Grand Prix ČR v rapid šachu jednotlivců

Turnaje Grand Prix 2018/2019
Č. Turnaj Datum Propozice Výsledky
1. Hostivice 1. září 2018 Propozice
2. Turnov 8. září 2018 Propozice http://chess-results.com/tnr359504.aspx?lan=5
3. Dolní Benešov 22. září 2018 Propozice
Kouty nad Desnou 15. prosince 2018
Dalešice únor 2019
Dobrovice 2. března 2019
Bohuslavice 30. března 2019
Ústí nad Labem 18. května 2019
Mosty u Jablunkova 8. června 2019  
10. turnaj bude doplněn  

 

Turnaje Grand Prix 2017/2018
Č. Turnaj Datum Propozice Výsledky
1. O pohár města Hostivice 2. září 2017 ZDE chess-results
2. Turnovský Granát 9. září 2017 ZDE chess-results
3. O Losinského Kapra 9. prosince 2017 ZDE chess-results
4. FIDE RAPID Pivovaru Dalešice 17. února 2018 ZDE chess-results
5. Dobrovice 3. března. 2018 ZDE chess-results
6. Bohuslavice 21. dubna 2018 ZDE chess-results
7. Znojmo 21. dubna 2018 ZDE chess-results
8. Ústí nad Labem 19. května 2018 ZDE chess-results
9. Mosty u Jablunkova 9. června 2018 ZDE chess-results
10. Praha 10. června 2018 ZDE chess-results

 

Konečné pořadí GP 2017/2018

Pořadí Hráč FELO Praha Mosty u Jabl. Ústí n. L. Bohuslavice Znojmo Dobrovice Dalešice Losiny Turnov Hostivice Celkem
10.6.2018 9.6.2018 19.5.2018 21.4.2018 21.4.2018 3.3.2018 17.2.2018 9.12.2017 9.9.2017 2.9.2017
1. GM Sergeev Vladimir 2470 115 65 65 95 115 455
2. IM Zwardoň Vojtěch 2518 34 115 115 95 95 454
3. GM Neuman Petr 2461 70 115 115 300
4. IM Přibyl Josef S60 2207 31 56 56 40 48 231
5. FM Burdalev Kirill 2419 17 80 48 70 215
6. IM Orzech Dominik 2374 115 95 210
7. GM Plát Vojtěch 2575 115 70 185
8. GM Velička Petr 2416 60 115 175
9. FM Mudrák Josef 2291 95 60 155
10. IM Sodoma Jan 2346 52 95 147
11. Malý Marek 2120 115 31 146
12. IM Kourousis Epaminondas 2431 34 95 129
13. WFM Kubíková Hana F 2047 5 52 10 56 123
14. Růžička Josef U20 2057 95 25 120
15. FM Gregor Jiří 2200 80 19 17 116
16. Tesař Jan 1983 70 34 104
17. Krajina Aleš S60 2235 37 60 97
18. IM Plischki Sebastian 2486 95 95
19. Skácelík Petr 2130 95 95
20. Václavík Martin 2171 52 40 92
21. Holý Filip 2047 10 11 9 60 90
22. IM Klíma Lukáš 2207 19 70 89
23. Kožúšek Daniel U20 2217 23 65 88
24. WCM Přibylová Sofie F U20 1950 23 37 28 88
25. IM Bureš Jaroslav 2361 80 80
26. IM Červený Martin 2372 80 80
27. IM Freisler Pavel 2248 80 80
28. IM Kraus Tomáš 2358 80 80
29. Pakosta Miroslav 2042 80 80
30. IM Sosna Jan 2388 80 80
31. IM Studnička Tomáš 2358 80 80
32. IM Vesselovsky Serguei S60 2330 80 80
33. FM Sobek Jaroslav S60 2282 31 44 75
34. Hulín Petr 2070 65 9 74
35. IM Přibyl Martin 2252 9 65 74
36. Balín Jan 2282 70 70
37. Fargač Martin 2180 70 70
38. Mikeš Jan 2178 70 70
39. Řehořek Martin 2304 70 70
40. IM Šuráň Jan st. 2315 10 60 70
41. IM Tričkov Vasil 2331 70 70
42. FM Vrána František 2260 21 48 69
43. Kastner Oldřich 2087 40 28 68
44. Vavřinec Tomáš 2055 48 19 67
45. FM Kratochvíl Josef 2321 65 65
46. Maršálek Zdeněk 2294 65 65
47. IM Půlpán Jakub U20 2400 65 65
48. FM Rubeš Jan 2339 65 65
49. GM Žilka Štěpán 2470 65 65
50. Cupek Martin 2158 48 15 63
51. IM Michenka Jozef S60 2281 11 52 63
52. Svíženský Luboš 1974 52 11 63
53. Hrabuša Matej 2309 60 60
54. IM Juřek Josef S60 2263 60 60
55. Kučera Petr 2264 60 60
56. Nepomucký Ondřej 2185 60 60
