Trenérské doškolení Praha – odloženo na zatím neznámý termín

Pozor odloženo na zatím neznámý termín z důvodu pandemické situace v ČR (zatím pouze pražské doškolení, u olomouckého doškolení rozhodnutí teprve padne).

Trenérská komise ŠSČR pořádá doškolení pro trenéry všech trenérských tříd a to v Praze na Strahově (pozor změna – původní termín změněn na 7.11.2020 – od 10,00 do 17,00 – v  místnosti č. 234 – sídlo ŠSČR) a na Moravě  (Olomouc) dne 5.12.2020. Dopolední část bude věnována rozvíjení pedagogických dovedností pro trénování skupin mládeže, odpolední pak moderním metodám tréninku včetně trénování v době pandemie.

Zároveň Trenérská komise ŠSČR vyhlašuje amnestii pro trenéry, kterým propadla druhá nebo třetí trenérská třída v období let 2000 až 2019. Tito trenéři mohou po prokázání propadlé T2 nebo T3 absolvovat v roce 2020 doškolení (viz oznámení TK o termínech) a kvalifikace jim bude obnovena. Zdůrazňujeme že se jedná o jednorázovou akci, která se nebude v dohledné době opakovat.

Přihlášky posílejte nejpozději do 1/2 října na ladislav.zaruba@chess.cz s vyznačením termínu, o který máte zájem. Účastnický poplatek je 200 Kč bez obědu, 300 Kč s obědem (pište také na mail při přihlášení, platí se na účet svazu – do poznámky uveďte Doškolení + termín a místo).

V případě Vašeho velkého zájmu vypíše TK i třetí termín doškolení.

Trenérská Komise

Evžen Pospíšil