Grand Prix ČR v rapid šachu jednotlivců 2018/2019

Turnaje Grand Prix 2018/2019
Č. Turnaj Datum Propozice Výsledky
1. Hostivice 1. 9. 2018 Propozice chess-results
2. Turnov 8. 9. 2018 Propozice chess-results
3. Dolní Benešov 22. 9. 2018 Propozice chess-results
4. Kouty nad Desnou 15. 12. 2018 Propozice chess-results
5. Dalešice 23. 2. 2019 Propozice chess-results
6. Dobrovice 2. 3. 2019 Propozice chess-results
7. Bohuslavice 30. 3. 2019 Propozice chess-results
8. Ústí nad Labem 18. 5. 2019 Propozice chess-results
9. Mosty u Jablunkova 8. 6. 2019 Propozice
10. Praha 9. 6 2019 Propozice chess-results

Pořadí po 8 turnajích

Pořadí Hráč FELO Ústí n. L. Bohuslavice Dobrovice Dalešice Kouty Benešov Turnov Hostivice Celkem
18.05.2019 30.03.2019 02.03.2019 23.02.2019 15.12.2018 22.09.2018 08.09.2018 01.09.2018
1. IM Zwardoň Vojtěch 2495 95 115 115 95 420
2. Kožúšek Daniel U20 2310 60 56 115 231
3. GM Plát Vojtěch 2565 115 115 230
4. IM Bureš Jaroslav 2328 80 56 65 201
5. GM Velička Petr 2374 65 80 40 185
6. IM Přibyl Josef S60 2262 44 60 52 156
7. IM Kraus Tomáš 2386 95 48 143
8. IM Kourousis Epaminondas 2396 95 40 135
9. IM Šuráň Jan 2286 70 65 135
10. IM Vesselovsky Serguei S60 2342 40 28 65 133
11. FM Burdalev Kirill 2384 80 44 124
12. FM Kratochvíl Josef 2312 23 56 44 123
13. Balín Jan 2293 115 115
14. GM Láznička Viktor 2644 115 115
15. FM Vrbata Zbyněk 2346 115 115
16. FM Břečka Ivan 2196 17 95 112
17. FM Caletka Radomír 2321 37 70 107
18. IM Zpěvák Pavel S60 2385 48 52 100
19. IM Kriebel Tadeáš 2388 95 95
20. FM Rýdl Jiří 2220 95 95
21. GM Žilka Štěpán 2453 95 95
22. FM Gregor Jiří 2229 10 12 60 82
23. WIM Richterová Nataša F 2172 44 37 81
24. Zpěváková Jana F 2062 9 40 7 25 81
25. Dubanský Bohuslav 2244 80 80
26. IM Jirovský Pavel 2310 80 80
27. IM Langner Ladislav 2383 80 80
28. GM Maník Mikuláš 2431 80 80
29. GM Voloshin Leonid 2421 80 80
30. FM Vrána František 2239 31 44 75
31. Krajina Aleš S60 2193 11 60 71
32. IM Červený Martin 2395 70 70
33. Kratochvíl Karel 2174 70 70
34. GM Neuman Petr 2444 70 70
35. GM Sergeev Vladimir 2482 70 70
36. IM Tričkov Vasil 2308 70 70
37. Veselý Libor 2200 70 70
38. Banasik Krzysztof 2267 5 60 65
39. Hostička František S60 2049 65 65
40. GM Pacher Milan 2503 65 65
41. IM Půlpán Jakub 2450 65 65
42. FM Výprachtický David 2250 65 65
43. WCM Přibylová Sofie F U20 1919 19 8 34 61
44. Kratochvíl Vít 2196 60 60
45. GM Rausis Igors 2419 60 60
46. FM Rubeš Jan 2344 60 60
47. Čejková Miroslava F 2068 15 44 59
48. FM Fiřt Stanislav 2134 56 56
49. Kárník Pavel 2307 56 56
50. IM Orzech Dominik 2359 56 56
51. FM Šorm Daniel 2312 56 56
52. Špreňar Petr U20 2000 56 56
53. Hájek Jiří 2001 34 21 55