57. Urbanec Ladislav 2123 60 60
58. Beneš Petr 2099 5 52 57
59. FM Břečka Ivan 2252 23 34 57
60. FM Hollan Martin U20 2151 56 56
61. Richter Rudolf U20 1089 56 56
62. GM Šimáček Pavel 2398 56 56
63. Vaněk Ladislav 2244 56 56
64. Vevera Radek 2088 56 56
65. Vincze Roman 2186 56 56
66. IM Vyskočil Neklan 2329 56 56
67. Větrovský Michal 2070 34 21 55
68. FM Karlík Vladimír S60 2253 52 52
69. FM Sabol Marian 2367 52 52
70. Veselý Vítek 2061 52 52
71. Vybíral Zdeněk 2252 52 52
72. Zelený Tomáš U20 1642 44 5 49
73. IM Doležal Radoslav 2343 48 48
74. Hadraba Vladimír S60 2147 48 48
75. Lakatoš Tomáš 2066 48 48
76. Nekula Richard 1964 48 48
77. Volman Václav jr. 1961 48 48
78. FM Jedlička Aleš 2226 10 37 47
79. Bartoníček Zdeněk S60 1972 7 34 5 46
80. Palas Aleš 1939 37 9 46
81. Postupa Martin 1997 8 37 45
82. Dubanský Bohuslav 2249 44 44
83. Fedorov Evgenii 2185 44 44
84. IM Langner Ladislav 2374 44 44
85. Přibyl Viktor U20 1918 8 28 8 44
86. Semerdžiev Stefan 1995 44 44
87. Siebenbürger Vlastimil 2064 44 44
88. Šmíd Pavel U20 1576 44 44
89. Walter Szymon U20 2147 44 44
90. Žáček Petr 1980 44 44
91. Postupa Pavel 2189 12 31 43
92. Groh Jiří S60 2076 40 40
93. Hába Zdeněk 2170 40 40
94. Hartinger Antonín U20 1719 34 6 40
95. Hudec Ondřej 1892 40 40
96. Chmelík Jiří S60 1952 40 40
97. Kapusta Petr 2136 40 40
98. FM Malík Jan 2283 17 23 40
99. WIM Richterová Nataša st. F 2122 28 12 40
100. IM Stratil Ladislav 2353 40 40
101. Zámorský Ladislav 1882 40 40
102. Banasik Krzysztof 2289 5 34 39
103. Janáček Jaroslav 1997 8 31 39
104. Závůrková Monika F 1773 31 8 39
105. Kratochvíl Vít U20 2193 37 37
106. IM Kriebel Tadeáš 2419 37 37
107. FM Lys Josef S60 2128 9 28 37
108. Mičulka Ivo 1794 37 37
109. Růžička Aleš 2076 37 37
110. Tustanowski Robert 2268 37 37
111. Zimniok Lubomír 2047 5 31 36
112. Novotný Jaroslav 2202 34 34
113. Papay Jindřich 1950 25 9 34
114. Ursta Lubomír 1949 34 34
115. Brejník Gustav U20 1902 14 19 33
116. FM Fiřt Stanislav 2131 14 17 31
117. Krušelj Daniel 1988 31 31
118. Walek Petr 2180 31 31
119. Záhorbenský Jaroslav 2080 31 31
120. Jecha Petr 1957 5 23 28
121. Jirásek Jiří S60 1920 19 9 28
122. Kalousek Zdeněk 1907 28 28
123. Novotný Lubomír 1817 28 28
124. Petlák Josef S60 1969 28 28
125. Vávra Michal 1986 28 28
126. Vltavský Vladimír 2170 28 28
127. Janda Zdeněk S60 1982 21 6 27
128. Gnida Patrik 1996 9 17 26
129. IM Babula Milan S60 2245 25 25
130. Bareš Jáchym U20 1819 25 25
131. Bauer Jindřich 2061 25 25
132. Gombala Marek 1996 25 25
133. Konvičková Dana F 1605 25 25
134. Kubát Pavel 2006 15 10 25
135. FM Pacl Václav S60 2033 15 10 25
136. Rakús Pavel 2131 25 25
137. Rastočný Josef U20 1924 25 25
138. WGM Richtrová Eliška F 2235 25 25
139. Koper Štefan S60 1917 5 9 10 24
140. Vránová Zdeňka F 1930 5 19 24
141. Kabelka Ondřej U20 1755 23 23
142. Palla Rostislav S60 1648 23 23
143. Ptáček Jan U20 1597 23 23
144. Sýkora Ondřej 2055 23 23
145. Wichs Jakub 2062 23 23
146. Závůrka Vladimír 1701 21 2 23
147. Žák Martin 1429 19 4 23
148. Ret Adam Josef U20 1645 5 3 6 8 22
149. Duda Antonín 1948 21 21
150. Hejný Jaroslav 2037 21 21
151. Sowa Wiktoria F U20 1703 21 21
152. FM Svatoš Jan 2209 21 21
153. FM Zabystrzan Pavel S60 2262 21 21
154. WIM Žemličková Olena F 2162 21 21
