Mistrovství Čech mládeže do 8 a 10 let

Ve středu 16. listopadu 2016 bude v Hotelu Fit & Fun v Harrachově slavnostně zahájeno Mistrovství Čech mládeže do 10 let. V mistrovské kategorii chlapců do 10 let hrají hráči, kteří si postup museli vybojovat v předchozím mistrovství či v krajském přeboru. Účast děvčat je otevřená.

Desítky hrají tempem 90 minut + 30 sekund na tah pro každého hráče. V sobotu dopoledne odstartuje Mistrovství Čech mládeže do 8 let 2016. Mistrovství Čech mládeže do 8 let je otevřené a budou v něm startovat i neregistrovaní a zahraniční hráči. Pro hráče, kteří se do mistrovství neprobojovali či nesplňují podmínku věku, připravili pořadatelé FIT FUN OPEN. Osmičky a OPEN hrají tempem 20 minut + 10 sekund/tah pro každého hráče. Celkem je přihlášeno 134 hráčů a hráček, z toho 101 v mistrovských kategoriích.

Pořadatelem Mistrovství Čech mládeže je z pověření Šachového svazu České republiky Šachový klub Světlá nad Sázavou. Všechny turnaje se uskuteční v prostorných sálech Hotelu Fit & Fun. Zde má také všech 250 účastníků zajištěno ubytování včetně stravování. Návštěvníci mohou také využít wellness centrum, fitness centrum a další atrakce.

Mistrovství bude probíhat po dobu 5 dnů. Výsledky a další informace budou průběžně aktualizovány na webu pořadatele. Slavnostní zakončení je na programu v neděli 20. listopadu v 13:00. Nejlepší hráči získají nejen poháry, medaile, diplomy a věcné ceny, ale i postupy na Mistrovství České republiky 2017. Mladí talenti mají tedy o co bojovat.

Ing. Zdeněk Fiala

Výsledky
Stránky pořadatele
Příslušná sekce svazového webu