Grand Prix ČR v rapid šachu jednotlivců

Turnaje Grand Prix 2017/2018
Č. Turnaj Datum Propozice Výsledky
1. O pohár města Hostivice 2. září 2017 ZDE chess-results
2. Turnovský Granát 9. září 2017 ZDE chess-results
3. O Losinského Kapra 9. prosince 2017 ZDE chess-results
4. FIDE RAPID Pivovaru Dalešice 17. února 2018 ZDE
5. Dobrovice 3. března. 2018 ZDE chess-results
6. Bohuslavice 21. dubna 2018  ZDE  chess-results
7. Znojmo 21. dubna 2018  ZDE
8. Ústí nad Labem 19. května 2018
9. Mosty u Jablunkova 9. června 2018
10. Praha 06/2018

 

Pořadí GP

Pořadí Hráč FELO Losiny Turnov Hostivice Celkem
9.12.2017 9.9.2017 2.9.2017
1. GM Neuman Petr 2422 115 115 230
2. IM Zwardoň Vojtěch 2488 95 95 190
3. IM Sodoma Jan 2346 52 95 147
4. GM Sergeev Vladimir 2425 115 115
5. IM Přibyl Josef S60 2214 40 48 88
6. IM Freisler Pavel 2248 80 80
7. Holý Filip 2052 11 9 60 80
8. IM Kraus Tomáš 2358 80 80
9. IM Studnička Tomáš 2358 80 80
10. GM Plát Vojtěch 2606 70 70
11. Řehořek Martin 2304 70 70
12. IM Tričkov Vasil 2331 70 70
13. Maršálek Zdeněk 2294 65 65
14. IM Přibyl Martin 2211 65 65
15. WCM Přibylová Sofie F U20 1905 37 28 65
16. GM Žilka Štěpán 2470 65 65
17. Kučera Petr 2264 60 60
18. FM Mudrák Josef 2295 60 60
19. WFM Kubíková Hana F 2031 56 56
20. Vaněk Ladislav 2244 56 56
21. Vevera Radek 2088 56 56
22. Beneš Petr 2106 52 52
23. FM Karlík Vladimír S60 2253 52 52
24. Volman Václav jr. 1961 48 48
25. FM Vrána František 2232 48 48
26. IM Langner Ladislav 2374 44 44
27. Semerdžiev Stefan 1995 44 44
28. Žáček Petr 1980 44 44
29. IM Stratil Ladislav 2353 40 40
30. Zámorský Ladislav 1882 40 40
31. Postupa Martin 1939 37 37
32. Tustanowski Robert 2268 37 37
33. Banasik Krzysztof 2299 34 34
34. Novotný Jaroslav 2202 34 34
35. Ursta Lubomír 1949 34 34
36. Janáček Jaroslav 1975 31 31
37. Malý Marek 2107 31 31
38. Postupa Pavel 2235 31 31
39. Kastner Oldřich 2078 28 28
40. Vltavský Vladimír 2170 28 28
41. Bareš Jáchym U20 1819 25 25
42. Bauer Jindřich 2061 25 25
43. Gombala Marek 1996 25 25
44. Jecha Petr 1941 23 23
45. Kabelka Ondřej U20 1755 23 23
46. Sýkora Ondřej 2055 23 23
47. Duda Antonín 1948 21 21
48. Sowa Wiktoria F U20 1703 21 21
49. Větrovský Michal 2084 21 21
50. Civín Dominik U20 1614 19 19
51. IM Zwardoň Vojtěch 2455 95 95
52. Špírek Adam 2040 19 19
53. Vránová Zdeňka F 1926 19 19
54. Přibylová Růžena F S60 1832 7 11 18
55. Dlouhý David 1983 17 17
56. Gnida Patrik 2019 17 17
57. FM Gregor Jiří 2292 17 17
58. Hastík Svatopluk S60 1991 15 15
59. Hinz František S60 1922 15 15
60. Sýkora Marek U20 1898 15 15
61. Bartoš Miroslav 1837 14 14
62. Krupička Josef 2013 14 14
63. Vaculík Jakub 2058 14 14
