Přestupy členů k 6. 9. 2019

Příjmení, jméno Rok nar. Mateřský oddíl Nový oddíl došlo vyřízeno Poznámka
Adámek Vladimír 1988 SK ROŠÁDA Prostějov Slavia Kroměříž 29.07.2019 30.07.2019
Ambrožová Lucie 2001 ŠK Staré Město ŠK Svitavy 09.08.2019 09.08.2019
Archlebová Eva 2011 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Archlebová Iva 2011 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Archlebová Stela 2008 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Bach Jaroslav 1972 SK OAZA Praha ŠK Praha-Smíchov 05.06.2019 06.06.2019
Balážec Ludovít 1964 ŠK Zlín, z.s. ŠK Zlín-Malenovice, z.s. 15.05.2019 13.05.2019
Barták Adam 2008 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Bartošek Miroslav 1947 Sokol Kněždub Jiskra Strážnice 14.08.2019 14.08.2019
Bartošek Pavel 1956 Sokol Kněždub Jiskra Strážnice 15.08.2019 15.08.2019
Bartošová Hana 2002 Klub šachistů Říčany 1925 Šachový klub Jičín z.s. 27.08.2019 28.08.2019
Bednář Filip 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Bednařík Josef 1996 ŠK Zlín, z.s. Šachy Hošťálková z.s. 15.08.2019 19.08.2019
Běhunčík Josef 1986 Sokol Francova Lhota Sportovní klub Brumov-Bylnice, z.s. 27.08.2019 27.08.2019
Beil Zdeněk 1953 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ŠO Kunovice 28.05.2019 28.05.2019
Bělocký Daniel 2011 TJ Slovan Havířov Beskydská šachová škola z.s. 22.05.2019 27.05.2019
Bělunek Vladimír 1973 Tatran Litovel Zbrojovka Vsetín 30.07.2019 30.07.2019
Berežný Jan 1964 ŠK Teplice DDM Osek 24.04.2019 06.05.2019
Bielavský Jiří 1944 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Bierská Adéla 2000 Zbrojovka Vsetín Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s. 13.06.2019 13.06.2019
Biolek Richard 1970 Šachový klub HM Ostrava Agentura 64 Grygov 20.05.2019 20.05.2019
Biolek Richard 1990 Šachový klub HM Ostrava ŠK Slavoj Poruba 27.08.2019 27.08.2019
Blaha Marek 2004 ŠK 1921 Zábřeh Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov 30.08.2019 02.09.2019
Blatný Pavel 1968 Moravská Slavia Brno ŠK GARDE Lipovec 28.05.2019 28.05.2019
Borkovec Milan 1971 Sokol Tábor QCC České Budějovice 09.08.2019 09.08.2019
Botka Josef 2007 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí ŠŠPM Lipky HK 27.05.2019 27.05.2019
Bouška Jiří 2011 ŠO Hlinsko 2222 ŠK Polabiny, z.s. 03.05.2019 06.05.2019
Braun Jan 1984 Dynamo DP Ostrava TJ Ostrava 14.08.2019 14.08.2019
Braun Marek 1994 TJ Desko Liberec Klub šachistů Říčany 1925 26.08.2019 26.08.2019
Brož Petr 2002 Šachový klub Světlá nad Sázavou TJ Desko Liberec 02.09.2019 02.09.2019
Buchcar Tomáš 1988 TJ Krásná Lípa SK Děčín 26.08.2019 26.08.2019
Bulva František 2002 TJ Lanškroun ŠK Svitavy 02.05.2019 06.05.2019
Bureš Martin 1955 Baník Havířov TJ Ostrava 14.05.2019 14.05.2019
Čechovič Petr 1964 Šachový klub Česká Skalice T.J. Sokol Studnice 02.05.2019 06.05.2019
Černíček Matyáš 2002 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Černý David 2001 2222 ŠK Polabiny, z.s. Region Panda, z.s. 30.08.2019 02.09.2019 9.440,-odstupné uhrazeno
Černý Karel František 2008 ŠK ZŠ Horka nad Moravou Agentura 64 Grygov 20.05.2019 20.05.2019
Černý Matěj 2009 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Černý Michael 2004 ŠK ZŠ Horka nad Moravou Agentura 64 Grygov 20.05.2019 20.05.2019
Černý Stanislav 1940 Sokol Nové Veselí TJ Žďár nad Sázavou z.s. 25.07.2019 29.07.2019
Česal Jaroslav 1950 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Čížek Petr 2009 DDM Symfonie Poděbrady Šachový klub Rožďalovice 02.07.2019 03.07.2019
Čížek Roman 2009 DDM Symfonie Poděbrady Šachový klub Rožďalovice 02.07.2019 03.07.2019
Čulák Ondřej 2007 SK Řetězárna Šachový klub Jeseník, z.s. 10.05.2019 10.05.2019
Čuvala Tibor 2006 Šachový klub Zdice Sokol Buštěhrad 19.08.2019 19.08.2019
Daneš Filip 1980 TJ Kavalier Sázava z.s. TJ Sparta Kutná Hora 26.08.2019 26.08.2019
Day Sophia Olivia 2011 Unichess Klub šachistů Říčany 1925 19.08.2019 19.08.2019
Day Tobiáš 2008 Unichess Klub šachistů Říčany 1925 15.05.2019 15.05.2019 1.260,-odstupné uhrazeno
Dejmek Tomáš 2007 DDM Kolín TJ Sparta Kutná Hora 24.06.2019 27.06.2019
Dirgas Josef 1980 ŠK Hustopeče Spartak Adamov 08.08.2019 08.08.2019
Doležal Karel 2001 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Doležal Karel 1955 ŠO TJ Sokol Lužná Sokol Francova Lhota 26.08.2019 26.08.2019
Ekrt Mojmír 2008 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
El Frem Youssef 2004 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Eliáš Petr 1968 Sokol Kněždub ŠK Veselí n/M 28.08.2019 29.08.2019
Endler Boris 2008 TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou ŠK SLAVIA Liberec, z.s. 23.04.2019 06.05.2019
