Soutěž o nejhezčí šachovou fotku

Umíte fotografovat? Máte rádi šachy? Chodíte do kaváren, hospod či barů? Pokud jste odpověděli 3x ano, čtěte dál!

Pražská šachová společnost v rámci projektu Chess Café vyhlašuje další ročník soutěže o nejkrásnější šachovou fotografii z pohostinských podniků. Přihlašte se do této soutěže a vyhrajte jednu z krásných cen! Konkrétně budete soutěžit o poukázky na služby v Centru FotoŠkoda v celkové hodnotě 6.000 Kč a nádherné fotografické publikace z nakladatelství Torst (monografie Josefa Sudka, Alfonse Muchy, Jana Ságla a Jindřicha Marca).

Vyfoťte zátiší šachových figur s poloprázdnými půllitry ve vaší oblíbené zakouřené knajpě, dva kamarády náruživě blicající v hospůdce na růžku, portrét šachového mistra v jeho oblíbené vinárně, akt šachistky v dekadentní kavárně či jakýkoliv jiný šachový motiv či momentku v hospodě, kavárně, baru, čajovně nebo vinárně a pošlete je nejpozději do 4. 4. letošního roku mailem na adresu sachova.kavarna@gmail.com.

Nejlepší snímky budou nejen odměněny, ale také vystaveny a publikovány - jména vítězů a nejlepší fotografie budou zveřejněny 14. dubna na webech PragueChess.cz a ChessCafe.cz a také na facebooku Chess café (facebook.com/tadysehrajisachy).

Na výsledky minulého ročníku fotosoutěže se můžete podívat tady: http://www.chess-cafe.cz/clanky/04.html