Konečné výsledky Mistrovství ČR do 16 let 2002

Konečné pořadí skupina H16:

Poř. Los Jméno Rar Nár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body BHm.
1 (1) Bernášek Jan 86 2250 CZE 4 b ½ 13 č 1 6 b ½ 17 b 1 2 č 0 7 b 1 3 č 1 5 č 1 8 b 1 7 37½
2 (10) Zelený Tomáš 87 2035 CZE 19 č 1 3 b 1 8 č 1 4 b ½ 1 b 1 5 č 0 6 b ½ 14 č 1 7 b 1 7 37
3 (5) Adámek Jiří 86 2114 CZE 11 b 1 2 č 0 15 b 1 10 č 1 5 b ½ 6 č 1 1 b 0 4 č 1 14 b 1 36½
4 (12) Kuba Jindřich 86 2028 CZE 1 č ½ 20 b 1 7 č 1 2 č ½ 6 b ½ 10 č 1 5 b 1 3 b 0 9 č ½ 6 38
5 (2) Kaňovský David 86 2213 CZE 14 č ½ 9 b 1 17 č ½ 8 b 1 3 č ½ 2 b 1 4 č 0 1 b 0 16 č 1 37
6 (4) Tůma Jiří 86 2166 CZE 20 č ½ 14 b 1 1 č ½ 9 b 1 4 č ½ 3 b 0 2 č ½ 8 b 0 15 č 1 5 37
7 (3) Šimek Petr 2198 CZE 10 b 1 17 č ½ 4 b 0 12 č 1 8 b ½ 1 č 0 11 b 1 15 b 1 2 č 0 5 35½
8 (7) Nábělek Marek 87 2065 CZE 22 b 1 15 č 1 2 b 0 5 č 0 7 č ½ 16 b 1 14 b ½ 6 č 1 1 č 0 5 34½
9 (9) Kalivoda Jiří 87 2039 CZE 16 b 1 5 č 0 11 b 1 6 č 0 10 b 0 13 č ½ 19 b ½ 18 č 1 4 b ½ 31½
10 (14) Holeksa Zdeněk 86 1981 CZE 7 č 0 18 b 1 19 č 1 3 b 0 9 č 1 4 b 0 15 č 0 12 b ½ 17 č 1 31
11 (16) Vymazal Bronislav 87 1932 CZE 3 č 0 21 b 1 9 č 0 20 b 1 14 č ½ 12 b 1 7 č 0 16 b ½ 18 č ½ 27½
12 (11) Příborský Ivo 86 2033 CZE 15 b 0 16 č ½ 18 b 1 7 b 0 20 č 1 11 č 0 13 b ½ 10 č ½ 21 č 1 27
13 (6) Mejzlík Ondřej 87 2084 CZE 18 č ½ 1 b 0 20 č 0 22 b ½ 21 č 1 9 b ½ 12 č ½ 17 b ½ 19 č 1 24½
14 (13) Rubal Adam 86 2023 CZE 5 b ½ 6 č 0 16 b ½ 15 č 1 11 b ½ 17 b 1 8 č ½ 2 b 0 3 č 0 4 34½
15 (22) Jaroš Martin 87 1665 CZE 12 č 1 8 b 0 3 č 0 14 b 0 22 č 1 20 b 1 10 b 1 7 č 0 6 b 0 4 31
16 (20) Fojtů Petr 87 1802 CZE 9 č 0 12 b ½ 14 č ½ 19 b 1 17 č ½ 8 č 0 21 b 1 11 č ½ 5 b 0 4 29½
17 (8) Vedral Oldřich 86 2048 CZE 21 č 1 7 b ½ 5 b ½ 1 č 0 16 b ½ 14 č 0 18 b ½ 13 č ½ 10 b 0 31
18 (17) Bartoň Ondřej 87 1902 CZE 13 b ½ 10 č 0 12 č 0 21 b 0 19 č 1 22 b 1 17 č ½ 9 b 0 11 b ½ 28
19 (21) Kunčar Petr 86 1784 CZE 2 b 0 22 č 1 10 b 0 16 č 0 18 b 0 21 b 1 9 č ½ 20 č 1 13 b 0 26
20 (15) Malý Filip 86 1954 CZE 6 b ½ 4 č 0 13 b 1 11 č 0 12 b 0 15 č 0 22 č 0 19 b 0 - - 1 30½
21 (19) Veselý Libor 87 1813 CZE 17 b 0 11 č 0 22 b ½ 18 č 1 13 b 0 19 č 0 16 č 0 - - 1 12 b 0 28
22 (18) Weida Petr 86 1815 CZE 8 č 0 19 b 0 21 č ½ 13 č ½ 15 b 0 18 č 0 20 b 1 - - - - - - 2 19½

Konečné pořadí skupina H14:

