Přestupy členů k 25. 9. 2020

Organizační komise ŠSČR zveřejňuje aktuální seznam přestupů členů mezi oddíly v aktuálním přestupním období. Přestupní pravidla upravuje Registrační a přestupní řád. Člen může požádat o přestup v období od 5. 5. do 5. 9. a přestoupit pouze jednou. Mimo toto období se může uskutečnit pouze tzv. technický přestup, který je potřeba odůvodnit (např. přestěhování). Při přestupu 5 a více členů do stejného oddílu se jedná o hromadný přestup s nižším přestupním poplatkem. U členů do 25 let přichází do úvahy uplatnění pravidel o odstupném.

 

Příjmení, jméno Rok nar. Mateřský oddíl Nový oddíl došlo vyřízeno Poznámka
Alidis Myron 2011 ŠK Molekula TJ Bohemians Praha 07.08.2020 07.08.2020
Ambrož Antonín 1948 TJ Bohemians Praha TJ Lanškroun 21.08.2020 21.08.2020
Asatryan Manvel 2003 Šachová akademie VŠTE, z.s. ŠO TJ Tatran Prachatice 01.09.2020 02.09.2020
Artamonov Mikhail 2012 ŠK Molekula Unichess 21.07.2020 21.07.2020
Bartošek Ivan 1948 Zbrojovka Vsetín MEZ Vsetín 19.08.2020 19.08.2020
Bartošová Hana 2002 Šachový klub Jičín z.s. Klub šachistů Říčany 1925 11.08.2020 17.08.2020
Bednář Miloš 2006 ŠŠPM Lipky HK Šachový klub Jičín z.s. 04.09.2020 04.09.2020
Beer Jiří 2003 ŠK Karlovy Vary ŠK Valdštejn Cheb 31.08.2020 01.09.2020
Beil Martin 1982 ŠO Kunovice ŠK Zlín, z.s. 24.08.2020 25.08.2020
Beinhauer Bernard 2002 TJ Sport Bučovice, z.s. ŠK Dopravní podnik Praha 27.02.2020 27.02.2020 Technický přestup
Beneš Petr 1960 ŠK Dopravní podnik Praha ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 01.09.2020 02.09.2020
Bernášek Václav 1957 Šachový klub Viktoria Žižkov DDM Písek 16.07.2020 20.07.2020
Blatný Pavel 1968 ŠK GARDE Lipovec Moravská Slavia Brno 22.08.2020 24.08.2020
Bodický Michal 1997 ŠK Dopravní podnik Praha Šachový klub Příbram-Baník, spolek 31.07.2020 31.07.2020
Borovička Tomáš 1975 HTJ Odra Ostrava ŠK Slavoj Poruba 08.07.2020 09.07.2020
Brabec Vlastimil 1954 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Brda Vlastimil 1940 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Brož Petr 2002 TJ Desko Liberec TJ Sparta Kutná Hora 04.09.2020 04.09.2020
Břesky Petr 1976 ŠK Medvědi Zvole SK OAZA Praha 24.07.2020 24.07.2020
Březíková Beáta 2009 ŠK Vinary Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov 02.08.2020 03.08.2020
Březovský Milan 1968 Sokol Dobšice, z.s. GPOA Znojmo, spolek 03.09.2020 04.09.2020
Bureš Jaroslav 1993 ŠK Slavoj Poruba Beskydská šachová škola z.s. 27.07.2020 27.07.2020
Buryška Tomáš 1976 TJ Spartak Letohrad Sokol Mistrovice 30.08.2020 31.08.2020
Byma Pavel 1985 ŠO TJ Velká Polom ŠK TJ Dolní Benešov 24.08.2020 25.08.2020
Bystroň Ladislav 1951 Sokol Vrbno p/P Lokomotiva Krnov 28.08.2020 31.08.2020
Caha Jiří 1977 ŠK Sokol Vyšehrad SK OAZA Praha 14.08.2020 18.08.2020
Cibulka Josef 2004 TJ Hronov ŠŠPM Lipky HK 25.08.2020 26.08.2020
Czerný Kristian 2008 TJ Pankrác TJ Bohemians Praha 22.07.2020 22.07.2020
Čechovský Hynek 1970 Sportovní klub Sokol Citov, z.s. TJ Sokol Tovačov 28.08.2020 31.08.2020
Čermák Jan 1972 ŠK MOSAD Česká Kamenice ŠK Slavie Děčín 18.05.2020 02.07.2020 (1) hromadný přestup
Černý David 2001 Region Panda, z.s. ŠŠPM Lipky HK 04.09.2020 07.09.2020 10.920,- odstupné uhrazeno
Černý Michal 2006 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. ŠK Zlín, z.s. 15.07.2020 07.08.2020 2.260,- odstupné uhrazeno
Česal Jaroslav 1950 ŠK Líně ŠK Dvorec 25.08.2020 25.08.2020
Čížek Petr 2009 Šachový klub Rožďalovice DDM Sokol Nymburk 02.09.2020 03.09.2020
Čížek Roman 2009 Šachový klub Rožďalovice DDM Sokol Nymburk 02.09.2020 03.09.2020
Čubok Zdeněk 1946 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova TŽ Třinec 01.09.2020 02.09.2020
Daneš Filip 1980 TJ Sparta Kutná Hora TJ Kavalier Sázava z.s. 01.09.2020 01.09.2020