155. Staněk Stanislav 1949 3 7 10 20
156. Bartoš Miroslav 1897 5 14 19
157. Civín Dominik U20 1614 19 19
158. Hinz František S60 1915 4 15 19
159. Přibylová Růžena F S60 1816 1 7 11 19
160. Slepov Kyryl 2118 19 19
161. Špírek Adam 2040 19 19
162. Nedoma Marek 1948 10 8 18
163. Dlouhý David 1983 17 17
164. Hung Do U20 1429 17 17
165. Kredl Karel 2140 17 17
166. Ludvík Tomáš U20 1818 17 17
167. Molík Zdeněk 1578 17 17
168. Steiner Juraj S60 1914 10 7 17
169. Kureš Michael U20 1825 8 8 16
170. Růžička Zdeněk S60 2034 6 10 16
171. Bobek Michal 1855 15 15
172. Gallik Miroslav 2024 15 15
173. Hánl František 1943 15 15
174. Hastík Svatopluk S60 1991 15 15
175. FM Netušil Miloslav S60 2262 15 15
176. Sýkora Marek U20 1898 15 15
177. Valenčík Jozef 1906 10 5 15
178. FM Caletka Radomír 2350 14 14
179. Hladký Jiří 1418 14 14
180. Kalvach Ladislav S60 1860 8 6 14
181. Krupička Josef 2013 14 14
182. Mouryc Tomáš 1968 14 14
183. Vaculík Jakub 2058 14 14
184. Žemlička Vít 1979 14 14
185. Borkovec Milan 2188 13 13
186. Bradáč Roman 1996 13 13
187. Didi Jan 2003 7 6 13
188. Eichler Břetislav 1889 13 13
189. Krupička Josef U20 1903 13 13
190. Kulovaný Radomír 1657 9 4 13
191. Mohapl Petr 2082 13 13
192. Novák Jindřich 2081 13 13
193. Plašil Petr 1959 13 13
194. WGM Sikorová Olga F 2224 13 13
195. Zieliński Hubert 1852 5 8 13
196. Židek Václav 2164 13 13
197. Žváček Antonín 1853 6 7 13
198. Bartoň Milan S60 1690 3 9 12
199. Kaplan Daniel 2004 12 12
200. Lochman Václav 1983 12 12
201. Maryška Václav S60 1873 12 12
202. Mrazík Tomáš 1943 12 12
203. Novák Pavel 0 10 2 12
204. Olšar Robin 1981 12 12
205. Tejkal Jiří S60 1862 12 12
206. FM Wiewiora Eneasz 2367 12 12
207. Bicek Richard 2037 11 11
208. Cudnik Andrzej S60 1963 11 11
209. Czarniecka Aleksandra F U20 1680 11 11
210. Hyrš Martin 1792 7 4 11
211. Jerman Richard S60 2064 11 11
212. Kovács Ivan 1515 9 2 11
213. Morávek Jakub 1720 3 8 11
214. Nekvasil Radek U20 1573 11 11
215. Pucholt Martin 1670 1 10 11
216. Zelená Irena F 1207 9 2 11
217. FM Bauma Jiří 2213 10 10
218. Dbalý Václav 1769 10 10
219. Dumek Aleš 1312 10 10
220. Dvořáček Filip 1788 10 10
221. Gawlas Roman 1896 10 10
222. Hanák Tomáš 1713 10 10
223. Hloucal Antonín 1742 10 10
224. IM Kantorík Marián 2234 10 10
225. Kindler Mikhail 1894 10 10
226. Kolek Josef S60 1831 10 10
227. Kopecký Jiří 1919 10 10
228. FM Koziol Kamil U20 2094 10 10
229. WGM Kulovaná Eva F 2211 10 10
230. Matouš Rudolf S60 1870 10 10
231. Novotný Roman 1790 5 5 10
232. Pavera Vít 1938 10 10
233. Pavlíček Robert 1953 10 10
234. Picek Miroslav S60 1818 5 5 10
235. Richterová Nataša ml. F 1186 10 10
236. CM Řehůřek Lukáš 2198 10 10
237. Říčka Petr S60 1765 10 10
238. Slavík Miroslav 1505 10 10
239. Šimeček Bohumil 1990 10 10
240. Šplíchal Stanislav 2100 10 10
241. AIM Štěpán Patrik U20 2198 10 10
242. Štursa Jan 2017 10 10
243. Tománek Petr 1977 10 10
244. Tůma Robert S60 0 10 10
245. Urbanik Lukas 1991 10 10
246. FM Valenta Vít 2184 10 10
247. Votruba Petr S60 1837 10 10
248. Vrecion Jiří U20 1776 10 10
249. Zdražil Tomáš 2046 10 10
250. Bednár Jan 1535 9 9
251. Bureš Vladimír 2087 9 9
252. Čejková Miroslava F 2059 9 9
253. FM Čempel Jaroslav 2062 4 5 9
254. Diviš Libor S60 1866 9 9
255. Dostál Radim 1990 9 9
256. Dudek Vojtěch U20 1886 9 9