Poř. Los Jméno Rar Nár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body BHm.
1 (1) Láznička Viktor 88 2192 CZE 14 b 1 5 č 1 3 b 1 2 č ½ 8 b 1 4 č ½ 10 b 1 9 č 1 6 b 1 8 36
2 (3) Malinovský Karel 88 2114 CZE 22 b 1 20 č 1 4 b 1 1 b ½ 3 č ½ 5 č 1 8 b ½ 10 č 1 7 b ½ 7 34½
3 (4) Petr Martin 88 2109 CZE 21 č 1 18 b 1 1 č 0 13 b 1 2 b ½ 8 č 1 4 b 1 7 č ½ 5 b ½ 35
4 (2) Žilka Štěpán 88 2165 CZE 11 č 1 17 b ½ 2 č 0 16 b 1 9 č 1 1 b ½ 3 č 0 12 b 1 8 č 1 6 35½
5 (8) Hrouza Ondřej 88 1850 CZE 19 č 1 1 b 0 17 č 1 9 b ½ 6 č 1 2 b 0 12 č 0 13 b 1 3 č ½ 5 35
6 (16) Toman Jan 88 1609 CZE 9 č ½ 13 b ½ 16 č 1 10 b ½ 5 b 0 7 č ½ 11 b 1 14 č 1 1 č 0 5 31½
7 (20) Kastner Vojtěch 89 1553 CZE 10 č ½ 9 b 0 18 č 1 17 b 1 13 č 0 6 b ½ 20 č 1 3 b ½ 2 č ½ 5 31½
8 (6) Příborský Jan 88 1923 CZE 13 č ½ 10 b 1 9 č ½ 19 b 1 1 č 0 3 b 0 2 č ½ 17 b 1 4 b 0 36
9 (5) Příborský Marek 88 1967 CZE 6 b ½ 7 č 1 8 b ½ 5 č ½ 4 b 0 11 č ½ 13 b 1 1 b 0 12 č ½ 34½
10 (9) Vašenda Robin 89 1808 CZE 7 b ½ 8 č 0 15 b 1 6 č ½ 18 b 1 13 č 1 1 č 0 2 b 0 11 b ½ 34
11 (13) Hejný Jaroslav 89 1678 CZE 4 b 0 15 č ½ 14 b ½ 12 č ½ 19 č 1 9 b ½ 6 č 0 20 b 1 10 č ½ 29½
12 (10) Krčál Michal 89 1800 CZE 18 č 0 21 b 1 19 č 0 11 b ½ 15 č ½ 17 b 1 5 b 1 4 č 0 9 b ½ 28
13 (17) Jeníček Michal 88 1596 CZE 8 b ½ 6 č ½ 20 b 1 3 č 0 7 b 1 10 b 0 9 č 0 5 č 0 22 b 1 4 31½
14 (12) Beil Ondřej 89 1718 CZE 1 č 0 19 b 0 11 č ½ 21 b 1 17 č 0 16 b 1 22 č 1 6 b 0 15 b ½ 4 27
15 (22) Krajcar Robert 88 1387 CZE 17 č 0 11 b ½ 10 č 0 20 č 1 12 b ½ 21 č ½ 16 b 0 22 b 1 14 č ½ 4 26½
16 (7) Slovák Petr 88 1863 CZE 20 b 0 22 č 1 6 b 0 4 č 0 21 b 0 14 č 0 15 č 1 19 b 1 17 č 1 4 25½
17 (11) Tyle Jan 88 1764 CZE 15 b 1 4 č ½ 5 b 0 7 č 0 14 b 1 12 č 0 18 b 1 8 č 0 16 b 0 31
18 (21) Hejl Jaroslav 88 1470 CZE 12 b 1 3 č 0 7 b 0 22 č 1 10 č 0 20 b ½ 17 č 0 21 b ½ 19 č ½ 26½
19 (19) Kučera Petr 88 1557 CZE 5 b 0 14 č 1 12 b 1 8 č 0 11 b 0 22 č 0 21 b ½ 16 č 0 18 b ½ 3 28
20 (18) Kratochvíl Karel 88 1578 CZE 16 č 1 2 b 0 13 č 0 15 b 0 22 b 1 18 č ½ 7 b 0 11 č 0 21 č ½ 3 28
21 (15) Mudra Tomáš 88 1635 CZE 3 b 0 12 č 0 22 b 0 14 č 0 16 č 1 15 b ½ 19 č ½ 18 č ½ 20 b ½ 3 26
22 (14) Dvouletý Pavel 89 1663 CZE 2 č 0 16 b 0 21 č 1 18 b 0 20 č 0 19 b 1 14 b 0 15 č 0 13 č 0 2 25½

Konečné pořadí skupina H12:

