V Bohuslavicích zvítězil Plát před Zwardoněm

Pouhý půlbod středního Buchholzu rozhodl o prvenství Vojtěcha Pláta na rapid turnaji v Bohuslavicích, pátém turnaji letošní Grand-Prix. Spolu s Vojtěchem Zwardoněm získal 7,5 bodu, zbylí pronásledovatelé získali bodů maximálně 7. V celkovém pořadí se Plát posunul přímo za Zwardoně na druhé místo. Třetí je Petr Velička, který bohuslavický turnaj zakončil na patnáctém místě.

Výsledky
Zhodnocení pořadatelů
Web turnaje

Pořadí   Hráč     ELO Bohuslavice Dobrovice Losiny D. Benešov Hostivice Celkem
            2.4.2016 27.2.2016 12.12.2015 19.9.2015 5.9.2015  
1. IM Zwardoň Vojtěch     2515 95   80 115   290
2. IM Plát Vojtěch     2569 115   11   95 221
3. GM Velička Petr     2452 28   60 95   183
4.   Postupa Pavel     2270   65     115 180
5. IM Červený Martin     2461 10 95 56     161
6. GM Cvek Robert     2535 52   95     147
7. IM Vesselovsky Serguei   S60 2326 56     70   126
8. IM Kriebel Tadeáš     2414 40     80   120
9. GM Neuman Petr     2456   115       115
10. GM Sergeev Vladimir     2468     115     115
11. IM Přibyl Josef   S60 2249   44     70 114
12.   Janda Zdeněk   S60 2101   52     56 108
13. FM Vrána František     2212 60   10 34   104
14. FM Adámek Jiří     2324 80     19   99
15. FM Šorm Daniel     2346     52 44   96
16. IM Zpěvák Pavel     2385 65   25     90
17. FM Sobek Jaroslav   S60 2159 23     65   88
18.   Vaněk Ladislav     2219 44   44     88
19. IM Michenka Jozef   S60 2235 31     52   83
20. FM Novotný Michal     2308   80       80
21. IM Tričkov Vasil     2292         80 80
22. CM Vykydal František   S60 2066 8 34 8 28   78
23.   Banasik Krzysztof     2359 12   65     77
24.   Orzechowski Jacek     2202 25     48   73
25. IM Bureš Jaroslav     2438 70         70
26. FM Gregor Jiří     2273   70       70
27. GM Kalod Radek     2491     70     70
28.   Postupa Martin     2026   21     48 69
29. IM Klíma Lukáš     2325 7     60   67
30.   Rous Daniel   U20 2138         65 65
31.   Hába Zdeněk     2171   60       60
32. FM Hollan Martin   U20 2107         60 60
33. FM Jedlička Aleš     2272 5 25 28     58
34.   Soural Jan     2252   56       56
35.   Veselý Libor     2207       56   56
36. WFM Kubíková Hana F   2106         52 52
37. FM Malík Jan     2247 15     37   52
38. CM Baláček Tadeáš     2254     48     48
39. FM Břečka Ivan     2241 48         48
40.   Holub Jan   S60 2096   48       48
41. FM Pacl Václav   S60 2134 7     40   47
42. FM Fiřt Stanislav     2175 34     10   44
43.   Svatoš Jan     2240         44 44
44. FM Hollan Petr   U20 2081         40 40
45.   Horák Otakar   S60 2086   40       40
46.   Jerman Richard   S60 2082   19     21 40
47.   Kopecký Jiří     1952   9     31 40
48. IM Petrán Peter   S60 2253     40     40
49.   Bureš Martin   S60 2074 37         37
50.   Jelínek Michal   U20 1854         37 37
52. FM Kroužel Jaroslav   S60 2122   37       37
53. GM Žilka Štěpán     2504     37     37
54. GM Krejčí Jan     2527     34     34
55.   Ursta Lubomír     1894         34 34
56.   Didi Jan     2016 19     14   33
57.   Kozelský Marek     1858 2     31   33
58.   Boreš Roman     2087   31       31
59. FM Kraus Tomáš     2348     31     31
60.   Bartoníček Zdeněk   S60 2039   28       28
61. IM Freisler Pavel     2339         28 28
62.   Bilczewski Kacper   U20 1910       25   25
63.   Hašpl Miroslav   S60 1958   10     15 25
64. WFM Jánská Jitka F U20 2133         25 25
65.   Stehlík Jiří   S60 1999     15 9   24
66. FM Cagašík Tomáš     2153     23     23
67. FM Caletka Radomír     2336       23   23
