Online zápas s Francií

Tento týden se pro nás ukončí druhá sezóna evropské ligy Live Chess European League (LCEL), ve které se utkávají v on-line mistrovských utkáních evropské týmy.

Pohled na aktuální tabulku této ligy naznačuje, že i v této soutěži si oproti minule polepšíme a to  můžeme finálně potvrdit již

chesspawn.png  v neděli 22. listopadu 2020 od 20:00  chesspawn.png

chesspawn.png v utkání s týmem Francie chesspawn.png

S Francií, která je stálým účastníkem 1. divize světové ligy LCWL, hrajeme skoro vždy vyrovnané zápasy. Letos sice nefigurují na předních příčkách ani v jedné ze soutěži, ale dokáží (zvláště v rychlých tempech) potrápit úplně každého.

My jsme sice v evropské lize začali v této sezóně hned třemi porážkami s největšími favority (Rusko, Srbsko, Rumunsko), ale od zlomového utkání s Bosnou pak jsme už ztratili jen bullet s Kazachstánem a získali zbývajících zápasových 24 bodů.

Psal jsem to již do zprávičky, ale rád to zopakuji – z celé světové ligy LCWL máme třetí nejvyšší průměrnou účast na zápas a v evropské lize je to rovněž výborné.

Pojďme si proto zopakovat naši (teď již se dá říct) tradiční vysokou účast i bojovnost a zakončeme tak evropskou ligu LCEL další cennou výhrou, kterou jasně potvrdíme, že už jsme čtvrtý nejlepší tým na starém kontinentu.

Jak to bude v neděli probíhat?

Jde se zúčastnit i jen některého z nich (ale budeme samozřejmě raději, když si dáte všechny).

Připomínám, že další podrobnější informace o evropské lize včetně aktuálních tabulek najdete v průběžně aktualizovaném diskusním fóru 2. sezóna LCEL, kam můžete připojit i své komentáře.