Poř. Los Jméno Rar Nár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body BHm.
1 (5) Biolek Richard 90 1713 CZE 20 b 1 13 č ½ 12 b 1 6 č 1 3 b ½ 4 b 1 5 č 1 2 b 0 7 č 1 7 36
2 (2) Rojíček Vojtěch 90 1759 CZE 11 č 1 3 b 0 13 b 1 15 č 1 4 č 0 14 b 1 6 b 1 1 č 1 5 č 1 7 35½
3 (9) Pachta Pavel 90 1497 CZE 17 b 1 2 č 1 7 č 1 4 b ½ 1 č ½ 5 b 0 12 č ½ 14 b 1 8 b 1 36½
4 (1) Böhm Tomáš 90 1784 CZE 8 b 1 5 č 1 6 b ½ 3 č ½ 2 b 1 1 č 0 7 b ½ 12 č 1 10 b ½ 6 38½
5 (7) Uřičář Jakub 90 1608 CZE 21 b 1 4 b 0 11 č 1 7 b ½ 10 č 1 3 č 1 1 b 0 6 č 1 2 b 0 38½
6 (6) Diviš Martin 90 1676 CZE 19 č 1 10 b 1 4 č ½ 1 b 0 9 č 1 7 b 1 2 č 0 5 b 0 11 č ½ 5 37½
7 (3) Roubalík Jakub 91 1746 CZE 15 b 1 9 č 1 3 b 0 5 č ½ 8 b 1 6 č 0 4 č ½ 11 b 1 1 b 0 5 37½
8 (12) Horsák Jan 90 1446 CZE 4 č 0 22 b 1 14 č ½ 11 b 1 7 č 0 10 b ½ 9 č 1 13 b 1 3 č 0 5 33
9 (10) Konštácký Matěj 91 1487 CZE 18 č 1 7 b 0 10 č 0 22 b 1 6 b 0 17 č 1 8 b 0 16 č 1 12 b 1 5 30½
10 (19) Koref Martin 91 1250 CZE 16 b 1 6 č 0 9 b 1 13 č ½ 5 b 0 8 č ½ 11 č 0 15 b 1 4 č ½ 33
11 (13) Fojtů Jan 90 1439 CZE 2 b 0 17 č 1 5 b 0 8 č 0 22 b 1 18 č 1 10 b 1 7 č 0 6 b ½ 33
12 (4) Böhm Jan 90 1743 CZE 22 č ½ 16 b 1 1 č 0 14 b ½ 18 č ½ 15 č 1 3 b ½ 4 b 0 9 č 0 4 33½
13 (22) Slavíček David 91 1000 CZE 14 č 1 1 b ½ 2 č 0 10 b ½ 15 b 0 20 č ½ 17 b 1 8 č 0 19 č ½ 4 32
14 (11) Ponížil Cyril 91 1485 CZE 13 b 0 21 č 1 8 b ½ 12 č ½ 20 b 1 2 č 0 15 b 1 3 č 0 16 b 0 4 30
15 (14) Steinhauser František 90 1413 CZE 7 č 0 19 b 1 18 č 1 2 b 0 13 č 1 12 b 0 14 č 0 10 č 0 21 b 1 4 29
16 (8) Macíček Jakub 90 1523 CZE 10 č 0 12 č 0 21 b 1 18 b 0 17 č 0 19 b 1 20 č 1 9 b 0 14 č 1 4 26½
17 (20) Krys Jan 91 1250 CZE 3 č 0 11 b 0 19 č 0 21 č 1 16 b 1 9 b 0 13 č 0 22 č 1 20 b 1 4 26
18 (21) Sladovník Tomáš 91 1250 CZE 9 b 0 20 č ½ 15 b 0 16 č 1 12 b ½ 11 b 0 21 č 1 19 b 0 22 č 1 4 25
19 (17) Pravec Vojtěch 91 1273 CZE 6 b 0 15 č 0 17 b 1 20 č 0 21 b 0 16 č 0 22 b 1 18 č 1 13 b ½ 25
20 (16) Jonáš Václav 90 1334 CZE 1 č 0 18 b ½ 22 č ½ 19 b 1 14 č 0 13 b ½ 16 b 0 21 č 0 17 č 0 26
21 (18) Ciffra Petr 91 1250 CZE 5 č 0 14 b 0 16 č 0 17 b 0 19 č 1 22 č ½ 18 b 0 20 b 1 15 č 0 26
22 (15) Horák Karel 90 1364 CZE 12 b ½ 8 č 0 20 b ½ 9 č 0 11 č 0 21 b ½ 19 č 0 17 b 0 18 b 0 27½

Konečné pořadí skupina H10:

