Přestupy členů k 15. 8. 2019

Příjmení, jméno Rok nar. Mateřský oddíl Nový oddíl došlo vyřízeno Poznámka
Adámek Vladimír 1988 SK ROŠÁDA Prostějov Slavia Kroměříž 29.07.2019 30.07.2019
Ambrožová Lucie 2001 ŠK Staré Město ŠK Svitavy 09.08.2019 09.08.2019
Archlebová Eva 2011 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Archlebová Iva 2011 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Archlebová Stela 2008 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Bach Jaroslav 1972 SK OAZA Praha ŠK Praha-Smíchov 05.06.2019 06.06.2019
Balážec Ludovít 1964 ŠK Zlín, z.s. ŠK Zlín-Malenovice, z.s. 15.05.2019 13.05.2019
Bartošek Miroslav 1947 Sokol Kněždub Jiskra Strážnice 14.08.2019 14.08.2019
Bartošek Pavel 1956 Sokol Kněždub Jiskra Strážnice 15.08.2019 15.08.2019
Bednář Filip 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Beil Zdeněk 1953 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ŠO Kunovice 28.05.2019 28.05.2019
Bělocký Daniel 2011 TJ Slovan Havířov Beskydská šachová škola z.s. 22.05.2019 27.05.2019
Bělunek Vladimír 1973 Tatran Litovel Zbrojovka Vsetín 30.07.2019 30.07.2019
Berežný Jan 1964 ŠK Teplice DDM Osek 24.04.2019 06.05.2019
Bierská Adéla 2000 Zbrojovka Vsetín Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s. 13.06.2019 13.06.2019
Biolek Richard 1970 Šachový klub HM Ostrava Agentura 64 Grygov 20.05.2019 20.05.2019
Blatný Pavel 1968 Moravská Slavia Brno ŠK GARDE Lipovec 28.05.2019 28.05.2019
Borkovec Milan 1971 Sokol Tábor QCC České Budějovice 09.08.2019 09.08.2019
Botka Josef 2007 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí ŠŠPM Lipky HK 27.05.2019 27.05.2019
Bouška Jiří 2011 ŠO Hlinsko 2222 ŠK Polabiny, z.s. 03.05.2019 06.05.2019
Braun Jan 1984 Dynamo DP Ostrava TJ Ostrava 14.08.2019 14.08.2019
Bulva František 2002 TJ Lanškroun ŠK Svitavy 02.05.2019 06.05.2019
Bureš Martin 1955 Baník Havířov TJ Ostrava 14.05.2019 14.05.2019
Čechovič Petr 1964 Šachový klub Česká Skalice T.J. Sokol Studnice 02.05.2019 06.05.2019
Černíček Matyáš 2002 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Černý Karel František 2008 ŠK ZŠ Horka nad Moravou Agentura 64 Grygov 20.05.2019 20.05.2019
Černý Matěj 2009 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Černý Michael 2004 ŠK ZŠ Horka nad Moravou Agentura 64 Grygov 20.05.2019 20.05.2019
Černý Stanislav 1940 Sokol Nové Veselí TJ Žďár nad Sázavou z.s. 25.07.2019 29.07.2019
Česal Jaroslav 1950 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Čížek Petr 2009 DDM Symfonie Poděbrady Šachový klub Rožďalovice 02.07.2019 03.07.2019
Čížek Roman 2009 DDM Symfonie Poděbrady Šachový klub Rožďalovice 02.07.2019 03.07.2019
Čulák Ondřej 2007 SK Řetězárna Šachový klub Jeseník, z.s. 10.05.2019 10.05.2019
Day Tobiáš 2008 Unichess Klub šachistů Říčany 1925 15.05.2019 15.05.2019 1.260,-odstupné uhrazeno
Dejmek Tomáš 2007 DDM Kolín TJ Sparta Kutná Hora 24.06.2019 27.06.2019
Dirgas Josef 1980 ŠK Hustopeče Spartak Adamov 08.08.2019 08.08.2019
Doležal Karel 2001 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Ekrt Mojmír 2008 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
El Frem Youssef 2004 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Endler Boris 2008 TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou ŠK SLAVIA Liberec, z.s. 23.04.2019 06.05.2019
Fakan Petr 1962 TJ Sokol Plzeň-Letná TJ Plzeň Košutka z.s. 09.05.2019 09.05.2019