54. CM Miča Marek U20 1913 5 48 53
55. IM Jasný Stanislav 2379 52 52
56. Kiratzopoulos Efthimios 2096 52 52
57. Kučera Petr 2277 52 52
58. Matějka Pavel 2202 52 52
59. Postupa Pavel 2209 52 52
60. Ret Adam Josef U20 1880 31 8 5 8 52
61. Walek Petr 2176 52 52
62. FM Lys Josef S60 2154 25 25 50
63. Barák David U20 1859 48 48
64. Hurtík Matěj U20 1552 48 48
65. IM Michenka Jozef S60 2153 14 34 48
66. Novotný Jaroslav 2195 48 48
67. Picek Miroslav S60 1843 15 10 23 48
68. Tesař Patrik 2018 48 48
69. Žáček Petr ml. 1998 48 48
70. Cuhra Martin 2209 44 44
71. Groh Jiří S60 2071 25 19 44
72. Vaněk Ladislav 2253 44 44
73. Hánl František 1996 21 21 42
74. FM Bauma Jiří 2185 40 40
75. Janda Zdeněk S60 1964 40 40
76. Záhorbenský Jaroslav 2083 40 40
77. Židek Václav 2175 40 40
78. Janáček Jaroslav 2012 8 31 39
79. FM Jedlička Aleš 2182 31 8 39
80. Vlachopulos Georgis S60 1958 4 6 28 38
81. CM Vykydal František S60 1896 6 13 10 9 38
82. IM Freisler Pavel 2168 37 37
83. Gibiec Ernest S60 2174 37 37
84. IM Juřek Josef S60 2266 37 37
85. Ludvík Tomáš U20 1889 37 37
86. Maršálek Zdeněk 2281 37 37
87. Vávra Michal 1995 37 37
88. Kania Dominik U20 1876 34 34
89. Kredl Karel 2140 34 34
90. Popper Tomáš 2055 34 34
91. IM Priehoda Vítězslav 2310 34 34
92. Sýkora Marek U20 1961 34 34
93. Přibyl Viktor U20 1867 10 5 17 32
94. Melich Jindřich S60 2014 9 10 12 31
95. IM Petrán Peter S60 2285 31 31
96. Řehořek Martin 2362 31 31
97. FM Valenta Vít 2084 9 17 5 31
98. Vránová Zdeňka F 1950 31 31
99. FM Zylka Stanislaw U20 2179 31 31
100. Bělaška Přemysl 2215 28 28
101. Holý Filip 2057 28 28
102. Hořínek Karel S60 1907 9 19 28
103. Kadeřábek Jiří 2148 28 28
104. Král David 2007 28 28
105. Lampíř Tomáš 2028 28 28
106. Rakús Pavel 2122 28 28
107. Jecha Petr 1908 7 8 11 26
108. Framberk Jan 1955 25 25
109. FM Hába Zdeněk 2194 25 25
110. Jareš Jiří 2005 25 25
111. Václavík Martin 2197 4 21 25
112. Vincze Roman 2145 25 25
113. Olšar Robin 1951 10 14 24
114. Ondrejka Pavel 1998 5 19 24
115. Šplíchal Stanislav 2103 7 17 24
116. FM Holtman Teodor 2021 23 23
117. Papay Jindřich S60 1953 23 23
118. WFM Svobodová Michaela F 1981 23 23
119. Šulc Jakub U20 1582 23 23
120. Valenčík Jozef 1912 23 23
121. Volman Václav 2000 23 23
122. Didi Jan 2036 7 15 22
123. Siebenbürger Vlastimil S60 2064 21 21
124. Špírek Adam 2044 8 13 21
125. Vlach Karel 2104 21 21
126. Vltavský Vladimír 2163 21 21
127. Zimniok Lubomír 1983 21 21
128. FM Čempel Jaroslav 2000 12 8 20
129. Gardian Adam U20 1769 19 19
130. Messerschmidt Stanislav S60 1928 19 19
131. Neumann Filip U20 1886 7 12 19
132. Řezníček Marcel 2032 19 19
133. Sýkora Ondřej 2052 19 19
134. Joukl Zdeněk S60 2039 7 11 18