64. Krupička Josef U20 1903 13 13
65. Mohapl Petr 2082 13 13
66. Novák Jindřich 2081 13 13
67. Lochman Václav 1983 12 12
68. WIM Richterová Nataša F 2106 12 12
69. Tejkal Jiří S60 1862 12 12
70. Czarniecka Aleksandra F U20 1680 11 11
71. Dbalý Václav 1769 10 10
72. Gawlas Roman 1896 10 10
73. Hloucal Antonín 1742 10 10
74. Koper Štefan S60 1959 10 10
75. Kubát Pavel 2015 10 10
76. Matouš Rudolf S60 1870 10 10
77. Pucholt Martin 1653 10 10
78. Růžička Zdeněk S60 2069 10 10
79. CM Řehůřek Lukáš 2198 10 10
80. Staněk Stanislav 1939 10 10
81. Štursa Jan 2017 10 10
82. Tománek Petr 1977 10 10
83. Tůma Robert S60 0 10 10
84. FM Valenta Vít 2184 10 10
85. Votruba Petr S60 1837 10 10
86. Bartoň Milan S60 1703 9 9
87. Bednár Jan 1535 9 9
88. Bureš Vladimír 2087 9 9
89. Jirásek Jiří S60 1897 9 9
90. Joukl Zdeněk S60 2056 9 9
91. Krtouš Zdeněk 2036 9 9
92. Obrázek Karel 1853 9 9
93. Papay Jindřich 1892 9 9
94. Peníška Pavel S60 1968 9 9
95. Plicka Petr 1852 9 9
96. Stehlík Jiří S60 2032 9 9
97. Vácha Martin 1454 9 9
98. Wrobel Maciej 1907 9 9
99. Zajíček Tomáš U20 1943 9 9
100. Babička Michal 1990 8 8
101. Červíček Bohumil S60 1552 8 8
102. Fojt Petr U20 1476 8 8
103. Kment Michal U20 1666 8 8
104. Koblic Miroslav S60 1676 8 8
105. Moc Milan 0 8 8
106. Morávek Jakub 1681 8 8
107. Nedoma Marek 1968 8 8
108. Přibyl Viktor U20 1935 8 8
109. Ret Adam Josef U20 1568 8 8
110. Rous Dominik U20 1239 2 6 8
111. Štěpánek Svatopluk 1823 8 8
112. Vocilka Jiří S60 1787 8 8
113. Zedek František 1882 8 8
114. Zielinski Hubert 1847 8 8
115. Zima Jan 1925 8 8
116. Daněk Pavel 1914 7 7
117. Fojtík Vlastislav S60 2038 7 7
118. Hlaváček Bedřich 1519 7 7
119. Hollmann Zdeněk S60 1891 7 7
120. Kubík Jan S60 1608 7 7
121. Kučera Vladimír 1917 7 7
122. Lenc Zdeněk 1942 7 7
123. Lužíková Nicola F 1877 7 7
124. Papírník Milan 0 7 7
125. Richter Martin 1927 7 7
126. Sajdl Jan U20 1721 7 7
127. Stanislav Josef S60 0 7 7
128. Šlechta Jan 1843 7 7
129. Štec František S60 1830 7 7
130. Brada Zdeněk 1427 6 6
131. Doležel Jiří sr. S60 1896 6 6
132. Harcuba Adam U20 1724 6 6
133. Hartinger Antonín U20 1708 6 6
134. Janda Zdeněk S60 1984 6 6
135. John Richard 1803 6 6
136. Kraus Petr 1794 6 6
137. Malec Jan 1992 6 6
138. Otrubová Kristýna F U20 1630 6 6
139. Spousta Vojtěch U20 1266 6 6
140. Volman Václav sr. S60 1682 6 6
141. Zelinka Jiří 1912 6 6
142. Žáček Petr S60 1612 6 6
143. Buksa Ewelina F 1635 5 5
144. Cejp Jaroslav 1727 5 5
145. Frantis Petr 0 5 5
146. Hnát Zdeněk S60 1828 5 5
147. Houžva Viktor 1942 5 5
148. Chytil Petr U20 1853 5 5
149. Janouch Jáchym Štěpán U20 1595 5 5
150. Kačmar Pavel U20 1164 5 5
151. Klézl František S60 1609 5 5