Poř. Los Jméno Rar Nár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body BHm.
1 (4) Krejčí Jan 92 1328 CZE 17 č 1 22 b 1 9 č 1 7 b 1 4 č 0 2 b 1 3 č ½ 6 b 1 13 b 1 35½
2 (13) Svoboda Václav 92 1250 CZE 10 b 1 4 b ½ 3 č ½ 17 č 1 11 b 1 1 č 0 12 b 1 5 č 1 6 č 1 7 37
3 (5) Alaverdyan Argam 92 1326 CZE 5 b ½ 10 č 1 2 b ½ 11 č 0 7 b 1 14 č 1 1 b ½ 4 b 1 8 č 1 37
4 (1) Kuchynka Lukáš 92 1489 CZE 16 b 1 2 č ½ 5 b 1 8 č ½ 1 b 1 9 č 1 6 b 0 3 č 0 7 b 1 6 38½
5 (16) Vancl Jakub 92 1250 CZE 3 č ½ 15 b 1 4 č 0 14 b ½ 12 č ½ 11 b 1 8 č 1 2 b 0 9 b 1 34½
6 (3) Kříž Daniel 92 1391 CZE 21 b 1 7 č 0 17 b ½ 22 č 1 10 b 1 8 b 1 4 č 1 1 č 0 2 b 0 33
7 (18) Šnevajs Heřman 92 1250 CZE 12 č 1 6 b 1 8 b ½ 1 č 0 3 č 0 17 b 1 9 b 1 13 č ½ 4 č 0 5 36
8 (10) Bílek Martin 92 1250 CZE 18 č 1 14 b 1 7 č ½ 4 b ½ 9 b ½ 6 č 0 5 b 0 12 č 1 3 b 0 35
9 (11) Nersisyan Telman 93 1250 CZE 20 b 1 19 č 1 1 b 0 12 b 1 8 č ½ 4 b 0 7 č 0 14 b 1 5 č 0 32½
10 (2) Jančařík Joel 93 1448 CZE 2 č 0 3 b 0 21 č 1 16 b 1 6 č 0 18 b 1 13 č 0 11 b ½ 14 č 1 32½
11 (9) Braun Marek 94 1250 CZE 19 b 0 20 č 1 22 b 1 3 b 1 2 č 0 5 č 0 14 b 0 10 č ½ 15 b 1 30
12 (7) Steinhauser Dominik 92 1285 CZE 7 b 0 21 č 1 19 b 1 9 č 0 5 b ½ 15 č 1 2 č 0 8 b 0 17 č 1 30
13 (8) Mamula Lubomír 92 1259 CZE 14 č 0 17 b 0 18 č ½ 19 č ½ 20 b 1 16 č 1 10 b 1 7 b ½ 1 č 0 27½
14 (19) Vlasák Lukáš 93 1100 CZE 13 b 1 8 č 0 16 b ½ 5 č ½ 15 b 1 3 b 0 11 č 1 9 č 0 10 b 0 4 32
15 (6) Stachovec Čeněk 92 1307 CZE 22 č 0 5 č 0 20 b 1 18 b 1 14 č 0 12 b 0 17 č 1 16 b 1 11 č 0 4 26½
16 (12) Seidl Antonín 93 1250 CZE 4 č 0 18 b ½ 14 č ½ 10 č 0 21 b 1 13 b 0 20 č 1 15 č 0 22 b 1 4 25½
17 (15) Vala Filip 92 1250 CZE 1 b 0 13 č 1 6 č ½ 2 b 0 19 b 1 7 č 0 15 b 0 21 č 1 12 b 0 33½
18 (21) Vlček Jan 93 1250 CZE 8 b 0 16 č ½ 13 b ½ 15 č 0 22 b 1 10 č 0 21 b 0 19 č 1 20 č ½ 25
19 (20) Střelec Marek 93 1000 CZE 11 č 1 9 b 0 12 č 0 13 b ½ 17 č 0 20 b 0 22 č 1 18 b 0 21 č ½ 3 25½
20 (22) Štefanko Igor 1000 CZE 9 č 0 11 b 0 15 č 0 21 b 1 13 č 0 19 č 1 16 b 0 22 č 0 18 b ½ 26
21 (14) Uherek Michal 92 1250 CZE 6 č 0 12 b 0 10 b 0 20 č 0 16 č 0 22 b 1 18 č 1 17 b 0 19 b ½ 25½
22 (17) Šikula František 92 1250 CZE 15 b 1 1 č 0 11 č 0 6 b 0 18 č 0 21 č 0 19 b 0 20 b 1 16 č 0 2 27

Konečné pořadí skupina D16:

Poř. Los Jméno Rar Nár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body BHm.
1 (1) Pertlová Soňa 88 1829 CZE 8 b 1 3 č ½ 14 b ½ 2 b 1 7 č 1 9 č 1 4 b 1 5 b 1 10 č 1 8 33
2 (3) Reitingerová Iveta 89 1606 CZE 5 b 1 9 č 1 4 b 1 1 č 0 3 č 1 8 b 1 10 č 0 7 č 1 11 b 1 7 33
3 (5) Němcová Kristýna 88 1480 CZE 11 b 1 1 b ½ 7 č ½ 4 č 1 2 b 0 5 b ½ 9 č 1 10 b 1 8 b ½ 6 34
4 (7) Kopalová Zuzana 89 1361 CZE 13 b 1 10 č 1 2 č 0 3 b 0 6 č 1 7 b 1 1 č 0 12 b ½ 9 č 1 31½
5 (10) Goliášová Lenka 88 1250 CZE 2 č 0 6 b ½ 10 b 1 14 č 1 9 b 0 3 č ½ 12 b 1 1 č 0 13 č 1 5 31½
6 (13) Fraňková Pavla 88 1100 CZE 9 b 0 5 č ½ 8 b ½ 10 č 1 4 b 0 11 č 0 - - 1 13 b 1 12 č 1 5 27½
7 (9) Gilíková Michaela 88 1250 CZE 14 b 1 8 č ½ 3 b ½ 9 č ½ 1 b 0 4 č 0 13 č 1 2 b 0 - - 1 35½
8 (8) Skalová Nikola 88 1288 CZE 1 č 0 7 b ½ 6 č ½ 13 b 1 12 č 1 2 č 0 11 b ½ 9 b ½ 3 č ½ 31
9 (6) Hladká Jiřina 89 1411 CZE 6 č 1 2 b 0 12 č 1 7 b ½ 5 č 1 1 b 0 3 b 0 8 č ½ 4 b 0 4 36½
10 (4) Hejná Jana 88 1504 CZE 12 č 1 4 b 0 5 č 0 6 b 0 11 b 1 13 č 1 2 b 1 3 č 0 1 b 0 4 33½
11 (12) Schovánková Jana 88 1250 CZE 3 č 0 14 č 0 13 b ½ 12 b 1 10 č 0 6 b 1 8 č ½ - - 1 2 č 0 4 29½
12 (11) Odehnalová Leona 89 1250 CZE 10 b 0 13 č 1 9 b 0 11 č 0 8 b 0 - - 1 5 č 0 4 č ½ 6 b 0 30
13 (14) Vacková Hana 89 1100 CZE 4 č 0 12 b 0 11 č ½ 8 č 0 - - 1 10 b 0 7 b 0 6 č 0 5 b 0 30
14 (2) Holoubková Kamila 89 1653 CZE 7 č 0 11 b 1 1 č ½ 5 b 0 - - - - - - - - - - - - - - - 12½

