Juniorská mistrovství se po roce opět vrací do Špindlerova Mlýna

Rekordní účastí se bude vyznačovat letošní Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů, které odstartuje 1.kolem v sobotu 9.listopadu     v 16:15hod. ve Špindlerově Mlýně (hotel Esprit). V kategorii juniorek je přihlášeno 28 hráček a v kategorii juniorů 80 hráčů. Do doprovodného OPENu Esprit je přihlášeno 8 hráčů. Slavnostní zahájení proběhne nestandartně v neděli 10.11. ve 14hod. před druhým kolem turnaje.

Startovní listinu všech tří turnajů naleznete na:

http://chess-results.com/tnr485893.aspx?lan=5&art=0

http://chess-results.com/tnr485894.aspx?lan=5&art=0

http://chess-results.com/tnr485895.aspx?lan=5&art=0

Informace z turnaje včetně odkazu na online přenosy předních šachovnic naleznete na stránce pořadatele, která bude spuštěna v den zahájení mistrovství.

http://www.sachy-neratovice.cz/junior2019/index.html.

Turnaje bude řídit FIDE arbitr Michal Babička z Děčína za asistence  rozhodčího 3.tř. Michala Macha. Dvojici rozhodčí dále doplní FIDE arbitr Jan Sikora z Třince, jehož posláním bude dohled nad chováním mládeže nejen během šachové hry. Rozbory partií bude provádět trenér Stanislav Jasný.

Účastníci turnajů, trenéři a rodinné doprovody se mohou těšit na pestrou stravu formou bufetu, na komfortní ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a s TV. Dále budou mít možnost navštívit zdejší aquapark ve vojenské zotavovně Bedřichov a svést se na bobové dráze. Při příznivém počasí lze zavítat na hřeben Krkonoš či se vydat na kratší horské túry. V samotném hotelu Esprit bude uspořádán bleskový turnaj a turnaj ve stolním tenise.

Pořadatelé předem upozorňují na nepokrytí wifi v ubytovací části hotelu Esprit a i na slabý signál mobilních operátorů.

Juniorské mistrovství již počtvrté za sebou pořádá šachový oddíl TJ Neratovice za podpory Šachového svazu ČR a Královohradecké kraje, města Špindlerův Mlýn a hotelu Esprit.

Na shledanou ve Špindlu.
Roman Burda a Michal Mach