Fibich Milan 1974 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Filippou Christian 2007 TJ Jiskra Humpolec TJ Spartak Pelhřimov 09.07.2019 09.07.2019
Flajšman Pavel 2002 ŠK Dvorec ŠK Sokol Klatovy 12.08.2019 12.08.2019
Folk Petr 1963 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Folková Martina 1973 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Frantsev Iegor 2012 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Gacho Michal 2011 TJ Kobylisy Šachový klub Zdice 26.07.2019 26.07.2019
Gacho Ondřej 2006 TJ Kobylisy TJ Bohemians Praha 25.06.2019 27.06.2019
Gajdoš Daniel 1992 ŠK Bystrc Oilers VSK Universita Brno 23.05.2019 23.05.2019
Gloser David 2002 Šachový klub Lípa, z.s. 2222 ŠK Polabiny, z.s. 03.05.2019 06.05.2019
Gott Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Gross David 1975 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Gubáš Jan 1963 ŠK Tišnov Spartak Velká Bíteš 17.07.2019 17.07.2019
Hába Petr 1965 1. Novoborský ŠK ŠK Gordic Jihlava 06.08.2019 06.08.2019
Habenicht Martin 2005 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup 4.580,-odst.uhrazeno
Hajšman Ladislav 1965 Karlovarský šachklub Tietz TJ Ostrov 15.07.2019 16.07.2019
Hák David 2006 ŠK Sokol Klatovy ŠACHklub Tábor z.s. 13.05.2019 16.05.2019
Halama Tomáš 2007 TJ Desko Liberec ŠK Česká Lípa 12.06.2019 12.06.2019
Hampl Nikola 2007 Šachy Povrly ŠK Spartak Ústí nad Labem 31.05.2019 31.05.2019
Harvalík Ondřej 2006 ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 17.05.2019 17.05.2019
Hausner Ivan 1952 ŠACHklub Písek ŠK Dopravní podnik Praha 01.08.2019 01.08.2019
Hloušek Jan 2010 TJ ŠO Chrudim ŠK Svitavy 23.05.2019 23.05.2019
Hollan Martin 1999 Slavoj Český Těšín Slavia Kroměříž 30.07.2019 30.07.2019
Hollan Petr 1999 SK OAZA Praha Slavia Kroměříž 29.07.2019 30.07.2019
Horák Jiří 1971 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Hrbolka Ladislav 1958 CHESS MOST TJ Sokol Údlice 24.06.2019 27.06.2019
Hrbolka Ladislav 1981 CHESS MOST TJ Sokol Údlice 24.06.2019 27.06.2019
Hubáček Martin 2006 Sokol Postoupky Slavia Kroměříž 01.08.2019 01.08.2019
Hudec Jaroslav 1956 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2018 14.01.2019
Chytil Petr 1998 ŠK Velké Losiny Šachový klub Jeseník, z.s. 12.07.2019 12.07.2019
Janoušek Petr 1992 NOPO Miřetice Jiskra Heřmanův Městec 09.07.2019 09.07.2019
Jarešová Vendula 2007 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Jarkuliš Vojtěch 1991 ŠK TJ Dolní Benešov Šachový klub Ostrava-Jih 27.05.2019 27.05.2019
Jínová Jana 1963 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Káňa Zdeněk 1969 Tatra Kopřivnice ŠK Rajnochovice 14.06.2019 14.06.2019
Kapoun Vít 1995 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ŠK Řetůvka 08.08.2019 09.08.2019
Kapusta Petr 1983 Slavia Kroměříž Šachy Hošťálková z.s. 09.07.2019 09.07.2019
Kašpar Lukáš 2002 ŠK Dvorec ŠK Sokol Klatovy 12.08.2019 12.08.2019
Kirs Pavel 1955 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2019 14.01.2019
Kladňák Martin 1988 ŠK Duras BVK Š.K. 1923 Sokol Kyjov 17.06.2019 27.06.2019
Klíma Martin 1960 ŠO TJ Karolinka Sokol Huslenky 15.07.2019 16.07.2019
Klubal Jiří 2002 Šachový klub Světlá nad Sázavou TJ Jiskra Humpolec 27.05.2019 27.05.2019
Kníže Václav 1989 ŠK Spartak Ústí nad Labem ŠO TP Nova Kladno, z.s. 14.08.2019 15.08.2019
Kolář Matěj 2008 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Kolářová Tereza 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Komárek Tobiáš 2011 ŠK Svitavy Jezdci Jundrov 15.05.2019 15.05.2019