68. IM Doležal Radoslav     2407   23       23
69.   Plháček Václav   S60 1754         23 23
70.   Daněk Pavel     1977   9 13     22
71. FM Holemář David     2276     21     21
72.   Přibylová Sofie F U20 1766   7     14 21
73.   Šplíchal Stanislav     2156       21   21
74.   Závůrka Roman     2151 21         21
75.   Holý Filip     1829   10     10 20
76.   Bureš Vladimír     2107     19     19
77.   Kuchař Matěj   U20 1991 10     9   19
78.   Papay Marek     1994         19 19
79.   Blümelová Zdeňka F   1899 2   6 10   18
80.   Horák Martin   U20 1895         17 17
81.   Joukl Zdeněk   S60 2073   17       17
82.   Rakús Pavel     2119 8     9   17
83. FM Sabol Marian     2402       17   17
84. CM Strašil Pavel     2132     17     17
85.   Záleský Karel     2061 17         17
86.   Zimniok Lubomír     1994 10     7   17
87.   Matoušek Petr     2136 7   9     16
88.   Koper Štefan   S60 1976   15       15
89.   Sabolová Kristýna F   1903       15   15
90.   Malinovský Petr     1978 4     10   14
91.   Piesik Piotr     2315 14         14
92.   Přibyl Viktor   U20 1741   6     8 14
93.   Štěpán Patrik   U20 2023 5     9   14
94.   Zapletal Jiří     2048     14     14
95.   Žváček Antonín     1745   14       14
96.   Hořínek Karel     1944   2     11 13
97.   Kühnmund Ivan   S60 1654         13 13
98.   Muratidis Nikos   S60 2194 13         13
99.   Nehyba Martin   U20 1896 8     5   13
100.   Vysoglad Petr     2034       13   13
101.   Zvěřina Jan     1875   13       13
102. FM Burnett Andrew     2165   12       12
103.   Gemsa Pavel   U20 1799 4     8   12
104.   Kubíček Pavel     1941     12     12
105.   Steiner Juraj   S60 1966         12 12
106.   Szotkowski Jakub   U20 2160       12   12
107.   Gnida Patrik     1956 11         11
108.   Horváth Tomáš   U20 1862       11   11
109.   Chwistek Karel   U20 1797 5     6   11
110.   Melecký Jaroslav     1956 6     5   11
111.   Ulrich David     1873   11       11
112.   Bartoň Milan   S60 1658   2     8 10
113.   Gombala Marek     1945   10       10
114.   Hinz František   S60 1902         10 10
115.   Jaček Miloslav   S60 2020   10       10
116.   Jureček Daniel     1832 3     7   10
117.   Komprda Pavel     2011         10 10
118. FM Lys Josef     2223 10         10
119.   Machýček Lubomír     2126     10     10
120.   Melich Jindřich   S60 2046 4   6     10
121.   Mohapl Petr     2106     10     10
122.   Mrázek Roman     1873 4     6   10
123.   Papán Cyril   S60 2016       10   10
124.   Stárek Stanislav     2078     10     10
125.   Šíša Zvonimír   S60 1732         10 10
126.   Škola Miroslav     2119       10   10
127.   Uhmann Jan   S60 2130     10     10
128.   Valenta Petr     1931         10 10
129.   Větrovský Michal     2063   10       10
130.   Zpěváková Jana F   2084 10         10
131.   Dvořák Vladimír   S60 1982 9         9
132.   Hamala Miroslav     1950         9 9
133.   Hasinski Krystian   S60 1983       9   9
134.   Hulín Petr     2069   9       9
135.   Hurta Jiří     1838 9         9
136.   Jelínek Marek     2189 9         9
137.   Krejčí Jan     2093     9     9
138.   Kubát Pavel     1980     9     9
139.   Lešák Jiří     1942   9       9
140. FM Mudrák Josef     2283     9     9
141.   Obrázek Karel     1883         9 9
142.   Palas Aleš     1994   9       9
143.   Řezníček Marcel     2138 9         9
144.   Stania Petr     1764 1     8   9
145.   Starýchfojtů Josef     1707         9 9
146.   Vaculík Jakub   U20 2017     9     9
147.   Veselý Jaroslav   S60 1770         9 9
148.   Veselý Martin     2004 9         9