152. Kosinka Vladimír 1626 5 5
153. Kučera Jaroslav S60 1964 5 5
154. Lajbl Jan U20 1700 5 5
155. Milián Milan sr. S60 1763 5 5
156. Novotný Roman 1781 5 5
157. Orgon Dusan 2013 5 5
158. Picek Miroslav S60 1852 5 5
159. Pipek Petr U20 1793 5 5
160. Řičánek Miloslav S60 1945 5 5
161. Staněk Bohumil 1887 5 5
162. Vochozka Jindřich S60 1802 5 5
163. Blaháček Evžen S60 1810 4 4
164. Bonnett Fareyd 0 4 4
165. Brunclík Vladimír S60 1617 4 4
166. Gončarov Jan 1618 4 4
167. Jeřábková Julia F U20 1494 4 4
168. Kolář Radomír U20 1688 4 4
169. Macek Oldřich 1692 4 4
170. Martínek Lubomír S60 1679 4 4
171. Novák Luboš 1607 4 4
172. Oral Josef S60 1792 4 4
173. Orgon Jakub U20 1312 4 4
174. Plháček Václav S60 1805 4 4
175. Podzimek Adam U20 1419 4 4
176. Prucek Ladislav 1819 4 4
177. Stadler Jaroslav S60 1637 4 4
178. Šíma Nikola 1787 4 4
179. Tancer Miroslav S60 1657 4 4
180. Viktorin Petr 1754 4 4
181. Vítová Anna F U20 1691 4 4
182. Vltavský Jakub U20 1486 4 4
183. Danilevič Patrik U20 0 3 3
184. Doležel Jiří jr. 1757 3 3
185. Haderka Karel S60 1883 3 3
186. Hanuš Jan S60 1405 3 3
187. Ježek Luděk S60 1675 3 3
188. Jodas Daniel U20 0 3 3
189. Klaban Roman 1695 3 3
190. Lužík Libor 1677 3 3
191. Machek Josef S60 1598 3 3
192. Matlocha Lubomír 1761 3 3
193. Milián Milan jr. 1739 3 3
194. Pán Jiří 0 3 3
195. Patočka Josef S60 1642 3 3
196. Ramian Zdeněk S60 1617 3 3
197. Sivák Lukáš U20 1399 3 3
198. Šíma Patrik 1575 3 3
199. Šindler Jaromír 1414 3 3
200. Švec Luděk S60 1639 3 3
201. Vodák Rostislav 2055 3 3
202. Vytlačil Václav S60 1300 3 3
203. Čermák Petr U20 0 2 2
204. Harcuba Jan 1452 2 2
205. Hlavatý Jaroslav S60 1654 2 2
206. Hranoš Jiří S60 0 2 2
207. Jeřábek Jan 0 2 2
208. Kubíček Martin 1560 2 2
209. Macháček Jan U20 1519 2 2
210. Novák Alan U20 0 2 2
211. Orgon Patrik U20 1313 2 2
212. Paldus Jan 1687 2 2
213. Pinďura Vladimír S60 1661 2 2
214. Porš Jaroslav U20 0 2 2
215. Pražák Jiří S60 1665 2 2
216. Reichmann Pavel S60 1726 2 2
217. Řehůřek Jiří S60 1638 2 2
218. Slovák Martin S60 1683 2 2
219. Stratil Ondřej U20 0 2 2
220. Strpka Antonín U20 0 2 2
221. Vodák Vojtěch U20 1639 2 2
222. Blažej Josef U20 0 1 1
223. Ďúran Tomáš U20 1298 1 1
224. Kolář Jan U20 1705 1 1
225. Kubíček Pavel 1901 1 1
226. Langner Laura F U20 0 1 1
227. Machačka Petr U20 0 1 1
228. Matyáš Matěj U20 0 1 1
229. Nožička Kryštof U20 0 1 1
230. Patka Marek U20 0 1 1
231. Plíšek Tadeáš U20 0 1 1
232. Polášek Jáchym U20 0 1 1
233. Sládek Jaroslav S60 1643 1 1
234. Vojčák Petr 1434 1 1
235. Vojčák Vojtěch U20 0 1 1
236. Vojčáková Anastázie F U20 0 1 1
237. Vojčáková Cecílie F U20 0 1 1
238. Zedníček Michal U20 1045 1 1