Žebříčky

TOP 100 mužů TOP 50 žen TOP 20 Juniorů (do 20 let) TOP 20 Juniorek (do 20 let) TOP 20 H18 TOP 20 D18 TOP 20 H16 TOP 20 D16 TOP 20 H14 TOP 20 D14 TOP 20 H12 TOP 20 D12 TOP 20 H10 TOP 20 D10

Žebříček TOP 100 mužů


Pořadí Jméno Ročník Kat. VT Klub FIDE Elo
1. Navara David 1985 GM 1. Novoborský ŠK 2724
2. Láznička Viktor 1988 GM 1. Novoborský ŠK 2667
3. Plát Vojtěch 1994 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2576
4. Michalík Peter 1990 GM Unichess 2575
5. Krejčí Jan 1992 GM 1. Novoborský ŠK 2574
6. Hráček Zbyněk 1970 GM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2572
7. Štoček Jiří 1977 GM Moravská Slavia Brno 2569
8. Babula Vlastimil 1973 GM 1. Novoborský ŠK 2559
9. Nguyen Thai Dai Van 2001 H18 GM 1. Novoborský ŠK 2545
10. Kriebel Tadeáš 1995 IM 1. Novoborský ŠK 2536
11. Žilka Štěpán 1988 GM 1. Novoborský ŠK 2533
12. Polák Tomáš 1974 GM Moravská Slavia Brno 2527
13. Votava Jan 1974 GM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2521
14. Cvek Robert 1979 GM ŠK Slavoj Poruba 2517
15. Oral Tomáš 1977 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2509
16. Smejkal Jan 1946 S65 GM ŠK Dopravní podnik Praha 2504
17. Ponížil Cyril 1991 IM ŠK Duras BVK 2504
18. Mirumian Vigen 1977 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2503
19. Kočiščák Jiří 1993 IM Šachový klub HM Ostrava 2499
20. Bernášek Jan 1986 GM Unichess 2490
21. Šimáček Pavel 1979 GM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2486
22. Malinovský Karel 1988 IM Slavia Kroměříž 2478
23. Vykouk Jan 2000 H20 IM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2477
24. Kraus Tomáš 1995 IM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2473
25. Zwardoň Vojtěch 1990 IM Beskydská šachová škola z.s. 2471
26. Rašík Vítězslav 1973 GM Šachový klub HM Ostrava 2470
27. Kalod Radek 1978 GM ŠK GARDE Lipovec 2468
28. Petr Martin 1988 GM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2460
29. Černoušek Lukáš 1983 IM Unichess 2458
30. Hába Petr 1965 S50 GM ŠK Gordic Jihlava 2456
31. Biolek Richard 1990 IM ŠK Slavoj Poruba 2454
32. Jirovský Miloš 1974 GM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2452
33. Jansa Vlastimil 1942 S65 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2452
34. Kislinsky Alexey 1984 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2436
35. Kaňovský David 1986 IM ŠK Slavoj Poruba 2424
36. Vlasák Lukáš 1993 FM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2423
37. Blahynka Martin 1998 H20 IM ŠK Duras BVK 2423
38. Rýdl Jiří 1998 H20 FM Unichess 2422
39. Velička Petr 1967 S50 GM Šachový klub HM Ostrava 2420
40. Mokrý Karel 1959 S50 GM Agentura 64 Grygov 2420
41. Biolek Richard 1970 IM Agentura 64 Grygov 2415
42. Svoboda Svatopluk 1984 IM TJ Bohemians Praha 2410
43. Jirka Jiří 1983 IM TJ Bohemians Praha 2407
44. Burdalev Kirill 1991 FM ŠK Dopravní podnik Praha 2406
45. Svoboda Václav 1992 M SK OAZA Praha 2405
46. Roubalík Jakub 1991 M ŠK Duras BVK 2405
47. Londýn Radek 1985 FM ŠK Sokol Vyšehrad 2404
48. Hollan Martin 1999 H20 FM Slavia Kroměříž 2403