Dejmek Tomáš 2007 TJ Sparta Kutná Hora Šachový klub Světlá nad Sázavou 01.09.2020 02.09.2020
Dirgas Josef 1980 Spartak Adamov ŠK Hustopeče 19.08.2020 20.08.2020
Diviš Libor 1956 ŠK Bystrc Oilers TJ Slovan Ivančice 19.07.2020 20.07.2020
Dolejš Radek 1966 Optika Medek TJ Hodonice ŠK Sebranci RH 30.08.2020 31.08.2020
Dolenský Filip 2007 ŠK Libštát ŠK Spartak Ústí nad Labem 05.09.2020 07.09.2020
Doležal Vít 1973 TJ Neratovice TJ AERO Odolena Voda 02.09.2020 03.09.2020
Drašnar Lukáš 2005 Šachový klub Nové Město nad Metují, z.s. TJ Hronov 27.08.2020 31.08.2020
Dudarec Elias 2009 ŠK Sokol Vyšehrad Šachy Štěpán 30.08.2020 02.09.2020
Dudková Josefína 2008 TJ Jawa Brodce TJ Spartak Vlašim 28.08.2020 31.08.2020
Dvorník Pavel 1971 TJ Lutopecny-Měrůtky Slavia Kroměříž 02.09.2020 02.09.2020
Dvorný Tomáš 2005 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. ŠK Spartak Chodov 04.09.2020 04.09.2020
Dvořák Martin 1991 Slavia Kroměříž TJ Vlčnov 27.07.2020 28.07.2020
Elstner Ondřej 1954 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Faja Vilém 2005 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠK Vinary 27.08.2020 27.08.2020
Fajfr Jaroslav 1946 ŠK MOSAD Česká Kamenice ŠK Slavie Děčín 18.05.2020 02.07.2020 (1) hromadný přestup
Fiala Jan 1983 ŠACHklub Písek ŠK Veselí n.L. 27.08.2020 31.08.2020
Fiala Robert 1981 TJ Šakal Kozolupy TJ Sokol Plzeň-Letná 04.09.2020 07.09.2020
Flajšman Pavel 2002 ŠK Sokol Klatovy ŠK Dvorec 27.07.2020 28.07.2020
Flajšman Petr 2005 ŠK Dvorec ŠK Sokol Klatovy 20.07.2020 21.07.2020
Fojtík Vlastislav 1951 Sokol Vrbno p/P ŠO Jiskra Rýmařov 30.07.2020 30.07.2020
Forman Robert 1980 Optika Medek TJ Hodonice ŠK Sebranci RH 30.08.2020 31.08.2020
Fráňa Tomáš 1988 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. TJ Jiskra Tanvald 31.08.2020 01.09.2020
Fuciman Ondřej 2003 ŠACHklub Tábor z.s. ŠK Veselí n.L. 18.08.2020 19.08.2020 1.000,- odstupné uhrazeno
Gajda Rostislav 1962 TJ Ostrava ŠK Slavoj Poruba 24.07.2020 27.07.2020
Gawlas Roman 1992 SK Řetězárna Tatran Litovel 31.08.2020 01.09.2020
Gnida Patrik 1995 SK Řetězárna Šachový klub Jeseník, z.s. 25.08.2020 26.08.2020
Gregor Jiří 1965 ŠK Mahrla Praha z.s. ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 01.09.2020 02.09.2020 2.000,- odstupné uhrazeno
Grundman Václav 1999 ŠK Vysoké Mýto Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 14.07.2020 14.07.2020
Gruss Petr 1968 TJ Klášterec nad Ohří ŠK Karlovy Vary 29.08.2020 31.08.2020
Gruszka Aleš 1998 SK Slavia Orlová ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 03.09.2020 04.09.2020
Hába Zdeněk 1963 ŠK Mahrla Praha z.s. Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy 04.09.2020 04.09.2020
Habada Jindřich 1957 ŠK Kladno ŠO TP Nova Kladno, z.s. 31.08.2020 01.09.2020
Habinová Alice 2005 ŠK Kuřim, z.s. Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 08.08.2020 17.08.2020
Hájek Jiří 1992 ŠK Přeštice ŠK Sokol Klatovy 28.08.2020 31.08.2020
Halama Vratislav 1960 TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou ŠK Česká Lípa 30.08.2020 31.08.2020
Hanus Michal 1989 ŠO Hlinsko Sokol Hradec Králové 30.08.2020 31.08.2020
Hanzlík Adam 2001 ŠK Řevnice ŠK Praha-Smíchov 31.08.2020 01.09.2020
Haupt Jaromír 1980 ŠK Bystrc Oilers TJ Desko Liberec 30.08.2020 31.08.2020
Havel František 1947 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Havel Jan 1985 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 04.08.2020 04.08.2020
Havelka Ondřej 2000 Interchess z.s. Šachy Hošťálková z.s. 29.08.2020 31.08.2020
Havlík Jan 1987 ŠO TJ Tatran Prachatice QCC České Budějovice 04.09.2020 04.09.2020
Havlůj Zdeněk 1959 Sokol Tábor SK Sezimovo Ústí, z.s. oddíl šachy 28.08.2020 31.08.2020
