Nový partner ŠSČR nabízí šachistům hodiny zdarma

Šachový svaz České republiky s potěšením oznamuje spolupráci se společností Energie na druhou s.r.o., která nabízí speciální produktovou řadu Energie pro šachisty určenou pro členy ŠSČR. Chcete ušetřit a ještě získat elektronické hodiny zdarma?


Vážení příznivci královské hry,

Šachový svaz ČR získal nového partnera. Je jím společnost Energie na druhou s.r.o., přímý dodavatel plynu a elektřiny do domácností a firem.

V rámci podpory šachu věnuje Energie na druhou s.r.o. každému svému novému zákazníkovi (ať již s plynem nebo elektřinou) při podpisu smlouvy zdarma oficiální digitální šachové hodiny FIDE.

Postačí, když kontaktujete dodavatele e-mailem na info@energienadruhou.cz. Na základě kopie/skenu vyúčtovací faktury Vám bude vyhotovena analýza úspor a při souhlasu s výší úspory obdržíte zdarma benefit ve formě šachových hodin. Veškerou administrativu obstará nový dodavatel, zákazník se tak nemusí o nic starat.

Společnost Energie na druhou je připravena spolupracovat i s jednotlivými šachovými oddíly. Podrobnější informace najdete zde: http://www.energienadruhou.cz/energie-pro-sachisty/.

Na partnera je v rámci sponzoringu možno se obrátit i ohledně pořádání turnajů.

S pozdravem

Viktor Novotný
předseda VV ŠSČR