Erneker Josef 1987 TJ Bohemians Praha DDM Praha 6 30.08.2019 30.08.2019
Fakan Petr 1962 TJ Sokol Plzeň-Letná TJ Plzeň Košutka z.s. 09.05.2019 09.05.2019
Fibich Milan 1974 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Filippou Christian 2007 TJ Jiskra Humpolec TJ Spartak Pelhřimov 09.07.2019 09.07.2019
Flajšman Pavel 2002 ŠK Dvorec ŠK Sokol Klatovy 12.08.2019 12.08.2019
Floriánová Anna 1981 ŠK Achát Turnov ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 22.08.2019 26.08.2019
Folk Petr 1963 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Folková Martina 1973 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Frantsev Iegor 2012 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Gacho Michal 2011 TJ Kobylisy Šachový klub Zdice 26.07.2019 26.07.2019
Gacho Ondřej 2006 TJ Kobylisy TJ Bohemians Praha 25.06.2019 27.06.2019
Gajdoš Daniel 1992 ŠK Bystrc Oilers VSK Universita Brno 23.05.2019 23.05.2019
Gloser David 2002 Šachový klub Lípa, z.s. 2222 ŠK Polabiny, z.s. 03.05.2019 06.05.2019
Golka Dalibor 2005 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Golka Milan 1957 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Gnida Patrik 1995 Šachový klub Karviná SK Řetězárna 14.08.2019 19.08.2019
Gott Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Gross David 1975 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Grundman Václav 1999 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ŠK Vysoké Mýto 30.08.2019 02.09.2019
Gubáš Jan 1963 ŠK Tišnov Spartak Velká Bíteš 17.07.2019 17.07.2019
Hába Petr 1965 1. Novoborský ŠK ŠK Gordic Jihlava 06.08.2019 06.08.2019
Habenicht Martin 2005 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup 4.580,-odst.uhrazeno
Hajšman Ladislav 1965 Karlovarský šachklub Tietz TJ Ostrov 15.07.2019 16.07.2019
Hák David 2006 ŠK Sokol Klatovy ŠACHklub Tábor z.s. 13.05.2019 16.05.2019
Halama Tomáš 2007 TJ Desko Liberec ŠK Česká Lípa 12.06.2019 12.06.2019
Halámka Radek 1978 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem Sokol Kolín 29.08.2019 29.08.2019
Hampl Nikola 2007 Šachy Povrly ŠK Spartak Ústí nad Labem 31.05.2019 31.05.2019
Hánl František 1996 Klub šachistů Říčany 1925 TJ Kralupy nad Vltavou 27.08.2019 28.08.2019
Harvalík Ondřej 2006 ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 17.05.2019 17.05.2019
Hataš Oldřich 1946 TJ Sokol Praha-Vršovice Šachový klub Příbram-Baník, spolek 30.08.2019 30.08.2019
Hausner Ivan 1952 ŠACHklub Písek ŠK Dopravní podnik Praha 01.08.2019 01.08.2019
Havlíček Karel 1960 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Hedánek Daniel 1986 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Hejl Petr 1974 TJ Jablonné nad Orlicí Sokol Mistrovice 28.08.2019 28.08.2019
Hermann Miroslav 1998 TJ Tatran Podbořany z.s. Krásnodvorská MYSLIVNA 03.09.2019 03.09.2019
Herskovič Radek 1979 Individuální člen CHESS MOST 04.09.2019 04.09.2019
Hladík Josef 1958 ŠK Vinohrady Brno VSK Universita Brno 30.08.2019 30.08.2019
Hloušek Jan 2010 TJ ŠO Chrudim ŠK Svitavy 23.05.2019 23.05.2019
Hodová Lucie 2000 ŠK Líně Unichess 02.09.2019 02.09.2019
Hollan Martin 1999 Slavoj Český Těšín Slavia Kroměříž 30.07.2019 30.07.2019
Hollan Petr 1999 SK OAZA Praha Slavia Kroměříž 29.07.2019 30.07.2019
Holásek Vojtěch 2001 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. SK Žamberk 30.08.2019 30.08.2019
Horáček David 1979 ŠK Praha-Smíchov Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 29.08.2019 29.08.2019
Horák Jiří 1971 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Horák Michal 1974 CHESS MOST TJ Neratovice 27.08.2019 27.08.2019
Hosová Sandra 2006 Sokol Nebušice Sokol Buštěhrad 02.09.2019 02.09.2019
Hrbolka Ladislav 1958 CHESS MOST TJ Sokol Údlice 24.06.2019 27.06.2019
Hrbolka Ladislav 1981 CHESS MOST TJ Sokol Údlice 24.06.2019 27.06.2019
Hubáček Martin 2006 Sokol Postoupky Slavia Kroměříž 01.08.2019 01.08.2019
Hudec Jaroslav 1956 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2018 14.01.2019
Hýbl Vladislav 1949 TJ Sokol Praha-Vršovice Sportovní klub Kbely 27.08.2019 27.08.2019
Chlup Marek 1991 Šachový klub Praha 4 SK OAZA Praha 02.09.2019 03.09.2019
Chmelař Vítězslav 1987 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 30.08.2019 30.08.2019
Chytil Petr 1998 ŠK Velké Losiny Šachový klub Jeseník, z.s. 12.07.2019 12.07.2019
Jacko Pavel 1957 ŠK Global Sokolov TJ Baník Sokolov ŠO 26.08.2019 26.08.2019
Jackovičová Zuzana 2007 Moravská Slavia Brno Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 27.08.2019 27.08.2019
Jackovičová Veronika 2010 Moravská Slavia Brno Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 27.08.2019 27.08.2019