257. Folk Petr 2109 9 9
258. Hájek Jiří 2019 9 9
259. Harcuba Adam U20 1748 3 6 9
260. Hostička František S60 2072 9 9
261. Jelínek Tomáš 1461 9 9
262. Joukl Zdeněk S60 2056 9 9
263. Kadeřábek Jiří 2165 9 9
264. FM Karásek Lukáš 2180 9 9
265. König Robert 0 9 9
266. Krtouš Zdeněk 2036 9 9
267. Kudla Richard 2016 9 9
268. Kuchař Matěj U20 2100 9 9
269. Messerschmidt Stanislav S60 1971 9 9
270. Mitura Václav 2083 9 9
271. Nekula Štěpán U20 0 9 9
272. Obrázek Karel 1853 9 9
273. Peníška Pavel S60 1968 9 9
274. Pipek Petr U20 1758 4 5 9
275. Plicka Petr 1852 9 9
276. Potomák Vladimír S60 2104 3 6 9
277. Rous Dominik U20 1185 1 2 6 9
278. Slavinský Rostislav S60 2003 9 9
279. Stehlík Jiří S60 2032 9 9
280. Sukdolák Radek 1897 9 9
281. Surman Martin 2252 9 9
282. Tatarka Juraj 1803 9 9
283. Vágner Ladislav S60 1975 9 9
284. Vácha Martin 1454 9 9
285. Vocilka Jiří S60 1811 1 8 9
286. CM Vykydal František S60 2026 5 4 9
287. Wrobel Maciej 1907 9 9
288. Zajíček Tomáš U20 1943 9 9
289. Babička Michal 1990 8 8
290. Bergloviec Jan 1851 8 8
291. Buryan Petr 1984 5 3 8
292. Červíček Bohumil S60 1552 8 8
293. Daniel Jiří 1936 8 8
294. Daniel Michal 1462 8 8
295. Doležal Vít 1973 8 8
296. Eretová Jana F 2051 8 8
297. Fojt Petr U20 1476 8 8
298. Frková Zuzana F U20 1327 8 8
299. Gilíková Michaela F 1719 8 8
300. Hapka Tomáš 1824 8 8
301. Havelka Ondřej U20 1943 8 8
302. Juránek Martin 1618 8 8
303. Kantor Pavel 1789 1 7 8
304. Kment Michal U20 1666 8 8
305. Koblic Miroslav S60 1676 8 8
306. Košut Tomáš 1819 8 8
307. Lojek Marek U20 1838 8 8
308. Moc Milan 0 8 8
309. Mrázek Roman U20 1434 2 6 8
310. Muratidis Nikos S60 2114 8 8
311. Němeček Pavel st. 1844 2 6 8
312. Pekárek Aleš U20 1610 8 8
313. CM Petras Milan 2064 8 8
314. Pilch Roman 2133 8 8
315. Sysel Jiří 1964 8 8
316. Šnyta Zdeněk 2083 8 8
317. Štěpánek Svatopluk 1823 8 8
318. Trangos Miroslav 1934 8 8
319. Vozábal Náth U20 1304 8 8
320. Zedek František 1882 8 8
321. Zima Jan 1925 8 8
322. Adame Vladimír 1936 7 7
323. Bílý Michal 1947 7 7
324. Blecha Josef S60 1861 7 7
325. Daněk Pavel 1914 7 7
326. Fojtík Vlastislav S60 2038 7 7
327. Hlaváček Bedřich 1519 7 7
328. Hollmann Zdeněk S60 1891 7 7
329. Horák Otakar S60 2049 7 7
330. Hurta Jiří 1764 2 5 7
331. Janko Jan 1626 7 7
332. Kocur Valter 1930 7 7
333. Kolesar Peter 1965 7 7
334. Kovář Jan 1940 7 7
335. Kraus Petr 1503 1 6 7
336. Kubíček Pavel 1901 6 1 7
337. Kubík Jan S60 1608 7 7
338. Kučera Vladimír 1917 7 7
339. Lampíř Tomáš 2037 7 7
340. Lenc Zdeněk 1942 7 7
341. Lužíková Nicola F 1877 7 7
342. Muk Ivo 2008 7 7
343. Nehyba Martin U20 1912 7 7
344. Nováček Pavel 1903 7 7
345. Papírník Milan 0 7 7
346. Petráž Martin 1970 7 7
347. Richter Martin 1927 7 7
348. Sajdl Jan U20 1721 7 7
349. Stanislav Josef S60 0 7 7
350. Svoboda Ivo 1887 7 7
351. Svrček Martin 2065 7 7
352. Šlechta Jan 1843 7 7
353. Štec František S60 1830 7 7
354. Štork Rostislav 1735 7 7
355. Trombík Karel S60 1896 7 7
356. Věžník Michael 1839 7 7
357. Brada Zdeněk 1427 6 6
358. Doležel Jiří sr. S60 1896 6 6
359. WFM Folková Martina F 2118 6 6
360. Gibiec Ernest S60 2175 6 6
361. Holata Miroslav 1786 6 6
362. Janouš Petr 1957 6 6
363. John Richard 1803 6 6
364. Kozelský Marek 1863 6 6
365. Krňák Vladimír S60 1703 6 6
