2017/2018 - Jihočeský šachový svaz (JŠS)

Jiho�esk� �ach.svaz,1. divize

Detail soutěže
P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1�Z Strakonice A99002755.048
2Sokol T�bor B97112242.028
3�K �esk� Krumlov86021837.526
4Tatran Prachatice95131642.530
5DDM P�sek94321535.026
6Spartak Sezimovo �st�93331237.022
7Sn Jind�ich�v Hradec83231129.017
8QCC �esk� Bud�jovice B93151033.019
9�achklub P�sek B93151032.524
10Traxler Vesel� n.Lu�n.9126531.021
11�S Bechyn�9126530.516
12�Z Strakonice B9009019.07
P Družstvo HS Z + = - B Sk V

2. divize, skupina o postup

Detail soutěže
P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1VŠTE České Budějovice B54101327.521
2QCC České Budějovice C54011224.016
3Sokol Tábor C53111023.018
4ČZ Strakonice C5221821.515
5Spartak Kaplice5203616.010
6SK Sezimovo Ústí5113417.510
7Spartak Soběslav5023216.57
8Šachklub Tábor5014114.06
P Družstvo HS Z + = - B Sk V

Jihočeský šach. svaz, 2. divize,

Detail soutěže
P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1Sokol Tábor C77002135.528
2SK Sezimovo Ústí74121330.519
3Spartak Soběslav A73311229.516
4ŠACHklub Tábor73221131.523
5Slovan Jindřichův Hradec B7214727.016
6TJ Jiskra Třeboň7214725.016
7Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B7205622.513
8ŠK Týn nad Vltavou7106322.513
P Družstvo HS Z + = - B Sk V

Jihočeský šach. svaz, 2. divize, skupina o udržení

Detail soutěže
P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1DDM Písek54011224.020
2ČZ Strakonice D54011221.514
3Slovan Jindřichův Hradec B5302925.019
4TJ Jiskra Třeboň5302919.512
5ŠS Reality Horňák Bechyně B5203619.514
6VŠTE České Budějovice C5203618.013
7ŠK Týn nad Vltavou5104318.012
8Royal České Budějovice5104314.510
P Družstvo HS Z + = - B Sk V

2. divize, skupina B

Detail soutěže
P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1VŠTE České Budějovice B75201737.030
2ČZ Strakonice C75111633.525
3QCC České Budějovice C75021531.021
4Spartak Kaplice73131028.522
5ČZ Strakonice D7304925.018
6DDM Písek7304924.017
7VŠTE České Budějovice C7115423.016
8Royal České Budějovice7016122.014
P Družstvo HS Z + = - B Sk V

Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Střed

Detail soutěže
P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1Slávia České Budějovice65101624.521
2Royal České Budějovice B65101622.020
3Spartak Kaplice B64021219.017
4Spartak Kaplice C64021218.516
5QCC České Budějovice E7214711.010
6VŠTE České Budějovice F5203613.012
7VŠTE České Budějovice D5113411.511
8VŠTE České Budějovice E510439.08
9QCC České Budějovice F600601.51
P Družstvo HS Z + = - B Sk V

Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Východ

Detail soutěže
P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1Slovan Jindřichův Hradec C76101927.524
2Spartak Soběslav B76101926.021
3Spartak Počátky75021524.021
4Traxler Veselí n.Lužn. B74031219.014
5Sokol Tábor D7304915.012
6ŠACHklub Tábor Mladí 17106311.511
7ŠACHklub Tábor Mladí 2710639.57
8ŠS Bechyně C710637.54
P Družstvo HS Z + = - B Sk V

Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Západ

Detail soutěže
P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1ŠACHklub Písek C75021522.520
2Sokol Čkyně65011520.520
3ŠK Blanský les64201419.014
4ŠK Olympia České Budějovice A63121015.512
5DDM Písek D6303914.010
6ŠO TJ Tatran Prachatice B7205617.013
7QCC České Budějovice D620469.07
8ŠK Olympia České Budějovice B6123511.58
9ŠK Týn nad Vltavou B6015110.06
P Družstvo HS Z + = - B Sk V