Hráč Plza Ladislav

Plza Ladislav

User Pic
Jméno: Plza Ladislav
Oddíl: Vltavín Besednice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1296
Elo mezinárodní: 0
ID: 31198
FIDE ID: 0
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 Vltavín Besednice 1316 Cajkář Rudolf Sokol Ledenice 1262 1
2014/2015 9 Vltavín Besednice 1316 Průša Václav QCC ČB F 1439 0
2014/2015 8 Vltavín Besednice 1316 Šťastný Zdeněk QCC ČB E 1078 ½
2014/2015 7 Vltavín Besednice 1316 Procházka Bohuslav Sokol Čkyně 1000 1
2014/2015 6 Vltavín Besednice 1316 Studenovský Jaroslav QCC ČB I 1100 1
2014/2015 5 Vltavín Besednice 1316 Janeček Tadeáš Hraničář H. Stropnice B 1159 0
2014/2015 3 Vltavín Besednice 1316 Švec Vítězslav ČZ Strakonice D 1514 0
2014/2015 2 Vltavín Besednice 1316 Černý Karel Tatran Prachatice B 1427 0
2014/2015 1 Vltavín Besednice 1316 Michera Luděk Spartak Kaplice B 1000 0
2013/2014 8 Vltavín Besednice 1327 Michera Luděk Spartak Kaplice B 1000 0
2013/2014 7 Vltavín Besednice 1327 Rolinková Lucie Hraničář Horní Stropnice 1100 ½
2013/2014 6 Vltavín Besednice 1327 Žondecká Alexandra QCC České Budějovice D 1100 1
2013/2014 4 Vltavín Besednice 1327 Průša Václav QCC České Budějovice F 1461 0
2013/2014 3 Vltavín Besednice 1327 Kohout Josef Sokol Ledenice 1000 0
2013/2014 2 Vltavín Besednice 1327 Lomský Josef Royal B 1719 0
2013/2014 1 Vltavín Besednice 1327 Jesenič Martin QCC České Budějovice E 1100 ½
2012/2013 9 VLTAVÍN Besednice 1000 Dušek Vladimír VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1263 0
2012/2013 8 VLTAVÍN Besednice 1000 Zikmund Alexandr ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1886 1857 0
2012/2013 7 VLTAVÍN Besednice 1000 Skolek Milan SOKOL Čkyně 1725 0
2012/2013 6 VLTAVÍN Besednice 1000 Červená Zuzana KOBERCE Kájov 1000 0
2012/2013 4 VLTAVÍN Besednice 1000 Bernas Jaroslav ČZ Strakonice "D" 1443 0
2012/2013 3 VLTAVÍN Besednice 1000 Janků Jaroslav SK ROYAL Č.Budějovice "B" 1757 0
2012/2013 2 VLTAVÍN Besednice 1000 Puffer Jan QCC České Budějovice "D" 1498 ½
2011/2012 9 Vltavín Besednice 1000 Fiktusová Jana ŠO Trebon 1677 0
2011/2012 8 Vltavín Besednice 1000 Tomek Miloslav Sokol Ledenice 1000 0
2011/2012 7 Vltavín Besednice 1000 Nestával Prokop TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1000 1
2011/2012 5 Vltavín Besednice 1000 Mynář Jaroslav Spartak Pocátky B 1250 0
2011/2012 4 Vltavín Besednice 1000 Komenda Václav Spartak Kaplice B 1250 0
2011/2012 2 Vltavín Besednice 1000 Plucar Jiří Slovan Jindrichuv Hradec C 1000 0
2011/2012 1 Vltavín Besednice 1000 Pils Karel Šachový klub Suchdol nad Lužnicí 1437 1
2010/2011 9 Vltavín Besednice 1000 Pípal František TRAXLER Veselí nad Lužnicí B 1250 0
2010/2011 8 Vltavín Besednice 1000 Masničák Pavel Slovan Jindrichuv Hradec C 1310 1
2010/2011 5 Vltavín Besednice 1000 Pecl Mikuláš TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1
2010/2011 4 Vltavín Besednice 1000 Městka Ladislav Sokol Suchdol nad Lužnicí 1000 0
2010/2011 3 Vltavín Besednice 1000 Vinter Jiří Jiskra Trebon B 1000 1
2010/2011 2 Vltavín Besednice 1000 Car Ivan Jiskra Trebon A 1619 0
2010/2011 1 Vltavín Besednice 1000 Mynář Jaroslav Spartak Pocátky B 1000 0
2009/2010 8 Vltavín Besednice Tomek Miloslav Sokol Ledenice ½
2009/2010 6 Vltavín Besednice Kanděra Miroslav Sokol Suchdol nad Lužnicí 1330 0
2009/2010 5 Vltavín Besednice Mikulič Bohumil Spartak Kaplice 1
2009/2010 2 Vltavín Besednice Vinter Jiří Jiskra Třeboň B 0
2008/2009 9 Besednice Lomský Tomáš ROYAL Č.Budějovice "B" ½
2008/2009 7 Besednice Německý Jan Kájov 1484 0
2008/2009 6 Besednice Junek Vladimír QCC Č.Budějovice "E" 1626 ½
2008/2009 5 Besednice Dušek Vladimír QCC Č.Budějovice "D" 1100 1
2008/2009 4 Besednice Hlavačka Ondřej Chvalšiny 1
2008/2009 3 Besednice Glaserová Lucie Velešín 1480 0
2008/2009 2 Besednice Mikšl Zdeněk QCC Č.Budějovice "F" 1468 0
2008/2009 1 Besednice Pham David Fan klub Vyšší Brod - šachy 1
2007/2008 5 VLTAVÍN Besednice Pham David FAN KLUB Vyšší Brod - šachy 0
2007/2008 4 VLTAVÍN Besednice Mikšl Zdeněk QCC DKV Č.Budějovice "F" 1487 0
2007/2008 3 VLTAVÍN Besednice Brýda Daniel QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1479 0
2007/2008 2 VLTAVÍN Besednice Půža Julius QCC DKV Č.Budějovice "E" - Nadšenci 1745 0
2006/2007 9 VLTAVÍN Besednice Dvořák Pavel QCC České Budějovice "G" 0
2006/2007 8 VLTAVÍN Besednice Kypta Ladislav TJ SPARTAK Kaplice ½
2006/2007 6 VLTAVÍN Besednice Mikšl Zdeněk QCC České Budějovice "F" 1420 0
2006/2007 5 VLTAVÍN Besednice Doubek Libor SOKOL Chvalšiny "A" 1453 ½
2006/2007 4 VLTAVÍN Besednice Dufek Tomáš ŠO MIKROCHEM Třeboň 1446 0
2006/2007 1 VLTAVÍN Besednice Piskunova Natalja TJ SLAVOJ Č.Budějovice 1