Přestupy členů k 27. 10. 2021

Organizační komise ŠSČR zveřejňuje aktuální seznam přestupů členů mezi oddíly v aktuálním přestupním období. Přestupní pravidla upravuje Registrační a přestupní řád. Člen může požádat o přestup v období od 5. 5. do 5. 9. a přestoupit pouze jednou. Mimo toto období se může uskutečnit pouze tzv. technický přestup, který je potřeba odůvodnit (např. přestěhování). Při přestupu 5 a více členů do stejného oddílu se jedná o hromadný přestup s nižším přestupním poplatkem. U členů do 25 let přichází do úvahy uplatnění pravidel o odstupném.

 

Příjmení, jméno Rok nar. Mateřský oddíl Nový oddíl došlo vyřízeno poznámka
Adam Petr 1963 TJ Znojmo GPOA Znojmo, spolek 07.07.2021 08.07.2021 (4) hromadný přestup
Anděl Vít 2003 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Archleb Josef 1976 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 23.08.2021 23.08.2021
Archlebová Stela 2008 TJ Jiskra Jaroměř Šachový klub Lípa, z.s. 23.08.2021 23.08.2021
Bachořík Otto 1962 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Bala Matěj 2010 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Bárta Martin 1974 Sportovní klub Kbely Sokol Brandýs nad Labem 23.07.2021 26.07.2021
Bartoš Jan 1982 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Bažantová Marie 1963 ŠK Spartak Ústí nad Labem Šachový klub Teplice 28.05.2021 31.05.2021
Bednář Miloš 2006 Šachový klub Jičín z.s. ŠŠPM Lipky HK 27.08.2021 27.08.2021
Beil Zdeněk 1953 ŠO Kunovice Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 29.08.2021 30.08.2021
Belaník Oliver 2008 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Bělohradský Jan 2002 ŠK Praha-Smíchov Sokol Nebušice 13.10.2021 13.10.2021 technický přestup
Berka Pavel 2011 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Bernášek Václav 1957 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Bican Dominik 1986 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Blümel Michal 1985 Slavia Kroměříž Klub šachistů Říčany 1925 24.08.2021 24.08.2021
Boháček Milan 1987 SK Podlužan Prušánky z.s. Slavia Boskovice 05.09.2021 06.09.2021
Bojtár Martin 1971 ŠK Caissa Nová Role TJ Sokol Údlice 02.07.2021 07.07.2021
Borák Václav 1952 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Botek Jan 1962 Šachový klub Ostrožská Nová Ves ŠO Kunovice 25.10.2021 26.10.2021 technický přestup
Bouček Daniel 2010 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Březovský Milan 1968 GPOA Znojmo, spolek Sokol Dobšice, z.s. 04.06.2021 07.06.2021
Bříza Miloš 1975 USK Praha Šachový klub Zdice 11.10.2021 11.10.2021 technický přestup
Budil Zdeněk 1959 CHESS MOST TJ Sokol Litvínov-Lom. 30.08.2021 31.08.2021 (6) hromadný přestup
Bulava Petr 1980 TJ Baník Havířov ŠK Slavoj Poruba 30.08.2021 30.08.2021
Bušos Daniel 2002 Lokomotiva Krnov TJ Tatran Město Albrechtice z.s. 14.07.2021 15.07.2021 (5) hromadný přestup
Bystroň Ladislav 1951 Lokomotiva Krnov TJ Tatran Město Albrechtice z.s. 14.07.2021 15.07.2021 (5) hromadný přestup
Ceplecha Tomáš 1971 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Cibulka Karel 1959 CHESS MOST TJ Sokol Litvínov-Lom. 30.08.2021 31.08.2021 (6) hromadný přestup
Čech Petr 2005 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Červinka Vojtěch 2011 ŠK Caissa Nová Role ŠK Karlovy Vary 30.08.2021 31.08.2021
Dančáková Klára 2001 Šachový klub Vsetín, z.s. ŠO TJ Karolinka 20.07.2021 21.07.2021