135. Novotný Roman 1820 8 10 18
136. FM Sobek Jaroslav S60 2157 8 10 18
137. Beránek Ondřej 1866 17 17
138. Dostál Radim 1889 8 9 17
139. Hadžala Daniel S60 2052 17 17
140. Kučera Jaroslav S60 1942 17 17
141. Pardy Martin 2013 17 17
142. Paulus Václav U20 1908 8 9 17
143. Zielinski Hubert 1850 7 10 17
144. Harašta František S60 1571 5 10 15
145. Jaeger Luděk 2013 15 15
146. Muratidis Nikos S60 2061 6 9 15
147. Orzechowski Jacek 2125 15 15
148. CM Řehůřek Lukáš 2160 15 15
149. Slanec Jan 1975 15 15
150. Tejkal Jiří S60 1898 9 6 15
151. Vaculík Jakub 2063 15 15
152. Veverka Vladimír U20 1299 7 8 15
153. Wrobel Maciej 1903 7 8 15
154. Kaplan Daniel 1966 14 14
155. Karlík Ondřej 2180 14 14
156. WFM Kubíková Hana F 2035 14 14
157. Mejzr Jan 1856 6 8 14
158. Svíženský Luboš 1936 14 14
159. Šlechta Jan 1828 14 14
160. Václavík Jan U20 1611 14 14
161. Cozl David 2014 13 13
162. Fojt Petr U20 1533 13 13
163. Kudla Richard 2022 13 13
164. FM Liška Jiří U20 2242 13 13
165. Pšenička Pavel 2055 13 13
166. Zeman Arnošt S60 1975 13 13
167. Bartoníček Zdeněk S60 1947 12 12
168. Bauer Jindřich 2058 12 12
169. Grečný Karol S60 1886 12 12
170. Hyrš Martin 1736 4 3 5 12
171. Malý Marek 2130 12 12
172. Weczerek Marek 1891 5 7 12
173. Fišar Josef 2105 11 11
174. Gemsa Pavel U20 1874 1 10 11
175. Hrubeš Pavel 2186 11 11
176. Martinec Karel S60 1768 7 4 11
177. Nosek Jan 1792 11 11
178. Petkovský Patrik 1837 2 9 11
179. Vinklárek Robert 1938 11 11
180. WIM Žemličková Olena F 2153 11 11
181. Adame Vladimír 1918 10 10
182. Bareš Jáchym U20 1926 10 10
183. FM Burnett Andrew 2167 10 10
184. Byma Pavel 1961 10 10
185. Hasterok Mateusz U20 1890 10 10
186. Hinz František S60 1890 10 10
187. Chaluš Karel 2070 10 10
188. Jerman Richard S60 2083 10 10
189. Kubíček Antonín S60 2143 10 10
190. Kureš Michael U20 1861 10 10
191. Lánský Petr S60 1660 7 3 10
192. Malec Jan 1979 10 10
193. FM Mužík Martin 2159 10 10
194. Nikanova Ekaterina F 1957 10 10
195. Oborný Tomáš U20 1825 1 9 10
196. Palas Aleš 1952 10 10
197. Pavlíček Robert 1963 10 10
198. Peglau Mirjam F U20 1746 10 10
199. Pitra Karel 1879 10 10
200. Plicka Petr 1823 10 10
201. Polczyk Mikolaj U20 1950 10 10
202. Roska Branislav 2162 10 10
203. Slavinský Rostislav S60 1995 10 10
204. Steiner Juraj S60 1927 10 10
205. CM Strašil Pavel 2115 10 10
206. Třasáková Adéla F U20 1354 10 10
207. Vavruška Antonín S60 2085 10 10
208. Větrovský Michal S60 2065 10 10
209. Vitásek Jan S60 1955 10 10
210. Vodák Rostislav 2057 10 10
211. Zákoucká Adéla F 1964 10 10
212. Zpěváková Kateřina F 1786 1 9 10
213. Bajer Jiří S60 1814 9 9
214. Balín Daniel U20 1578 9 9
215. Bažantová Marie F 1888 9 9
216. Bureš Vladimír 2055 9 9