Hejl Jaroslav 1988 ŠK Veselí n.L. TJ Spartak Sezimovo Ústí 19.08.2020 19.08.2020
Hejl Petr 1974 Sokol Mistrovice ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 18.08.2020 24.08.2020
Hinks-Edwards Thomas R J 1977 TJ Neratovice TJ Kobylisy 02.09.2020 03.09.2020
Hinz František 1947 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. TJ Hostivice 13.08.2020 18.08.2020
Hladík Lumír 1960 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Hlaváček Ondřej 1999 Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s. Šachový klub Loko Praha z.s. 31.08.2020 01.09.2020
Hlavsa Filip 1992 ŠACHklub Písek DDM Písek 04.09.2020 04.09.2020
Hložek David 2003 ŠK 64 Plzeň ŠK Sokol Klatovy 04.09.2020 04.09.2020
Hnilo Jiří 1973 TJ Jawa Brodce Steinitz – Makabi Praha 27.08.2020 31.08.2020
Hofman Kryštof 2004 1. Novoborský ŠK TJ Desko Liberec 30.07.2020 31.07.2020
Hofschneider Tomáš 2004 ŠK DDM Slavičín Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s. 31.08.2020 31.08.2020
Hokr Matyáš 2012 ŠO Hraničář Horní Stropnice Šachová akademie VŠTE, z.s. 31.08.2020 01.09.2020
Holásek Vojtěch 2001 SK Žamberk Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 31.08.2020 01.09.2020
Holeček Dominik 2003 ŠK Staré Město TJ Vlčnov 14.08.2020 18.08.2020
Holík Jakub 1990 Optika Medek TJ Hodonice GPOA Znojmo, spolek 24.08.2020 25.08.2020
Horáček Petr 1971 TJ Sport Bučovice, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová 02.08.2020 03.08.2020
Hosová Stella 2008 Sokol Nebušice Sokol Buštěhrad 04.09.2020 07.09.2020
Hrádek Matyáš 2004 ŠK Hustopeče TJ Náměšť n/Oslavou 03.09.2020 04.09.2020
Hrbáček Miroslav 1956 Sokol Vrbno p/P TJ Zlaté Hory 27.07.2020 28.07.2020
Hrbolka Ladislav 1958 TJ Sokol Údlice ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 24.08.2020 24.08.2020
Hrbolka Ladislav 1981 TJ Sokol Údlice ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 24.08.2020 24.08.2020
Hrdlička Jan 2002 ŠK DDM Postoloprty SK DDM Slaný 31.07.2020 31.07.2020
Hruban Oliver 2005 2222 ŠK Polabiny, z.s. SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav 31.08.2020 31.08.2020
Hruška Marek 2004 Sportovní klub Vyškov Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 29.08.2020 31.08.2020
Hurtík Matěj 2004 1. Novoborský ŠK TJ Desko Liberec 29.07.2020 30.07.2020
Husová Adina 2011 Unichess Šachy Štěpán 25.08.2020 25.08.2020
Hvozdovič Jan 2004 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠK Svornost Rousínovec 23.06.2020 01.07.2020
Jančík Vojtěch 2011 TJ Sokol Plzeň-Letná ŠK 64 Plzeň 27.04.2020 02.07.2020
Janyška Pavel 1986 Sokol Vrbno p/P Šachový klub Bruntál z.s. 31.08.2020 31.08.2020
Javorský Václav 2007 TJ Dobratice Interchess z.s. 25.05.2020 02.07.2020
Jedličková Petra 1994 Šachový klub Lípa, z.s. TJ Sokol Zaječice 25.08.2020 25.08.2020
Jelínek Jan 1986 TJ Sokol Plzeň-Letná ŠK Sokol Klatovy 03.09.2020 04.09.2020
Jelínek Oliver 2004 ŠK Řevnice Sokol Buštěhrad 01.09.2020 02.09.2020
Ježek Jakub 2000 Sokol Mistrovice TJ Spartak Letohrad 26.08.2020 26.08.2020
Jirotová Eliška 2006 Klub šachistů Štětí ŠK Spartak Ústí nad Labem 04.09.2020 07.09.2020
Jouja Matyáš 2008 ŠK Medvědi Zvole TJ Jawa Brodce 24.08.2020 25.08.2020
Juráň Václav 1961 Optika Medek TJ Hodonice ŠK Sebranci RH 30.08.2020 31.08.2020
Jurča Marek 1993 Zbrojovka Vsetín ŠK Zlín, z.s. 24.08.2020 25.08.2020
Juřík Filip 2006 KK-ŠK Osvětimany SK Boršice 24.01.2020 01.07.2020
Kalmár Martin 1970 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Kalod Radek 1978 ŠK GARDE Lipovec 1. Novoborský ŠK 31.08.2020 31.08.2020
Kameník Martin 1951 CHESS MOST ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 01.09.2020 02.09.2020
Kapuciánová Nela 2014 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem Region Panda, z.s. 19.05.2020 02.07.2020