Janoušek Petr 1992 NOPO Miřetice Jiskra Heřmanův Městec 09.07.2019 09.07.2019
Jarešová Vendula 2007 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Jarkuliš Vojtěch 1991 ŠK TJ Dolní Benešov Šachový klub Ostrava-Jih 27.05.2019 27.05.2019
Jež Jakub 2007 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Ježek Milan 1960 TJ Lázně Bělohrad z.s. Šachový klub Jičín z.s. 29.08.2019 29.08.2019
Jínová Jana 1963 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Kahánek Martin 1977 Tatra Kopřivnice TJ Sokol Valašská Bystřice 27.08.2019 27.08.2019
Káňa Zdeněk 1969 Tatra Kopřivnice ŠK Rajnochovice 14.06.2019 14.06.2019
Kapoun Martin 1973 TJ Sokol Němčice ŠK Řetůvka 27.08.2019 27.08.2019
Kapoun Vít 1995 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ŠK Řetůvka 08.08.2019 09.08.2019
Kapusta Petr 1983 Slavia Kroměříž Šachy Hošťálková z.s. 09.07.2019 09.07.2019
Kašpar Lukáš 2002 ŠK Dvorec ŠK Sokol Klatovy 12.08.2019 12.08.2019
Kindl Dobroslav 1955 SK Rapid Praha ŠK Mníšek pod Brdy 22.08.2019 22.08.2019
Kirs Pavel 1955 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2019 14.01.2019
Kladňák Martin 1988 ŠK Duras BVK Š.K. 1923 Sokol Kyjov 17.06.2019 27.06.2019
Klíma Martin 1960 ŠO TJ Karolinka Sokol Huslenky 15.07.2019 16.07.2019
Klimeš Richard 2010 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Klimešová Laura 2008 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Klubal Jiří 2002 Šachový klub Světlá nad Sázavou TJ Jiskra Humpolec 27.05.2019 27.05.2019
Kníže Václav 1989 ŠK Spartak Ústí nad Labem ŠO TP Nova Kladno, z.s. 14.08.2019 15.08.2019
Kobr Matěj 2007 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. Region Panda, z.s. 29.08.2019 29.08.2019
Kocur Valter 1960 ŠK TJ Dolní Benešov ŠKTP Hrabyně 21.08.2019 21.08.2019
Kočí Josef 1951 Šachový klub Olomouc z.s. ŠK SIGMIA Olomouc 02.09.2019 02.09.2019
Kočí Martin 1954 Šachový klub Loko Praha z.s. SK Lokomotiva Radlice, o.s. 30.08.2019 30.08.2019
Kohoutek Ondřej 2009 ŠK Staré Město ŠO Kunovice 19.08.2019 20.08.2019
Kolář Matěj 2008 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Kolářová Tereza 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Komárek Tobiáš 2011 ŠK Svitavy Jezdci Jundrov 15.05.2019 15.05.2019
Koňařík Alois 1955 Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s. Sokol Huslenky 02.09.2019 04.09.2019
Kondula Lukáš 1983 Šachový klub Ostrava-Jih ŠK Slavoj Poruba 13.08.2019 13.08.2019
Konopka Michal 1966 Unichess Slavia Kroměříž 29.07.2019 30.07.2019
Kopeček Ivan 1949 Moravská Slavia Brno ŠK Bystrc Oilers 26.08.2019 03.09.2019
Kopřiva Martin 1996 ŠK Sokol Klatovy ŠK Dvorec 12.08.2019 12.08.2019
Korostenski František 1949 ŠK Český Krumlov TJ Sokol Chvalšiny 20.08.2019 20.08.2019
Kostelecký Michal 1999 ŠK Hodonín SK Podlužan Prušánky z.s. 14.06.2019 14.06.2019
Košut Tomáš 1996 ŠK Caissa Třebíč z.s. TJ Náměšť n/Oslavou 09.05.2019 09.05.2019
Kourousis Epaminondas 1991 TJ Neratovice ŠK Dopravní podnik Praha 18.07.2019 22.07.2019
Krahula Jiří 2002 ŠK ZŠ Hrabišín ŠK 1921 Zábřeh 21.05.2019 21.05.2019
Krajíček Matthew 2009 ŠK Rakovník Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 10.05.2019 13.05.2019
Krajl Zdeněk 1957 Šachový klub Loko Praha z.s. Klub šachistů Říčany 1925 16.07.2019 17.07.2019
Kratochvíl Jiří 1973 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Kratochvílová Kateřina 2005 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Kratochvílová Kristýna 2001 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Kraus Lukáš 2003 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. TJ Lázně Bělohrad z.s. 12.08.2019 12.08.2019
Kraus Petr 1973 Šachový klub Jeseník, z.s. TJ Klášterec nad Ohří 01.07.2019 01.07.2019
Kresl Josef 2008 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Krmenčík Roman 1964 2222 ŠK Polabiny, z.s. Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 22.07.2019 22.07.2019
Kronowetter Bořivoj 2000 DDM Symfonie Poděbrady Sokol Kolín 04.06.2019 04.06.2019
Krótki Lukáš 2008 TJ Město Albrechtice z.s. Lokomotiva Krnov 11.07.2019 12.07.2019
Kroužek Bohuslav 1956 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. TJ Lázně Bělohrad z.s. 02.09.2019 03.09.2019
Krüger Matěj 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Krupka Aleš 2008 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Křehla Milan 1981 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 18.03.2019 19.03.2019
Křivan Michael 2003 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Křížek Pavel 1971 TJ Baník Sokolov ŠO TJ Baník Habartov 12.07.2019 12.07.2019
Kubát Ladislav 2000 ŠK Sokol Klatovy TJ Sokol Červené Poříčí 08.07.2019 09.07.2019
