.2020
Rogozenco Dorian 1973 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 1210319 25.08.2020 26.08.2020
Roška Branislav 1965 TJ Neratovice 1. liga – západ 909858 19.09.2020 21.09.2020
Roška Branislav 1965 TJ Neratovice 2. liga C 909858 19.09.2020 21.09.2020
Roška Branislav 1965 TJ Neratovice KP – SŠS 909858 19.09.2020 21.09.2020
Sabuk Piotr 1992 Region Panda, z.s. 2. liga D 1137565 26.08.2020 26.08.2020
Sadzikowski Daniel 1994 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 1132253 25.08.2020 25.08.2020
Sahidi Samir 2003 ŠK Dopravní podnik Praha 1. liga – západ 14936372 13.09.2020 14.09.2020
Sahidi Samir 2003 ŠK Dopravní podnik Praha Extraliga 14936372 13.09.2020 14.09.2020
Saric Ivan 1990 Moravská Slavia Brno Extraliga 14508150 08.09.2020 09.09.2020
Sergeev Vladimir 1964 ŠK Dopravní podnik Praha Extraliga 14101076 13.09.2020 14.09.2020
Shengelia David 1980 ŠK Duras BVK Extraliga 13601270 29.08.2020 31.08.2020
Shevchenko Kirill 2002 2222 ŠK Polabiny, z.s. Extraliga 14129574 25.08.2020 25.08.2020
Shilov Sergej 1958 ŠK Bohemia Pardubice z.s. KP 1 – PDŠS 14101505 24.09.2020 24.09.2020
Shirov Alexej 1972 1. Novoborský ŠK Extraliga 2209390 16.09.2020 16.09.2020
Schmid Michael 1966 ŠK Karlovy Vary KP 1 – KŠSKV 16266897 29.08.2020 31.08.2020
Siekaniec Jan 1963 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1104160 18.07.2020 20.07.2020
Slobodjan Roman 1975 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 4617347 14.09.2020 15.09.2020
Sokolowski Jacek 1991 TJ Slovan Havířov KS C – MKŠS 1138049 08.09.2020 09.09.2020
Sopur Lech 1973 Slavoj Český Těšín 1. liga – východ 1103032 01.09.2020 01.09.2020
Sonter Matthew 1982 ŠK SIGMIA Olomouc KP – ŠSOK 3204006 04.09.2020 04.09.2020
Sremaňák Slavomír 1990 SK Podlužan Prušánky z.s. 2. liga E 14910365 25.08.2020 26.08.2020
Stojković Andreja 1954 TJ Hostivice KS – SŠS 14510502 25.09.2020 25.09.2020
Svrček Luboš 1978 TJ Sokol Praha-Vršovice 2. liga A 14907488 07.09.2020 07.09.2020
Svrček Luboš 1978 TJ Sokol Praha-Vršovice Přebor Prahy 1 14907488 07.09.2020 07.09.2020
Szablewski Krzysztof 1968 TJ Hronov KP – KHŠS 1149644 18.08.2020 19.08.2020
Szczepanek Radoslaw 1983 TJ Slovan Havířov 2. liga F 1120395 26.08.2020 26.08.2020
Szeko Ludovit 1969 Šachklub města Dobrovice, z.s. KS – SŠS 14913046 10.09.2020 10.09.2020
Szeko Ludovit 1969 Šachklub města Dobrovice, z.s. Reg.přebor – SŠS 14913046 10.09.2020 10.09.2020
Szwed Jacek 1989 TŽ Třinec 2. liga F 1126431 09.09.2020 09.09.2020
Štohl Igor 1964 TŽ Třinec 1. liga – východ 14900025 23.08.2020 24.08.2020
Štohl Igor 1964 ŠK Dopravní podnik Praha Extraliga 14900025 13.09.2020 14.09.2020
Tari Aryan 1999 Slavia Kroměříž Extraliga 1510045 11.09.2020 11.09.2020
Tiller Jaroslav 1947 ŠK Valdštejn Cheb KP 1 – KŠSKV 4658264 24.08.2020 24.08.2020
Tiller Jaroslav 1947 ŠK Valdštejn Cheb KP 2 – KŠSKV 4658264 24.08.2020 24.08.2020
Tokabayev Alibek 1988 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 2. liga E 13705210 10.09.2020 10.09.2020
Tokabayev Alibek 1988 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. KP 1 – JmŠS 13705210 10.09.2020 10.09.2020
Tomaszewski Kacper 1997 SK Slavia Orlová 1. liga – východ 1127373 01.09.2020 02.09.2020
Tomczyk Piotr 1973 SK Stonava KS C – MKŠS 21824380 24.08.2020 24.08.2020
Turková Karolína 1994 CAISSA Roztoky KS – SŠS 14916932 10.09.2020 11.09.2020
Tustanowski Robert 1972 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1107569 18.07.2020 20.07.2020
Tustanowski Robert 1972 Lokomotiva Krnov KS A – MKŠS 1107569 15.09.2020 16.09.2020
Tymrakiewicz Rafal 1977 TŽ Třinec 2. liga F 1108832 23.08.2020 24.08.2020
Valiček Jaroslav 1959 Sokol Chotěbuz KS C – MKŠS 14923599 21.08.2020 21.08.2020
Velitshko Ihor 1969 Šachový klub Zdice KP – SŠS 14106272 01.09.2020 02.09.2020
Vereš Andrej 1982 Zbrojovka Vsetín 1. liga – východ 14906074 19.08.2020 20.08.2020
Vitiugov Nikita 1987 1. Novoborský ŠK Extraliga 4152956 16.09.2020 16.09.2020
Vrolijk Liam 2002 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 1048333 14.09.2020 15.09.2020
Walter Szymon 2000 ŠK Slavoj Poruba KP – MKŠS 1172590 27.08.2020 31.08.2020
Wiewiora Eneasz 1994 TJ Slovan Havířov 2. liga F 1140396 26.08.2020 27.08.2020
Wiewiora Eneasz 1994 Slavoj Český Těšín 1. liga – východ 1140396 01.09.2020 01.09.2020
Wojtaszek Radoslaw 1987 1. Novoborský ŠK Extraliga 1118358 16.09.2020 16.09.2020
Wolyński Krzysztof 1982 Rychvaldský spolek šachový 1945 KS C – MKŠS 1132660 13.09.2020 14.09.2020
Wrobel Ewelina 1992 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1177141 18.07.2020 20.07.2020
Wrobel Maciej 1985 TJ Zlaté Hory KP – ŠSOK 1181351 18.07.2020 20.07.2020
Yemelin Vasily Vladimirovich 1976 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. Extraliga 4113217 25.08.2020 26.08.2020
Zhigalko Andrey 1985 Beskydská šachová škola z.s. Extraliga 13502247 15.09.2020 15.09.2020
Zingaylo Antonina 1993 Orel Opava OP – Opava 14117100 26.06.2020 26.06.2020
Zingaylo Antonina 1993 Orel Opava KS A – MKŠS 14117100 26.06.2020 26.06.2020
Žylka Stanislav 1999 SK Slavia Orlová 1. liga – východ 1189654 01.09.2020 02.09.2020
Stav k 25.9.2020