366. Kučera Miloslav 1751 6 6
367. Magat Jozef 2120 6 6
368. Malec Jan 1992 6 6
369. Myška Dušan 1615 6 6
370. Otrubová Kristýna F U20 1630 6 6
371. Paseka Matyáš U20 1615 6 6
372. Polanský Jiří 1832 6 6
373. Sikora Matouš U20 1851 6 6
374. Spousta Vojtěch U20 1266 6 6
375. Staněk Petr 1912 6 6
376. Šindelář Pavel S60 1871 6 6
377. Šuráň Jan ml. U20 1619 3 3 6
378. Tarawski Adrian U20 1298 6 6
379. Tvrdý Petr 1834 4 2 6
380. Václavík David 2036 6 6
381. Volman Václav sr. S60 1682 6 6
382. Zelinka Jiří 1912 6 6
383. Žáček Petr S60 1612 6 6
384. Bajer Jiří S60 1850 5 5
385. Barabas Aleš 1803 5 5
386. Brezík Petr S60 1712 5 5
387. Budinský Petr 1950 5 5
388. Buksa Ewelina F 1635 5 5
389. Cejp Jaroslav 1727 5 5
390. Čáp Šimon 1868 5 5
391. Červenka Roman S60 1731 5 5
392. Dumková Daniela F 1811 5 5
393. Frantis Petr 0 5 5
394. Hnát Zdeněk S60 1828 5 5
395. Houžva Viktor 1942 5 5
396. Chmelař Zdeněk S60 2012 5 5
397. Chytil Petr U20 1853 5 5
398. Janouch Jáchym Štěpán U20 1595 5 5
399. FM Jurásek Miroslav 2266 5 5
400. Kačmar Pavel U20 1164 5 5
401. Klézl František S60 1609 5 5
402. Kodys Stanislav S60 1784 5 5
403. Kolář Stanislav 1932 5 5
404. Kollar Vladimir S60 2005 5 5
405. Kosinka Vladimír 1626 5 5
406. Královský Martin 1959 5 5
407. Krystl Jaromír S60 1686 5 5
408. Kučera Jaroslav S60 1964 5 5
409. Kučera Jiří S60 1000 5 5
410. Lajbl Jan U20 1700 5 5
411. Macura Jiří 1666 5 5
412. Melich Jindřich S60 2009 5 5
413. Michálek Miroslav 1802 5 5
414. Milián Milan sr. S60 1763 5 5
415. WIM Miturová Magdaléna F 2100 5 5
416. Obůrka Vladislav S60 1808 5 5
417. Orgon Dusan 2013 5 5
418. Parpel Petr S60 1727 5 5
419. Pšenička Pavel 2027 5 5
420. Řičánek Miloslav S60 1945 5 5
421. Sabolová Gabriela F 1906 5 5
422. Schoffer Martin S60 1576 4 1 5
423. Skalník Josef S60 1769 5 5
424. Slavík Pavel 1558 5 5
425. Staněk Bohumil 1887 5 5
426. Straka Zdeněk S60 1975 5 5
427. Suchý František 1802 5 5
428. Šaur František S60 1772 5 5
429. Šindler Jaromír 1446 2 3 5
430. Špála Jiří S60 1649 4 1 5
431. Teplý Stanislav 1771 5 5
432. Vít Zdeněk S60 1652 3 2 5
433. Vlachopulos Georgis S60 1922 5 5
434. Vochozka Jindřich S60 1802 5 5
435. Zikmund Daniel 1917 5 5
436. Bělka Lubomír 1731 4 4
437. Blaháček Evžen S60 1810 4 4
438. Bok Tomáš 1757 4 4
439. Bonnett Fareyd 0 4 4
440. Brunclík Vladimír S60 1617 4 4
441. Dlasek Ján 1624 4 4
442. Dubnička Augustín U20 1634 4 4
443. Feierfeil Jiří S60 1788 4 4
444. Gajda Rostislav 1557 3 1 4
445. Godovský Jiří 1799 4 4
446. Gončarov Jan 1618 4 4
447. Holáň Miloš 1513 4 4
448. Horváth Tomáš U20 2015 4 4
449. Hořínek Karel 1949 4 4
450. Hruška Ondřej 1928 4 4
451. Jeřábková Julia F U20 1494 4 4
452. Jureček Daniel 1869 4 4
453. Kasík Miroslav S60 1791 4 4
454. Kolář Radomír U20 1688 4 4
455. Kotrba Tomáš S60 2048 4 4
456. Kožúšek Slavomír 1791 4 4
457. Kramář Lumír 1816 4 4
458. Kufa Václav 1739 4 4
459. Kühnmund Ivan S60 1653 4 4
460. Lexa Václav S60 1759 4 4
461. Lipovský Tomáš 1908 4 4
462. Macek Oldřich 1692 4 4
463. Malý Jiří S60 1681 4 4
464. Marek Aleš S60 1482 4 4
465. Martínek Lubomír S60 1679 4 4
466. Matula Tomáš 1729 4 4
467. Melzer Petr 1601 3 1 4
468. Mourycová Jana F 0 4 4
469. Novák Luboš 1607 4 4
470. Oral Josef S60 1792 4 4
471. Orgon Jakub U20 1312 4 4