Kapusta Petr 1983 Šachy Hošťálková z.s. TJ Vlčnov 14.08.2020 18.08.2020
Karafiát Zdeněk 1964 Dolní Němčí SK Lokomotiva Radlice 07.09.2020 07.09.2020
Karlík Petr 1989 Moravská Slavia Brno ŠK ZŠ Horka nad Moravou 19.08.2020 19.08.2020
Kastner Antonín 2009 Šachová škola STAMAT, z.s. TJ Jawa Brodce 18.08.2020 19.08.2020
Kašpar Lukáš 2002 ŠK Sokol Klatovy ŠK Dvorec 27.07.2020 28.07.2020
Kawulok Marek 1993 Slavoj Český Těšín SK OAZA Praha 03.09.2020 04.09.2020
Kohm Patrik 2009 Šachový klub Velvary TJ KRALUPY, z.s. 21.08.2020 21.08.2020
Kolář Bořivoj 1996 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. ŠK Spartak Čelákovice 13.07.2020 13.07.2020
Kolečkář Lukáš 2007 ŠO Praga Praha ŠK Sokol Vyšehrad 17.08.2020 18.08.2020
Kolečkář Pavel 1969 ŠO Praga Praha ŠK Sokol Vyšehrad 17.08.2020 18.08.2020
Kolečkář Pavel 2003 ŠO Praga Praha ŠK Sokol Vyšehrad 17.08.2020 18.08.2020
Koper Štefan 1955 ŠK Mahrla Praha z.s. Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy 29.06.2020 01.07.2020
Kopřiva Petr 1958 Sokol Domažlice ŠK Dvorec 11.08.2020 17.08.2020
Kondula Lukáš 1983 ŠK Slavoj Poruba Šachový klub Ostrava-Jih 10.08.2020 17.08.2020
Kotál Václav 2000 TJ ČZ Strakonice ŠACHklub Písek 25.08.2020 26.08.2020
Kotlár Adrian 2003 ŠK Spartak Chodov ŠK Global Sokolov 27.08.2020 31.08.2020
Koubová Anna Marie 2003 Unichess ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 31.08.2020 01.09.2020
Kovařík David 2000 ŠO Kunovice ŠK Staré Město 02.07.2020 02.07.2020
Kratochvíl Vít 1998 TJ Náměšť n/Oslavou ŠK Gordic Jihlava 03.09.2020 04.09.2020
Kraus Petr 1973 TJ Klášterec nad Ohří ŠK Mahrla Praha z.s. 18.02.2020 18.02.2020 Technický přestup
Krivoš Rudolf 1977 Šachy Povrly Šachový klub Teplice 27.08.2020 31.08.2020
Krňávek Lubomír 1953 ŠK Mahrla Praha z.s. ŠO TP Nova Kladno, z.s. 11.08.2020 17.08.2020
Kroček Ivan 2002 Beskydská šachová škola z.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 23.05.2020 02.07.2020
Kronowetter Bořivoj 2000 Sokol Kolín DDM Sokol Nymburk 14.08.2020 18.08.2020
Krůta Jaroslav 1979 Sportovní klub Kbely TJ Sokol Teplá, z.s. 25.08.2020 26.08.2020
Křivánek Dalibor 2008 Šachová škola STAMAT, z.s. TJ Spartak Vlašim 30.08.2020 31.08.2020
Kšána Václav 1979 Šachový klub Louny z.s. ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 24.08.2020 24.08.2020
Kubíče Jakub 2003 Šachový klub Světlá nad Sázavou ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 31.08.2020 01.09.2020
Kubíček Jiří 1946 ŠK Bystrc Oilers ŠK Kuřim, z.s. 27.05.2020 02.07.2020
Kudlička Robert 2003 Sportovní klub Vyškov ŠO MKS Vyškov 28.08.2020 28.08.2020
Kuchař Matěj 2000 Beskydská šachová škola z.s. Slavoj Český Těšín 03.09.2020 10.09.2020
Kula Dominik 1998 ŠK Zlín, z.s. Sokol Dobrá 09.08.2020 17.08.2020
Kulhánek Jáchym 2005 Šachový klub Lípa, z.s. 2222 ŠK Polabiny, z.s. 18.08.2020 19.08.2020
Kulhavý František 1950 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Kulhavý František 1978 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Kunc Jan 1999 ŠK Praha-Smíchov ŠK Sokol Vyšehrad 30.08.2020 01.09.2020 7.000,- odstupné uhrazeno
Kupka Aleš 1965 ŠK Hošťálkovice, z.s. HTJ Odra Ostrava 02.09.2020 02.09.2020
Kůsa Jakub 2005 ŠK Sokol Klatovy Moravská Slavia Brno 10.07.2020 10.07.2020
Kůsová Lenka 1977 Karlovarský šachklub Tietz ŠK Spartak Chodov 10.06.2020 02.07.2020
Kůsová Nikola 2012 Karlovarský šachklub Tietz ŠK Spartak Chodov 04.09.2020 04.09.2020
Kůžel Martin 2008 TJ Pankrác TJ Bohemians Praha 22.07.2020 22.07.2020
Kužílek Martin 2003 Sportovní klub Vyškov ŠO MKS Vyškov 28.08.2020 28.08.2020
Kylar Miroslav 1957 TJ AERO Odolena Voda Klub šachistů Říčany 1925 11.08.2020 17.08.2020
Kyselý Ivan 1965 Šachový klub Slovan Jirkov TJ Hostivice 19.06.2020 01.07.2020