49. Půlpán Jakub 1998 H20 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2402
50. Berezjuk Sergej 1960 S50 IM Interchess z.s. 2399
51. Talla Vladimír 1973 GM Šachový klub HM Ostrava 2398
52. Miesbauer Jan 2001 H18 FM ŠK Dopravní podnik Praha 2397
53. Šuráň Jan 1977 IM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2396
54. Jirovský Petr 1978 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2394
55. Soukup Jiří 1982 FM Karlovarský šachklub Tietz 2391
56. Rojíček Vojtěch 1990 IM Beskydská šachová škola z.s. 2389
57. Kourousis Epaminondas 1991 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2389
58. Szotkowski Jakub 1997 H20 IM Beskydská šachová škola z.s. 2388
59. Havlík Jan 1987 FM ŠO TJ Tatran Prachatice 2388
60. Bureš Jaroslav 1993 IM ŠK Slavoj Poruba 2388
61. Novák Pavel 1980 M ŠK Líně 2387
62. Cífka Stanislav 1987 FM SK OAZA Praha 2384
63. Kubala Martin 1977 IM Beskydská šachová škola z.s. 2382
64. Hausner Ivan 1952 S65 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2382
65. Gross David 1975 IM ŠK Líně 2382
66. Vichnar David 1983 FM ŠK Sokol Vyšehrad 2381
67. Havelka Josef 1999 H20 FM SK OAZA Praha 2380
68. Meduna Eduard 1950 S65 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2377
69. Sharashenidze Akaki 1983 FM ŠK Slavoj Poruba 2373
70. Langner Ladislav 1969 S50 IM Slavoj Český Těšín 2373
71. Doležal Radoslav 1977 IM TJ Pankrác 2370
72. Straka Vojtěch 1993 FM SK OAZA Praha 2366
73. Neuman Petr 1978 GM Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 2366
74. Polášek Jaroslav 1957 S50 IM TJ Pankrác 2365
75. Ambrož Jan 1954 S65 IM Klub šachistů Říčany 1925 2364
76. Vrána Jan 1988 FM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2363
77. Vojta Tomáš 1976 FM TJ Spartak Vlašim 2363
78. Rubeš Jan 1995 FM Slavia Kroměříž 2363
79. Sokolov Alexander 1976 FM TJ Pankrác 2362
80. Mikeš Jan 1996 H20 M SK Podlužan Prušánky z.s. 2362
81. Voloshin Leonid 1964 S50 GM ŠK Dopravní podnik Praha 2361
82. Balín Jan 1985 M TJ Tatran Podbořany z.s. 2359
83. Vrbata Zbyněk 1967 S50 FM Unichess 2353
84. Marek Matyáš 1999 H20 IM Interchess z.s. 2353
85. Virostko Petr 1981 M Beskydská šachová škola z.s. 2352
86. Špaček Petr 1954 S65 IM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2352
87. Priehoda Vítězslav 1960 S50 IM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2352
88. Konopka Michal 1966 S50 IM Slavia Kroměříž 2351
89. Hinks-Edwards Thomas R J 1977 IM TJ Neratovice 2351
90. Červený Martin 1983 IM ŠK Duras BVK 2350
91. Vymazal Bronislav 1987 M Moravská Slavia Brno 2347
92. Zvára Petr 1975 IM TJ Bohemians Praha 2346
93. Jasný Stanislav 1978 IM Beskydská šachová škola z.s. 2346
94. Stratil Ladislav 1968 S50 IM ŠK Velké Losiny 2345
95. Kulhánek Tomáš 1978 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2343
96. Vávra Pavel 1976 IM Unichess 2342
97. Sosna Jan 1960 S50 IM TJ Vlčnov 2342
98. Studnička Tomáš 1985 IM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2341
99. Zpěvák Pavel 1958 S50 IM ŠO Kunovice 2340
100. Lechtýnský Jiří 1947 S65 GM QCC České Budějovice 2340
Pořadí Jméno Ročník Kat. VT Klub FIDE Elo