Žebříčky

TOP 100 mužů TOP 50 žen TOP 20 Juniorů (do 20 let) TOP 20 Juniorek (do 20 let) TOP 20 H18 TOP 20 D18 TOP 20 H16 TOP 20 D16 TOP 20 H14 TOP 20 D14 TOP 20 H12 TOP 20 D12 TOP 20 H10 TOP 20 D10

Žebříček TOP 50 žen


Pořadí Jméno Ročník Kat. VT Klub Fide Elo
1. Olšarová Karolína 1993 WGM SK Slavia Orlová 2331
2. Worek Joanna 1986 WGM ŠK JOLY Lysá nad Labem 2298
3. Petrová Kristýna 1992 WIM Unichess 2264
4. Novosadová Kristýna 1990 WIM Beskydská šachová škola z.s. 2235
5. Rodshtein Tereza 1991 WGM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2219
6. Miturová Magdaléna 1993 WIM Slavoj Český Těšín 2217
7. Kaňáková Natálie 1999 D20 WFM Interchess z.s. 2206
8. Sikorová Olga 1975 WGM TŽ Třinec 2193
9. Richtrová Eliška 1959 S50 WGM QCC České Budějovice 2180
10. Orságová Silvie 1975 WIM Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177
11. Kulovaná Eva 1987 WGM Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 2175
12. Kořenová Martina 1975 WIM SK OAZA Praha 2168
13. Richterová Nataša 1996 D20 WIM Agentura 64 Grygov 2146
14. Jánská Jitka 1999 D20 WFM ŠK Sokol Klatovy 2144
15. Fusková Martina 1998 D20 Beskydská šachová škola z.s. 2143
16. Lněničková Gabriela 1979 WIM TJ Bohemians Praha 2140
17. Němcová Karin 2002 D16 SK OAZA Praha 2133
18. Pýchová Nela 1999 D20 WFM Moravská Slavia Brno 2130
19. Jaščenko Olga 1974 WIM Unichess 2127
20. Maříková Jana 1996 D20 Klub šachistů Říčany 1925 2123
21. Marečková Martina 1990 WFM Region Panda, z.s. 2122
22. Pirklová Hana 1982 SK OAZA Praha 2120
23. Kubíková Alena 1988 WFM TJ Kobylisy 2107
24. Zpěváková Jana 1994 ŠK Staré Město 2106
25. Eretová Květa 1926 S65 WGM ŠK Sokol Vyšehrad 2104
26. Urbánková Eva 1974 TJ Praha-Pankrác 2098
27. Jínová Lucie 1983 1. Novoborský ŠK 2096
28. Jedličková Petra 1982 KMž Unichess 2078
29. Děcká Eliška 1982 Unichess 2069
30. Schirmbeck Štěpánka 1980 GPOA Znojmo, spolek 2065
31. Grussová Helena 1993 KMž TJ Klášterec nad Ohří 2061
32. Reitingerová Iveta 1989 KMž ŠK UNION Louny 2060
33. Koubová Anna Marie 2003 D16 KMž Unichess 2060
34. Čejková Miroslava 1969 KMž ŠK Mahrla Praha z.s. 2057
35. Kubíková Hana 1962 S50 WFM Klub šachistů Říčany 1925 2048
36. Svobodová Michaela 1966 S50 WFM Jezdci Jundrov 2046
37. Hodová Lucie 1984 ŠK Líně 2046
38. Holušová Táňa 1986 WFM ŠK GARDE Lipovec 2044
39. Horáková Dana 1964 S50 WFM ŠK Slavoj Poruba 2041
40. Palková Kateřina 1990 KMž ŠK 64 Plzeň 2030
41. Mičulková Dvořáková Magdalena 1984 KMž Interchess z.s. 2026
42. Komárková Magdaléna 1977 TJ Štefanydes Polička 2019
43. Zavadilová Jana 1986 KMž Unichess 2002
44. Táborská Veronika 1968 S50 KMž Šachový klub Viktoria Žižkov 2001
45. Slepánková Radka 1977 KM Sportovní klub Vyškov, zapsaný spolek 2001
46. Folková Martina 1973 WFM TJ Šakal Kozolupy 1999
47. Brunová Blanka 2000 D18 KMž ŠK Karlovy Vary 1994
48. Zákoucká Adéla 1987 KMž ŠK AD Jičín 1979
49. Štrossová Lenka 1978 KMž DDM Praha 6 1974
50. Beluská Tereza 1999 D20 KMž Beskydská šachová škola z.s. 1972
Pořadí Jméno Ročník Kat. VT Klub Fide Elo