Kubiczek Michal 2006 Šachová akademie Ostrava ŠK Zlín-Malenovice, z.s. 27.08.2019 28.08.2019
Kubiczek Petr 2008 Šachová akademie Ostrava ŠK Zlín-Malenovice, z.s. 27.08.2019 28.08.2019
Kubíček Miroslav 1984 SK ROŠÁDA Prostějov ŠK ZŠ Horka nad Moravou 31.07.2019 01.08.2019
Kučera Michal 1994 ŘEMDIH Strmilov ŠK Olympia České Budějovice, z.s. 23.08.2019 23.08.2019
Kudláček Šimon 2011 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Kuchynka Lukáš 1992 ŠK Hustopeče OREL jednota Ořechov 15.08.2019 19.08.2019
Kula Dominik 1998 Šachy Hošťálková z.s. ŠK Zlín, z.s. 29.08.2019 29.08.2019
Kulhánek Jáchym 2005 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší Šachový klub Lípa, z.s. 27.08.2019 27.08.2019
Kunc Ondřej 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Kupsa Matěj 2001 TJ Štefanydes Polička TJ Lanškroun 02.05.2019 06.05.2019
Kureš Michael 2006 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠK Duras BVK 27.06.2019 08.07.2019 9.260,-odstupné uhrazeno
Kuta Jiří 1949 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Sokol Hradec Králové 28.08.2019 29.08.2019
Kvapil Jaroslav 1954 TJ Neratovice Sportovní klub Kbely 16.05.2019 16.05.2019
Kylar Pavel 1954 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ŠK Řetůvka 08.08.2019 09.08.2019
Lácha Jan 1951 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy 07.06.2019 10.06.2019
Lajsek Tomáš 1981 TJ Sparta Kutná Hora ŠK Staré Město 09.08.2019 13.08.2019
Langr Jiří 1944 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Sokol Hradec Králové 28.08.2019 29.08.2019
Langr Petr 1969 Sokol Mistrovice TJ Sokol Nekoř 13.05.2019 13.05.2019
Lapčík Zdeněk 1967 ŠK Střelnice Kadaň TJ Klášterec nad Ohří 01.07.2019 01.07.2019
Lasík Petr 1966 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany SK Šachy Chlumec 10.06.2019 10.06.2019
Laštovka Ondřej 2004 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Lavrišin Jan 1947 Sokol Dobrá TJ Sokol Metylovice 16.08.2019 19.08.2019
Laxa Matěj 2008 SK Baník Ratíškovice Š.K. 1923 Sokol Kyjov 20.06.2019 27.06.2019
Le Viet Cuong 1995 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Levitner Matěj 2008 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Levitnerová Martina 1978 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Lhotský František 2002 Sokol Buštěhrad TJ Desko Liberec 28.08.2019 29.08.2019
Lieber Lukáš 2004 CHESS MOST TJ Klášterec nad Ohří 01.07.2019 01.07.2019
Liška Jiří 2000 1. Novoborský ŠK ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 25.07.2019 31.07.2019 13.140,-odstupné uhrazeno
Löffler Šimon 2008 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Londin Šimon 2001 Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov Slavia Kroměříž 20.08.2019 30.08.2019
Londýn Radek 1985 ŠK Slavoj Poruba ŠK Sokol Vyšehrad 26.08.2019 26.08.2019
Lukášková Ellen 2010 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Macura Emil 1934 Fatra Slavia Napajedla Sokol Vizovice 27.08.2019 28.08.2019
Macháček Jan 2005 TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou TJ Desko Liberec 08.07.2019 09.08.2019
Majstr Tomáš 1976 1. Novoborský ŠK ŠK Karlovy Vary 18.07.2019 18.07.2019
Malá Anna 1990 Unichess ŠK Velké Losiny 13.06.2019 13.06.2019
Malík Jan 1985 TJ Ostrava Šachový klub HM Ostrava 21.08.2019 21.08.2019
Malina Jan 1979 TJ Sparta Kutná Hora Sokol Kolín 24.07.2019 24.07.2019
Malina Patrik 2010 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 04.06.2019 04.06.2019
Mankevich Patrik 2011 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 22.08.2019 22.08.2019
Mareš Ilja 1954 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou Region Panda, z.s. 28.06.2019 28.06.2019
Martínek Denis 2010 TJ Kobylisy Šachový klub Bohnice 02.09.2019 02.09.2019
Martinka Ladislav 1951 Sokol Francova Lhota ŠO TJ Sokol Lužná 02.09.2019 02.09.2019
Maščák Milan 1972 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2019 14.01.2019
Matlocha Lubomír 1959 Šachový klub Jeseník, z.s. Rychvaldský spolek šachový 1945 19.08.2019 19.08.2019
Matoušek Matyáš 2007 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. TJ ŠO Chrudim 08.07.2019 08.07.2019
Mezera Lukáš 1978 Šachová akademie VŠTE, z.s. Slávia České Budějovice 03.09.2019 03.09.2019
Miesbauer Jan 2001 QCC České Budějovice ŠK Dopravní podnik Praha 23.07.2019 23.07.2019
Michálek Jan 1969 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Michenka Jozef 1955 Šachový klub HM Ostrava Šachový klub Ostrava-Jih 13.06.2019 13.06.2019
Miko Vojtěch 1974 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Milat Patrik 1990 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Slavoj Poruba 15.08.2019 19.08.2019