Kondula Lukáš 1983 Šachový klub Ostrava-Jih ŠK Slavoj Poruba 13.08.2019 13.08.2019
Konopka Michal 1966 Unichess Slavia Kroměříž 29.07.2019 30.07.2019
Kopřiva Martin 1996 ŠK Sokol Klatovy ŠK Dvorec 12.08.2019 12.08.2019
Kostelecký Michal 1999 ŠK Hodonín SK Podlužan Prušánky z.s. 14.06.2019 14.06.2019
Košut Tomáš 1996 ŠK Caissa Třebíč z.s. TJ Náměšť n/Oslavou 09.05.2019 09.05.2019
Kourousis Epaminondas 1991 TJ Neratovice ŠK Dopravní podnik Praha 18.07.2019 22.07.2019
Krahula Jiří 2002 ŠK ZŠ Hrabišín ŠK 1921 Zábřeh 21.05.2019 21.05.2019
Krajíček Matthew 2009 ŠK Rakovník Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 10.05.2019 13.05.2019
Krajl Zdeněk 1957 Šachový klub Loko Praha z.s. Klub šachistů Říčany 1925 16.07.2019 17.07.2019
Kraus Lukáš 2003 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. TJ Lázně Bělohrad z.s. 12.08.2019 12.08.2019
Kraus Petr 1973 Šachový klub Jeseník, z.s. TJ Klášterec nad Ohří 01.07.2019 01.07.2019
Kresl Josef 2008 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Krmenčík Roman 1964 2222 ŠK Polabiny, z.s. Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 22.07.2019 22.07.2019
Kronowetter Bořivoj 2000 DDM Symfonie Poděbrady Sokol Kolín 04.06.2019 04.06.2019
Krótki Lukáš 2008 TJ Město Albrechtice z.s. Lokomotiva Krnov 11.07.2019 12.07.2019
Krüger Matěj 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Krupka Aleš 2008 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Křehla Milan 1981 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 18.03.2019 19.03.2019
Křivan Michael 2003 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Křížek Pavel 1971 TJ Baník Sokolov ŠO TJ Baník Habartov 12.07.2019 12.07.2019
Kubát Ladislav 2000 ŠK Sokol Klatovy TJ Sokol Červené Poříčí 08.07.2019 09.07.2019
Kubíček Miroslav 1984 SK ROŠÁDA Prostějov ŠK ZŠ Horka nad Moravou 31.07.2019 01.08.2019
Kudláček Šimon 2011 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Kunc Ondřej 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Kupsa Matěj 2001 TJ Štefanydes Polička TJ Lanškroun 02.05.2019 06.05.2019
Kureš Michael 2006 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. ŠK Duras BVK 27.06.2019 08.07.2019 9.260,-odstupné uhrazeno
Kvapil Jaroslav 1954 TJ Neratovice Sportovní klub Kbely 16.05.2019 16.05.2019
Kylar Pavel 1954 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ŠK Řetůvka 08.08.2019 09.08.2019
Lácha Jan 1951 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy 07.06.2019 10.06.2019
Lajsek Tomáš 1981 TJ Sparta Kutná Hora ŠK Staré Město 09.08.2019 13.08.2019
Langr Petr 1969 Sokol Mistrovice TJ Sokol Nekoř 13.05.2019 13.05.2019
Lapčík Zdeněk 1967 ŠK Střelnice Kadaň TJ Klášterec nad Ohří 01.07.2019 01.07.2019
Lasík Petr 1966 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany SK Šachy Chlumec 10.06.2019 10.06.2019
Laštovka Ondřej 2004 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Laxa Matěj 2008 SK Baník Ratíškovice Š.K. 1923 Sokol Kyjov 20.06.2019 27.06.2019
Le Viet Cuong 1995 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Lieber Lukáš 2004 CHESS MOST TJ Klášterec nad Ohří 01.07.2019 01.07.2019
Liška Jiří 2000 1. Novoborský ŠK ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 25.07.2019 31.07.2019 13.140,-odstupné uhrazeno