149.   Vlachopulos Georgis   S60 1927 4   5     9
150.   Votruba Petr   S60 1831         9 9
151.   Holeček Vladimír   S60 2016       8   8
152.   Kaňáková Natálie F U20 1982 8         8
153.   Kapusta Petr     2130     8     8
154.   Kozák Karel     1853   8       8
155. FM Macháň Jan   U20 2223     8     8
156.   Pařízek Vojtěch   U20 1744   8       8
157.   Popelka Pavel     1889         8 8
158.   Řehák Jiří   S60 1862         8 8
159.   Sedlák Josef   S60 1933         8 8
160.   Semerák Pavel   S60 2061 8         8
161.   Šilar Lubomír   S60 2142     8     8
162. FM Valenta Vít     2128     8     8
163.   Vícha Martin     1912       8   8
164.   Vitásek Jan   S60 2001       8   8
165.   Vodička Vlastimil   S60 2109   8       8
166.   Zámorský Ladislav     1836   8       8
167.   Zdráhal Václav     1906   8       8
168.   Adámek Milan     1874         7 7
169.   Bednár Jan     1250         7 7
170.   Beluská Tereza F U20 1844 7         7
171.   Drastich Tomáš     2010       7   7
172.   Chytil Petr   U20 1807     7     7
173.   Kaplan Daniel     2029   7       7
174.   Lanc Rudolf     1985     7     7
175.   Lánský Petr   S60 1713         7 7
176.   Mlynarczyk Jan     1573 1     6   7
177.   Nytra Petr   U20 1800 7         7
178.   Petruň Milan     1952   7       7
179.   Pucholt Martin     1640         7 7
180.   Repák Jan     1663 4     3   7
181. WFM Richterová Nataša F U20 2078     7     7
182.   Rous Dominik   U20 1247   1     6 7
183.   Růžičková Radka F   1786     7     7
184.   Sabolová Gabriela F   1884       7   7
185.   Slovák Pavel     2011         7 7
186.   Suchánek Miroslav     2074       7   7
187.   Veselský Jan     1655   1     6 7
188.   Záhorbenský Jaroslav     2144   7       7
189.   Zdražil Tomáš     2023     7     7
190.   Zima Tomáš     1793   7       7
191.   Al Masani Abdul   S60 1853         6 6
192.   Dostál Radim     1963       6   6
193.   Duda Antonín     2005   6       6
194.   Hon Jiří     1769   1 5     6
195.   Jecha Petr     1976     6     6
196.   Klain Václav     1914   6       6
197.   Kubík Jan   S60 1873         6 6
198.   Kutálek Jan   U20 1617 6         6
199.   Macek Oldřich     1698 1   1 4   6
200.   Muller Leo     1825 6         6
201.   Nešpor Ivan   S60 1760 1     5   6
202.   Petrov Nikolaj   S60 1727 1     5   6
203.   Picek Miroslav     1902   6       6
204.   Řezníček Dominik   U20 1991     6     6
205.   Spousta Vojtěch   U20 1000         6 6
206.   Suchanek Paulina   U20 1578 1     5   6
207.   Šrámek Ondřej   U20 1857 6         6
208.   Šrámek Vojtěch   U20 1806 6         6
209.   Švéda Jiří   S60 1899     6     6
210.   Tejkal Jiří   S60 1958   6       6
211.   Vinklárek Robert   U20 1800       6   6
212.   Adámek Vladimír     1963     5     5
213.   Broskevič Lumír   S60 1687 5         5
214.   Feierfeil Jiří   S60 1822   5       5
215.   Fek Milan     1505   5       5
216.   Harcuba Adam   U20 1730   5       5
217.   Hastík Svatopluk   S60 1993     5     5
218.   Jančálek Jan   S60 1778       5   5
219.   Jirásek Jiří   S60 1971     5     5
220.   Kalvach Ladislav   S60 1833   5       5
221.   Klička Pavel     1967     5     5
222.   Klus Jan   S60 1575     2 3   5
223.   Koblasa Josef     1682   5       5
224.   Kolář Stanislav     1987       5   5
225.   Kovács Viliam     1801 5         5
226.   Kramář Lumír     1908       5   5
227.   Kwiatkowski Zygmund   S60 1659 1     4   5
228.   Ludwig Petr   S60 1947     5     5
229.   Malinowski Damian     1889 5         5
230. WFM Modrová Hana F S60 1792   5       5
231.   Neumann Filip   U20 1669 5         5