Mitura Karel 1991 Šachy Hošťálková z.s. Slavoj Český Těšín 19.08.2019 19.08.2019
Mlýnek Petr 1943 ŠK Duras BVK Jezdci Jundrov 30.08.2019 30.08.2019
Mlýnek Stanislav 2002 ŠO U Lípy Malé Hoštice Slezan Opava 10.06.2019 10.06.2019
Moc Martin 1988 ASK Blansko TJ Sloup 17.06.2019 27.06.2019
Moc Roman 1988 ASK Blansko TJ Sloup 17.06.2019 27.06.2019
Molák Kryštof 2010 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 22.08.2019 22.08.2019
Morávek Jiří 1965 QCC České Budějovice SK ROYAL 04.06.2019 04.06.2019
Morávek Petr 2010 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Možný Miloš 1954 ŠK Mahrla Praha z.s. ŠK Sokol Vyšehrad 26.08.2019 26.08.2019
Mrázek Štěpán 2011 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Mrázek Tomáš 1973 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Moura Smith Victor Marcos 2010 DDM Praha TJ Praha-Pankrác 10.05.2019 10.05.2019
Mrázek Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady ŠK Spartak Čelákovice 26.06.2019 27.06.2019
Mrázek Lumír 1993 Slavoj Český Těšín Beskydská šachová škola z.s. 15.08.2019 15.08.2019
Mrazík Tomáš 1990 Spartak Velké Meziříčí Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 29.05.2019 29.05.2019
Muk Ivo 1963 ŠK Přeštice ŠK Český Krumlov 27.08.2019 27.08.2019
Nečas Filip 2009 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 04.06.2019 04.06.2019
Nedoma Marek 1993 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Šachový klub Viktoria Žižkov 27.08.2019 28.08.2019
Nekvinda Michal 1995 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Němeček Lukáš 2004 DDM Symfonie Poděbrady ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 01.07.2019 01.07.2019
Němeček Pavel 1973 TJ Bohemia Poděbrady ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 01.07.2019 01.07.2019
Němeček Pavel 2004 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Němečková Kamila 2007 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Nešpůrek Jan 2001 2222 ŠK Polabiny, z.s. Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 28.08.2019 29.08.2019
Neumann Filip 2005 SK Slavia Orlová TJ Ostrava 02.08.2019 14.08.2019 10.500,-odstupné uhrazeno
Neuman Petr 1978 2222 ŠK Polabiny, z.s. Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 31.05.2019 31.05.2019
Neuman Zákoucká Adéla 1987 Šachový klub Jičín z.s. Unichess 02.09.2019 03.09.2019
Nguyen Viet 2009 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Nikodém Gustav 1972 ŠK Bystrc Oilers Jezdci Jundrov 10.06.2019 11.06.2019
Nosek Jan 1997 TJ Slavia Hradec Králové Region Panda, z.s. 30.08.2019 30.08.2019
Novák Josef 1946 Šachová akademie VŠTE, z.s. Slávia České Budějovice 29.08.2019 29.08.2019
Novák Pavel 1980 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Novák Tomáš 2003 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Nováková Blanka 1957 QCC České Budějovice SK ROYAL 29.07.2019 29.07.2019
Novotná Adéla 2008 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Novotná Tereza 2010 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Novotný Ondřej 2003 ŠO Hlinsko TJ CHS Chotěboř 26.08.2019 26.08.2019
Obšivačová Jana 2002 Agentura 64 Grygov TJ Sokol Valašská Bystřice 02.08.2019 02.08.2019
Olšan Pavel 1960 TJ Spartak Kaplice QCC České Budějovice 26.08.2019 26.08.2019
Opletal Josef 1963 ŠK Šternberk Sportovní klub Sokol Citov, z.s. 26.06.2019 27.06.2019
Pacourek Daniel 2003 Šachový klub Nové Město nad Metují, z.s. Region Panda, z.s. 27.06.2019 27.06.2019
Paldus Petr 1962 TJ Lokomotiva Liberec ŠK SLAVIA Liberec, z.s. 14.08.2019 14.08.2019
Pánek Viktor 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Partl Miloslav 1964 Sportovní klub Kbely Šach Mělník 11.06.2019 14.06.2019
Partyka Jaroslav 2004 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Partyková Nikola 2007 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Pásek Josef 2010 TJ Pankrác TJ Bohemians Praha 05.08.2019 05.08.2019
Patkoló Michal 2005 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Pavlík Vladimír 2002 ŠK Kuřim, z.s. ŠK Staré Město 22.06.2019 27.06.2019
Pelc Adam 2007 Šachový klub Bruntál z.s. Lokomotiva Krnov 06.05.2019 06.05.2019
Pelikán Jaromír 1969 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠK Bystrc Oilers 02.09.2019 03.09.2019
Petrová Kristýna 1992 Unichess ŠK Líně 01.08.2019 01.08.2019
Petruška Miroslav 1978 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠK Bystrc Oilers 05.09.2019 06.09.2019
Píša Ivo 1956 SK Lokomotiva Radlice, o.s. GROP Praha 02.09.2019 02.09.2019
Píša Lubomír 1943 TJ Studénka Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s 03.06.2019 04.06.2019