Lang Jakub 2004 Šachový klub Bruntál z.s. Lokomotiva Krnov 22.07.2020 22.07.2020
Láznička Viktor 1988 1. Novoborský ŠK 2222 ŠK Polabiny, z.s. 29.07.2020 30.07.2020
Lhotský František 2002 TJ Desko Liberec Sokol Buštěhrad 26.06.2020 26.06.2020
Lieber Lukáš 2004 TJ Klášterec nad Ohří CHESS MOST 04.07.2020 07.07.2020
Liebl Pavel 1966 TJ Slovan Moravská Třebová Jevíčko 28.08.2020 31.08.2020
Lištvan David 2009 TJ Pankrác Šachy Štěpán 25.08.2020 25.08.2020
Londin Šimon 2001 Slavia Kroměříž Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov 11.08.2020 17.08.2020
Londýn Radek 1985 ŠK Sokol Vyšehrad TJ Neratovice 04.08.2020 05.08.2020
Loubal Pavel 1966 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Loucký Tomáš 1989 Šachy Brankovice z.s. ŠK Caissa Třebíč z.s. 02.09.2020 03.09.2020
Luňák Pavel 1993 ŠK Skorošice Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 04.04.2020 01.07.2020
Luňák Rostislav 1965 Sportovní klub Sokol Citov, z.s. Sokol Huslenky 03.09.2020 25.09.2020
Macek Oldřich 1962 T.J. Sokol Šumperk ŠK 1921 Zábřeh 29.08.2020 31.08.2020
Macíček Jan 1986 Interchess z.s. TJ Dobratice 25.05.2020 02.07.2020
Mádr Tomáš 1984 Šachový klub Česká Skalice, z.s. T.J. Sokol Studnice 27.08.2020 01.09.2020
Mach Milan 1955 Slavoj Český Těšín Slovan Ostrava 27.08.2020 31.08.2020
Machalík Marek 1991 Sokol Postoupky ŠK 64 Plzeň 25.08.2020 25.08.2020
Macíček Jakub 1990 Šachový klub HM Ostrava Unichess 27.08.2020 01.09.2020
Mach Ondřej 1994 Sokol Hradec Králové SK OAZA Praha 23.09.2020 24.09.2020 technický přestup
Macháň Jan 1997 2222 ŠK Polabiny, z.s. TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 28.08.2020 31.08.2020
Málek Tomáš 1973 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší TJ Sokol Lužany 06.08.2020 07.08.2020
Marek Jiří 1958 SK Podlužan Prušánky z.s. Šachový klub Letovice, z.s. 04.08.2020 04.08.2020
Mareš Otakar 1954 ŠK MOSAD Česká Kamenice ŠK Slavie Děčín 18.05.2020 02.07.2020 (1) hromadný přestup
Mareš Štěpán 1997 TJ Lokomotiva Trutnov TJ Tatran Hostinné 04.09.2020 14.09.2020
Masák Pavel 1970 Spartak Adamov Jezdci Jundrov 19.08.2020 19.08.2020
Matějíček Vojtěch 2005 ŠK Dvorec ŠK Sokol Klatovy 20.07.2020 21.07.2020
Mates Miroslav 1945 DDM Sokol Nymburk ŠK Dopravní podnik Praha 31.08.2020 01.09.2020
Matouš Bedřich 1969 TJ Lázně Bělohrad z.s. ŠK Libštát 31.08.2020 21.09.2020
Matuška Vlado 1968 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Mazurek Richard 2011 Šachový klub Karviná SK Slavia Orlová 05.09.2020 07.09.2020
Meca Viktor 2008 ŠK Spartak Čelákovice Sokol Brandýs nad Labem 14.05.2020 01.07.2020
Melč Ondřej 2002 Sokol Buštěhrad ŠO TP Nova Kladno, z.s. 11.08.2020 17.08.2020
Mikeš Václav 1955 Individuální člen ŠK Hartenberg 03.09.2020 04.09.2020
Mikoláš Petr 2008 TJ Klášterec nad Ohří ŠK Karlovy Vary 29.08.2020 31.08.2020
Mikulášek Ondřej 2005 ŠK Svornost Rousínovec Sportovní klub Vyškov 02.09.2020 03.09.2020
Mittelbach Jan 1976 ŠK Spartak Ústí nad Labem SK Šachy Chlumec 31.08.2020 01.09.2020
Mittelbach Jan 2009 ŠK Spartak Ústí nad Labem SK Šachy Chlumec 31.08.2020 01.09.2020
Moravec Jakub 2005 TJ Lanškroun ŠK Svitavy 14.08.2020 18.08.2020
Moulis Mojmír 1973 OREL jednota Ořechov VSK Universita Brno 26.08.2020 26.08.2020
Mrázek Adam 2008 ŠK Spartak Čelákovice Klub šachistů Říčany 1925 04.09.2020 04.09.2020
Mrázek Štěpán 2011 TJ Bohemia Poděbrady ŠK Spartak Čelákovice 13.07.2020 13.07.2020
Navrátil Patrik 1997 ŠK Zlín, z.s. Šachy Hošťálková z.s. 06.08.2020 07.08.2020
Nechutný Michal 2003 SK Petřín Plzeň ŠK Sokol Klatovy 13.08.2020 17.08.2020
Němec David 2003 ŠK Kuřim, z.s. ŠK Staré Město 31.08.2020 01.09.2020
Nesporá Taťána 2006 ŠK 1921 Zábřeh Šachový klub Světlá nad Sázavou 02.09.2020 03.09.2020
