Přestupy členů k 7. 8. 2020

Organizační komise ŠSČR zveřejňuje aktuální seznam přestupů členů mezi oddíly v aktuálním přestupním období. Přestupní pravidla upravuje Registrační a přestupní řád. Člen může požádat o přestup v období od 5. 5. do 5. 9. a přestoupit pouze jednou. Mimo toto období se může uskutečnit pouze tzv. technický přestup, který je potřeba odůvodnit (např. přestěhování). Při přestupu 5 a více členů do stejného oddílu se jedná o hromadný přestup s nižším přestupním poplatkem. U členů do 25 let přichází do úvahy uplatnění pravidel o odstupném.

 

Příjmení, jméno Rok nar. Mateřský oddíl Nový oddíl došlo vyřízeno Poznámka
Alidis Myron 2011 ŠK Molekula TJ Bohemians Praha 07.08.2020 07.08.2020
Artamonov Mikhail 2012 ŠK Molekula Unichess 21.07.2020 21.07.2020
Beinhauer Bernard 2002 TJ Sport Bučovice, z.s. ŠK Dopravní podnik Praha 27.02.2020 27.02.2020 Technický přestup
Bernášek Václav 1957 Šachový klub Viktoria Žižkov DDM Písek 16.07.2020 20.07.2020
Bodický Michal 1997 ŠK Dopravní podnik Praha Šachový klub Příbram-Baník, spolek 31.07.2020 31.07.2020
Borovička Tomáš 1975 HTJ Odra Ostrava ŠK Slavoj Poruba 08.07.2020 09.07.2020
Brabec Vlastimil 1954 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Brda Vlastimil 1940 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Břesky Petr 1976 ŠK Medvědi Zvole SK OAZA Praha 24.07.2020 24.07.2020
Březíková Beáta 2009 ŠK Vinary Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov 02.08.2020 03.08.2020
Bureš Jaroslav 1993 ŠK Slavoj Poruba Beskydská šachová škola z.s. 27.07.2020 27.07.2020
Czerný Kristian 2008 TJ Pankrác TJ Bohemians Praha 22.07.2020 22.07.2020
Čermák Jan 1972 ŠK MOSAD Česká Kamenice ŠK Slavie Děčín 18.05.2020 02.07.2020 (1) hromadný přestup
Černý Michal 2006 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. ŠK Zlín, z.s. 15.07.2020 07.08.2020 2.260,- odstupné uhrazeno
Diviš Libor 1956 ŠK Bystrc Oilers TJ Slovan Ivančice 19.07.2020 20.07.2020
Dvořák Martin 1991 Slavia Kroměříž TJ Vlčnov 27.07.2020 28.07.2020
Elstner Ondřej 1954 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Fajfr Jaroslav 1946 ŠK MOSAD Česká Kamenice ŠK Slavie Děčín 18.05.2020 02.07.2020 (1) hromadný přestup
Flajšman Pavel 2002 ŠK Sokol Klatovy ŠK Dvorec 27.07.2020 28.07.2020
Flajšman Petr 2005 ŠK Dvorec ŠK Sokol Klatovy 20.07.2020 21.07.2020
Fojtík Vlastislav 1951 Sokol Vrbno p/P ŠO Jiskra Rýmařov 30.07.2020 30.07.2020
Gajda Rostislav 1962 TJ Ostrava ŠK Slavoj Poruba 24.07.2020 27.07.2020
Grundman Václav 1999 ŠK Vysoké Mýto Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 14.07.2020 14.07.2020
Havel František 1947 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Havel Jan 1985 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 04.08.2020 04.08.2020
Hladík Lumír 1960 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Hofman Kryštof 2004 1. Novoborský ŠK TJ Desko Liberec 30.07.2020 31.07.2020
Horáček Petr 1971 TJ Sport Bučovice, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová 02.08.2020 03.08.2020
Hrbáček Miroslav 1956 Sokol Vrbno p/P TJ Zlaté Hory 27.07.2020 28.07.2020
Hrdlička Jan 2002 ŠK DDM Postoloprty SK DDM Slaný 31.07.2020 31.07.2020