Daněk Oskar 2009 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Dang David 2007 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Daříček Vítězslav 1964 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
David Adam 2008 ŠK Libštát TJ Slovan Varnsdorf z.s. 24.08.2021 25.08.2021
David Pavel 1965 ŠK GARDE Lipovec ŠK Kuřim, z.s. 18.08.2021 19.08.2021
Dorjkhuu Tuvshinbayar 1961 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem ŠK Spartak Čelákovice 25.08.2021 25.08.2021
Drábek Miloslav 1949 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Dragoun Matyáš 2010 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Dusbaba Karel 1971 SK Šachy Chlumec individuální členství 11.05.2021 17.05.2021
Dvořáček Jan Matyáš 2004 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠK Staré Město 28.06.2021 29.06.2021
Dvořák Libor 1960 TJ Znojmo GPOA Znojmo, spolek 07.07.2021 08.07.2021 (4) hromadný přestup
Eliášek Milan 1967 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Fabian Jan 1936 SK Lokomotiva Radlice ŠK Dopravní podnik Praha 19.07.2021 21.07.2021
Fedorov Viktor 2014 Individuální člen ŠK Praha-Smíchov 06.10.2021 06.10.2021 technický přestup
Folková Markéta 2006 SK Petřín Plzeň ŠK Líně 31.08.2021 01.09.2021
Folta Václav 1941 AVZO-STSČ Františkovy Lázně TJ Baník Habartov 25.08.2021 26.08.2021
Forman Štěpán 1981 TJ Neratovice TJ Sparta Kutná Hora 03.09.2021 06.09.2021
Fousek Martin 2001 TJ Žďár nad Sázavou z.s. Sokol Jámy 04.09.2021 06.09.2021
Friedl Václav 1961 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Fultner Jaromír 1954 CHESS MOST Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 28.05.2021 31.05.2021
Fürbacher Miroslav 1950 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Galuška Petr 1964 ŠK Dubňany o.s. ŠK Veselí n/M 24.08.2021 25.08.2021
Gdovin Ján 1967 ŠK Mahrla Praha z.s. Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 06.09.2021
Gnida Patrik 1995 Šachový klub Jeseník, z.s. Šachy Hošťálková z.s. 30.08.2021 31.08.2021
Gottwald Lubomír 1961 TJ Znojmo GPOA Znojmo, spolek 07.07.2021 08.07.2021 (4) hromadný přestup
Grček Tomáš 2004 Lokomotiva Krnov TJ Tatran Město Albrechtice z.s. 14.07.2021 15.07.2021 (5) hromadný přestup
Grill Roman 1960 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Hájek Michal 1969 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Hajíček Pavel 1958 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Hák David 2006 ŠACHklub Tábor z.s. TJ Spartak Vlašim 05.09.2021 06.09.2021
Halbrštat Petr 1967 TJ Znojmo ŠK Caissa Třebíč z.s. 23.08.2021 23.08.2021
Herentin Matyáš 2012 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 09.06.2021 09.06.2021 (1) hromadný přestup
Hlavina Matouš 2006 ŠK Sokol Klatovy Klub šachistů Říčany 1925 27.08.2021 27.08.2021 11.000,-Kč-odstupné uhrazeno
Hlavsa Filip 1992 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Hložek David 2003 ŠK Sokol Klatovy ŠK 64 Plzeň 03.09.2021 06.09.2021
Hofschneider Tomáš 2004 Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s. ŠK DDM Slavičín 28.07.2021 29.07.2021
Horák Michal 1974 TJ Neratovice ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 08.08.2021 09.08.2021
Hořan Tomáš 1974 CHESS MOST TJ Sokol Litvínov-Lom. 30.08.2021 31.08.2021 (6) hromadný přestup
Hozda David 1979 ŠK Spartak Ústí nad Labem Šachový klub Teplice 24.08.2021 27.08.2021
Hrádek Matyáš 2004 TJ Náměšť n/Oslavou ŠK Hustopeče 12.07.2021 13.07.2021
Hrbek Tomáš 2004 ŠK Praha-Smíchov ŠK Dopravní podnik Praha 03.09.2021 23.09.2021