Podhorný Daniel 1976 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Polách Ladislav 1980 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Polách Ladislav 1956 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Polanský Adam Luboš 2003 Šachový klub Jičín z.s. ŠK Spartak Ústí nad Labem 14.06.2019 14.06.2019
Policar Martin 2012 ZŠ O. Březiny Jihlava TJ Spartak Pelhřimov 13.03.2019 14.03.2019 technický přestup
Poljak Lucian 2007 TJ Spartak Přerov ŠK Vinary 11.06.2019 11.06.2019
Popov Roman 2010 TJ Pankrác Unichess 16.08.2019 19.08.2019
Porč Pavel 1968 OREL jednota Ořechov ŠK Střelice 09.08.2019 09.08.2019
Postl František 2007 QCC České Budějovice Šachová akademie VŠTE, z.s. 06.08.2019 06.08.2019
Postl František 1978 QCC České Budějovice Šachová akademie VŠTE, z.s. 06.08.2019 06.08.2019
Pravda Kryštof 2002 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. TJ Kobylisy 12.08.2019 12.08.2019
Prda Jan 1983 TJ Valašské Meziříčí Sokol Bystřička 11.07.2019 11.07.2019
Procházka Bedřich 1949 SK Lokomotiva Radlice, o.s. TJ Baník Habartov 12.07.2019 12.07.2019
Přecechtěl Pavel 1984 Břidličná – oddíl šachy Šachový klub Karviná 12.07.2019 13.08.2019
Přenosil Julián 2002 ŠK Libštát 1. Novoborský ŠK 25.07.2019 01.08.2019
Přibyl Šimon 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Přibyl Zdeněk 2008 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Ptáček Jiří 2003 Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s. ŠO TJ Karolinka 05.06.2019 05.06.2019
Půlpán Jakub 1998 2222 ŠK Polabiny, z.s. ŠK Dopravní podnik Praha 12.06.2019 22.07.2019 15.140,-odstupné uhrazeno
Radko Jan 1992 HTJ Odra Ostrava Beskydská šachová škola z.s. 02.05.2019 06.05.2019
Radvanovský Petr 1980 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Žďár nad Sázavou z.s. 09.08.2019 09.08.2019
Rajnyš Vladimír 1962 ŠK Český Krumlov Individuální člen 02.01.2019 04.01.2019 technický přestup
Rakušan Dan 1972 TJ Sokol Praha-Vršovice Sokol Kolín 12.08.2019 12.08.2019
Reichel Tomáš 1991 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Unichess 02.09.2019 02.09.2019
Reitingerová Iveta 1989 ŠK UNION Louny ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 20.08.2019 20.08.2019
Reschel Jan 2006 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Ret Adam Josef 2005 ŠK Dopravní podnik Praha Šachový klub Jičín z.s. 01.07.2019 01.07.2019
Rigel Filip 1981 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Richter Rudolf 2006 SK Baník Ratíškovice TJ Náměšť n/Oslavou 09.05.2019 09.05.2019
Richterová Nataša 1996 Agentura 64 Grygov SK Podlužan Prušánky z.s. 30.05.2019 31.05.2019
Richterová Nataša 1975 SK Baník Ratíškovice TJ Náměšť n/Oslavou 09.05.2019 09.05.2019
Rokoš Filip 2005 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Rolinek Dominik 2001 Klub šachistů Říčany 1925 Sokol Tábor 15.07.2019 16.07.2019
Rošková Kateřina 1996 TJ Slavia Hradec Králové 2222 ŠK Polabiny, z.s. 26.07.2019 26.07.2019
Roušal Richard 2006 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Rubeš Jan 1995 ŠK Teplice Slavia Kroměříž 29.07.2019 30.07.2019
Rucabado Štefan 2004 TJ Pankrác Unichess 16.08.2019 19.08.2019
Růžička Petr 1973 Tatra Kopřivnice TJ Ostrava 02.08.2019 02.08.2019
Rychlík Zdeněk 1953 SK Řetězárna Sokol Dobrá 29.07.2019 29.07.2019
Řehák Jiří 1950 USK Praha TJ Spartak Letohrad 06.06.2019 06.06.2019
Řeřábek Jaroslav 1955 TJ Kavalier Sázava z.s. Klub šachistů Říčany 1925 23.05.2019 23.05.2019
Řezníček Přemysl 2006 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Sedlář Radim 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Senft Antonín 2007 ŠO Praga Praha Unichess 10.06.2019 10.06.2019
Sepši Jakub 2006 ŠK Rozrazil z.s. Jezdci Jundrov 14.06.2019 14.06.2019
Scherbin Ivan 2008 ŠK Karlovy Vary Karlovarský šachklub Tietz 29.08.2019 30.08.2019
Schmutzer Jakub 2007 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Schmutzer Petr 1972 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Sikora Lukáš 1995 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠK Bystrc Oilers 04.09.2019 04.09.2019
Sivák Lukáš 2001 TJ Desko Liberec TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 22.08.2019 22.08.2019
Skřivánek Roman 1978 Unichess Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 07.01.2019 08.01.2019 technický přestup
Sládek Vladislav 1979 ŠK Kuřim, z.s. ŠK DDM Slavkov u Brna 06.05.2019 06.05.2019
Snířek Antonín 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Soběslavský Vladimír 1945 ŠO Praga Praha ŠK Mlejn 19.06.2019 27.06.2019
Sohr Vladimír 1966 ŠK Velké Losiny ŠK 1921 Zábřeh 27.06.2019 28.06.2019
Sosna Jan 1960 ŠK Slavoj Poruba TJ Vlčnov 04.05.2019 06.05.2019