Hurtík Matěj 2004 1. Novoborský ŠK TJ Desko Liberec 29.07.2020 30.07.2020
Hvozdovič Jan 2004 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠK Svornost Rousínovec 23.06.2020 01.07.2020
Jančík Vojtěch 2011 TJ Sokol Plzeň-Letná ŠK 64 Plzeň 27.04.2020 02.07.2020
Javorský Václav 2007 TJ Dobratice Interchess z.s. 25.05.2020 02.07.2020
Juřík Filip 2006 KK-ŠK Osvětimany SK Boršice 24.01.2020 01.07.2020
Kalmár Martin 1970 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Kapuciánová Nela 2014 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem Region Panda, z.s. 19.05.2020 02.07.2020
Kašpar Lukáš 2002 ŠK Sokol Klatovy ŠK Dvorec 27.07.2020 28.07.2020
Kolář Bořivoj 1996 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. ŠK Spartak Čelákovice 13.07.2020 13.07.2020
Koper Štefan 1955 ŠK Mahrla Praha z.s. Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy 29.06.2020 01.07.2020
Kovařík David 2000 ŠO Kunovice ŠK Staré Město 02.07.2020 02.07.2020
Kraus Petr 1973 TJ Klášterec nad Ohří ŠK Mahrla Praha z.s. 18.02.2020 18.02.2020 Technický přestup
Kroček Ivan 2002 Beskydská šachová škola z.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 23.05.2020 02.07.2020
Kubíček Jiří 1946 ŠK Bystrc Oilers ŠK Kuřim, z.s. 27.05.2020 02.07.2020
Kulhavý František 1950 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Kulhavý František 1978 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Kůsa Jakub 2005 ŠK Sokol Klatovy Moravská Slavia Brno 10.07.2020 10.07.2020
Kůsová Lenka 1977 Karlovarský šachklub Tietz ŠK Spartak Chodov 10.06.2020 02.07.2020
Kůžel Martin 2008 TJ Pankrác TJ Bohemians Praha 22.07.2020 22.07.2020
Kyselý Ivan 1965 Šachový klub Slovan Jirkov TJ Hostivice 19.06.2020 01.07.2020
Lang Jakub 2004 Šachový klub Bruntál z.s. Lokomotiva Krnov 22.07.2020 22.07.2020
Láznička Viktor 1988 1. Novoborský ŠK 2222 ŠK Polabiny, z.s. 29.07.2020 30.07.2020
Lieber Lukáš 2004 TJ Klášterec nad Ohří CHESS MOST 04.07.2020 07.07.2020
Londýn Radek 1985 ŠK Sokol Vyšehrad TJ Neratovice 04.08.2020 05.08.2020
Loubal Pavel 1966 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Luňák Pavel 1993 ŠK Skorošice Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 04.04.2020 01.07.2020
Macíček Jan 1986 Interchess z.s. TJ Dobratice 25.05.2020 02.07.2020
Málek Tomáš 1973 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší TJ Sokol Lužany 06.08.2020 07.08.2020
Marek Jiří 1958 SK Podlužan Prušánky z.s. Šachový klub Letovice, z.s. 04.08.2020 04.08.2020
Mareš Otakar 1954 ŠK MOSAD Česká Kamenice ŠK Slavie Děčín 18.05.2020 02.07.2020 (1) hromadný přestup
Matějíček Vojtěch 2005 ŠK Dvorec ŠK Sokol Klatovy 20.07.2020 21.07.2020
Matuška Vlado 1968 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Meca Viktor 2008 ŠK Spartak Čelákovice Sokol Brandýs nad Labem 14.05.2020 01.07.2020
Mrázek Štěpán 2011 TJ Bohemia Poděbrady ŠK Spartak Čelákovice 13.07.2020 13.07.2020
Navrátil Patrik 1997 ŠK Zlín, z.s. Šachy Hošťálková z.s. 06.08.2020 07.08.2020
Novotný Jan 2008 TJ Sokol Vanovice, z.s. TJ Sloup 23.06.2020 01.07.2020
Osladil Jaroslav 1961 TJ Studénka TJ Fulnek 25.05.2020 02.07.2020
Papoušek Michal 2006 1. Novoborský ŠK TJ Desko Liberec 29.07.2020 30.07.2020