Hřídel Marek 1972 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Hruška Marek 2004 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠO MKS Vyškov 26.07.2021 26.07.2021
Hubáček Karel 1996 Individuální člen Šachový klub Olomouc z.s. 01.09.2021 01.09.2021
Hurta Jiří 1960 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Chliapas Nikos 1949 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Chmelík Benedikt 2006 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Chrobák Martin 1986 Unichess ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. 04.08.2021 05.08.2021
Jangl Thomas Ernest 2010 SK Řetězárna Šachový klub Jeseník, z.s. 24.06.2021 25.06.2021
Janovský Martin 1967 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Jargaš Jaromír 2008 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Jareš Daniel 2010 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Jareš Jiří 1958 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Jareš Jiří 1981 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Jaššo Matěj 2009 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 09.06.2021 09.06.2021 (1) hromadný přestup
Jirásko Miroslav 2006 CHESS MOST ŠK Spartak Ústí nad Labem 09.07.2021 09.07.2021
Jungman Petr 1965 ŠK Staré Město TJ Velehrad z.s. 03.09.2021 03.09.2021
Jurok Vojtěch 2006 Šachová škola Bohumín, z.s. SK Slavia Orlová 08.08.2021 09.08.2021
Kaderka Tomáš 1970 ŠK Lipůvka ŠK Kuřim, z.s. 11.08.2021 12.08.2021
Kadlec Jaroslav 2009 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 09.06.2021 09.06.2021 (1) hromadný přestup
Kala Jakub 2012 Šachová škola HŘÍBATA Jezdci Jundrov 01.10.2021 01.10.2021 technický přestup
Kander Ladislav 1971 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Kaňok Jaroslav 1959 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Karolyi Lukáš 2004 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Kasík Miroslav 1948 ŠK Dopravní podnik Praha TJ Plzeň Košutka z.s. 05.08.2021 06.08.2021
Kavan Zdeněk 1959 TJ Znojmo GPOA Znojmo, spolek 07.07.2021 08.07.2021 (4) hromadný přestup
Kellner Petr 1986 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Kladňák Martin 1998 Š.K. 1923 Sokol Kyjov ŠK Hodonín 09.08.2021 10.08.2021
Klement Ivo 1977 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Klement Jonáš 2012 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Klicnar Jakub 2008 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Klicnar Martin 1972 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Klimeš Jiří 1947 T.J. Sokol Šumperk ŠK Velké Losiny 11.08.2021 11.08.2021
Klus Jan 1949 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Kočiščák Jiří 1993 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Kohut Pavel 2002 Lokomotiva Krnov TJ Tatran Město Albrechtice z.s. 14.07.2021 15.07.2021 (5) hromadný přestup
Kolomazník Martin 2007 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Kondula Lukáš 1983 Šachový klub Ostrava-Jih Sokol Vítkovice 26.05.2021 31.05.2021
Koper Štefan 1955 Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy ŠK Mahrla Praha z.s. 23.08.2021 24.08.2021
Kopřiva Martin 1996 ŠK Dvorec ŠK Dopravní podnik Praha 19.07.2021 20.07.2021
Kotál Václav 2000 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Kotál Vít 2005 Šachová akademie VŠTE, z.s. TJ ČZ Strakonice 27.08.2021 06.09.2021
Kotisa Jan 2010 Sportovní klub Vyškov TJ Náměšť n/Oslavou 30.08.2021 31.08.2021
Kovář Oldřich 1953 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Krajina Aleš 1958 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Kratochvíl Miloš 1966 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Kraus Petr 1973 ŠK Mahrla Praha z.s. Chess club Písek, z.s. 02.09.2021 02.09.2021
