Nad dotazy šachistů – 2. díl

Na YouTube kanále ŠSČR jsme pro širokou šachovou veřejnost publikovali 2. díl z rubriky Nad dotazy šachistů. Předseda ŠSČR Martin Petr tentokráte zodpoví dotazy týkající se Konference 2021, Online MČR v šachu a soutěží mládeže.

 

Máte také nějaký dotaz týkající se ŠSČR? Ptát se může každý, a to na mailu martin.petr@chess.cz, v komentářích na YouTube kanálu či Facebooku ŠSČR. Tým, který videa připravuje, vždy vybere zhruba pět nejrelevantnějších dotazů.

____

V záplavě informací vyhledávají lidé co nejsrozumitelnější formát, kde lze i složitá témata vysvětlit jednoduše. Kdo by chtěl číst dlouhý zápis ze schůze, když se může podívat na krátké video? Šachový svaz ČR proto přichází s novou rubrikou Nad dotazy šachistů, jejímž cílem je zlepšit komunikaci směrem k členské základně.

Předseda ŠSČR Martin Petr bude v krátkých videích pravidelně odpovídat na dotazy týkající se činnosti svazu a šachových soutěží. Ptát se může každý, a to na mailu martin.petr@chess.cz, v komentářích na YouTube kanálu či Facebooku ŠSČR. Tým, který videa připravuje, vždy vybere zhruba pět nejrelevantnějších dotazů.

Podívejte se na úvodní díl, který je na YouTube kanálu ŠSČR dostupný od středy 17. února, a neváhejte pokládat své dotazy!