472. Ostrochovsky Anton 1912 4 4
473. Pán Jiří 1469 1 3 4
474. Petrov Nikolaj S60 1735 2 2 4
475. Plháček Václav S60 1805 4 4
476. Podzimek Adam U20 1419 4 4
477. Prucek Ladislav 1819 4 4
478. Rezek Filip U20 1417 4 4
479. Ruggiero Mauro 1905 4 4
480. Růžička Ondřej 1970 4 4
481. Růžičková Radka F 1805 4 4
482. Skopec Luboš 1981 4 4
483. Stadler Jaroslav S60 1637 4 4
484. Szotkowski Bohuslav 1829 4 4
485. Šeráková Taťána F 1659 4 4
486. Šíma Nikola 1787 4 4
487. Škaloud Dušan 1807 4 4
488. Šoki Zdeněk S60 1718 4 4
489. Štěrba Erik S60 1756 4 4
490. Tancer Miroslav S60 1657 4 4
491. Tolar Jan S60 1699 4 4
492. Tomíček Alfons S60 1799 4 4
493. Vaníček Lukáš 1760 4 4
494. Viktorin Petr 1754 4 4
495. Vítová Anna F U20 1691 4 4
496. Vltavský Jakub U20 1486 4 4
497. Vojvodík Robert 1470 4 4
498. Volaninová Šárka F U20 1522 4 4
499. Zelený Ondřej U20 1345 4 4
500. Bienek Petr S60 1757 3 3
501. Broskevič Lumír S60 1705 1 2 3
502. Cieply Krzysztof U20 1473 3 3
503. Danilevič Patrik U20 0 3 3
504. Davídek Bohuslav S60 1745 3 3
505. Day Timothy 1604 3 3
506. Day Tobiáš U20 1280 3 3
507. Doležel Jiří jr. 1757 3 3
508. Dufek Martin 1864 3 3
509. Dvořák Josef S60 1640 3 3
510. Fek Milan 1741 3 3
511. Fišer Jiří S60 1943 3 3
512. Folwarczný Jiří 1658 3 3
513. Frolo Miroslav 1912 3 3
514. Galandauer Jan S60 1936 3 3
515. Gardian Adam U20 1497 3 3
516. Gruszka Aleš U20 1671 3 3
517. Haderka Karel S60 1883 3 3
518. Halbrštat Petr 1555 3 3
519. Hanika Jiří 0 3 3
520. Hanuš Jan S60 1405 3 3
521. Harašta František S60 1611 1 2 3
522. Harcuba Jan 1439 1 2 3
523. Herman Pavel S60 1760 3 3
524. Hromas Jan 1774 3 3
525. Ježek Luděk S60 1675 3 3
526. Jodas Daniel U20 0 3 3
527. Katsap Vitaly 1724 3 3
528. Klaban Roman 1695 3 3
529. Klimeš Jan S60 1652 3 3
530. Košutová Jitka F 0 3 3
531. Kureš Miroslav 1341 1 2 3
532. Kwasniewski Pawel 1661 3 3
533. Legkostup Maxim 1617 3 3
534. Lužík Libor 1677 3 3
535. Macura Emil S60 1919 3 3
536. Machek Josef S60 1598 3 3
537. Matlocha Lubomír 1761 3 3
538. Milián Milan jr. 1739 3 3
539. Mrozek Zofia F U20 1389 3 3
540. Němeček Lukáš U20 1644 2 1 3
541. Němeček Pavel ml. U20 1400 2 1 3
542. Oborný Lubor 1815 3 3
543. Očko Dominik U20 1711 3 3
544. Patočka Josef S60 1642 3 3
545. Peterek Zbyněk 1368 2 1 3
546. Procházka Petr S60 0 3 3
547. Ramian Zdeněk S60 1617 3 3
548. Redek Daniel 1762 3 3
549. Rusz Jan 1944 3 3
550. Sivák Lukáš U20 1399 3 3
551. Sládek Vladislav 1965 3 3
552. Smuda Tomasz U20 1549 2 1 3
553. Sojka Oldřich S60 1619 3 3
554. Šíma Patrik 1575 3 3
555. Švec Luděk S60 1639 3 3
556. Tioka Zdeněk 1942 3 3
557. Trojek Miroslav S60 1766 3 3
558. Urban Ladislav 1396 3 3
559. Vodák Rostislav 2055 3 3
560. Vytlačil Václav S60 1300 3 3
561. Zabloudil Luděk 1525 3 3
562. Zdražil Jan 1809 3 3
563. Zeman Jan 1471 3 3
564. Bok Zdeněk 1554 2 2
565. Cyroň Karel S60 1624 1 1 2
566. Čermák Petr U20 0 2 2
567. Čubok Zdeněk S60 1836 2 2
568. Dudová Pavlína F U20 1282 1 1 2
569. Dvořák Jaroslav S60 0 2 2
570. Eliáš Jakub U20 1561 2 2
571. Fiala Jan S60 1806 2 2
572. Glacner Karel S60 1494 2 2
573. Hlavatý Jaroslav S60 1654 2 2
574. Horák Jaroslav S60 1490 2 2
575. Hranoš Jiří S60 0 2 2
576. Hruška Stanislav S60 1353 1 1 2
577. Chwastek Otto S60 1860 2 2
578. Jeřábek Jan 0 2 2