232.   Novotný Radim     1645 5         5
233.   Obrusnik Michal     2197 5         5
234.   Píša Vladimír   S60 1956       5   5
235.   Radecki Adam   U20 1565       5   5
236.   Rastočný Josef   U20 1819   5       5
237.   Růžička Zdeněk   S60 2163     5     5
238.   Řičánek Miloslav   S60 1935   5       5
239. WIM Semenova Elena F   2168     5     5
240.   Staněk Petr     1875     5     5
241.   Štursa Jan     2065   5       5
242.   Tomíček Alfons   S60 1851 1     4   5
243.   Trombík Karel     2021 5         5
244.   Závůrková Monika F   1749   5       5
245.   Baran Peter   S60 2147   4       4
246.   Bartoš Miroslav     1698   4       4
247.   Bergloviec Jan     1775 4         4
248.   Bienek Petr   S60 1880       4   4
249.   Bilczewska Olga F U20 1427       4   4
250.   Blaháček Evžen   S60 1851   4       4
251.   Brácha Pavel     1853 1   3     4
252.   Cyroň Karel   S60 1826       4   4
253. FM Čempel Jaroslav     2075 4         4
254.   Duda Ondřej   U20 1684       4   4
255.   Eliáš Jakub   U20 1455   4       4
256.   Gil Czeslaw     1501       4   4
257.   Haderka Karel   S60 1933     4     4
258.   Hartinger Nikola     1741     4     4
259.   Herčík Petr     1624   4       4
260.   Hrabal Roman     1902     4     4
261.   Hudský Miloš   S60 1767 1   3     4
262.   Chrobak Piotr     1833 4         4
263.   Jaššo Slavomír     1711 1     3   4
264.   John Richard     1872     4     4
265.   Kraus Petr     1804 1   3     4
266.   Kubelová Soňa F   1662     1 3   4
267.   Kureš Michael   U20 1669       4   4
268.   Machura Jaroslav   S60 1567 1     3   4
269.   Martinec Karel   S60 1881   4       4
270.   Meisel Karel     1580 1     3   4
271.   Milián Milan   S60 1812 2   2     4
272.   Morávek Jakub     1755   1 3     4
273.   Nepraš Miloslav     1000   4       4
274.   Novotný Martin   U20 1477   4       4
275.   Prucek Ladislav     1848 1   3     4
276.   Rynt Pavel     1895   4       4
277.   Slabý Miloš   S60 1810     4     4
278.   Štec František   S60 1879     4     4
279.   Švec Luděk   S60 1728   4       4
280.   Vágner Ladislav   S60 1952 4         4
281.   Vavřínková Eliška F U20 1472       4   4
282.   Viktorin Petr     1822     4     4
283.   Zdražil Jan   U20 1812     4     4
284.   Zedek František     1925     4     4
285.   Zpěváková Kateřina F   1773     4     4
286.   Balogh Milan     1750 3         3
287.   Doležel Jiří     1811     3     3
288.   Gajda Rostislav     1668 1     2   3
289.   Godovský Jiří     1821 3         3
290.   Hromas Jan     1832   3       3
291.   Kantor Pavel     1820 3         3
292.   Kočur Radim     1588       3   3
293.   Kolář Jan   U20 1606     3     3
294.   Kozák Pavel     1970     3     3
295.   Kubelka Jaroslav   S60 1511 3         3
296.   Kutálková Šárka F U20 1568       3   3
297.   Loquens Ladislav   S60 1250   3       3
298.   Marcikán Tomáš     1556   3       3
299.   Matějka František     1632       3   3
300.   Melzer Petr     1617       3   3
301.   Müller Michal     1742     3     3
302.   Nováček Pavel     1971 3         3
303.   Palla Rostislav   S60 1698   3       3
304.   Pavera Vít     1904 3         3
305.   Přibylová Růžena F S60 1912   3       3
306.   Ramian Zdeněk   S60 1708 2   1     3
307.   Sekerka Luděk     1712   3       3
308.   Strachota Jan     1496 1     2   3
309.   Stypa Zdeněk   S60 1531   3       3
310.   Szotkowski Bohuslav     1826 3         3
311.   Štefaník Marek   U20 1768 3         3
312.   Vaculka Pavel     1822     3     3
313.   Veselý Jiří     1700   3       3
314.   Vlček Antonín   S60 1711 1     2   3
