Mistrovské soutěže mládeže 2016

Komise mládeže vyhodnotila konkurzy na pořadatelství mistrovství Čech do 16 let, mistrovství Čech do 10 let a mistrovství Moravy a Slezska do 16 let. Turnaje se odehrají ve známých lokalitách, obě mistrovství Čech v Harrachově v Hotelu Fit & Fun a MMaS pak v Koutech nad Desnou v Hotelu Dlouhé Stráně.

Hotel Fit & Fun bude rezervován pouze pro šachovou akci. Účastníci zde budou moct nejen hrát, ale mají zde zajištěno i ubytování a stravování. Hotel Fit & Fun zajistí pro všechny ubytované účastníky snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů za příznivou cenu (snídaně = 55 Kč, oběd = 80 Kč, večeře = 80 Kč).

Hotel Fit & Fun nabízí ubytovaným účastníkům další výhody: vstup do hotelového bazénu zdarma, 50% slevu na saunu a wellness, 50 % slevu na fitness, 50 % slevu na bowling, diskotéku, tělocvičnu, dětský koutek, 3 billiardy, air hockey, velkoplošné TV, atd. Hotel Fit & Fun zprostředkuje účastníkům zvýhodněné vstupné do Lanového centra, do Vertical parku, na bobovou dráhu a na lanovku na Čertovu horu.

Mistrovství Čech do 16 let
Mistrovství Čech do 10 let
Mistrovství Moravy a Slezska