217. Cyroň Karel S60 1627 3 6 9
218. Diviš Libor S60 1853 5 4 9
219. Gawlas Roman 1918 9 9
220. Glacner Karel S60 1385 6 1 1 1 9
221. Gombala Marek 2017 9 9
222. Halama Vratislav 1856 9 9
223. Hastík Svatopluk S60 2014 9 9
224. Jirásko Miroslav U20 1640 9 9
225. Kačmar Pavel U20 1214 9 9
226. Lešák Jiří 1935 9 9
227. Lochman Václav 2006 9 9
228. Morávek Jakub 1682 5 4 9
229. Muk Ivo 2014 9 9
230. Obrázek Karel 1804 9 9
231. Obůrka Vladislav S60 1776 9 9
232. Panek Bartosz U20 1647 9 9
233. Petlák Josef S60 1894 9 9
234. Ptáček Jan U20 1687 9 9
235. Pucholt Martin 1654 9 9
236. Semov Ivan S60 2056 9 9
237. Špringl Matěj U20 1329 9 9
238. WCM Turková Karolína F 1960 9 9
239. Vavřínková Eliška F U20 1590 9 9
240. Vlková Anežka F U20 1947 9 9
241. Vocilka Jiří S60 1762 9 9
242. Volf Michal 1676 2 7 9
243. Votruba Petr S60 1836 9 9
244. Zelený Tomáš U20 1725 9 9
245. Bartoš Miroslav 1896 8 8
246. Bělka Lubomír 1689 3 5 8
247. Běloušek Michal 2028 8 8
248. Bergloviec Jan 1841 2 6 8
249. Brož Pavel 1809 8 8
250. Buksa Ewelina F 1736 1 ; 7 8
251. Buksa Jaromír S60 1959 8 8
252. Dvořáček Jan Matyáš U20 1498 8 8
253. Dvořák Vladimír S60 1927 8 8
254. Fojtík Vlastislav S60 2008 8 8
255. Hasinski Krystian S60 1852 8 8
256. Janouch Jáchym Štěpán U20 1689 8 8
257. Jordanov Mihail U20 1706 8 8
258. IM Klíma Lukáš 2222 8 8
259. Koblic Miroslav S60 1658 8 8
260. Košut Tomáš 1876 8 8
261. Linhart Jaroslav 1760 8 8
262. Macek Oldřich 1669 4 4 8
263. Mikoláš Petr U20 1424 8 8
264. Ochman Tomáš 1804 8 8
265. Peglau Sarah F U20 1471 8 8
266. Pipek Petr U20 1739 8 8
267. Pirvulescu Adrian 1815 8 8
268. Pisz Břetislav S60 1670 8 8
269. Skalský Alexandr U20 2042 8 8
270. Šimeček Bohumil 2012 8 8
271. Štěpánek Svatopluk 1776 8 8
272. Tůma Robert S60 1766 8 8
273. Urban Tomáš 1816 8 8
274. Závůrková Monika F 1805 8 8
275. FM Bombek Peter 2190 7 7
276. Brácha Pavel 1663 3 4 7
277. Dbalý Václav 1786 7 7
278. Dlouhý Milan 1655 7 7
279. Eichler Břetislav 1869 7 7
280. Chrostek Lukáš 1743 7 7
281. Iglar Jozef 1919 7 7
282. Koper Štefan S60 1970 7 7
283. Kozák Pavel S60 1890 7 7
284. Kozelský Marek 1871 7 7
285. Kučera Jan S60 0 7 7
286. Kučera Tomáš U20 1662 2 5 7
287. Mouryc Tomáš 1989 7 7
288. Navrátil František S60 2058 7 7
289. Němeček Pavel st. 1827 7 7
290. Petrov Nikolaj S60 1722 7 7
291. Polanský Jiří 1816 7 7
292. Purkyt Jaroslav S60 1712 7 7
293. Radecki Adam U20 1793 7 7
294. Richter Martin 1929 7 7
295. Richter Rudolf U20 1356 7 7
296. Semerdžiev Stefan 1982 7 7
297. Skuratov Alexander U20 1403 7 7
298. Spousta Vojtěch U20 1290 7 7
299. Staněk Bohumil S60 1848 7 7
300. Šala Dalibor 1916 7 7
301. Závůrka Vladimír 1645 7 7