Krejčík Miroslav 1964 ŠK Kladno ŠK Český Brod 19.08.2021 20.08.2021
Krejsa David 1965 SK ROŠÁDA Prostějov Sokol Přemyslovice 06.09.2021 07.09.2021
Krivoš Rudolf 1977 Šachový klub Teplice Šachy Povrly 24.08.2021 24.08.2021
Krótki Lukáš 2008 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Křelina Jan 2007 Šachový klub Frýdlant, z.s. TJ Slovan Varnsdorf z.s. 23.08.2021 23.08.2021
Kubelová Soňa 1969 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Kubeš Patrik 2001 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Kubík Miroslav 1970 CHESS MOST ŠK Spartak Ústí nad Labem 09.07.2021 09.07.2021
Kučera Milan 1973 TJ Tatran Podbořany z.s. Krásnodvorská MYSLIVNA 21.08.2021 23.08.2021
Kučera Pavel 2005 TJ Valašské Meziříčí Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s. 21.07.2021 21.07.2021
Kučera Petr 1976 ŠK Střelnice Kadaň Krásnodvorská MYSLIVNA 27.09.2021 29.09.2021 technický přestup
Kukla Petr 1976 ŠK Český Krumlov Šachová akademie VŠTE, z.s. 18.08.2021 18.08.2021
Kumarcis Alexios 2012 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Kumarcis Georgis 2006 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Kutil Adam 2021 Spartak Velké Meziříčí TJ Náměšť n/Oslavou 08.06.2021 08.06.2021
Landa Jiří 1969 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Lang Jakub 2004 Lokomotiva Krnov Šachový klub Bruntál z.s. 22.07.2021 22.07.2021
Lavrinčík Radek 2000 ŠK Mahrla Praha z.s. ŠK Dopravní podnik Praha 03.09.2021 09.09.2021
Lelek Martin 2002 TJ Jiskra Jaroměř TJ Hronov 22.08.2021 23.08.2021
Liberda Adam 2002 Lokomotiva Krnov TJ Tatran Město Albrechtice z.s. 14.07.2021 15.07.2020 (5) hromadný přestup
Lieber Lukáš 2004 CHESS MOST ŠK Spartak Ústí nad Labem 31.08.2021 03.09.2021
Londin Lukáš Vojtěch 2005 KVASACO Vacenovice Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov 29.08.2021 30.08.2021
Lukášková Ellen 2020 Šachový klub Lípa, z.s. ŠŠPM Lipky HK 25.05.2021 31.05.2021
Macho Miloslav 1966 ŠK Valdštejn Cheb AVZO-STSČ Františkovy Lázně 30.08.2021 30.08.2021
Macho Petr 1981 ŠK Praha-Smíchov ŠK Dopravní podnik Praha 29.06.2021 29.06.2021
Majstrová Alžběta 1957 1. Novoborský ŠK ŠK Karlovy Vary 30.08.2021 31.08.2021
Malík Jan 1985 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Malinovský Petr 1960 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Mareš Daniel 1962 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Martinec Tomáš 1977 TJ Baník Havířov ŠK Šenov 30.09.2021 30.09.2021 technický přestup
Matějka Radek 1976 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Matoulek Václav 1952 ŠS Červená Voda ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 18.08.2021 18.08.2021
Matušík Milan 1953 CHESS MOST TJ Sokol Litvínov-Lom. 30.08.2021 31.08.2021 (6) hromadný přestup
Mauder Karel 2009 ŠK Kapličák Liberec, spolek TJ Desko Liberec 28.07.2021 02.08.2021
Meissnerová Veronika 2011 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Merhautová Kateřina 2012 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Merhautová Markéta 2010 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Mička Norbert 1971 TJ Nový Jičín individuální členství 07.02.2021 05.05.2021
Mík Tomáš 2011 SK Žamberk Region Panda, z.s. 28.05.2021 31.05.2021
Mikeš Jan 1996 SK Podlužan Prušánky z.s. Šachový klub Teplice 24.08.2021 01.09.2021 12.900,-odstupné uhrazeno
