Ochutnejte novou šachovou kávu z Otrokovic

Pokud patříte mezi ty, kdo si šachovou partii často zpříjemňují šálkem kvalitní kávy, měli byste vyzkoušet novou kávu šachovou. Tu ve spolupráci s ŠSČR připravila otrokovická pražírna kávy Fiery Bean. K dostání jsou hned dva druhy, 64 Coffee a CLUB Coffee.

Pražírna kávy Otrokovice – Fiery Bean je producentem čerstvé pražené kávy ze Zlínského kraje. V nabídce má jednodruhovou kávu Arabica i Robusta, několik druhů směsí a také kávu bezkofeinovou. A k tomu samozřejmě odpovídající příslušenství. Možností jsou i vlastní směsi, edice či design etiket. Toho využívají třeba o Vánocích firmy pro své zaměstnance nebo obchodní partnery.

Díky spolupráci se Šachovým svazem ČR se v menu vyjímají i dva nové druhy inspirované královskou hrou: 64 Coffee tvoří ze 60 procent Arabica a ze 40 procent Robusta, CLUB Coffee je pak směsí káv Arabica. Kompletní nabídku najdete zde.

Pražírna má v týmu i dva baristy s mezinárodními certifikáty, dále nabízí možnost prezentace kávy na firemních akcích, konferencích či veletrzích (více o těchto aktivitách na webu sesterské firmy zde) a činorodá je i v dalších oblastech.

Již několik let třeba spolupracuje s přední českou rockovou skupinou Škwor, pro níž připravuje stejnojmennou kávu. S kapelou jezdí dokonce po koncertech, kde je o kávu Škwor velký zájem, i když letošní turné k platinové desce muselo být zrušeno. O tom, jak mají Škwoři svou kávu z Otrokovic rádi, svědčí i krátký videoklip.

I další muzikanti si oblíbili kávu z Pražírny kávy Otrokovice – Fiery Bean, třeba uznávaný bubeník Miloš Meier nebo dívčí kapela Loretta. Pražírna jezdí pravidelně s kávou na mezinárodní festivaly Brutal Assault a Masters of Rock, pod vlastní značkou praží kávu i pro rockový a metalový časopis Spark nebo hudební portál Rocksound.cz.

Kavárníci jsou vidět i ve sportu. Pravidelně připravují občerstvení na Moraviamanovi, prestižním českém triatlonovém závodu typu Ironman, 515 km dlouhém ultra triatlonu v Račicích a již tradičně chystají kávové ceny i pro neobvyklý triatlon na Sahaře. Bez povšimnutí nesmí zůstat ani bronzová medaile, kterou získal džem ochucený kávou z Otrokovic na světové přehlídce Worlds Original Marmalade Awards ve Velké Británii.

Do portfolia Pražírny kávy Otrokovice – Fiery Bean nyní přibyla i šachová káva, kterou neváhejte objednávat na e-shopu. Přejeme dobrou chuť a ještě lepší šachové výsledky!