302. Žáček Petr st. S60 1573 7 7
303. Adámek Vladimír 1951 6 6
304. Bednár Jan 1549 6 6
305. Cudnik Andrzej S60 1959 6 6
306. Čujdík Jiří 1909 6 6
307. Godlová Kamila F 1403 6 6
308. Gruss Petr 1721 6 6
309. Hloucal Antonín 1766 6 6
310. Hrdlička Vladan 1842 6 6
311. Chytil Petr 1841 6 6
312. Juránek Martin 1677 6 6
313. Kalynčuková Kateřina F U20 1423 6 6
314. Kaplan Tomáš 1956 6 6
315. Klaban Roman 1679 6 6
316. Konvalinka Vladislav S60 1776 6 6
317. Košťál Otakar S60 1864 6 6
318. Mrišová Eliška F U20 1447 6 6
319. Najman Martin 0 6 6
320. Opočenský Miroslav S60 1875 6 6
321. Pavera Vít 1954 6 6
322. Peklo Jan S60 0 6 6
323. Přibylová Růžena F S60 1790 6 6
324. Řičánek Miloslav S60 1924 6 6
325. Sedlák Josef S60 1873 6 6
326. Sládek Jaroslav S60 1614 6 6
327. Smuda Tomasz U20 1500 6 6
328. Suchomelová Simona F 1834 6 6
329. Šustr Radomil 1884 6 6
330. Tkadleček Petr 1687 1 5 6
331. Tomíček Alfons S60 1759 2 4 6
332. Urban Milan S60 0 6 6
333. Vágner Ladislav S60 1967 6 6
334. Vlček Antonín S60 1646 1 5 6
335. Vondra Aleš 1697 6 6
336. Zámorský Ladislav 1918 6 6
337. Zedek František 1881 6 6
338. Babiš Jiří S60 0 5 5
339. Bálková Anna F 1941 5 5
340. Bayer Vlastimil S60 1782 5 5
341. Bienek Petr S60 1723 5 5
342. Bradáč Roman 2001 5 5
343. Caletková Michaela F 1709 1 4 5
344. Ciešlak Leszek 1817 5 5
345. Cvik Štěpán 1910 5 5
346. Čapek Vladimír S60 1597 5 5
347. Daniel Jiří 1949 5 5
348. Dubnička Augustín U20 1683 5 5
349. Dumková Daniela F 1827 5 5
350. Halama Tomáš U20 1207 5 5
351. Harcuba Jan 1431 1 4 5
352. Hasinski Sebastian 1628 5 5
353. Hlavatý Jaroslav S60 1646 5 5
354. Hrabal Matěj U20 1587 5 5
355. Jančálek Jan S60 1740 5 5
356. Kadlec Rudolf S60 1460 1 4 5
357. Kalvach Ladislav S60 1840 5 5
358. Kolek Josef S60 1823 5 5
359. Kopčil Ondřej 1761 5 5
360. Krampol Vladimír 1767 5 5
361. Krása Marek 1782 5 5
362. Kwiatkowski Zygmunt S60 1578 1 4 5
363. AGM Malinowski Damian 1863 5 5
364. Milián Milan st. S60 1740 5 5
365. Novák Bořivoj S60 1709 5 5
366. Oral Josef S60 1729 5 5
367. Orgon Dušan 1981 5 5
368. Paldus Jan 1629 5 5
369. Plašil Petr 1966 5 5
370. Prokop Jiří 1700 5 5
371. Roušar Zdeněk S60 1907 5 5
372. Seidl Jan U20 1291 5 5
373. Skalník Josef S60 1761 5 5
374. Sklenář Tomáš U20 0 5 5
375. Spousta Jaromír 0 5 5
376. Staněk Petr 1900 5 5
377. Stejskal Michal U20 1545 5 5
378. Struhár Viktor S60 1341 5 5
379. Sysel Jiří 1938 5 5
380. Šic Vojtěch 1802 5 5
381. Švec Luděk S60 1601 5 5
382. Tesař Jan 1934 5 5
383. Vaníček Lukáš 1758 5 5
384. Vochozka Jindřich S60 1563 5 5
385. Zákoucký Otto S60 1576 5 5
386. Záleský Karel 1998 5 5
387. Zdráhal Václav 1925 5 5
388. Žváček Antonín 1878 5 5
389. Brunclík Vladimír S60 1595 4 4