Míšek Jiří 1960 ŠK Kladno ŠO TP Nova Kladno, z.s. 29.07.2021 30.07.2021
Mládek Jiří 1989 TJ Valašské Meziříčí Šach Mělník 13.05.2021 13.05.2021
Mládek Richard 2002 TJ Spartak Vlašim Slavia Kroměříž 05.09.2021 06.09.2021
Mojžíšová Barbora 2011 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha ŠK Sokol Vyšehrad 31.08.2021 01.09.2021
Moravec Jakub 2005 ŠK Svitavy TJ Lanškroun 17.08.2021 18.08.2021
Moravec René 2013 TJ Vlčnov ŠK Staré Město 27.06.2021 28.06.2021
Moravec Vlastimil 1950 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní Šachklub Sokol Sušice 30.08.2020 31.08.2021
Mrázek Tomáš 1973 TJ Bohemia Poděbrady Klub šachistů Říčany 1925 05.09.2021 06.09.2021
Mydlář Matěj 2011 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 09.06.2021 09.06.2021 (1) hromadný přestup
Navrátil Marek 2009 T.J. Sokol Morkovice ŠK Sulimov 23.08.2021 23.08.2021
Neděla Adam 2005 TJ Slovan Havířov TJ Ostrava 30.08.2021 30.08.2021
Nekula Richard 1962 TJ Znojmo GPOA Znojmo, spolek 07.07.2021 08.07.2021 (4) hromadný přestup
Němec David 2003 ŠK Staré Město ŠK Kuřim, z.s. 03.09.2021 06.09.2021
Nguen Hoang Minh 2007 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Nguyen Tomáš 2007 SK EMKaD Holešov ŠK Zlín, z.s. 31.08.2021 31.08.2021
Novák Tomáš 2001 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Ondroušek Josef 1967 Bystřice p/H ŠK Loukov 30.08.2021 30.08.2021
Orel Matyáš 2010 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Pastorek Bedřich 1944 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Patrná Vendula 1989 Šachový klub Lípa, z.s. T.J. Sokol Studnice 21.09.2021 23.09.2021 technický přestup
Pecháček Tomáš 2001 Sokol Postoupky TJ Sokol Pravčice 07.09.2021 08.09.2021
Pelc Adam 2007 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Perout Martin 2007 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Petkovský Patrik 1989 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Petlák Josef 1948 TJ Znojmo GPOA Znojmo, spolek 07.07.2021 08.07.2021 (4) hromadný přestup
Pichert Miroslav 1961 TJ Tatran Podbořany z.s. Krásnodvorská MYSLIVNA 21.08.2021 23.08.2021
Pindiak Slavomír 1969 TJ Tatran Podbořany z.s. Krásnodvorská MYSLIVNA 21.08.2021 23.08.2021
Pletánek Jan 1956 Unichess ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 01.09.2021 02.09.2021
Polách Kamil 1975 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Policar Martin 2012 TJ Spartak Pelhřimov TJ Náměšť n/Oslavou 06.05.2021 06.05.2021
Pop Bohumil 1950 TJ Znojmo GPOA Znojmo, spolek 07.07.2021 08.07.2021 (4) hromadný přestup
Prokůpek Miroslav 1953 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Pták Pavel 1947 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Pýchová Nela 1999 Moravská Slavia Brno TJ Spartak Vlašim 05.09.2021 06.09.2021
Rába Vojtěch 2009 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Raptis Janis 2004 Lokomotiva Krnov TJ Tatran Město Albrechtice z.s. 14.07.2021 15.07.2021 (5) hromadný přestup
Rašík Vítězslav 1973 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Redle Adam 2006 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Reitingerová Iveta 1989 Šachový klub Louny z.s. Šachový klub Teplice 16.05.2021 17.05.2021
Richter Ivan 1949 Sokol Vrbno p/P TJ Tatran Město Albrechtice z.s. 23.07.2021 23.07.2021
Růžička Jiří 1990 TJ Jiskra Aš Sokol Pečky 15.09.2021 22.09.2021 technický přestup
Růžička Josef 1998 TJ Znojmo GPOA Znojmo, spolek 07.07.2021 08.07.2021 (4) hromadný přestup