Neumann Filip 2005 TJ Ostrava ŠŠPM Lipky HK 25.08.2020 26.08.2020 10.000,- odstupné uhrazeno
Neuman Petr 1978 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. ŠK Líně 19.08.2020 19.08.2020
Nosek Jan 1997 Region Panda, z.s. ŠŠPM Lipky HK 14.08.2020 18.08.2020
Novák Miroslav 1947 ŠK SIGMIA Olomouc ŠK ZŠ Horka nad Moravou 19.08.2020 19.08.2020
Novotný Jan 2008 TJ Sokol Vanovice, z.s. TJ Sloup 23.06.2020 01.07.2020
Nový Daniel 1976 Karlovarský šachklub Tietz ŠK 64 Plzeň 02.09.2020 03.09.2020
Oborný Tomáš 2001 TJ Ostrava ŠK TJ Dolní Benešov 24.08.2020 25.08.2020 5.080,- odstupné uhrazeno
Olšarová Karolína 1993 SK Slavia Orlová ŠK Slavoj Poruba 19.08.2020 19.08.2020
Osladil Jaroslav 1961 TJ Studénka TJ Fulnek 25.05.2020 02.07.2020
Papoušek Michal 2006 1. Novoborský ŠK TJ Desko Liberec 29.07.2020 30.07.2020
Pán Vladimír 1970 Sokol Vrbno p/P Tatran Litovel 24.08.2020 24.08.2020
Partyš Petr 1978 TJ Vlčnov ŠK Staré Město 19.08.2020 19.08.2020
Pávek Jan 2005 ŠO Hraničář Horní Stropnice Šachová akademie VŠTE, z.s. 31.08.2020 01.09.2020
Pavelka Hubert Jan 2001 TJ Desko Liberec ŠK Spartak Ústí nad Labem 05.09.2020 07.09.2020
Pavlík Vladimír 2002 ŠK Staré Město ŠK Kuřim, z.s. 31.08.2020 01.09.2020
Pecka Jan 2006 Sokol Brandýs nad Labem TJ Kobylisy 14.07.2020 15.07.2020
Petirová Iva 2005 TJ Lokomotiva Trutnov Šachový klub Jičín z.s. 31.08.2020 01.09.2020
Petr Ladislav 1980 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Petr Martin 1988 2222 ŠK Polabiny, z.s. ŠK Líně 11.08.2020 17.08.2020
Pinkava Josef 1977 TJ Náchod TJ Hronov 02.09.2020 02.09.2020
Placer Sebastian 2004 QCC České Budějovice Klub šachistů Říčany 1925 28.08.2020 31.08.2020
Plháček Václav 1950 TJ Hostivice TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 01.09.2020 01.09.2020
Pohořelický Lukáš 1998 TJ Bohemians Praha ŠK Caissa Třebíč z.s. 06.09.2020 07.09.2020
Pokorná Jana 1999 Sokol Buštěhrad ŠK Rakovník 25.08.2020 26.08.2020
Pokrupa Marek 1973 Krásnodvorská MYSLIVNA Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 04.09.2020 11.09.2020
Polách Kamil 1975 ŠACHklub Písek DDM Písek 03.08.2020 04.08.2020
Polák Radim 1970 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Popov Roman 2010 Unichess SK OAZA Praha 22.07.2020 23.07.2020 1.240,- odstupné uhrazeno
Preisler Benjamin 2007 ŠO Hlinsko Šachový oddíl Křižánky 15.06.2020 15.06.2020 Technický přestup
Přívozník Luboš 1957 ŠO Praga Praha Šachový klub Teplice 22.07.2020 23.07.2020
Ptáček Tomáš 1998 TJ Slavia Hradec Králové ŠŠPM Lipky HK 17.08.2020 18.08.2020 7.000,- odstupné uhrazeno
Racek Michal 1987 Š.K. 1923 Sokol Kyjov ŠK Hodonín 03.09.2020 04.09.2020
Rajský Stanislav 1979 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Reitingerová Iveta 1989 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. Šachový klub Louny z.s. 17.08.2020 18.08.2020
Richterová Nataša 1996 SK Podlužan Prušánky z.s. TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 27.08.2020 27.08.2020 11.000,- odstupné uhrazeno
Ringel Zbyněk 1979 TJ Slavia Hradec Králové TJ náchod 02.09.2020 11.09.2020
Roj Miroslav 1965 TJ Slavia Hradec Králové ŠO TJ Tatran Prachatice 25.08.2020 25.08.2020
Rolinek Dominik 2001 Sokol Tábor Šachová akademie VŠTE, z.s. 23.07.2020 24.07.2020
Rošková Kateřina 1996 2222 ŠK Polabiny, z.s. ŠŠPM Lipky HK 17.08.2020 18.08.2020
Roubalík Jakub 1991 ŠK Duras BVK Moravská Slavia Brno 14.08.2020 18.08.2020
Roušar Zdeněk 1957 ŠO Hlinsko TJ Sokol Zaječice 27.08.2020 27.08.2020
Rybáček Lukáš 2003 Šachový klub Lípa, z.s. TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 01.08.2020 03.08.2020
Říha Jaroslav 1964 TJ ČSAD Libouchec Šachy Povrly 30.08.2020 14.09.2020
Sedlák Slavomír 1978 ŠK Vinohrady Brno SK Ježov 04.08.2020 04.08.2020
Sharashenidze Akaki 1983 ŠK Slavoj Poruba ŠK Líně 10.07.2020 13.07.2020
