Mistrovství ČR v šachu přineslo dva tiebreaky
V neděli se v ženském turnaji rozhodovalo o postupujících do čtvrtfinále. Po čtyřech rezultátech v prvním kole se daly čekat ostré boje a nakonec jsme se dočkali dvou tiebreaků. V partii Kulovaná – Lupik musela černá hrát na výhru, obětovala pěšce a v následných zápletkách měly obě hráčky šance na výhru. Šťastnější nakonec byla bílá, […]
Šachový svaz České republiky