Souček Jan 2008 Unichess Šachy Štěpán 04.09.2019 04.09.2019
Souralová Jana 2008 TJ Pankrác SK OAZA Praha 02.09.2019 03.09.2019
Stein Michael 2009 Šachová škola STAMAT, z.s TJ Spartak Vlašim 20.05.2019 20.05.2019
Steiner Juraj 1948 TJ Jawa Brodce Steinitz – Makabi Praha 02.05.2019 06.05.2019
Stinka Jakub 2003 ŠACHklub Písek QCC České Budějovice 09.08.2019 09.08.2019
Straka Vojtěch 1993 Slavoj Český Těšín SK OAZA Praha 02.09.2019 03.09.2019
Strašlipka Jiří 1946 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany Šachový klub Teplice 28.08.2019 29.08.2019
Sucharda David 1999 Šachový klub Jičín z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 27.06.2019 15.08.2019 4.900,-odstupné uhrazeno
Sucharda Tomáš 2003 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Svatoň Pavel 1992 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany SK Šachy Chlumec 10.06.2019 10.06.2019
Svoboda Svatopluk 1984 Unichess TJ Bohemians Praha 22.08.2019 22.08.2019
Svoboda Václav 1992 Unichess SK OAZA Praha 04.09.2019 04.09.2019
Svoboda Vratislav 1960 ŠK GARDE Lipovec GROP Praha 02.09.2019 02.09.2019
Synek Milan 2004 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Sysel Michal 1978 ŠK Duras BVK ŠK DDM Slavkov u Brna 19.06.2019 27.06.2019
Szpalek Martin 1974 Slavoj Český Těšín Sokol Chotěbuz 27.05.2019 27.05.2019
Šádek Vojtěch 2005 Podzvičinská šachová škola TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 27.08.2019 27.08.2019
Šafařík Jakub 1993 TJ Slavia Hradec Králové Šachový klub Lípa, z.s. 23.05.2019 23.05.2019
Šafránek Jan 1998 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Šícho Josef 1955 ŠACHklub Písek TJ Slovan Jindřichův Hradec 10.06.2019 11.06.2019
Šimčík Radek 1973 MKS Vyškov Šachový klub DM Klášterského 4, Brno 25.06.2019 27.06.2019
Šimeček Alexej 1948 DDM Písek Šachový klub Viktoria Žižkov 13.06.2019 13.06.2019
Šimon David 1996 TJ Baník Havířov TJ Slovan Havířov 08.07.2019 08.07.2019
Škaloud Dušan 1972 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. ŠŠPM Lipky HK 04.09.2019 04.09.2019
Škapa Jiří 1952 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2018 14.01.2019
Škaroupka Jiří 1972 TJ Náměšť n/Oslavou TJ Znojmo 30.08.2019 30.08.2019
Škutil František Eliáš 2008 ŠK Garde Kaznějov ŠK Dvorec 12.08.2019 12.08.2019
Šmajzrová Veronika 2001 TJ Štefanydes Polička Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 06.05.2019 06.05.2019
Šmíd Miroslav 1983 Unichess TJ Bohemians Praha 02.09.2019 02.09.2019
Šobotník Petr 1954 TJ Bohemians Praha TJ Náchod 27.08.2019 27.08.2019
Špreňar Petr 2003 Šachový klub Jičín z.s. ŠK Karlovy Vary 15.07.2019 16.07.2019
Šretr Josef 1949 Šachový klub Lípa, z.s. T.J. Sokol Studnice 28.05.2019 28.05.2019
Štádler Pavel 1970 ŠK Karlovy Vary Šachový klub Loko Praha z.s. 20.05.2019 20.05.2019
Štefaník Marek 2002 TJ Ostrava Tatra Kopřivnice 07.08.2019 07.08.2019
Štefanko Igor 1973 CHESSMONT Rožnov p.R. ŠK Staré Město 23.08.2019 26.08.2019
Štejnar Jakub 2004 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Štejnarová Veronika 2008 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Štěpánek Vít 2002 ŠK MDDM Úvaly ŠK Český Brod 09.07.2019 09.07.2019
Štoček Jiří 1977 2222 ŠK Polabiny, z.s. Moravská Slavia Brno 08.07.2019 08.07.2019
Štukner Šimon 1990 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Slavoj Poruba 16.08.2019 19.08.2019
Šturmová Tereza 2008 DDM Kolín TJ Sparta Kutná Hora 24.06.2019 27.06.2019
Švanda Ondřej 2003 TJ Štefanydes Polička Moravská Slavia Brno 15.05.2019 17.05.2019 12.000,-odstupné uhrazeno
Švéda Lubomír 1971 TJ Lázně Bělohrad z.s. ŠK Řetůvka 12.08.2019 12.08.2019
Švestka Jiří 1957 TJ Sport Bučovice, z.s. ŠK DDM Slavkov u Brna 19.06.2019 27.06.2019
Tichý Miroslav 1976 Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov SK ROŠÁDA Prostějov 28.06.2019 01.07.2019
Tobolík Petr 1972 Sportovní klub Sokol Citov, z.s. ŠK Vinary 28.08.2019 28.08.2019
Tochor Jiří 1957 ŠK Kdyně Sokol Domažlice 16.08.2019 19.08.2019
Toman Ondřej 1997 TJ Klášterec nad Ohří TJ Sokol Údlice 12.07.2019 12.07.2019
Truc Rudolf 1948 QCC České Budějovice TJ Sparta Kutná Hora 24.06.2019 27.06.2019
Tůmová Anna 2001 ŠK Sokol Klatovy ŠACHklub Tábor z.s. 24.07.2019 25.07.2019
Turner Jan 1976 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Turner Radek 1969 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Tutka Štěpán 2007 ŠK Veselí n/M KVASACO Vacenovice 29.08.2019 30.08.2019
Tutková Ludmila 2004 ŠK Veselí n/M KVASACO Vacenovice 29.08.2019 30.08.2019
Urbánek Štěpán 1974 TJ Pankrác Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 21.06.2019 27.06.2019
