Extraligu čeká třetí dvojkolo

V následujícím víkendu, tedy 12. a 13. ledna, pokračuje extraliga již třetím dvojkolem. V prosincovém kole po více než 100 zápasech byl poražen Nový Bor týmem z Lysé nad Labem, takže nás v novém roce čekají velice zajímavé boje o titul.

Pro ŠK JOLY Lysá nad Labem bude toto dvojkolo klíčovým testem, neboť se utká s průběžně prvním a čtvrtým celkem aktuální tabulky. V sobotu bude prokazovat své kvality v zápase s loňským medailistou ŠK Zikudou Turnov a v neděli přijde hlavní magnet lednového dvojkola, souboj s GASCO Pardubice. Na Moravě se bude bojovat o záchranu, mimo jiné v neděli hraje ŠK Slavoj Poruba proti Slavoji Český Těšín, oba týmy zatím získali pouze jeden zápasový bod.

Oproti původnímu rozpisu došlo k několika změnám, sobotní i nedělní zápasy Siesta Solution Unichess A i Siesta Solution Unichess B a 1. Novoborský ŠK se přesouvají z hotelu Don Giovanni  na nedaleký hotel hotel Iris Eden (Vladivostocká 1540/2, 100 00 Praha 10). Tým Labortechu Ostrava odehraje obě utkání v hrací místnosti ŠK Slavoj Poruba, tedy v Bílovci, v domě kultury, Ostravská 363.

V sobotu budou tři utkání začínat již v 10 hodin a to 1. Novoborský ŠK- Moravská Slávia Brno, Unichess B -GASCO Pardubice a ŠK Slavoj Poruba – BŠŠ Frýdek-Místek, ostatní zápasy začínají dle původního plánu ve 14 hodin. V neděli se všude hraje klasicky od 10 hodin.

Tabulka, výsledky