Löffler Šimon 2008 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Macháček Jan 2005 TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou TJ Desko Liberec 08.07.2019 09.08.2019
Majstr Tomáš 1976 1. Novoborský ŠK ŠK Karlovy Vary 18.07.2019 18.07.2019
Malá Anna 1990 Unichess ŠK Velké Losiny 13.06.2019 13.06.2019
Malina Jan 1979 TJ Sparta Kutná Hora Sokol Kolín 24.07.2019 24.07.2019
Malina Patrik 2010 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 04.06.2019 04.06.2019
Mareš Ilja 1954 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou Region Panda, z.s. 28.06.2019 28.06.2019
Maščák Milan 1972 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2019 14.01.2019
Matoušek Matyáš 2007 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. TJ ŠO Chrudim 08.07.2019 08.07.2019
Miesbauer Jan 2001 QCC České Budějovice ŠK Dopravní podnik Praha 23.07.2019 23.07.2019
Michálek Jan 1969 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Michenka Jozef 1955 Šachový klub HM Ostrava Šachový klub Ostrava-Jih 13.06.2019 13.06.2019
Miko Vojtěch 1974 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Mlýnek Stanislav 2002 ŠO U Lípy Malé Hoštice Slezan Opava 10.06.2019 10.06.2019
Moc Martin 1988 ASK Blansko TJ Sloup 17.06.2019 27.06.2019
Moc Roman 1988 ASK Blansko TJ Sloup 17.06.2019 27.06.2019
Morávek Jiří 1965 QCC České Budějovice SK ROYAL 04.06.2019 04.06.2019
Mrázek Štěpán 2011 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Mrázek Tomáš 1973 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Moura Smith Victor Marcos 2010 DDM Praha TJ Praha-Pankrác 10.05.2019 10.05.2019
Mrázek Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady ŠK Spartak Čelákovice 26.06.2019 27.06.2019
Mrázek Lumír 1993 Slavoj Český Těšín Beskydská šachová škola z.s. 15.08.2019 15.08.2019
Mrazík Tomáš 1990 Spartak Velké Meziříčí Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 29.05.2019 29.05.2019
Nečas Filip 2009 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 04.06.2019 04.06.2019
Němeček Lukáš 2004 DDM Symfonie Poděbrady ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 01.07.2019 01.07.2019
Němeček Pavel 1973 TJ Bohemia Poděbrady ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 01.07.2019 01.07.2019
Němeček Pavel 2004 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Němečková Kamila 2007 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Neumann Filip 2005 SK Slavia Orlová TJ Ostrava 02.08.2019 14.08.2019 10.500,-odstupné uhrazeno
Neuman Petr 1978 2222 ŠK Polabiny, z.s. Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 31.05.2019 31.05.2019
Nguyen Viet 2009 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Nikodém Gustav 1972 ŠK Bystrc Oilers Jezdci Jundrov 10.06.2019 11.06.2019
Novák Pavel 1980 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Nováková Blanka 1957 QCC České Budějovice SK ROYAL 29.07.2019 29.07.2019
Novotná Adéla 2008 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Novotná Tereza 2010 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Obšivačová Jana 2002 Agentura 64 Grygov TJ Sokol Valašská Bystřice 02.08.2019 02.08.2019
Opletal Josef 1963 ŠK Šternberk Sportovní klub Sokol Citov, z.s. 26.06.2019 27.06.2019
Pacourek Daniel 2003 Šachový klub Nové Město nad Metují, z.s. Region Panda, z.s. 27.06.2019 27.06.2019
Paldus Petr 1962 TJ Lokomotiva Liberec ŠK SLAVIA Liberec, z.s. 14.08.2019 14.08.2019
Pánek Viktor 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Partl Miloslav 1964 Sportovní klub Kbely Šach Mělník 11.06.2019 14.06.2019
