Práce Jiřiny Prokopové oceněna Českým olympijským výborem

Sportovní diplomacie: Absolventi druhého ročníku převzali diplomy, jejich následovníkům přednášela i Barteková

Šestinásobný paralympijský vítěz Jiří Ježek, basketbalová vicemistryně světa Ilona Burgrová, olympioničky Klára Křížová a Petra Juříčková a s nimi další zástupci různých sportovních svazů úspěšně zakončili studium druhého ročníku programu Sportovní diplomacie, který připravuje Český olympijský výbor ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou, Slovenským olympijským a sportovním výborem a dalšími institucemi. Při slavnostním předávání diplomů se setkali také se studenty třetího ročníku, který 5. a 6. října začal prvním modulem.

 

Na fotografii je Jiřina Prokopová společně se zástupci ČOV včetně předsedy ČOV Jiřího Kejvala (druhý zleva). Naše předsedkyně Komise rozhodčích byla oceněná za nejlepší projekt v rámci druhého ročníku studia. Její práci zaměřenou na podvádění v šachu si můžete přečíst zde. Celý text na webu ČOV a foto: www.olympic.cz

Jiřina Prokopová bude svoji práci prezentovat také v rámci mezinárodního workshopu projektu POINTS, program zde – její vystoupení bude součástí sekce 3 v programu.