Konečné pořadí skupina D14:

Poř. Los Jméno Rar Nár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body BHm.
1 (1) Němcová Kateřina 90 1643 CZE 11 b 1 10 č 1 5 b 1 2 č 1 4 b ½ 3 č ½ 6 č ½ 9 b 1 8 č ½ 7 36½
2 (2) Bálková Anna 90 1522 CZE 7 č 1 3 b 1 4 č 1 1 b 0 10 č 1 6 b 0 5 č 1 8 b ½ 9 č 1 38
3 (5) Marečková Martina 90 1320 CZE 15 b 1 2 č 0 6 b 1 9 č 1 5 b 1 1 b ½ 7 č 1 4 b 0 11 č 1 37
4 (3) Palková Kateřina 90 1463 CZE 6 b 1 9 č 1 2 b 0 7 č 1 1 č ½ 5 b 0 11 b 1 3 č 1 10 b 1 37
5 (4) Čuprová Iva 91 1443 CZE 14 č 1 8 b 1 1 č 0 12 b 1 3 č 0 4 č 1 2 b 0 6 b 1 13 b 1 6 36½
6 (10) Říhová Kamila 1250 CZE 4 č 0 13 b 1 3 č 0 8 b 1 12 č 1 2 č 1 1 b ½ 5 č 0 15 č 1 37
7 (9) Zelená Monika 91 1250 CZE 2 b 0 15 č 1 10 b 1 4 b 0 13 č 1 9 č ½ 3 b 0 12 č 1 - - 1 32
8 (7) Smolíková Barbora 90 1250 CZE 12 b 1 5 č 0 9 b 0 6 č 0 - - 1 13 b 1 14 č 1 2 č ½ 1 b ½ 5 33½
9 (15) Škutová Sněžana 91 1100 CZE - - 1 4 b 0 8 č 1 3 b 0 14 č 1 7 b ½ 12 č 1 1 č 0 2 b 0 37
10 (6) Dunglová Eva 90 1250 CZE 13 č 1 1 b 0 7 č 0 14 b 1 2 b 0 11 č 0 - - 1 15 b 1 4 č 0 4 31
11 (8) Tomášková Tereza 91 1250 CZE 1 č 0 14 b 1 12 č 0 13 b 0 15 č 1 10 b 1 4 č 0 - - 1 3 b 0 4 29½
12 (14) Pastirčáková Kateřina 90 1100 CZE 8 č 0 - - 1 11 b 1 5 č 0 6 b 0 15 č 1 9 b 0 7 b 0 14 č 1 4 28½
13 (13) Melounová Ivana 90 1100 CZE 10 b 0 6 č 0 - - 1 11 č 1 7 b 0 8 č 0 15 b 1 14 b 1 5 č 0 4 28
14 (11) Doležalová Ivana 90 1100 CZE 5 b 0 11 č 0 15 b 1 10 č 0 9 b 0 - - 1 8 b 0 13 č 0 12 b 0 2 27
15 (12) Medová Nikola 90 1100 CZE 3 č 0 7 b 0 14 č 0 - - 1 11 b 0 12 b 0 13 č 0 10 č 0 6 b 0 1 29

Konečné pořadí skupina Open A:

