Souboje stoprocentních týmů

Už o tomto víkendu 10.-11. prosince pokračuje dalšími dvěma koly šachová tht Extraliga družstev. Hned čtyři týmy mají prozatím plný počet bodů:


Tabulka po 2. kole

Sobotní kolo nabídne velký šlágr, souboj Nového Boru a Pardubic. Přijít se na něj podívat můžete do Prahy do hotelu Galerie Royale (50 metrů od stanice metra B Křižíkova). Hraje se mimořádně od 11:00 a přítomny budou i kamery České televize.

V neděli na stejném místě přivítají hvězdy Nového Boru mladý tým Jičína. Co myslíte, dojde po více než sedmi letech k velkému překvapení? Poslední prohra novoborských se udála 22. 3. 2009…

Také stoprocentní tým Lysé nad Labem přivítá v domácím prostředí Výstaviště brněnské celky Duras a Lokomotivu. Kompletní rozpisy nasazení, sestav týmů a jejich hracích místností najdete na: http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1664 . Hraje se také ve Frýdku-Místku a v Litovli.

Všechny zápasy budou pochopitelně přenášeny online na adrese http://extraliga.chess.cz/online.php a po skončení extraligového víkendu se na stránkách extraliga.chess.cz můžete těšit na zpravodajství, včetně partií komentovaných velmistrem Markem Vokáčem.

GM Martin Petr