Pozvánka na blicky s Vlastimilem Babulou!

Aktualizováno:

Po Jiřím Štočkovi si projekt Hodinka s mistrem vyzkouší další z českých reprezentantů, Vlastimil Babula. Zahrát si s velmistrem můžete v úterý 7. 4. od 18 hodin přes portál www.sachy.cz , odkaz na přenos akce na YouTube je zde.

_____

Původní článek:

Po delší odmlce bych vás rád pozval na on-line blicání Hodinka s mistrem. 3.4. od 18 hodin bude hostem český reprezentant Jiří Štoček! V článku se dozvíte, jak si proti němu můžete zahrát a třeba i vyhrát zajímavé ceny.

Co je hodinka s mistrem?
Během hodinky s mistrem, mají registrovaní uživatelé portálu šachy.cz příležitost vyzvat k partii titulované hráče a získat zajímavé slevy. Mistr bude během hry partii komentovat a vysílat pro ostatní přímým přenosem na náš YouTube kanál.

Odkaz na stream: https://youtu.be/1UeMzLx2vKo

Může mistra vyzvat kdokoli?
Mistra mohou vyzvat pouze registrovaní hráči portálu šachy.cz

Jak mohu vyzvat mistra?
Jakmile je mistr online, můžete ho vyzvat k partii kliknutím na tlačítko „VYZVAT“ v jeho profilu ( https://sachy.cz/users/JiriStocek ). Zvolte tempo hry 3+2 a ponechte náhodnou barvu. Po odeslání výzvy neodcházejte ze stránky, jinak se výzva zruší! Pokud Mistr vybere jinou výzvu, ostatní výzvy se po dobu partie skryjí aby mistra nerušily. Po dohrání partie se ale znovu objeví!

Jak udělám, aby moje výzva byla přijata?
Je zcela na mistrovi, kterou výzvu přijme. Prosíme, nesnažte se přemlouvat mistra v chatu a zprávách, pokud to uděláte, bude vaše výzva ignorována! Totéž platí pro urážlivá, hanebná nebo vulgární uživatelská jména!

Jaké je tempo hry?
Budou se hrát bleskovky 3+2, jiné výzvy nebudou přijaty.

O co hrajeme?
Hráč, který s mistrem neprohraje, získá 20% slevu na nákup 1ks software v e-shopu šachy.cz dle vlastního výběru (https://eshop.sachy.cz/sachovy-software/) a vylosovaný výherce získá knihu z šachové galerie Dolmen (http://sachy-dolmen.cz/pribeh/seznam-kniznich-cen). Slevu lze uplatnit do začátku následující Hodinky s mistrem.

Jak se dozvím, kdy bude další Hodinka s mistrem?
Odebírejte náš YouTube kanál a vše důležité se dozvíte vždy s předstihem.
Mohu prozradit, že dále máme přislíbenu účast Vlastimila Babuly a Zbyňka Hráčka!

Tento pořad vzniká s podporou Šachového svazu ČR, kterému děkujeme za podporu!

Jan Jílek