Růžička Vojtěch 1986 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Rychlík Zdeněk 1953 Sokol Dobrá Rychvaldský spolek šachový 1945 16.05.2021 17.05.2021
Řičica Lubomír 1959 KVASACO Vacenovice Jiskra Strážnice 20.09.2021 21.09.2021 technický přestup
Říčka Petr 1948 TJ Znojmo GPOA Znojmo, spolek 07.07.2021 08.07.2021 (4) hromadný přestup
Schula Michal 1971 TJ Neratovice TJ Sparta Kutná Hora 03.09.2021 03.09.2021
Skalka Michal 1976 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Sklář Petr 2004 TJ Žďár nad Sázavou z.s. Sokol Jámy 04.09.2021 06.09.2021
Skřenek Jiří 1955 TJ Znojmo GPOA Znojmo, spolek 07.07.2021 08.07.2021 (4) hromadný přestup
Skřivánek Jan 1974 TJ Kobylisy TJ KRALUPY, z.s. 22.05.2021 24.05.2021
Slanec Jan 1991 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. TJ Hostivice 31.08.2021 01.09.2021
Sobotka Radim 2003 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Sokol Boris 1953 ŠK Spartak Chodov ŠK Caissa Nová Role 19.08.2021 20.08.2021
Sporka Božetěch 1953 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Srkal Miroslav 1968 TJ Tatran Podbořany z.s. Krásnodvorská MYSLIVNA 21.08.2021 23.08.2021
Strada Petr 1969 Tatra Kopřivnice TJ Nový Jičín 30.06.2021 07.07.2021
Streďák Josef 1953 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Strnad Filip 2010 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Stříž Tadeáš 2009 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 09.06.2021 09.06.2021 (1) hromadný přestup
Stříž Vojtěch 2002 CHESS MOST TJ Sokol Litvínov-Lom. 30.08.2021 31.08.2021 (6) hromadný přestup
Sulek Jiří 2010 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Süsser Jiří 1981 CHESS MOST TJ Sokol Litvínov-Lom. 30.08.2021 31.08.2021 (6) hromadný přestup
Šala Dalibor 1981 CHESS MOST TJ Sokol Litvínov-Lom. 30.08.2021 31.08.2021 (6) hromadný přestup
Šámal Jiří 2011 Sokol Brandýs nad Labem ŠK Dopravní podnik Praha 20.08.2021 20.08.2021
Šíbl Václav 1951 ŠK Valdštejn Cheb AVZO-STSČ Františkovy Lázně 02.08.2021 03.08.2021
Šimeček Josef 1991 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Šimek Vladimír 1949 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Škaroupka Jiří 1972 TJ Znojmo ŠK Caissa Třebíč z.s. 23.08.2021 23.08.2021
Šlachta Jan 2005 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Šlapák Zdeněk 1954 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Šmajzrová Dominika 2006 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Lanškroun 30.08.2021 30.08.2021
Šmíd Radek 1983 Karlovarský šachklub Tietz ŠK Caissa Nová Role 19.08.2021 20.08.2021
Šolc Erik 2007 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Šolc Filip 2001 TJ Slavia Hradec Králové ŠŠPM Lipky HK 26.08.2021 26.08.2021
Špetlová Stella 2011 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 09.06.2021 09.06.2021 (1) hromadný přestup
Špidlen Antonín 2007 TJ Kobylisy Šachový klub Bohnice 01.09.2021 07.09.2021
Štverka Josef 1940 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Šulc Jakub 2003 Unichess Šachklub města Dobrovice, z.s. 31.08.2021 01.09.2021
Šváb Jan 1978 CHESS MOST TJ Sokol Litvínov-Lom. 30.08.2021 31.08.2021 (6) hromadný přestup
Švagr Daniel 2009 Šachy Zastávka Jezdci Jundrov 07.07.2021 07.07.2021
Švarc Roman 1967 ŠK Střelnice Kadaň TJ Klášterec nad Ohří 23.07.2021 26.07.2021
Švec Štěpán 2010 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Tarielašvili Kira 2014 TJ Ostrava Beskydská šachová škola z.s. 01.09.2021 01.09.2021
