Výsledky Mistrovství Čech dětí do deseti let 2009

Podrobné výsledky na chess-results.com:


Kategorie HD10 Kategorie HD8

Konečné pořadí:

Por.  JménoRtgKlub/MístoBody SkupBHmBH
HD10H10D10
11 Wagner Vojtech 1391ORTEX-RETA Hradec Králové8,5039,551
22 Soukup Václav 1250SK Spartak Ústí n/L7039,551,5
33 Liska Jirí 1551SK ZS Tyrsova Ceská Lípa6,5037,548
4 1Brunová Blanka 1324SK DDM Planá u Mar. Lázní6,503647
54 Novák Martin 1250Sachklub Ceské Budejovice6,503547
65 Jires Michal 1250SS Panda Rychnov n/K6,503444,5
76 Nuc Krystof 1250QCC Ceské Budejovice, SK6,503443
87 Slovák Kilián 1266Sokol Praha-Kobylisy603547
98 Pelnár Jan 1250Sokol Domazlice603443
109 Brejník Gustav 1250Klub Sachist? Stetí5,504254,5
1110 Kadlec Daniel 1443SK Most5,504153,5
1211 Homola Martin 1250Sokol Ceský Brod5,504153,5
13 2Hofmanová Vilma 10002222 SK Polabiny5,503851
1412 Zahradník Ales 1250Sachy Povrly5,503747
15 3Nemcová Kamila 1100SK OAZA Praha5,5036,547,5
1613 Kozbert Tomás 1250TJ Bohemians Praha5,5035,546
1714 Pastrnek Michal 1000Tourist Biomedica Rícany5,503139,5
1815 Zejdlík Patrik 1000SO DDM Hlinsko5036,547
19 4Kalinová Eliska 1100SK Spartak Ústí n/L503647
2016 Solc Filip 1250ORTEX-RETA Hradec Králové5034,542
2117 Jelínek Michal 1250SK OAZA Praha503341,5
2218 Sýkora Marek 1250TJ Bizuterie Jablonec n/N5030,537,5
2319 Baboucek Mikulás 1250Sachový klub Zdice503040
2420 Parízek Martin 1000TJ Desko Liberec5027,535
25 5Rerábková Eliska 1250Tourist Biomedica Rícany4,503544,5
2621 Civín Dominik 1250Sachový klub Zdice4,5034,544,5
2722 Macner David 1250SK Sokol Klatovy4,5033,543,5
2823 Soukup Jirí 1100SK Pyrit Príbram4,503241
2924 Vlach Daniel 1250SACHklub Tábor4,5031,541
3025 Schick Matyás 1100Sachy Povrly4,503138,5
3126 Steinbauer Filip 1250Sachklub Ceské Budejovice4,5030,542
3227 Pech David 1100Sachy Povrly4,502936,5
33 6Petrásková Zuzana 1100Tourist Biomedica Rícany4,502836
3428 Cach Ondrej 11002222 SK Polabiny4036,545,5
3529 Balek Filip 1100SK Pyrit Príbram4036,545
3630 Jírek Jirí 1100SK Spartak Ústí n/L403341,5
3731 Horák Adam 1100TJ Desko Liberec403140
38 7Vítová Anna 1250Sokol Hradec Králové403140
3932 Nespor Jakub 1100TJ Jiskra Litomysl4027,536
4033 Novotný Vojtech 1100TJ Desko Liberec4027,535,5
4134 Kolomý Adam 1250TJ Lanskroun402735
4235 Holý Lukás 1100SK Sokol Klatovy4026,535,5
43 8Koucha Maryam Amina 1100SK Sokol Klatovy402634
4436 Vojta Martin 1100Auto Skoda Mladá Boleslav402432
4537 Zdych Daniel 1100TJ Spartak Vlasim3,503240,5
4638 Kukla Jirí 1100SK MeDDM Týniste n/O3,503038
4739 Srba Michael 1100TJ Spartak Chodov3,502734,5
4840 Masek Martin 1100TJ Glaverbel Czech Teplic3,5024,531
49 9Petrová Eva 1100SK Sokol Klatovy302835,5
5041 Blazek Michal 1250ORTEX-RETA Hradec Králové302633,5
5142 Perina Jan 1100TJ Bizuterie Jablonec n/N302530,5
52 10Vlková Anezka 1100TJ Spartak Vlasim302229
5343 Cerovský Jakub 1100TJ Desko Liberec2,5026,532
5444 Torma Petr 1100SK Líne2,502533
55 11Wojnarová Aneta 1100TJ Bohemians Praha202530,5
56 12Zemenová Veronika 1100Tourist Biomedica Rícany2024,531
57 13Holubová Dominika 1000SK Medvedi Zvole1,5022,528,5
58 14Jindrová Tereza 1000ORTEX-RETA Hradec Králové002229,5
HD8H8D8
1 1Nemcová Karin 1000SK OAZA Praha8,504052
21Dolanský Lukás 1250TJ Spartak Kaplice704052,5
32Skuthan Radek 1100DDM Most6,5138,548,5
43 Vorísek Jakub 1000Sachklub Leonardo6,503749,5
54 Rohác Pavel 1100TJ Spartak Vlasim602734,5
65 Srba Stanislav 1100TJ Spartak Chodov5,5039,552
76 Kabelka Tomás 1100SK AD Jicín5,5035,547,5
87 Bílek Marek 11002222 SK Polabiny5,5035,546,5
98 Mayrhofer Matyás 1100Sokol Bustehrad5,5033,543
109 Kurek Pavel 1100Tourist Biomedica Rícany5,5028,539,5
11 2Maticková Silvie 1100SK Sokol Klatovy503849,5
1210 Podzimek Adam 1000TJ Bizuterie Jablonec n/N503444
1311 Lang David 1100Sokol Bustehrad5033,544,5
1412 Haase Pavel 1250SK PORG Praha5030,539,5
15 3Rosenbaumová Lea 1000Sachový klub Zdice503037
1613 Broz Petr 1000SK SkloBohemia Svetlá n/S4,503240
1714 Vltavský Jakub 1000Jablonec nad Nisou4032,541
1815 Havelka Frantisek 1000SK Revnice4032,541
1916 Novotný Mat?j 1100SK AD Jicín4030,537,5
20 4Hánelová Marie 1000RK Medvedi Zvole403036,5
2117 Houser Milan 1000SK OAZA Praha4028,536
2218 Möller Ondrej 1100TJ Jiskra Jaromer402634
2319 Hrdlicka Jan 1000SK DDM Slaný4024,531
2420 Kocí Vít 1000DDM Most3,50,532,541,5
2521 Kasík Martin 1100Jicín3,50,53037
2622 Wojnar David 1000Tj Bohemians Praha303139
2723 Sklenár Ondrej 1000SK Medvedi Zvole3030,539
2824 Polanský Adam Lubos 1000Most303038
2925 Romaniuk Vojtech 1000TJ Jiskra Tanvald3028,535,5
30 5Michálková Barbora 1000SK Líne2,502532
3126 Stochl Vojtech 1000Tourist Biomedica Rícany2024,532
3227 Civín Daniel 1000Zdice102025