Partyka Jaroslav 2004 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Partyková Nikola 2007 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Pásek Josef 2010 TJ Pankrác TJ Bohemians Praha 05.08.2019 05.08.2019
Patkoló Michal 2005 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Pavlík Vladimír 2002 ŠK Kuřim, z.s. ŠK Staré Město 22.06.2019 27.06.2019
Pelc Adam 2007 Šachový klub Bruntál  z.s. Lokomotiva Krnov 06.05.2019 06.05.2019
Petrová Kristýna 1992 Unichess ŠK Líně 01.08.2019 01.08.2019
Píša Lubomír 1943 TJ Studénka Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s 03.06.2019 04.06.2019
Podhorný Daniel 1976 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Polách Ladislav 1980 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Polách Ladislav 1956 ŠK Nové Losiny ŠK Velké Losiny 01.07.2019 02.07.2019 (5) hromadný přestup
Polanský Adam Luboš 2003 Šachový klub Jičín z.s. ŠK Spartak Ústí nad Labem 14.06.2019 14.06.2019
Policar Martin 2012 ZŠ O. Březiny Jihlava TJ Spartak Pelhřimov 13.03.2019 14.03.2019 technický přestup
Poljak Lucian 2007 TJ Spartak Přerov ŠK Vinary 11.06.2019 11.06.2019
Porč Pavel 1968 OREL jednota Ořechov ŠK Střelice 09.08.2019 09.08.2019
Postl František 2007 QCC České Budějovice Šachová akademie VŠTE, z.s. 06.08.2019 06.08.2019
Postl František 1978 QCC České Budějovice Šachová akademie VŠTE, z.s. 06.08.2019 06.08.2019
Pravda Kryštof 2002 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. TJ Kobylisy 12.08.2019 12.08.2019
Prda Jan 1983 TJ Valašské Meziříčí Sokol Bystřička 11.07.2019 11.07.2019
Procházka Bedřich 1949 SK Lokomotiva Radlice, o.s. TJ Baník Habartov 12.07.2019 12.07.2019
Přecechtěl Pavel 1984 Břidličná – oddíl šachy Šachový klub Karviná 12.07.2019 13.08.2019
Přenosil Julián 2002 ŠK Libštát 1. Novoborský ŠK 25.07.2019 01.08.2019
Přibyl Šimon 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Přibyl Zdeněk 2008 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Ptáček Jiří 2003 Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s. ŠO TJ Karolinka 05.06.2019 05.06.2019
Půlpán Jakub 1998 2222 ŠK Polabiny, z.s. ŠK Dopravní podnik Praha 12.06.2019 22.07.2019 15.140,-odstupné uhrazeno
Radko Jan 1992 HTJ Odra Ostrava Beskydská šachová škola z.s. 02.05.2019 06.05.2019
Radvanovský Petr 1980 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Žďár nad Sázavou z.s. 09.08.2019 09.08.2019
Rajnyš Vladimír 1962 ŠK Český Krumlov Individuální člen 02.01.2019 04.01.2019 technický přestup
Rakušan Dan 1972 TJ Sokol Praha-Vršovice Sokol Kolín 12.08.2019 12.08.2019
Ret Adam Josef 2005 ŠK Dopravní podnik Praha Šachový klub Jičín z.s. 01.07.2019 01.07.2019
Richter Rudolf 2006 SK Baník Ratíškovice TJ Náměšť n/Oslavou 09.05.2019 09.05.2019
Richterová Nataša 1996 Agentura 64 Grygov SK Podlužan Prušánky z.s. 30.05.2019 31.05.2019
Richterová Nataša 1975 SK Baník Ratíškovice TJ Náměšť n/Oslavou 09.05.2019 09.05.2019
Rolinek Dominik 2001 Klub šachistů Říčany 1925 Sokol Tábor 15.07.2019 16.07.2019
Rošková Kateřina 1996 TJ Slavia Hradec Králové 2222 ŠK Polabiny, z.s. 26.07.2019 26.07.2019
Rubeš Jan 1995 ŠK Teplice Slavia Kroměříž 29.07.2019 30.07.2019
Růžička Petr 1973 Tatra Kopřivnice TJ Ostrava 02.08.2019 02.08.2019
Rychlík Zdeněk 1953 SK Řetězárna Sokol Dobrá 29.07.2019 29.07.2019
Řehák Jiří 1950 USK Praha TJ Spartak Letohrad 06.06.2019 06.06.2019