Tejnor Martin 2011 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Tejnor Pavel 1978 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Tejnský Břetislav 1960 TJ Lokomotiva Liberec TJ Jiskra Tanvald 30.08.2021 31.08.2021
Tichý Jaroslav 1967 TJ Lázně Bělohrad z.s. TJ Nová Paka 03.08.2021 04.08.2021
Topka Ondřej 2010 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Tomynec Adam 2006 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Tomynec Jonáš 2011 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Trávníček Kryštof Mikuláš 2003 Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov TJ Vlčnov 03.08.2021 03.08.2021
Trhal Tomáš 1980 TJ ŠO Chrudim ŠK Vysoké Mýto 25.08.2021 25.08.2021
Tričkov Vasil 1969 TJ Bohemians Praha TJ Neratovice 05.09.2021 06.09.2021
Trombík Karel 1958 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Václavík Patrik 2005 ŠK Svitavy TJ Lanškroun 17.08.2021 18.08.2021
Vaculík Jakub 1997 ŠK Velké Losiny DDM Praha 6 27.10.2021 27.10.2021 technický přestup
Vaculík Martin 2004 ŠK Hustopeče Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov 01.09.2021 01.09.2021
Vaníček Jan 1978 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ŠK Řetůvka 31.08.2021 01.09.2021
Vartazaryan Gor 2000 TJ Kobylisy Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 04.08.2021 04.08.2021
Vašut Pavel 1949 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Vavřínková Anna 2004 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠK Staré Město 30.06.2021 07.07.2021
Velička Petr 1967 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Veny Helena 1979 Sokol Buštěhrad ŠK Dopravní podnik Praha 03.09.2021 06.09.2021
Veselý Jiří 1950 ŠK Střelnice Kadaň Krásnodvorská MYSLIVNA 27.09.2021 29.09.2021 technický přestup
Větrovský Martin 2004 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Vlachopulos Georgis 1955 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Vojáček Stanislav 1955 Lokomotiva Krnov TJ Tatran Město Albrechtice z.s. 14.07.2021 15.07.2021 (5) hromadný přestup
Volák Jan 1947 CHESS MOST TJ Sokol Litvínov-Lom. 30.08.2021 31.08.2021 (6) hromadný přestup
Wagner Tomáš 2009 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Walek Petr 1996 Šachový klub HM Ostrava TJ Ostrava 21.06.2021 23.06.2021 (2) hromadný přestup
Weczerek Jan 2006 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Wehrenberg Petr 1948 Šachy Zastávka TJ Slovan Ivančice 22.09.2021 23.09.2021 technický přestup
Wenke Oldřich 1974 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, z.s. TJ Jiskra Jaroměř 31.08.2021 01.09.2021
Wojdyla Alex 2004 DDM Písek Chess club Písek, z.s. 21.06.2021 23.06.2021 (3) hromadný přestup
Záluský Matěj 2007 ŠACHklub Písek Chess club Písek, z.s. 05.09.2021 07.09.2021 (7) hromadný přestup
Zámarský Patrik 2006 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Zedek František 1982 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Zelba Lukáš 2009 Šachový klub Lípa, z.s. Šachový klub Jičín z.s. 30.07.2021 30.08.2021 5.920,-odstupné uhrazeno
Zelbová Lada 2007 Šachový klub Lípa, z.s. Šachový klub Jičín z.s. 30.07.2021 30.08.2021 6.180,-odstupné uhrazeno
Zeman Jiří 1944 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Zeman Pavel 1968 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Ziakas Damián 2008 Lokomotiva Krnov Šachy Krnov, z.s. 12.08.2021 13.08.2021 (1) hromadný přestup
Zoufalý Petr 1958 TJ Baník Sokolov ŠO TJ Union Plzeň 21.06.2021 23.06.2021
Žilavá Anežka 2005 ŠACHklub Tábor z.s. Sokol Tábor 17.05.2021 17.05.2021
Přestupy prozatím nevyřízené:
0
Stav k 27.10.2021