390. Dlasek Ján 1619 4 4
391. Drtil Lubomír 1739 4 4
392. Gregůrková Nikola F U20 1557 4 4
393. Hanák Tomáš 1767 4 4
394. Harcuba Adam U20 1759 4 4
395. Hofrichter David U20 0 4 4
396. Holub Adam U20 1371 4 4
397. Chrobak Piotr 1773 4 4
398. Janeček Miroslav U20 1448 4 4
399. Jeřábková Julia F U20 1517 4 4
400. Jirásek Jiří S60 1970 4 4
401. Jureček Daniel 1868 4 4
402. Kampík David 1378 4 4
403. Káňa Pavel 1852 4 4
404. Kantor Pavel 1763 4 4
405. Klimeš Jan S60 1656 4 4
406. Kopecký Michal 1384 1 3 4
407. Krofta Oldřich S60 0 4 4
408. Kubelová Soňa F 1636 4 4
409. Kubiczek Michal U20 1477 4 4
410. Kubíček Martin 1538 4 4
411. Kučera Miloslav 1737 4 4
412. Kühnmund Ivan S60 1672 4 4
413. Kympergr Vojtěch S60 1436 1 3 4
414. Lang Šimon U20 1448 4 4
415. Levinský Ladislav S60 1548 4 4
416. Magál Ladislav S60 1685 1 3 4
417. Machura Jaroslav S60 1466 1 3 4
418. Malý Dušan S60 1757 4 4
419. Menčík Pavel 1721 4 4
420. Michálek Miroslav S60 1782 4 4
421. Nekvasil Radek U20 1607 4 4
422. Oborný Stanislav U20 1434 4 4
423. Pletková Václava F 1557 4 4
424. Polanský Adam Luboš U20 1706 4 4
425. Potomák Vladimír S60 2045 4 4
426. Průša Radek U20 0 4 4
427. Soudský Filip 0 4 4
428. Suchý František 1806 4 4
429. Teplý Stanislav 1754 4 4
430. Třetina Zdeněk S60 1528 4 4
431. Vágner Patrik 1718 4 4
432. Vavřínková Anna F U20 1496 4 4
433. Vodák Vojtěch U20 1622 4 4
434. Vytlačil Václav S60 1333 4 4
435. Zachariáš Miroslav S60 1763 4 4
436. Zedníček Filip U20 1254 4 4
437. Žemlička Vít 1971 4 4
438. Ženíšek Jindřich 0 4 4
439. Bečvář Pavel S60 1758 3 3
440. Binar Vítězslav S60 1613 3 3
441. Bonnett Fareyd 1664 3 3
442. Borovička Tomáš 1706 3 3
443. Čech Lubomír S60 1622 3 3
444. Daniel Michal 1545 3 3
445. Davídek Bohuslav S60 1740 3 3
446. Daxner Alex U20 0 3 3
447. Dibák Ján 1502 3 3
448. Diviš Jan 0 3 3
449. Doležel Jiří 1733 3 3
450. Ďúran Michal U20 0 3 3
451. Ďúran Tomáš U20 1293 3 3
452. Gemsová Tereza F U20 1485 1 2 3
453. Haderka Karel S60 1818 3 3
454. Hadzicki Tomasz 1834 3 3
455. Hampl Pavel U20 1553 3 3
456. Horák Otakar S60 2009 3 3
457. Klézl František S60 1637 3 3
458. Konečný Matěj U20 0 3 3
459. Macura Jiri 1671 3 3
460. Mára Jiří S60 1667 3 3
461. Marek Aleš S60 1505 3 3
462. Matyáš Matěj U20 1291 3 3
463. Melecký Jaroslav 1921 3 3
464. Miko Vojtěch 0 3 3
465. Milián Milan ml. 1725 3 3
466. Mojžíšek Jiří S60 1542 3 3
467. Molík Zdeněk S60 1531 3 3
468. Mrázek Roman U20 1499 3 3
469. Neumann Karel 1408 1 2 3
470. Partl Miloslav 1877 3 3
471. Peterek Zbyněk 1371 3 3
472. Pirhala Ladislav S60 1381 1 2 3
473. Plíšek Tadeáš U20 1164 3 3
474. Pop Bohumil S60 1594 3 3
475. Repák Jan 1601 3 3
476. Richterová Julie F U20 1675 3 3