Řeřábek Jaroslav 1955 TJ Kavalier Sázava z.s. Klub šachistů Říčany 1925 23.05.2019 23.05.2019
Řezníček Přemysl 2006 TJ Hronov TJ Jiskra Jaroměř 16.05.2019 16.05.2019 (2) hromadný přestup
Sedlář Radim 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Senft Antonín 2007 ŠO Praga Praha Unichess 10.06.2019 10.06.2019
Sepši Jakub 2006 ŠK Rozrazil z.s. Jezdci Jundrov 14.06.2019 14.06.2019
Skřivánek Roman 1978 Unichess Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 07.01.2019 08.01.2019 technický přestup
Sládek Vladislav 1979 ŠK Kuřim, z.s. ŠK DDM Slavkov u Brna 06.05.2019 06.05.2019
Snířek Antonín 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Soběslavský Vladimír 1945 ŠO Praga Praha ŠK Mlejn 19.06.2019 27.06.2019
Sohr Vladimír 1966 ŠK Velké Losiny ŠK 1921 Zábřeh 27.06.2019 28.06.2019
Sosna Jan 1960 ŠK Slavoj Poruba TJ Vlčnov 04.05.2019 06.05.2019
Stein Michael 2009 Šachová škola STAMAT, z.s TJ Spartak Vlašim 20.05.2019 20.05.2019
Steiner Juraj 1948 TJ Jawa Brodce Steinitz – Makabi Praha 02.05.2019 06.05.2019
Stinka Jakub 2003 ŠACHklub Písek QCC České Budějovice 09.08.2019 09.08.2019
Sucharda David 1999 Šachový klub Jičín z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 27.06.2019 15.08.2019 4.900,-odstupné uhrazeno
Svatoň Pavel 1992 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany SK Šachy Chlumec 10.06.2019 10.06.2019
Synek Milan 2004 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Sysel Michal 1978 ŠK Duras BVK ŠK DDM Slavkov u Brna 19.06.2019 27.06.2019
Szpalek Martin 1974 Slavoj Český Těšín Sokol Chotěbuz 27.05.2019 27.05.2019
Šafařík Jakub 1993 TJ Slavia Hradec Králové Šachový klub Lípa, z.s. 23.05.2019 23.05.2019
Šafránek Jan 1998 DDM Symfonie Poděbrady TJ Bohemia Poděbrady 12.07.2019 12.07.2019 (6) hromadný přestup
Šícho Josef 1955 ŠACHklub Písek TJ Slovan Jindřichův Hradec 10.06.2019 11.06.2019
Šimčík Radek 1973 MKS Vyškov Šachový klub DM Klášterského 4, Brno 25.06.2019 27.06.2019
Šimeček Alexej 1948 DDM Písek Šachový klub Viktoria Žižkov 13.06.2019 13.06.2019
Šimon David 1996 TJ Baník Havířov TJ Slovan Havířov 08.07.2019 08.07.2019
Škapa Jiří 1952 ŠK Teplice Šachový klub Teplice 11.01.2018 14.01.2019
Škutil František Eliáš 2008 ŠK Garde Kaznějov ŠK Dvorec 12.08.2019 12.08.2019
Šmajzrová Veronika 2001 TJ Štefanydes Polička Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 06.05.2019 06.05.2019
Špreňar Petr 2003 Šachový klub Jičín z.s. ŠK Karlovy Vary 15.07.2019 16.07.2019
Šretr Josef 1949 Šachový klub Lípa, z.s. T.J. Sokol Studnice 28.05.2019 28.05.2019
Štádler Pavel 1970 ŠK Karlovy Vary Šachový klub Loko Praha z.s. 20.05.2019 20.05.2019
Štefaník Marek 2002 TJ Ostrava Tatra Kopřivnice 07.08.2019 07.08.2019
Štejnar Jakub 2004 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Štejnarová Veronika 2008 1. Novoborský ŠK ŠK Česká Lípa 09.05.2019 29.05.2019 (3) hromadný přestup
Štěpánek Vít 2002 ŠK MDDM Úvaly ŠK Český Brod 09.07.2019 09.07.2019
Štoček Jiří 1977 2222 ŠK Polabiny, z.s. Moravská Slavia Brno 08.07.2019 08.07.2019
Šturmová Tereza 2008 DDM Kolín TJ Sparta Kutná Hora 24.06.2019 27.06.2019
Švanda Ondřej 2003 TJ Štefanydes Polička Moravská Slavia Brno 15.05.2019 17.05.2019 12.000,-odstupné uhrazeno
Švéda Lubomír 1971 TJ Lázně Bělohrad z.s. ŠK Řetůvka 12.08.2019 12.08.2019
Švestka Jiří 1957 TJ Sport Bučovice, z.s. ŠK DDM Slavkov u Brna 19.06.2019 27.06.2019
Tichý Miroslav 1976 Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov SK ROŠÁDA Prostějov 28.06.2019 01.07.2019