579. Jeřábek Petr 1590 2 2
580. Jurček Pavel 1315 2 2
581. Karásek Jaroslav S60 1521 2 2
582. Kleprlík Jan 1623 2 2
583. Krejčí Josef S60 1663 2 2
584. Křížek Jaroslav 1904 2 2
585. Kubelka Jaroslav S60 1362 1 1 2
586. Kubíček Martin 1560 2 2
587. Lánský Petr S60 1646 2 2
588. Lejnarová Mária F S60 1883 2 2
589. Loquens Ladislav S60 1763 2 2
590. Macháček Jan U20 1519 2 2
591. Machura Jaroslav S60 1549 1 1 2
592. Maroszczyk Wieslaw S60 1833 2 2
593. Martirosyan David U20 0 2 2
594. Mičová Barbora F U20 1057 1 1 2
595. Mičová Markéta F U20 0 1 1 2
596. Mikulenčák Jan 1827 2 2
597. Mojžíšek Jiří S60 1574 2 2
598. Nepožítek Svatomír S60 1792 2 2
599. Nešpor Ivan S60 1644 1 1 2
600. Nieboj Slawomir 1662 2 2
601. Novák Alan U20 0 2 2
602. Opluštil Jiří S60 1669 2 2
603. Orgon Patrik U20 1313 2 2
604. Paldus Jan 1687 2 2
605. Paluch Stefan S60 1706 2 2
606. Pinďura Vladimír S60 1661 2 2
607. Porš Jaroslav U20 0 2 2
608. Pražák Jiří S60 1665 2 2
609. Reichmann Pavel S60 1726 2 2
610. Řehůřek Jiří S60 1638 2 2
611. Sedlář Vlastimil 1501 2 2
612. Schlögl David 1559 2 2
613. Slovák Martin S60 1683 2 2
614. Stratil Ondřej U20 0 2 2
615. Strpka Antonín U20 0 2 2
616. Šerek Ondřej U20 1675 2 2
617. Šmejkal Josef 1788 2 2
618. Šumský Miroslav U20 1162 1 1 2
619. Švadlenka Michal U20 1311 2 2
620. Tomanec Samuel U20 1278 1 1 2
621. Vávrová Jiřina F S60 1102 1 1 2
622. Vavřínek Radomír 1729 2 2
623. Vodák Vojtěch U20 1639 2 2
624. Vojčák Petr 1407 1 1 2
625. Antoš David U20 1000 1 1
626. Babiš Zdeněk S60 1508 1 1
627. Bára Jan U20 0 1 1
628. Bára Josef 1410 1 1
629. Barbořák Tomáš 0 1 1
630. Benek Jiří 1647 1 1
631. Bierski Jiří U20 1186 1 1
632. Bitta Ondřej U20 0 1 1
633. Blažej Josef U20 0 1 1
634. Blokscha Vladimír 1470 1 1
635. Bojková Jana F 0 1 1
636. Borovička Tomáš 0 1 1
637. Bravenec Jakub U20 0 1 1
638. Brückmann Jan Gregor U20 1184 1 1
639. Buchta Bartoloměj U20 1374 1 1
640. Buchta Lukáš 1472 1 1
641. Bulawa Adam U20 1436 1 1
642. Carbol Otmar S60 1626 1 1
643. Crha Břetislav S60 1758 1 1
644. Czepczor Jan U20 0 1 1
645. Dostál Petr 1880 1 1
646. Ďúran Tomáš U20 1298 1 1
647. Falhar Břetislav S60 1445 1 1
648. Flek Lukáš U20 1498 1 1
649. Folková Markéta F U20 1033 1 1
650. Gemsová Tereza F U20 1470 1 1
651. Glabasňa Tomáš 1410 1 1
652. Gruszka Jiri 1414 1 1
653. Gubin Michail U20 0 1 1
654. Hájek Petr 0 1 1
655. Hanika Matěj U20 0 1 1
656. Hanika Vít U20 0 1 1
657. Hawliczek Michal U20 0 1 1
658. Hermann Marek U20 0 1 1
659. Holáň Pavel 1561 1 1
660. Holub Adam U2O 1335 1 1
661. Holub Antonín S60 1380 1 1
662. Horák Miloš S60 1496 1 1
663. Hosová Sandra F U20 1264 1 1
664. Hosová Stella F U20 1154 1 1
665. Hudský Miloš S60 1679 1 1
666. Jasurek Filip U20 1132 1 1
667. Jeziorski Pavel U20 1316 1 1
668. Kadlec Rudolf S60 1554 1 1
669. Kaličiak Jozef 1569 1 1
670. Kaňák Matyáš U20 1415 1 1
671. Karafiát Václav S60 1581 1 1
672. Kogut Jakub U20 1000 1 1
673. Kolář Jan U20 1705 1 1
674. Kopecký Michal 1390 1 1
675. Korencik Anton S60 1617 1 1
676. Korencik Emil 0 1 1
677. Korencik Kornel S60 1614 1 1
678. Kovács Viliam S60 1832 1 1
679. Kozubík Štěpán U20 0 1 1
680. Krejbich Lukáš 1299 1 1
681. Kroulík Štěpán U20 0 1 1
682. Kroulík Václav U20 0 1 1
683. Kubiczek Michal U20 1420 1 1
