Žebříčky

TOP 100 mužů TOP 50 žen TOP 20 Juniorů (do 20 let) TOP 20 Juniorek (do 20 let) TOP 20 H18 TOP 20 D18 TOP 20 H16 TOP 20 D16 TOP 20 H14 TOP 20 D14 TOP 20 H12 TOP 20 D12 TOP 20 H10 TOP 20 D10

Žebříček TOP 50 žen


Pořadí Jméno Ročník Kat. VT Klub FIDE Elo
1. Worek Joanna 1986 WGM ŠO Kunovice 2308
2. Olšarová Karolína 1993 WGM SK Slavia Orlová 2294
3. Petrová Kristýna 1992 WIM ŠK Líně 2259
4. Sikorová Olga 1975 WGM TŽ Třinec 2234
5. Miturová Magdaléna 1993 WIM Slavoj Český Těšín 2219
6. Richtrová Eliška 1959 S50 WGM QCC České Budějovice 2213
7. Richterová Nataša 1996 D20 WIM SK Podlužan Prušánky z.s. 2212
8. Rodshtein Tereza 1991 WGM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2208
9. Čedíková Kateřina 1981 WIM ŠK Sokol Klatovy 2208
10. Kaňáková Natálie 1999 D20 WIM Interchess z.s. 2201
11. Kulovaná Eva 1987 WGM ŠK Gordic Jihlava 2200
12. Ptáčníková Lenka 1976 WGM Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2198
13. Pýchová Nela 1999 D20 WFM Moravská Slavia Brno 2178
14. Novosadová Kristýna 1990 WIM Beskydská šachová škola z.s. 2177
15. Jánská Jitka 1999 D20 WFM ŠK Sokol Klatovy 2146
16. Fusková Martina 1998 D20 Beskydská šachová škola z.s. 2143
17. Lněničková Gabriela 1979 WIM TJ Bohemians Praha 2140
18. Kořenová Martina 1975 WIM SK OAZA Praha 2139
19. Sochorová Petra 1978 WIM ŠK GARDE Lipovec 2138
20. Orságová Silvie 1975 WIM Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2136
21. Pirklová Hana 1982 SK OAZA Praha 2134
22. Medunová Věra 1965 S50 WIM ŠK Hustopeče 2134
23. Maříková Jana 1996 D20 Klub šachistů Říčany 1925 2131
24. Hallerová Eva 1975 TJ Sokol Plzeň-Letná 2116
25. Marečková Martina 1990 WFM Region Panda, z.s. 2115
26. Zpěváková Jana 1994 WFM ŠK Staré Město 2109
27. Kubíková Alena 1988 WFM TJ Kobylisy 2109
28. Peltanová Zuzana 1972 TJ Spartak Pelhřimov 2105
29. Přibylová Sofie 2002 D18 WFM ŠK Dopravní podnik Praha 2104
30. Jaščenko Olga 1974 WIM Unichess 2104
31. Eretová Květa 1926 S65 WGM ŠK Sokol Vyšehrad 2104
32. Skácelová Libuše 1958 S50 WFM ŠK 64 Brno 2100
33. Urbánková Eva 1974 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 2098
34. Vavrušková Romana 1978 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 2090
35. Jínová Lucie 1983 ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek 2082
36. Vlasáková Petra 1965 S50 KMž TJ Sokol Zaječice 2080
37. Jedličková Petra 1982 KMž Unichess 2078
38. Grussová Helena 1993 KMž TJ Klášterec nad Ohří 2074
39. Svobodová Michaela 1966 S50 WFM Jezdci Jundrov 2070
40. Děcká Eliška 1982 Unichess 2069
41. Reitingerová Iveta 1989 KMž ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 2065
42. Rožumberská Jitka 1987 KMž Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2063
43. Schirmbeck Štěpánka 1980 GPOA Znojmo, spolek 2051
44. Kubíková Hana 1962 S50 WFM Klub šachistů Říčany 1925 2046
45. Hodová Lucie 1984 Unichess 2046
46. Holušová Táňa 1986 WFM ŠK GARDE Lipovec 2044
47. Palková Kateřina 1990 KMž ŠK 64 Plzeň 2041
48. Horáková Dana 1964 S50 WFM ŠK Slavoj Poruba 2041
49. Němcová Kristýna 1988 SK OAZA Praha 2035
50. Gallinnisová Václava 1967 S50 KMž Šachový klub Viktoria Žižkov 2027
Pořadí Jméno Ročník Kat. VT Klub FIDE Elo