Přestupy členů k 17. 5. 2019

Příjmení, jméno Rok nar. Mateřský oddíl Nový oddíl došlo vyřízeno Poznámka
Archlebová Eva 2011 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Archlebová Iva 2011 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Archlebová Stela 2008 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Balážec Ludovít 1964 ŠK Zlín, z.s. ŠK Zlín-Malenovice, z.s. 15.05.2019 13.05.2019
Bednář Filip 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Berežný Jan 1964 ŠK Teplice DDM Osek 24.04.2019 06.05.2019
Bouška Jiří 2011 ŠO Hlinsko 2222 ŠK Polabiny, z.s. 03.05.2019 06.05.2019
Bulva František 2002 TJ Lanškroun ŠK Svitavy 02.05.2019 06.05.2019
Bureš Martin 1955 Baník Havířov TJ Ostrava 14.05.2019 14.05.2019
Čechovič Petr 1964 Šachový klub Česká Skalice T.J. Sokol Studnice 02.05.2019 06.05.2019
Čulák Ondřej 2007 SK Řetězárna Šachový klub Jeseník, z.s. 10.05.2019 10.05.2019
Day Tobiáš 2008 Unichess Klub šachistů Říčany 1925 15.05.2019 15.05.2019 1.260,-odstupné uhrazeno
Endler Boris 1955 TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou ŠK SLAVIA Liberec, z.s. 23.04.2019 06.05.2019
Fakan Petr 1962 TJ Sokol Plzeň-Letná TJ Plzeň Košutka z.s. 09.05.2019 09.05.2019
Gloser David 2002 Šachový klub Lípa, z.s. 2222 ŠK Polabiny, z.s. 03.05.2019 06.05.2019
Hák David 2006 ŠK Sokol Klatovy ŠACHklub Tábor z.s. 13.05.2019 16.05.2019
Harvalík Ondřej 2006 ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 17.05.2019 17.05.2019
Hudec Jaroslav 1956 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2018 14.01.2019
Jarešová Vendula 2007 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Kirs Pavel 1955 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2019 14.01.2019
Kolář Matěj 2008 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Kolářová Tereza 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Komárek Tobiáš 2011 ŠK Svitavy Jezdci Jundrov 15.05.2019 15.05.2019
Košut Tomáš 1996 ŠK Caissa Třebíč z.s. TJ Náměšť n/Oslavou 09.05.2019 09.05.2019
Krajíček Matthew 2009 ŠK Rakovník Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 10.05.2019 13.05.2019
Krüger Matěj 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Křehla Milan 1981 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 18.03.2019 19.03.2019
Kunc Ondřej 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Kupsa Matěj 2001 TJ Štefanydes Polička TJ Lanškroun 02.05.2019 06.05.2019
Kvapil Jaroslav 1954 TJ Neratovice Sportovní klub Kbely 16.05.2019 16.05.2019
Langr Petr 1969 Sokol Mistrovice TJ Sokol Nekoř 13.05.2019 13.05.2019
Maščák Milan 1972 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2019 14.01.2019
Moura Smith Victor Marcos 2010 DDM Praha TJ Praha-Pankrác 10.05.2019 10.05.2019
Pánek Viktor 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Pelc Adam 2007 Šachový klub Bruntál z.s. Lokomotiva Krnov 06.05.2019 06.05.2019
Policar Martin 2012 ZŠ O. Březiny Jihlava TJ Spartak Pelhřimov 13.03.2019 14.03.2019 technický přestup
Přibyl Šimon 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Přibyl Zdeněk 2008 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Radko Jan 1992 HTJ Odra Ostrava Beskydská šachová škola z.s. 02.05.2019 06.05.2019
Rajnyš Vladimír 1962 ŠK Český Krumlov Individuální člen 02.01.2019 04.01.2019 technický přestup
Richter Rudolf 2006 SK Baník Ratíškovice TJ Náměšť n/Oslavou 09.05.2019 09.05.2019
Richterová Nataša 1975 SK Baník Ratíškovice TJ Náměšť n/Oslavou 09.05.2019 09.05.2019
Řezníček Přemysl 2006 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Sedlář Radim 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Skřivánek Roman 1978 Unichess Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 07.01.2019 08.01.2019 technický přestup
Sládek Vladislav 1979 ŠK Kuřim, z.s. ŠK DDM Slavkov u Brna 06.05.2019 06.05.2019
Snířek Antonín 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Sosna Jan 1960 ŠK Slavoj Poruba TJ Vlčnov 04.05.2019 06.05.2019
Steiner Juraj 1948 TJ Jawa Brodce Steinitz – Makabi Praha 02.05.2019 06.05.2019
Škapa Jiří 1952 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2018 14.01.2019
Šmajzrová Veronika 2001 TJ Štefanydes Polička Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 06.05.2019 06.05.2019
Vojta Tomáš 1976 Moravská Slavia Brno TJ Spartak Vlašim 02.05.2019 06.05.2019
Vondra Marek 2005 ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 17.05.2019 17.05.2019
Voříšek Jan 2008 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. ŠŠPM Lipky HK 10.05.2019 10.05.2019
Voříšek Zdeněk 1976 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. ŠŠPM Lipky HK 10.05.2019 10.05.2019
Voříšková Anna 2006 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. ŠŠPM Lipky HK 10.05.2019 10.05.2019
Vysoglad Petr 1969 TJ Sokol Metylovice Tatra Kopřivnice 02.05.2019 06.05.2019
Waidlich Viktor 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Zdralek David 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Zdražil Jan 1996 Sokol Vrbno p/P Šachový klub Olomouc z.s. 13.05.2019 13.05.2019
Zdražil Tomáš 1985 Sokol Vrbno p/P Šachový klub Olomouc z.s. 13.05.2019 13.05.2019
Zusmanovich Yvette 2012 TJ Ostrava Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 17.05.2019 17.05.2019
Stav k 17.5.2019
Přestupy prozatím nevyřízené:
Hromadný přestup 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Skalice 09.05.2019 nevyřízeno chybí vyjádření MO
Švanda Ondřej 2003 TJ Štefanydes Polička Moravská Slavia Brno 15.05.2019 nevyřízeno chybí doklad o odstupném