315.   Vojvodík Robert     1464 1     2   3
316.   Všetíček Oldřich   S60 1742   3       3
317.   Závůrka Vladimír     1695   3       3
318.   Zimniok Zdeněk     1917 3         3
319.   Bělka Lubomír     1830 2         2
320.   Binar Vítězslav   S60 1598       2   2
321.   Cvejn Jaroslav     1719   2       2
322.   Dajčar Václav     1443     2     2
323.   Dobeš Jaroslav   S60 1841     2     2
324.   Flek Lukáš   U20 1490   2       2
325.   Glacner Karel   S60 1608 1   1     2
326.   Hartinger Antonín   U20 1689     2     2
327.   Jeziorski Piotr     1000       2   2
328.   Kampík David   U20 1100       2   2
329.   Kaňák Filip   U20 1972 2         2
330.   Klaban Roman     1716     2     2
331.   Kofránek David     1680     2     2
332.   Kympergr Vojtěch   S60 1569 1   1     2
333.   Lužík Libor     1684     2     2
334.   Miča Marek   U20 1561 2         2
335.   Netuka Petr     1593   2       2
336.   Novotná Tereza F U20 1375   2       2
337.   Parpel Petr   S60 1734   2       2
338.   Petrov Bogoljub   S60 1900       2   2
339.   Pipek Petr   U20 1464   2       2
340.   Potapova Tatiana F   1576     2     2
341.   Římovský Pavel   S60 1416   2       2
342.   Skočík Marek     1803 2         2
343.   Slanina Maxmilián     1693       2   2
344.   Sobek Martin     1937 2         2
345.   Szotkowski Josef     1264       2   2
346.   Vinecký Jiří   S60 1345   2       2
347.   Volf Michal     1682     2     2
348.   Weczerek Marek     1977 2         2
349.   Bainhofner Jiří   S60 1795     1     1
350.   Bartková Karolína F U20 1000 1         1
351.   Bartkowicz Lukasz     1758 1         1
352.   Bartoň Václav   S60 1401   1       1
353.   Benek Jiří     1728 1         1
354.   Bíža Miroslav   S60 1824 1         1
355.   Blokscha Vladimír     1422 1         1
356.   Böhmová Anežka F U20 1000 1         1
357.   Bořuta Jan   U20 1000 1         1
358.   Brzezny Petr     1726 1         1
359.   Bulenda Rafal   U20 1227 1         1
360.   Cyroň Karel   S60 1748 1         1
361.   Čapek Vladimír   S60 1649   1       1
362.   Davídek Bohuslav   S60 1805   1       1
363.   Demko Robert   U20 1685 1         1
364.   Doležel Lukáš   U20 1408     1     1
365.   Doniec Mateusz   U20 1000 1         1
366.   Drobňáková Sandra F U20 1522   1       1
367.   Dudová Pavlína F U20 1207 1         1
368.   Falhar Břetislav   S60 1495 1         1
369.   Fojtík Josef   S60 1638 1         1
370.   Gemsová Tereza F U20 1441 1         1
371.   Glabasňa Tomáš     1449 1         1
372.   Glinz Leo     1769 1         1
373.   Grab Marek   U20 1000 1         1
374.   Gregor Jiří   U20 1601     1     1
375.   Harcuba Jan     1471   1       1
376.   Hartingerová Martina F U20 1546     1     1
377.   Havelka Ondřej   U20 1794 1         1
378.   Heřmanský Milan     1507   1       1
379.   Holáň Miloš     1250   1       1
380.   Holub Antonín   S60 1341   1       1
381.   Hruška Stanislav   S60 1386 1         1
382.   Jalamudis Polychronis   S60 1000   1       1
383.   Janeček Miroslav   U20 1454 1         1
384.   Janko Jan     1757   1       1
385.   Jankot Karel   S60 1250     1     1
386.   Janošová Kateřina Anna F U20 1144 1         1
387.   Jeřábková Julia F U20 1468     1     1
388.   Kaličiak Jozef     1344   1       1
389.   Kalinowski Kamil   U20 1674 1         1
390.   Kaňák Matyáš   U20 1247 1         1
391.   Karásek Jaroslav   S60 1659 1         1
392.   Kleprlík Jan     1736   1       1
393.   Klézl František   S60 1607     1     1
394.   Klimeš Jan   S60 1671   1       1
395.   Kolář Radomír   U20 1646     1     1
396.   Korbel Jiří     1078 1         1