Schula Vojtěch 2006 ŠK Praha-Smíchov Sokol Buštěhrad 05.09.2020 07.09.2020
Skočík Marek 1988 SK Podlužan Prušánky z.s. TJ Sloup 07.08.2020 17.08.2020
Skula Jindřich 1986 Spartak Velká Bíteš ASK Blansko 06.08.2020 07.08.2020
Slabý Matěj 2007 TJ Spartak Soběslav ŠACHklub Tábor z.s. 19.08.2020 19.08.2020
Slánský Jáchym 2009 Šachová škola STAMAT, z.s. TJ Spartak Vlašim 30.08.2020 31.08.2020
Slavětínský Jaroslav 1976 TJ Spartak Pelhřimov SK OAZA Praha 02.09.2020 02.09.2020
Slavíková Nikol 2006 ŠK MDDM Úvaly ŠK Dopravní podnik Praha 03.09.2020 04.09.2020
Souralová Jana 2008 SK OAZA Praha TJ Pankrác 04.09.2020 07.09.2020
Spousta Vojtěch 2008 Unichess TJ Hostivice 22.07.2020 22.07.2020
Stará Zuzana 2011 Šachy Brankovice z.s. ŠK Staré Město 22.08.2020 24.08.2020
Starý Šimon 2008 Šachy Brankovice z.s. ŠK Staré Město 22.08.2020 24.08.2020
Stehlík Martin 2007 ŠK Valdštejn Cheb ŠK Karlovy Vary 29.08.2020 31.08.2020
Steiningerová Jana 2002 ŠK Dvorec ŠK Sokol Klatovy 20.07.2020 21.07.2020
Stinka Jakub 2003 QCC České Budějovice ŠK Duras BVK 29.08.2020 31.08.2020
Stoly Jindřich 1943 ŠK MOSAD Česká Kamenice ŠK Slavie Děčín 18.05.2020 02.07.2020 (1) hromadný přestup
Straka Vojtěch 1993 SK OAZA Praha Moravská Slavia Brno 20.08.2020 21.08.2020
Svoboda Miloš 1967 ŠK Líně TJ Sokol Plzeň-Letná 04.09.2020 07.09.2020
Svoboda Svatopluk 1984 TJ Bohemians Praha TJ Pankrác 23.07.2020 23.07.2020
Sýkora Marek 2002 TJ Desko Liberec ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 25.08.2020 01.09.2020 10.480,- odstupné uhrazeno
Syrovátka Josef 1951 Šachový klub Luká-Bouzov, z. s. Sokol Městečko Trnávka 27.07.2020 27.07.2020
Szotkowski David 2003 Interchess z.s. ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 03.09.2020 04.09.2020
Šádek Vojtěch 2005 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší Šachový klub Jičín z.s. 31.08.2020 11.09.2020 7.660,- odstupné uhrazeno
Šilhánek Martin 1999 TJ Jince Šachový klub Zdice 31.08.2020 01.09.2020
Šindelář Jakub 2006 ŠK Přeštice SK Petřín Plzeň 26.08.2020 26.08.2020
Šišák Richard 1968 ŠK Sokol Vyšehrad Sportovní klub Kbely 01.07.2020 02.07.2020
Škutil František Eliáš 2008 ŠK Dvorec ŠK Líně 11.08.2020 17.08.2020
Škvír Ivo 1980 Agentura 64 Grygov ŠK ZŠ Horka nad Moravou 01.08.2020 03.08.2020
Šmíd Ondřej 1984 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. Šachový klub Zdice 24.08.2020 25.08.2020
Šmíd Radek 1983 ŠK Caissa Nová Role Karlovarský šachklub Tietz 03.09.2020 03.09.2020
Šnevajs Heřman 1992 Agentura 64 Grygov Šachový klub při DDM Litomyšl 04.09.2020 04.09.2020
Šorm Daniel 1960 Tatran Litovel Unichess 02.09.2020 03.09.2020
Špaček Libor 1978 TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s. TJ Spartak Vrchlabí 31.08.2020 01.09.2020
Špreňar Petr 2003 ŠK Karlovy Vary ŠK Líně 03.09.2020 04.09.2020 12.820,- odstupné uhrazeno
Štěpán Michal 2011 TJ Slovan Broumov TJ Náchod 02.09.2020 02.09.2020
Štoček Jiří 1977 Moravská Slavia Brno ŠK Líně 10.07.2020 13.07.2020
Šťastný Jakub 2004 TJ Klášterec nad Ohří ŠK Teplice 31.08.2020 31.08.2020
Šťastný Jan 1979 TJ Neratovice Klub šachistů Říčany 1925 04.09.2020 04.09.2020
Šulc Jakub 2003 1. Novoborský ŠK Unichess 05.09.2020 07.09.2020
Švanda Ondřej 2003 Moravská Slavia Brno ŠK Staré Město 28.07.2020 29.07.2020
Tajovský Šimon 2007 ŠK Kuřim, z.s. ŠK Duras BVK 03.09.2020 04.09.2020
Talla Vladimír 1973 Šachový klub HM Ostrava Interchess z.s. 27.08.2020 27.08.2020
Tauš Zdeněk 2009 Beskydská šachová škola z.s. Sokol Dobrá 04.09.2020 04.09.2020
Tázlar Petr 1993 TJ Slavia Hradec Králové Šachový klub Lípa, z.s. 24.08.2020 24.08.2020
Tchuř Pavel 1970 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Tichý David 1983 Spartak Adamov Šachový klub Mohelnice, z.s. 01.09.2020 02.09.2020