Toman Ondřej 1997 TJ Klášterec nad Ohří TJ Sokol Údlice 12.07.2019 12.07.2019
Truc Rudolf 1948 QCC České Budějovice TJ Sparta Kutná Hora 24.06.2019 27.06.2019
Tůmová Anna 2001 ŠK Sokol Klatovy ŠACHklub Tábor z.s. 24.07.2019 25.07.2019
Turner Jan 1976 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Turner Radek 1969 TJ Šakal Kozolupy ŠK Líně 06.06.2019 10.06.2019 (4) hromadný přestup
Urbánek Štěpán 1974 TJ Pankrác Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 21.06.2019 27.06.2019
Urbánek Václav 2004 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Urbánková Eva 1974 TJ Pankrác Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 21.06.2019 27.06.2019
Vaněk Robin 2006 Š.K. 1923 Sokol Kyjov KVASACO Vacenovice 15.08.2019 15.08.2019
Vavřínková Eliška 2001 ŠK Staré Město ŠK TJ Dolní Benešov 06.06.2019 06.06.2019
Verner Jaromír 1948 ŠK Rakovník Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 06.08.2019 06.08.2019
Veselý Jiří 2002 Lokomotiva Krnov TJ Město Albrechtice z.s. 11.07.2019 12.07.2019
Vilém Rostislav 1996 Zbrojovka Vsetín ŠO TJ Karolinka 15.08.2019 15.08.2019
Vítek Filip 2008 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Vítová Anna 2001 Šachový klub Jičín z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 12.06.2019 12.06.2019
Vitula Jan 1954 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. Šachový klub Galerie Závodný Mikulov, z.s. 20.05.2019 20.05.2019
Vojta Tomáš 1976 Moravská Slavia Brno TJ Spartak Vlašim 02.05.2019 06.05.2019
Vondra Marek 2005 ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod Šachový klub Světlá nad Sázavou 17.05.2019 17.05.2019
Voříšek Jan 2008 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. ŠŠPM Lipky HK 10.05.2019 10.05.2019
Voříšek Zdeněk 1976 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. ŠŠPM Lipky HK 10.05.2019 10.05.2019
Voříšková Anna 2006 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. ŠŠPM Lipky HK 10.05.2019 10.05.2019
Vykoupil Lukáš 2007 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Vylíčil Adam 2005 Sokol Postoupky ŠK Staré Město 12.08.2019 12.08.2019
Vysoglad Petr 1969 TJ Sokol Metylovice Tatra Kopřivnice 02.05.2019 06.05.2019
Waidlich Viktor 2010 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Zapletal Jiří 1962 TJ ŠK DUE POP Uničov ŠK 1921 Zábřeh 26.06.2019 27.06.2019
Záruba Jaroslav 1944 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. Sokol Hradec Králové 25.06.2019 27.06.2019
Zdralek David 2009 Beskydská šachová škola z.s. ŠK Šenov 01.04.2019 02.04.2019 (1) hromadný přestup
Zdražil Jan 1996 Sokol Vrbno p/P Šachový klub Olomouc z.s. 13.05.2019 13.05.2019
Zdražil Tomáš 1985 Sokol Vrbno p/P Šachový klub Olomouc z.s. 13.05.2019 13.05.2019
Zedníček Filip 2006 Gambit Jihlava Šachový klub Světlá nad Sázavou 30.07.2019 30.07.2019
Zeman Matyáš 2001 Sokol Tábor Moravská Slavia Brno 22.05.2019 22.05.2019
Zusmanovich Yvette 2012 TJ Ostrava Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 17.05.2019 17.05.2019
Žáčik Adam 2004 ŠK DDM Postoloprty ŠK UNION Louny 22.07.2019 22.07.2019 (7) hromadný přestup
Žižka Petr 1939 Zbrojovka Vsetín Sokol Huslenky 15.07.2019 16.07.2019
Žůrek Milan 1966 ŠK Velké Losiny TJ ŠK DUE POP Uničov 14.08.2019 14.08.2019
Stav k 15.8.2019
Přestupy prozatím nevyřízené:
Gnida Patrik 1995 Šachový klub Karviná SK Řetězárna 14.08.2019 nevyřízeno chybí podpis hráče