Staňte se partnerem šachové Extraligy

Po úspěšné tříleté spolupráci s brněnskou advokátní kanceláří THT se otevírá prostor pro nového extraligového partnera. V článku se dozvíte o možnostech, které můžeme nabídnout. Propojte se s nejrozšířenějším sportem pro chytré, s dopadem na řadu lidí na řídících pozicích!

Co můžeme nabídnout

  • Pojmenování šachové Extraligy družstev podle sponzora a důsledné používání názvu ve všech komunikačních výstupech (tht Extraliga)
  • Vyrobení propagačních předmětů s logem sponzora – stojánky ke každé partii, partiáře, bannery a jejich používání v hracích prostorách
  • Umístění loga na internetových stránkách Šachového svazu a na stránkách s online přenosem partií
  • Zorganizování tiskové konference nebo televizního rozhovoru a představení nového sponzora Extraligy

Mediální výstupy

Zpravodajství z Extraligy (a tím i název sponzora) se v minulých sezónách objevovalo pravidelně v následujících médiích:

  • Česká televize – pořad V šachu na ČT sport, měsíčník s průměrným dosahem 25 tisíc diváků
  • Lidové noviny – Extraliga byla tématem několika článků v pravidelné úterní šachové rubrice LN. Zpravodajství vycházelo v regionálních Denících (tištěné i online denik.cz).
  • Internetové servery nss.cz, chess.cz – čtenost každého článku v řádu vyšších tisíců. Dále pak stránky šachových oddílů a regionů, šachové blogy, Šachový Týdeník.
  • Facebook a YouTube Šachového svazu, kam umisťujeme zpravodajství ze všech odehraných kol. Více než 70 kontaktům z mediální oblasti zasíláme tiskové zprávy.
  • Mezinárodní server chess24.com, kde bylo logo sponzora u online přenosu partií, má sledovanost z celého světa. Českou Extraligu přenášel server Playchess, mobilní aplikace FollowChess a mnozí další, jde o jednu z nejsilnějších světových šachových soutěží družstev.

V minulém roce se finále Extraligy dostalo do Branek, bodů, vteřin – hlavní sportovní relace ČT1.

Příklady článků z monitoringu médií najdete zde. Celý sponzorský příspěvek investuje Šachový svaz do samotné soutěže a jejího zviditelňování, partner Extraligy se tím stává i partnerem vrcholového šachu.

Pokud máte zájem stát se partnerem šachové Extraligy, budeme rádi, když se nám ozvete na email kmk@chess.cz.

Samozřejmě uvítáme i nabídky týkajících se jiných projektů ŠSČR – jsme schopní připravit sponzorské plnění na míru v různých cenových relacích.




Momentky ze zápasů finálového trojkola Extraligy v sezóně 2016/2017.

Vítězné družstvo Nového Boru.

Autorem fotografií je Vladimír Jagr, odkaz na kompletní fotogalerie: https://www.zonerama.com/jagr/145646