Tichý Miroslav 1976 SK ROŠÁDA Prostějov Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov 29.08.2020 31.08.2020
Tkadlec Miloslav 1937 TJ Sokol Hutisko-Solanec z.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 15.07.2020 15.07.2020
Tochor Jiří 1957 Sokol Domažlice ŠK Kdyně 19.08.2020 19.08.2020
Toman Jan 1988 ŠK Tachov Unichess 21.07.2020 21.07.2020
Trávníček Jaroslav 1984 T.J. Sokol Morkovice ŠK Sulimov 30.07.2020 31.07.2020
Trávníček Kryštof Mikuláš 2003 ŠO Kunovice Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov 01.09.2020 02.09.2020
Trepka Jan 1988 Sokol Tábor ŠK Sokol Vyšehrad 31.08.2020 01.09.2020
Trhal Michal 1980 TJ ŠO Chrudim ŠK 1921 Zábřeh 07.07.2020 07.07.2020
Trmač Radek 1973 Slavia Boskovice Šachový klub Letovice, z.s. 13.07.2020 13.07.2020 (2) hromadný přestup
Tuma Jakub 1992 ŠK Dopravní podnik Praha Šachový klub Teplice 26.08.2020 01.09.2020
Tutka Štěpán 2007 KVASACO Vacenovice ŠK Veselí n/M 28.08.2020 31.08.2020
Tutková Ludmila 2004 KVASACO Vacenovice ŠK Veselí n/M 28.08.2020 31.08.2020
Tvrdý Jindřich 1962 TJ Pankrác Klub šachistů Říčany 1925 13.07.2020 13.07.2020
Vacek Antonín 1971 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Vaculík Martin 1983 GROP Praha ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 04.09.2020 04.09.2020
Vágner Tomáš 1981 CHESS MOST ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 24.08.2020 24.08.2020
Vajsar Martin 2005 TJ Hronov TJ Náchod 02.09.2020 02.09.2020
Valtera Jiří 1944 TJ KRALUPY, z.s. TJ AERO Odolena Voda 23.08.2020 24.08.2020
Vaněk Ladislav 1982 Sokol Vrbno p/P Tatran Litovel 24.08.2020 24.08.2020
Vaněk Robin 2006 KVASACO Vacenovice Š.K. 1923 Sokol Kyjov 21.08.2020 24.08.2020
Vavřík Jiří 1987 SK OAZA Praha ŠK Staré Město 13.08.2020 18.08.2020
Vihnár Milan 1967 HTJ Odra Ostrava ŠK Slavoj Poruba 08.07.2020 09.07.2020
Vícha Petr 1963 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Veny Jakub 2007 TJ Neratovice ŠK Dopravní podnik Praha 03.09.2020 04.09.2020
Vlček Vojtěch 2009 TJ Náchod ŠŠPM Lipky HK 28.08.2020 31.08.2020
Voborný David 1981 ŠK Sebranci RH GPOA Znojmo, spolek 19.08.2020 20.08.2020
Volf Michal 1981 TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s. ŠK Spartak Ústí nad Labem 05.09.2020 07.09.2020
Vrbický Vojtěch 2007 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha ŠK Praha-Smíchov 31.08.2020 01.09.2020
Warmuž Jiří 1991 Viktorie Bohumín Šachová škola Bohumín, z.s. 15.07.2020 16.07.2020 (3) hromadný přestup
Winter Ondřej 2007 2222 ŠK Polabiny, z.s. ŠŠPM Lipky HK 14.08.2020 18.08.2020 8.840,- odstupné uhrazeno
Worek Joanna 1986 ŠO Kunovice Slavia Kroměříž 22.07.2020 22.07.2020
Zajíček Zdeněk 1951 Šachový klub Mohelnice, z.s. ŠK SDH Stavenice 01.09.2020 02.09.2020
Zapletal Karel 1955 Slavia Boskovice TJ Sokol Vanovice, z.s., 28.02.2020 01.07.2020
Zdražil Tomáš 1985 Šachový klub Olomouc z.s. Jezdci Jundrov 31.07.2020 31.07.2020
Zedníček Filip 2006 Šachový klub Světlá nad Sázavou Gambit Jihlava 08.07.2020 08.07.2020
Zelenka Milan 1974 TJ Mořkov Šachy Hošťálková z.s. 29.08.2020 31.08.2020
Zelený Tomáš 2001 ŠK Caissa Třebíč z.s. TJ Náměšť n/Oslavou 03.09.2020 04.09.2020 7.420,- odstupné uhrazeno
Zeman Daniel 2003 TJ Štefanydes Polička ŠK Vysoké Mýto 27.08.2020 27.08.2020
Zemánek Jan 1957 Slavia Boskovice Jevíčko 28.08.2020 31.08.2020
Zlámal Michal 1978 SK Rusava Bystřice p/H 03.09.2020 03.09.2020
Zpěvák Pavel 1958 ŠO Kunovice TJ Vlčnov 14.08.2020 18.08.2020
Zvolenský David 2002 TJ Jawa Brodce TJ Spartak Vlašim 24.08.2020 24.08.2020
Žák Alois 1960 ŠK Sulimov ŠO TJ Zborovice 20.07.2020 20.07.2020
Žák Jiří 1948 ŠK MOSAD Česká Kamenice ŠK Slavie Děčín 18.05.2020 02.07.2020 (1) hromadný přestup
Stav k 25.9.2020
Přestupy prozatím nevyřízené:
0