477. Růžičková Radka F 1825 3 3
478. Řehůřek Jiří S60 1632 3 3
479. Řeřábek Jaroslav S60 1733 3 3
480. Starýchfojtů Josef st. 1769 3 3
481. Svozil Jaroslav 2043 3 3
482. Swirski Piotr 1567 3 3
483. Szotkowski Bohuslav 1812 3 3
484. Šafarčík Miroslav 1530 3 3
485. Valíček Martin U20 1421 3 3
486. Vavřínek Radomír 1702 3 3
487. Zabloudil Luděk 1510 3 3
488. Zeman Jan 1478 3 3
489. Bartoň Milan S60 1616 2 2
490. Berka Jiří 0 2 2
491. Bitta Jan 1000 2 2
492. Brezík Petr S60 1670 2 2
493. Buchta Lukáš 1459 2 2
494. Cieply Krzysztof U20 1494 2 2
495. Fencl Vítek U20 1185 2 2
496. Godovský Jiří 1809 2 2
497. Gvizdová Michala F U20 0 2 2
498. Haidenko Mykola U20 0 2 2
499. Halbrštat Petr 1549 2 2
500. Hnát Miroslav S60 0 2 2
501. Karásek Jaroslav S60 1538 2 2
502. Katsap Vitaly 1716 2 2
503. Klus Jan S60 1626 2 2
504. Kovács Ivan 1480 2 2
505. Kožušník Zbyněk S60 1314 2 2
506. Král Zdeněk 0 2 2
507. Kristl Václav 0 2 2
508. Kubelka Jaroslav S60 1355 2 2
509. Kureš Miroslav 1376 2 2
510. Liewehr Robert U20 1081 2 2
511. Matula Tomáš 1648 2 2
512. Miča Petr 1000 2 2
513. WFM Modrová Hana F S60 1646 2 2
514. Molík Jakub U20 0 2 2
515. Němeček Lukáš U20 1672 2 2
516. Němeček Pavel ml. U20 1439 2 2
517. Novák Pavel 1460 2 2
518. Opluštil Jiří S60 1669 2 2
519. Orgon Jakub U20 1364 2 2
520. Orgon Patrik U20 1394 2 2
521. Pinďura Vladimír S60 1650 2 2
522. Slavík Pavel 1611 2 2
523. Slovák Martin S60 1654 2 2
524. Stypa Zdeněk S60 1672 2 2
525. Štefaník Marek U20 1858 2 2
526. Viktorin Petr 1706 2 2
527. Vlasák Jiří S60 1891 2 2
528. Walaszczyk Mikolaj U20 1377 2 2
529. Zelený Ondřej U20 1471 2 2
530. Bagar Miroslav S60 1400 1 1
531. Bachorníková Anna U12 0 1 1
532. Bachroník Alois U20 0 1 1
533. Bartoň Václav S60 1635 1 1
534. Bayer Milan 0 1 1
535. Bělaška Václav U20 0 1 1
536. Benek Jiří 1591 1 1
537. Beran Daniel U20 1150 1 1
538. Bitta Ondřej U20 1225 1 1
539. Blokscha Vladimír 1420 1 1
540. Borský Patrik 0 1 1
541. Brückmann Jan Gregor U20 1251 1 1
542. Byma Michael 1344 1 1
543. Cermak Dusan 1493 1 1
544. Crha Břetislav S60 1701 1 1
545. Čermák Josef S60 0 1 1
546. Depta Tomáš 1768 1 1
547. Dubový Marek 0 1 1
548. Dušek Vladimír S60 1671 1 1
549. Dvořák Jaroslav S60 1363 1 1
550. Dvořák Josef S60 1574 1 1
551. Gajda Rostislav 1538 1 1
552. Glabasňa Tomáš 1430 1 1
553. Hampl Martin 1378 1 1
554. Hanuš Karel S60 0 1 1
555. Hejhal Jan U20 0 1 1
556. Heřmanský Milan 1546 1 1
557. Hlubučková Zuzana F 0 1 1
558. Holub Antonín S60 1374 1 1
559. Horák Jaroslav S60 1478 1 1
560. Hruška Stanislav S60 1309 1 1
561. Hurta Jiří 1640 1 1
562. Chlevišťan Jaromír S60 1377 1 1
563. Jakuš Lubomír S60 1556 1 1
564. Janes Martin 1413 1 1