397.   Korbel Richard   U20 1189 1         1
398.   Kořínek Jáchym   U20 1378   1       1
399.   Kořínek Jaroslav   S60 1588 1         1
400.   Kotyza Bohumil   S60 1947   1       1
401.   Krejbich Lukáš     1115   1       1
402.   Kropáč Zdeněk     1755     1     1
403.   Krůta Jaromír   U20 1306   1       1
404.   Křefký Jakub   U20 1236 1         1
405.   Křefký Manfréd     1643 1         1
406.   Křefký Ondřej   U20 1209 1         1
407.   Kubná Lucie F   1290 1         1
408.   Kučera Tomáš   U20 1208 1         1
409.   Lajsek Tomáš     1722   1       1
410.   Langr Petr     1671     1     1
411.   Lejsal Slavomír     1882     1     1
412.   Lorencová Jitka F   1551     1     1
413.   Macura Jiří     1000 1         1
414.   Melecký Martin   U20 1000 1         1
415.   Mikesch Dalibor   U20 1311 1         1
416.   Miklosz Michael   U20 1536 1         1
417.   Milfort Václav   S60 1593     1     1
418.   Milián ml. Milan     1782 1         1
419.   Mlejnek Stanislav     1667   1       1
420.   Mlýnek Stanislav   U20 1162 1         1
421.   Neumann Karel     1255 1         1
422.   Nitychoruk Jacek   U20 1440 1         1
423.   Opluštil Jiří   S60 1756 1         1
424.   Paldus Jan     1751   1       1
425.   Panek Bartosz   U20 1402 1         1
426.   Pašek Viktor   U20 1185   1       1
427.   Pavlíček Miroslav   S60 1679     1     1
428.   Peřina Stanislav   S60 1558 1         1
429.   Peterek Zbyněk     1000 1         1
430.   Piechota Kamil   U20 1397 1         1
431.   Piotrowski Krzysztof   S60 1481 1         1
432.   Pirhala Ladislav   S60 1444 1         1
433.   Píša Lubomír   S60 1529 1         1
434.   Plachý Josef   S60 1661     1     1
435.   Podlipský Petr   U20 1000   1       1
436.   Pokorny Artur   U20 1204 1         1
437.   Premus Jan     1519 1         1
438.   Przybyla Lukáš   U20 1314 1         1
439.   Radko Jan     1000 1         1
440.   Rechtenberg Karel   S60 1763 1         1
441.   Reichmann Pavel   S60 1771     1     1
442.   Ruffer Václav     1646   1       1
443.   Řehánek Přemek   U20 1000 1         1
444.   Schlögl David     1489   1       1
445.   Schoffer Martin   S60 1608 1         1
446.   Schuppik Michael     1659 1         1
447.   Sikora Jakub   U20 1000 1         1
448.   Skuplík Jaroslav   S60 1594 1         1
449.   Slavík Miroslav     1624     1     1
450.   Smolík Aleš   U20 1556   1       1
451.   Souralová Venuše F   1425   1       1
452.   Strachota Tomáš   U20 1109 1         1
453.   Sudolský Jan   S60 1479 1         1
454.   Suchý Jakub   U20 1000   1       1
455.   Sysr Pavel     1504     1     1
456.   Šafránek Jan   U20 1386   1       1
457.   Šimáček Miroslav     1757   1       1
458.   Škulcová Adéla F U20 1097 1         1
459.   Špála Jiří   S60 1836 1         1
460.   Špinler Bronislav     1423     1     1
461.   Špringl Matěj   U20 1313   1       1
462.   Štefaník Petr     1440 1         1
463.   Štěpán Petr   U20 1100 1         1
464.   Šulc Jakub   U20 1445   1       1
465.   Tlon Michal   U20 1000 1         1
466.   Tománek Karel     1386   1       1
467.   Trimmel Bohuslav   S60 1726     1     1
468.   Třetina Zdeněk   S60 1743 1         1
469.   Tyleček Drahomír     1962 1         1
470.   Tyrlík Rostislav   U20 1305 1         1
471.   Vagenknecht Josef   S60 1699   1       1
472.   Vavřínek Radomír     1750 1         1
473.   Wojtek Grzegorz   U20 1000 1         1
474.   Zapletal Miroslav     1471     1     1
475.   Zelmanowicz Jacek     1413 1         1
476.   Zmátlík Tomáš   U20 1571   1       1
477.   Žák Jaroslav   S60 1719       1   1