Poř. Los   Jméno Rar Nár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body BHm.
1 (5)   Sabol Marian 2215 CZE 26 b 1 7 č 1 6 b ½ 13 č ½ 5 b 1 3 č ½ 2 č ½ 15 b 1 9 b 1 7 38½
2 (1) IM Berezjuk Sergej 2429 CZE 19 b 1 4 č ½ 5 b 1 3 č ½ 7 b 1 6 č ½ 1 b ½ 9 č ½ 12 b 1 39½
3 (4)   Stehno Pavel 83 2232 CZE 32 č 1 24 b ½ 8 č 1 2 b ½ 10 č 1 1 b ½ 15 č ½ 5 b ½ 7 č ½ 6 37
4 (6)   Palek Miroslav 2184 CZE 25 č 1 2 b ½ 10 č 0 33 b 1 8 č 0 28 b 1 16 č 1 7 b ½ 5 č 1 6 32½
5 (10)   Kříž Luboš 2099 CZE 29 č 1 15 b 1 2 č 0 24 b 1 1 č 0 11 b 1 8 č 1 3 č ½ 4 b 0 37½
6 (2)   Hlavnička Jiří 2279 CZE 16 č 1 17 b 1 1 č ½ 10 b ½ 11 č ½ 2 b ½ 9 b 0 12 č ½ 19 b 1 36½
7 (12)   Fryč Miroslav 2084 CZE 27 č 1 1 b 0 16 č 1 15 b 1 2 č 0 24 b 1 11 č ½ 4 č ½ 3 b ½ 36½
8 (9)   Dopita Bohumil 84 2100 CZE 12 b ½ 20 č 1 3 b 0 22 č 1 4 b 1 9 č ½ 5 b 0 10 č ½ 18 b 1 36½
9 (15)   Reitinger Petr 2064 CZE 30 b ½ - - - 31 č 1 28 b 1 17 č 1 8 b ½ 6 č 1 2 b ½ 1 č 0 32½
10 (13)   Pokrupa Marek 2068 CZE 18 b ½ 30 č 1 4 b 1 6 č ½ 3 b 0 12 č ½ 13 b ½ 8 b ½ 11 č ½ 5 36½
11 (11)   Brázdil Roman 2085 CZE 20 b ½ 12 č ½ 27 b 1 19 č 1 6 b ½ 5 č 0 7 b ½ 13 č ½ 10 b ½ 5 35
12 (27)   Sládek Jaroslav 1869 CZE 8 č ½ 11 b ½ 17 č ½ 21 č 1 13 b ½ 10 b ½ 26 č 1 6 b ½ 2 č 0 5 35
13 (8)   Šebesta Petr 2111 CZE 33 č ½ 28 b 1 24 č ½ 1 b ½ 12 č ½ 16 b ½ 10 č ½ 11 b ½ 14 č ½ 5 31½
14 (16)   Stluka František 2062 CZE 31 č ½ - - - 18 b ½ 25 b 1 16 č 0 29 b 1 24 č ½ 20 č 1 13 b ½ 5 28
15 (3)   Vrána František 2271 CZE 23 b 1 5 č 0 22 b 1 7 č 0 18 b 1 19 č 1 3 b ½ 1 č 0 - - - 34
16 (20)   Tyle Vladimír 1951 CZE 6 b 0 34 č 1 7 b 0 27 č 1 14 b 1 13 č ½ 4 b 0 18 č 0 22 b 1 33
17 (17)   Mezera Lukáš 2042 CZE 34 b 1 6 č 0 12 b ½ 18 č ½ 9 b 0 20 č ½ 22 b ½ 23 č 1 21 b ½ 32
18 (31)   Jeníček Emil 1833 CZE 10 č ½ 33 b ½ 14 č ½ 17 b ½ 15 č 0 32 b ½ 28 č 1 16 b 1 8 č 0 31½
19 (19)   Kuchynka Luboš 1964 CZE 2 č 0 25 b 1 29 č 1 11 b 0 26 č 1 15 b 0 32 č ½ 24 b 1 6 č 0 30½
20 (29)   Cupal Miroslav 84 1841 CZE 11 č ½ 8 b 0 28 č 0 29 b 1 32 č ½ 17 b ½ 25 č 1 14 b 0 24 č 1 29
21 (14)   Nováček Karel 2065 CZE 24 č 0 32 b 1 33 č ½ 12 b 0 28 č 0 25 b ½ 29 č 1 26 b 1 17 č ½ 25½
22 (18)   Fojtík Tomáš 85 1969 CZE 28 č ½ 31 b 1 15 č 0 8 b 0 24 č 0 33 b 1 17 č ½ 25 b 1 16 č 0 4 27
23 (21)   Kučera Jaroslav 1940 CZE 15 č 0 29 b 0 25 č 0 34 b 1 33 č 1 26 b 0 30 č 1 17 b 0 28 č 1 4 23½
24 (32)   Brož Pavel 1801 CZE 21 b 1 3 č ½ 13 b ½ 5 č 0 22 b 1 7 č 0 14 b ½ 19 č 0 20 b 0 35
25 (24)   Odehnal Jaroslav 1914 CZE 4 b 0 19 č 0 23 b 1 14 č 0 27 b 1 21 č ½ 20 b 0 22 č 0 31 b 1 30
26 (23)   Zeman Martin 1917 CZE 1 č 0 - - - 34 b 1 30 č 1 19 b 0 23 č 1 12 b 0 21 č 0 27 b ½ 28½
27 (30)   Uřičář Zdeněk 1837 CZE 7 b 0 - - 1 11 č 0 16 b 0 25 č 0 31 b 1 34 č ½ 28 b ½ 26 č ½ 27½
28 (36)   Karaba David 87 1567 CZE 22 b ½ 13 č 0 20 b 1 9 č 0 21 b 1 4 č 0 18 b 0 27 č ½ 23 b 0 3 32½
29 (28)   Seidl Pavel 1847 CZE 5 b 0 23 č 1 19 b 0 20 č 0 30 b 1 14 č 0 21 b 0 33 č 0 34 č 1 3 28½
30 (33)   Med Ladislav 1795 CZE 9 č ½ 10 b 0 32 č ½ 26 b 0 29 č 0 34 b 1 23 b 0 31 č 0 33 b 1 3 25½
31 (34)   Háva Jaroslav 1775 CZE 14 b ½ 22 č 0 9 b 0 32 b 0 34 č ½ 27 č 0 33 b 1 30 b 1 25 č 0 3 25½
32 (22)   Mlčoch David 85 1917 CZE 3 b 0 21 č 0 30 b ½ 31 č 1 20 b ½ 18 č ½ 19 b ½ - - - - - - 3 24
33 (26)   Horsák Antonín 1880 CZE 13 b ½ 18 č ½ 21 b ½ 4 č 0 23 b 0 22 č 0 31 č 0 29 b 1 30 č 0 28
34 (35)   Klupka Ondřej 85 1594 CZE 17 č 0 16 b 0 26 č 0 23 č 0 31 b ½ 30 č 0 27 b ½ - - 1 29 b 0 2 26
35 (7)   Krejčí Jan 2144 CZE 36 - + - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 1 0
36 (25)   Macháček Martin 1913 CZE 35 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0