Urbánek Václav 2004 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Urbánková Eva 1974 TJ Pankrác Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 21.06.2019 27.06.2019
Václavíček Lukáš 1996 ŠK SLAVIA Liberec, z.s. Šachový klub Frýdlant, z.s. 27.08.2019 27.08.2019
Vala Filip 1992 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ CHS Chotěboř 29.08.2019 29.08.2019
Vaněk Robin 2006 Š.K. 1923 Sokol Kyjov KVASACO Vacenovice 15.08.2019 15.08.2019
Vavřínková Eliška 2001 ŠK Staré Město ŠK TJ Dolní Benešov 06.06.2019 06.06.2019
Verner Jaromír 1948 ŠK Rakovník Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 06.08.2019 06.08.2019
Veselý Jiří 2002 Lokomotiva Krnov TJ Město Albrechtice z.s. 11.07.2019 12.07.2019
Veverka Vladimír 2009 ŠK Most ŠK Teplice 20.08.2019 20.08.2019
Vilém Rostislav 1996 Zbrojovka Vsetín ŠO TJ Karolinka 15.08.2019 15.08.2019
Vítek Filip 2008 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Vítová Anna 2001 Šachový klub Jičín z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 12.06.2019 12.06.2019
Vitula Jan 1954 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. Šachový klub Galerie Závodný Mikulov, z.s. 20.05.2019 20.05.2019
Vlach Martin 1971 SK Sezimovo Ústí, z.s. oddíl šachy TJ ČZ Strakonice 23.08.2019 23.08.2019
Vohník Miroslav 1958 SK Žamberk TJ Sokol Nekoř 30.08.2019 02.09.2019
Vojta Tomáš 1976 Moravská Slavia Brno TJ Spartak Vlašim 02.05.2019 06.05.2019
Volf Michal 1981 ŠK Spartak Ústí nad Labem TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s. 26.08.2019 26.08.2019
Vondra Marek 2005 ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 17.05.2019 17.05.2019
Vopálka Filip 2005 TJ Spartak Vlašim TJ Jawa Brodce 29.08.2019 30.08.2019
Voříšek Jan 2008 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. ŠŠPM Lipky HK 10.05.2019 10.05.2019
Voříšek Zdeněk 1976 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. ŠŠPM Lipky HK 10.05.2019 10.05.2019
Voříšková Anna 2006 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. ŠŠPM Lipky HK 10.05.2019 10.05.2019
Vrchotka Josef 1947 ŠK Teplice DDM Osek 22.08.2019 22.08.2019
Vykoupil Lukáš 2007 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Vylíčil Adam 2005 Sokol Postoupky ŠK Staré Město 12.08.2019 12.08.2019
Vymětalík Ivo 1983 ŠK Šternberk Tatran Litovel 27.08.2019 28.08.2019
Vysoglad Petr 1969 TJ Sokol Metylovice Tatra Kopřivnice 02.05.2019 06.05.2019
Waidlich Viktor 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Walek Petr 1996 ŠK Caissa Třebíč z.s. Šachový klub HM Ostrava 21.08.2019 21.08.2019
Weiss Petr 1956 TJ ČSAD Libouchec Šachy Povrly 04.09.2019 05.09.2019
Winter Ondřej 2007 Šachový klub Lípa, z.s. 2222 ŠK Polabiny, z.s. 28.08.2019 28.08.2019 4.860,-odstupné uhrazeno
Worek Joanna 1986 2222 ŠK Polabiny, z.s. ŠO Kunovice 28.08.2019 29.08.2019
Zapletal Jiří 1962 TJ ŠK DUE POP Uničov ŠK 1921 Zábřeh 26.06.2019 27.06.2019
Záruba Jaroslav 1944 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Sokol Hradec Králové 25.06.2019 27.06.2019
Zdralek David 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Zdražil Jan 1996 Sokol Vrbno p/P Šachový klub Olomouc z.s. 13.05.2019 13.05.2019
Zdražil Tomáš 1985 Sokol Vrbno p/P Šachový klub Olomouc z.s. 13.05.2019 13.05.2019
Zedníček Filip 2006 Gambit Jihlava Šachový klub Světlá nad Sázavou 30.07.2019 30.07.2019
Zeithaml Radek 1969 Unichess Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy 23.08.2019 26.08.2019
Zelba Josef 1977 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Zelba Josef 2011 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Zelba Lukáš 2009 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Zelbová Lada 2007 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 02.09.2019 02.09.2019 (8) hromadný přestup
Zeman Matyáš 2001 Sokol Tábor Moravská Slavia Brno 22.05.2019 22.05.2019
Zikán Václav 1951 TJ Jablonné nad Orlicí Sokol Mistrovice 28.08.2019 28.08.2019
Zirnig Martin 2006 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha TJ Kolylisy 28.08.2019 28.08.2019
Zusmanovich Yvette 2012 TJ Ostrava Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 17.05.2019 17.05.2019
Žáčik Adam 2004 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Žaža David 2007 Šachy Zastávka TJ Náměšť n/Oslavou 27.08.2019 28.08.2019
Žaža Martin 2004 Šachy Zastávka TJ Náměšť n/Oslavou 27.08.2019 28.08.2019
Žižka Petr 1939 Zbrojovka Vsetín Sokol Huslenky 15.07.2019 16.07.2019
Žůrek Milan 1966 ŠK Velké Losiny TJ ŠK DUE POP Uničov 14.08.2019 14.08.2019
Stav k 6.9.2019
Přestupy prozatím nevyřízené:
Barták Vladimír 1968 ŠK Dopravní podnik Praha ŠK Mahrla Praha z.s. 04.09.2019 nevyřízeno chybí vyjádření MO