565. Janošová Kateřina Anna F U20 1196 1 1
566. Jeřábek Jan 1449 1 1
567. Jeziorski Pavel U20 1325 1 1
568. Jirásek Oskar U20 1212 1 1
569. John Richard 1780 1 1
570. Jordán Pavel U20 1183 1 1
571. Jurček Pavel 1307 1 1
572. Kaličiak Jozef 1568 1 1
573. Káňa Zdeněk S60 1678 1 1
574. Klapuch Dominik U20 1057 1 1
575. Klega Tomáš U12 0 1 1
576. Kleprlík Jan 1639 1 1
577. Knettig Matyáš U20 1109 1 1
578. Kolarčík Jakub U20 0 1 1
579. Kondys Piotr U20 1279 1 1
580. Kopecký Matěj U20 1310 1 1
581. Kosinka Vladimír 1669 1 1
582. Kotas Vojtěch 1482 1 1
583. Kovács Viliam S60 1723 1 1
584. Kozelský Antonín U20 0 1 1
585. Kraus Petr 1471 1 1
586. Krejbich Lukáš 1327 1 1
587. Krygiel Robin 0 1 1
588. Kubik Rafal U20 1249 1 1
589. Kubík Richard U12 0 1 1
590. Kufa Václav 1750 1 1
591. Kusyn Oliver U20 0 1 1
592. Kvapil Jaroslav S60 1655 1 1
593. Lach Alicja F U20 1242 1 1
594. Loucký Tomáš 1226 1 1
595. Ludvová Marie F S60 1332 1 1
596. Mainka Anna F U20 1317 1 1
597. Maitner Vít U20 1126 1 1
598. Malý Jiří S60 1666 1 1
599. Maršík Matěj U20 1341 1 1
600. Maršík Ondřej U20 1481 1 1
601. Matlocha Lubomír S60 1616 1 1
602. Matušík Milan S60 1309 1 1
603. Meisel Karel 1654 1 1
604. Melecký Martin U20 1099 1 1
605. Mička Josef S60 1335 1 1
606. Mičová Barbora F U20 1072 1 1
607. Mitrenga Matyáš U20 0 1 1
608. Mitrenga Szymon U20 1082 1 1
609. Mlynarczyk Jan 1584 1 1
610. Moravec Hynek U20 1215 1 1
611. Mrázek Adam U20 1290 1 1
612. Mrozek Wojciech U20 1329 1 1
613. Návrat Robert 0 1 1
614. Navrat Roman 0 1 1
615. Nešpor Ivan S60 1681 1 1
616. Pán Jiří 1484 1 1
617. Papírník Milan 1609 1 1
618. Parpel Petr S60 1743 1 1
619. Piechota Kamil U20 1574 1 1
620. Podlipský Petr U20 1269 1 1
621. Procházka Petr S60 1447 1 1
622. Ptáček Vladimír 1279 1 1
623. Richterová Nataša F 1204 1 1
624. Sakaev Konstantin U20 1274 1 1
625. Scharbert Martin 0 1 1
626. Schoffer Martin S60 1563 1 1
627. Sieber Bohumil S60 1542 1 1
628. Sikora Jakub U20 1267 1 1
629. Skoumal Radek 1435 1 1
630. Slanina Maxmilián S60 1450 1 1
631. Sputowski Jakub U20 1433 1 1
632. Starýchfojtů Josef ml. 1573 1 1
633. Strachota Jan 1503 1 1
634. Šoltysová Andrea F 0 1 1
635. Špála Jiří S60 1651 1 1
636. Štefan Nikola S60 0 1 1
637. Štefaník Petr 1432 1 1
638. Šumský Miroslav U20 1180 1 1
639. Tepper Jakub U20 0 1 1
640. Tománek Karel 1444 1 1
641. Vaněk Jakub U20 1103 1 1
642. Vávrová Jaroslava F S60 1278 1 1
643. Vávrová Jiřina F S60 1098 1 1
644. Vít Zdeněk S60 1656 1 1
645. Vondra Filip U20 0 1 1
646. Wojs Alicja F U20 1409 1 1
647. Zdražila Jaromír S60 1564 1 1
648. Zezula Jakub U20 1056 1 1
649. Zezula Matěj U20 0 1 1
650. Zmelty David 1398 1 1
651. Zoubek Tomáš S60 1483 1 1