Konečné pořadí Open B:

Poř. Los Jméno Rar Nár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body BHm.
1 (1) Seiner František 1747 CZE 12 b 1 16 č 1 9 b 1 2 č ½ 4 b ½ 5 č ½ 13 b 1 3 b 1 6 č ½ 7 41½
2 (17) Dungl Martin 85 1531 CZE 40 b 1 17 č 1 3 b 1 1 b ½ 11 č 0 12 č 1 5 b ½ 4 č 1 10 b 1 7 40½
3 (2) Šťastný Pavel 1728 CZE 24 č 1 8 b 1 2 č 0 21 b 1 10 č 1 11 b 1 4 b ½ 1 č 0 12 b 1 40½
4 (4) Vojíř Václav 1684 CZE 35 č 1 21 b 1 27 č 1 10 b 1 1 č ½ 8 b 1 3 č ½ 2 b 0 5 č ½ 39½
5 (10) Volf Michal 1611 CZE 41 č 1 19 b 1 10 č 0 27 b 1 7 č 1 1 b ½ 2 č ½ 6 b ½ 4 b ½ 6 40
6 (7) Šťastný Radek 89 1661 CZE 28 b 1 13 č ½ 7 b ½ 16 č 1 12 b ½ 9 č ½ 20 b 1 5 č ½ 1 b ½ 6 38
7 (23) Reitinger Jan 88 1402 CZE 14 č 1 11 b 1 6 č ½ 13 č ½ 5 b 0 24 b 1 8 č ½ 10 b ½ 21 č 1 6 37½
8 (13) Benák Jaroslav 86 1603 CZE 33 b 1 3 č 0 37 b 1 20 č 1 13 b 1 4 č 0 7 b ½ 9 č ½ 14 č 1 6 36½
9 (12) Vrána Jan 88 1604 CZE 42 č 1 38 b 1 1 č 0 24 b ½ 14 č 1 6 b ½ 11 č ½ 8 b ½ 15 č 1 6 34
10 (19) Kirs Pavel 1484 CZE 32 b 1 20 č 1 5 b 1 4 č 0 3 b 0 16 č 1 17 b 1 7 č ½ 2 č 0 39½
11 (9) Krys Jaromír 1632 CZE 37 b 1 7 č 0 29 b 1 22 č 1 2 b 1 3 č 0 9 b ½ 12 č 0 20 b 1 37
12 (21) Ambrož Jan 86 1439 CZE 1 č 0 41 b 1 38 č 1 15 b 1 6 č ½ 2 b 0 21 č 1 11 b 1 3 č 0 37
13 (20) Háva Petr 89 1475 CZE 34 č 1 6 b ½ 31 č 1 7 b ½ 8 č 0 15 b 1 1 č 0 14 b 0 26 č 1 5 35½
14 (3) Mikuláštik Jiří 1690 CZE 7 b 0 22 č ½ 32 b 1 26 č 1 9 b 0 25 č ½ 28 b 1 13 č 1 8 b 0 5 33½
15 (11) Beneš David 84 1609 CZE 19 b 0 25 b 1 18 č 1 12 č 0 28 b 1 13 č 0 37 b 1 22 č 1 9 b 0 5 33
16 (14) Zákoucký Otto 1602 CZE 23 č 1 1 b 0 19 č 1 6 b 0 27 č 1 10 b 0 26 č ½ 25 č ½ 28 b 1 5 33
17 (6) Řeřábek Jaroslav 1669 CZE 18 č 1 2 b 0 24 č 0 33 b 1 23 č 1 21 b ½ 10 č 0 26 b ½ 30 č 1 5 33
18 (26) Vydra Jiří 89 1289 CZE 17 b 0 40 č 1 15 b 0 39 č 0 34 b 1 30 č 1 29 b 1 20 č ½ 22 b ½ 5 29
19 (31) Dráb Tomáš 89 1250 CZE 15 č 1 5 č 0 16 b 0 31 b 0 40 č 1 27 b 1 22 č 0 37 č 1 25 b 1 5 29
20 (8) Bálka Ludvík 1638 CZE 26 č 1 10 b 0 35 č 1 8 b 0 24 č 1 22 b 1 6 č 0 18 b ½ 11 č 0 34½
21 (15) Čupr Jiří 1582 CZE 39 b 1 4 č 0 34 b 1 3 č 0 37 b 1 17 č ½ 12 b 0 23 č 1 7 b 0 33½