Pecka Jan 2006 Sokol Brandýs nad Labem TJ Kobylisy 14.07.2020 15.07.2020
Petr Ladislav 1980 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Polách Kamil 1975 ŠACHklub Písek DDM Písek 03.08.2020 04.08.2020
Polák Radim 1970 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Popov Roman 2010 Unichess SK OAZA Praha 22.07.2020 23.07.2020 1.240,- odstupné uhrazeno
Preisler Benjamin 2007 ŠO Hlinsko Šachový oddíl Křižánky 15.06.2020 15.06.2020 Technický přestup
Přívozník Luboš 1957 ŠO Praga Praha Šachový klub Teplice 22.07.2020 23.07.2020
Rajský Stanislav 1979 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Rolinek Dominik 2001 Sokol Tábor Šachová akademie VŠTE, z.s. 23.07.2020 24.07.2020
Rybáček Lukáš 2003 Šachový klub Lípa, z.s. TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 01.08.2020 03.08.2020
Tchuř Pavel 1970 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Tkadlec Miloslav 1937 TJ Sokol Hutisko-Solanec z.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 15.07.2020 15.07.2020
Toman Jan 1988 ŠK Tachov Unichess 21.07.2020 21.07.2020
Trávníček Jaroslav 1984 T.J. Sokol Morkovice ŠK Sulimov 30.07.2020 31.07.2020
Trhal Michal 1980 TJ ŠO Chrudim ŠK 1921 Zábřeh 07.07.2020 07.07.2020
Trmač Radek 1973 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Tvrdý Jindřich 1962 TJ Pankrác Klub šachistů Říčany 1925 13.07.2020 13.07.2020
Sedlák Slavomír 1978 ŠK Vinohrady Brno SK Ježov 04.08.2020 04.08.2020
Sharashenidze Akaki 1983 ŠK Slavoj Poruba ŠK Líně 10.07.2020 13.07.2020
Skula Jindřich 1986 Spartak Velká Bíteš ASK Blansko 06.08.2020 07.08.2020
Spousta Vojtěch 2008 Unichess TJ Hostivice 22.07.2020 22.07.2020
Steiningerová Jana 2002 ŠK Dvorec ŠK Sokol Klatovy 20.07.2020 21.07.2020
Stoly Jindřich 1943 ŠK MOSAD Česká Kamenice ŠK Slavie Děčín 18.05.2020 02.07.2020 (1) hromadný přestup
Svoboda Svatopluk 1984 TJ Bohemians Praha TJ Pankrác 23.07.2020 23.07.2020
Syrovátka Josef 1951 Šachový klub Luká-Bouzov, z. s. Sokol Městečko Trnávka 27.07.2020 27.07.2020
Šišák Richard 1968 ŠK Sokol Vyšehrad Sportovní klub Kbely 01.07.2020 02.07.2020
Škvír Ivo 1980 Agentura 64 Grygov ŠK ZŠ Horka nad Moravou 01.08.2020 03.08.2020
Štoček Jiří 1977 Moravská Slavia Brno ŠK Líně 10.07.2020 13.07.2020
Švanda Ondřej 2003 Moravská Slavia Brno ŠK Staré Město 28.07.2020 29.07.2020
Vacek Antonín 1971 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Vihnár Milan 1967 HTJ Odra Ostrava ŠK Slavoj Poruba 08.07.2020 09.07.2020
Vícha Petr 1963 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Warmuž Jiří 1991 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Worek Joanna 1986 ŠO Kunovice Slavia Kroměříž 22.07.2020 22.07.2020
Zapletal Karel 1955 Slavia Boskovice TJ Sokol Vanovice, z.s., 28.02.2020 01.07.2020
Zdražil Tomáš 1985 Šachový klub Olomouc z.s. Jezdci Jundrov 31.07.2020 31.07.2020
Zedníček Filip 2006 Šachový klub Světlá nad Sázavou Gambit Jihlava 08.07.2020 08.07.2020
Žák Alois 1960 ŠK Sulimov ŠO TJ Zborovice 20.07.2020 20.07.2020
Žák Jiří 1948 ŠK MOSAD Česká Kamenice ŠK Slavie Děčín 18.05.2020 02.07.2020 (1) hromadný přestup
Stav k 7.8.2020
Přestupy prozatím nevyřízené:
0