684. Kubla Anton S60 0 1 1
685. Kučera Tomáš U20 1593 1 1
686. Kupský Petr U20 0 1 1
687. Kurek Petr U20 0 1 1
688. Kurek Štěpán U20 0 1 1
689. Kurek Václav S60 0 1 1
690. Kusyn Oliver U20 0 1 1
691. Kympergr Vojtěch S60 1479 1 1
692. Lach Alicja F U20 1183 1 1
693. Langner Laura F U20 0 1 1
694. Laslop Simon U20 0 1 1
695. Laslopova Juliana F U20 1183 1 1
696. Laslopova Natalia F U20 0 1 1
697. Lička Denis U20 1330 1 1
698. Lorencová Jitka F 1463 1 1
699. Machačka Petr U20 0 1 1
700. Majercik Pavol S60 1641 1 1
701. Martirosyan Artyom 1216 1 1
702. Matusík Ondřej U20 1226 1 1
703. Matuszná Julie F U20 0 1 1
704. Matuszny Jan U20 0 1 1
705. Matušík Milan S60 1000 1 1
706. Matyáš Matěj U20 0 1 1
707. Mazuret Maxim U20 1335 1 1
708. Mitrenga Matyáš U20 0 1 1
709. Mitrenga Szymon U20 1098 1 1
710. Moravec Hynek U20 1166 1 1
711. Mrázek Roman 1782 1 1
712. Mrozek Wojciech U20 1272 1 1
713. Mucha Šimon U20 1054 1 1
714. Muller Leo 1844 1 1
715. Němec Jakub 1300 1 1
716. Niedoba Radek U20 0 1 1
717. Nieslanik Sebastian U20 0 1 1
718. Nieslaniková Klara F U20 0 1 1
719. Nožička Kryštof U20 0 1 1
720. Očko Nikolas U20 1063 1 1
721. Olešňan Ervín S60 1560 1 1
722. Ondrasek Lubomir U20 0 1 1
723. Patka Marek U20 0 1 1
724. Peřina Stanislav S60 1468 1 1
725. Pirhala Ladislav S60 1396 1 1
726. Plachý Josef S60 1633 1 1
727. Pletková Václava F 1539 1 1
728. Plíšek Tadeáš U20 0 1 1
729. Pokorný Jiří 1890 1 1
730. Polášek Jáchym U20 0 1 1
731. Porubčan Antonín U20 1342 1 1
732. Pravec Martin U20 0 1 1
733. Pravec Pavel 1287 1 1
734. Riman Natan U20 1213 1 1
735. Rusz Jakub U20 0 1 1
736. Růžička Lubomír S60 1480 1 1
737. Říman Aron U20 0 1 1
738. Říman David U20 0 1 1
739. Sieber Bohumil S60 1560 1 1
740. Sikora Kamil 0 1 1
741. Skuplík Jaroslav S60 1584 1 1
742. Sládek Jaroslav S60 1643 1 1
743. Slanina Maxmilián S60 1449 1 1
744. Spiriak Vladimir S60 1746 1 1
745. Spirka Jonas U20 1335 1 1
746. Starostka Mateusz U20 1000 1 1
747. Stehlík Pavel 1417 1 1
748. Strachota Jan 1529 1 1
749. Strýček Oskar S60 1604 1 1
750. Strzelczyk Arkadiusz U20 1000 1 1
751. Stuchły Wiktor U20 1000 1 1
752. Sudolský Jan S60 1358 1 1
753. Suchecki Michał U20 1000 1 1
754. Svabik Jan S60 1614 1 1
755. Svrcek Stanislav 1568 1 1
756. Sysr Pavel 1516 1 1
757. Szotkowski David U20 1663 1 1
758. Szotkowski Jozef 1249 1 1
759. Šafarčík Miroslav 1564 1 1
760. Škoda Pavel U20 1000 1 1
761. Škulcová Adéla F U20 1242 1 1
762. Škulec Martin U20 0 1 1
763. Šmejkal Denis U20 0 1 1
764. Špringl Matěj U20 1305 1 1
765. Štefaník Petr 1446 1 1
766. Švadlenka Dominik U20 1304 1 1
767. Švihnos Vladimír S60 0 1 1
768. Taišl Lubomír 0 1 1
769. Tkadleček Petr 1669 1 1
770. Tománek Karel 1451 1 1
771. Trenz Tomáš 1234 1 1
772. Truhlář Alexandr U20 1313 1 1
773. Třetina Zdeněk S60 1535 1 1
774. Vlček Antonín S60 1648 1 1
775. Vojčák Vojtěch U20 0 1 1
776. Vojčáková Anastázie F U20 0 1 1
777. Vojčáková Cecílie F U20 0 1 1
778. Vyskočil Vladimír S60 1000 1 1
779. Walaszczyk Mikolaj U20 1337 1 1
780. Weczerek Max S60 1619 1 1
781. Wojtek Grzegorz U20 1380 1 1
782. Zajko Dusan 0 1 1
783. Zakopcan Daniel U20 0 1 1
784. Závěšický Petr 1962 1 1
785. Zborovský Martin 1471 1 1
786. Zedníček Michal U20 1045 1 1
787. Zimniok Zdeněk 1769 1 1
788. Zmelty David 1452 1 1