22 (16) Malinovský Karel 1542 CZE 25 č ½ 14 b ½ 23 č 1 11 b 0 31 č 1 20 č 0 19 b 1 15 b 0 18 č ½ 33
23 (35) Már Tomáš 88 1250 CZE 16 b 0 28 č 1 22 b 0 29 č 1 17 b 0 34 č 1 25 b ½ 21 b 0 37 č 1 29
24 (22) Šimlová Květuše 84 1434 CZE 3 b 0 33 č 1 17 b 1 9 č ½ 20 b 0 7 č 0 31 b 0 32 č 1 29 b ½ 4 32½
25 (37) Háva Radim 92 1100 CZE 22 b ½ 15 č 0 26 č 0 32 b 1 35 č 1 14 b ½ 23 č ½ 16 b ½ 19 č 0 4 31½
26 (28) Brčák Marek 88 1250 CZE 20 b 0 32 č ½ 25 b 1 14 b 0 39 č 1 29 č ½ 16 b ½ 17 č ½ 13 b 0 4 31
27 (18) Kulovaný Radomír 1504 CZE 36 č 1 31 b 1 4 b 0 5 č 0 16 b 0 19 č 0 32 b 0 42 b 1 38 č 1 4 29
28 (27) Zavadil Roman 89 1284 CZE 6 č 0 23 b 0 36 č 1 40 b 1 15 č 0 39 b 1 14 č 0 38 b 1 16 č 0 4 28½
29 (25) Tyle Petr 90 1303 CZE 31 č 0 42 b 1 11 č 0 23 b 0 33 č 1 26 b ½ 18 č 0 35 b 1 24 č ½ 4 28
30 (33) Kopal Vojtěch 88 1250 CZE - - - - - - - - - 41 b 1 38 č 1 18 b 0 39 č 1 31 č 1 17 b 0 4 27½
31 (5) Soukal Roman 84 1672 CZE 29 b 1 27 č 0 13 b 0 19 č 1 22 b 0 37 č 0 24 č 1 30 b 0 36 č ½ 30
32 (40) Svoboda Karel 93 1100 CZE 10 č 0 26 b ½ 14 č 0 25 č 0 36 b 1 35 b ½ 27 č 1 24 b 0 33 b ½ 28
33 (34) Kratochvíl Milan 91 1250 CZE 8 č 0 24 b 0 41 č 1 17 č 0 29 b 0 36 b 1 38 č 0 39 b 1 32 č ½ 25½
34 (41) Škut Michal 93 1100 CZE 13 b 0 - - 1 21 č 0 35 b ½ 18 č 0 23 b 0 42 č 0 41 č 1 40 b 1 25
35 (24) Böhm Karel 1395 CZE 4 b 0 39 č 1 20 b 0 34 č ½ 25 b 0 32 č ½ 40 b ½ 29 č 0 42 b 1 24
36 (39) Michna Jan 92 1100 CZE 27 b 0 37 č 0 28 b 0 42 b 1 32 č 0 33 č 0 41 b 1 40 č 1 31 b ½ 20½
37 (29) Bílek Vlastimil 1250 CZE 11 č 0 36 b 1 8 č 0 38 b 1 21 č 0 31 b 1 15 č 0 19 b 0 23 b 0 3 31½
38 (42) Mikuláštík David 93 1000 CZE - - 1 9 č 0 12 b 0 37 č 0 30 b 0 42 č 1 33 b 1 28 č 0 27 b 0 3 30
39 (36) Hrouza Martin 89 1100 CZE 21 č 0 35 b 0 42 č 1 18 b 1 26 b 0 28 č 0 30 b 0 33 č 0 41 b 1 3 25½
40 (38) Klesa Josef 92 1100 CZE 2 č 0 18 b 0 - - 1 28 č 0 19 b 0 41 b 1 35 č ½ 36 b 0 34 č 0 28½
41 (30) Dolejší Filip 91 1250 CZE 5 b 0 12 č 0 33 b 0 30 č 0 42 b 1 40 č 0 36 č 0 34 b 0 39 č 0 1 26
42 (32) Hejl Vojtěch 91 1250 CZE 9 b 0 29 č 0 39 b 0 36 č 0 41 č 0 38 b 0 34 b 1 27 č 0 35 č 0 1 23½